امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

ســــــــلام
libera جون اومدنت رو به كانون خوش امـــــد ميگم و تبريك
اينوووو بگم كه اينجاااااا ميتوني رو كمك همه حساب كني
از جمله خود من:s:

مهتاب جون من كه تو گروه راكد نيستم يا هستم؟؟؟

من نميدونم والا بگمممم خوبــــــــــــــم يا بدم!!!!!!
ولي خدا رو شكر ميكنمممم

و سعي ميكنم شاد باشــــــــم********

Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)4141414141
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

هیچ کی اسمش نرفته تو گروه راکد .... 4fvfcja

من فقط خواستم یادی از بچه هایی که اسمشون تو گروه راکده هم کرده باشم ... یعنی :
پاییز و پانیذ و مریم و نگار و پونه و الی (نپتون) و سانی و آنا و آرزو و سروناز و لیلی و ديگه تمومه و هورا ( من دلم خیلی برای این دوستامون تنگ شده .....53 ، امیدوارم هر جا هستن پاک و سلامت باشن ....)

گیتا جونمممممممممممممممممممممم ... 42

کمتر از 24 ساعت به سال 1390 مونده ..... یادتون باشه ، با دلی صاف و زلال کنار سفره ی هفت سین بشینید و برای دوستان کانونیتونم دعا کنین .....
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
دوستای عزیز و مهربون و خوبم سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامKhansariha (18)
خوبین؟؟ خوشین؟؟؟؟ سلامتین؟؟؟ varzeshvarzeshvarzesh
دیگه چیزی تا تحویل نمونده......هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا31741Khansariha (48)
باید ببخشین که این قدر کم پیدا بودم این اواخر...البته هر روز هزار بار میام سر می زنم،اما حس پست گذاشتن نیست...نمی دونم چرا؟؟4fvfcja

در هر حال،می خوام سال جدید رو به همتون تبریک بگم....آرزو می کنم سال 90،سالی سرشار از موفقیت،سعادت و سلامت باشه براتون.....
انشالله امسال رو هممون با پاکی شروع کنیم و با پاکی هم به پایان ببریم.
امسال از بهترین سال های عمر من بود...با اینکه خیلی تلخی های فراوان داشت برام....اما تجربه هایی کسب کردم،بی نظیر.....تجربه هایی که گاه تلخ و گزنده بود و گاه بی نهایت لذت بخش.....خدا رو به خاطر همه ی این ها شکر می کنم.

دوستای خوبم......خواهرای عزیزم........دوستتون دارم......خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی زیاد
عید همگیتون مبارک....
مواظب خودتون،پاکی تون و قشنگیاتون باشین......
سلام به همه
ورود جدیدترین عضو گروه ، sincere عزیز رو خوش آمد میگم
امیدوارم سال خوب و خوشی داشته باشید

سلاااااااااااااااااااااااام خواهراي عزيز نسيم حيــــــــــــــــــــات
خوبيـــــــــــــــــــــن؟؟؟؟؟

ميخوام بگم يكييييي از بهترين اتفاقاي من تو ساااااااااال 89 اشنايي با كانون و تك تك شماهاااااااااااابوددددد
كه 1000 بار تا حالا از خدا به خاطر اين موضوع تشكر كردمممم
و ممنونم از سها جونممم و ابجيييي شايني كه هيچوقت تنهام نذاشتن..........

دوستاي عزيزممممممم اتفاق خيلي خوبم تو سال 90 اينه كه باز شما ها رو دارمممم و سالم رو پااااااااااك و متفاوت ميخوام شروع كنم......براي شما نازنيناااااااااااا هم همين ارزو رو دارمم***Khansariha (48)Khansariha (48)4141

اميدوارم كه همتون كه اينقدر مهربون و خوب و دوست داشتني و پاااااااااك هستين بتونين تا ابد ادامه بدين
و هيچوقت ديگه هيچ كدوممون تسليم شيطان نشيمممم41414141

همتون رو از ته دل دوســــــــــــــــــــــت دارم و هميشه به يادتون هستم:
بهار 90 پيشاپيش مبــــــــــــــــــــــارك
clappingclapping317:clapping
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

ســـــــــــــــــــــــــــــــلام به همگی
عیـــــــــــــــــــــــــــــــدتون مبـــارک
امیدوارم سال خوبــــی داشته باشیـد
سلام دوستای عزیزم
من تو گروه شمام دیگه؟
آخه تازه عضو شدم
خب الان باید چکار کنم؟از خودم بگم؟از کجاش؟
بچه ها من خیلی دلم پره اول سالی قبل اینکه عضو شم 3 هفته ترک کرده بودم دلیل ترکمم آشنایی با یه پسر بوده به نام مهدی بدون دلیل خاصی دیگه با هم رابطه نداریم
جدایی از اون باعث شده ک دوباره...............
فعلا وقت ندارم اما اگه بخواید یکم راجع به bfام بهتون میگم ک چجور ادمی بوده
بگم؟یا احتیاجی نیس؟
واسه همتون دعا میکنم واسم دعا کنید
بای تا........ .
دوست عزیز تازه وارد سلام
اگه اشتباه نکنم اسمت ویدا بود..آره؟
هر چی که فکر می کنی می تونه بهت کمک کنه رو بگو.....نه بیشتر.....
ای دی من رو هم اگه خواستی اد کن
سلام گلای مهربون نسیم حیاتی ....
سال نوتون مبارک ...
قبل از هر چیز ،

عیدی من یادتون نره .... 4fvfcja
و
خیلی خوشحالم که در کنارتونم .... بودن در کنار شما برای من از هر نعمتی بالاتر بود .... برای تک تک کانونی ها بهترین ها رو از خدا می خوام .... + همونایی که الون گفت ... 42

(1390 فروردين 1، 12:05)sincere نوشته است: سلام دوستای عزیزم
من تو گروه شمام دیگه؟
آخه تازه عضو شدم
خب الان باید چکار کنم؟از خودم بگم؟از کجاش؟
بچه ها من خیلی دلم پره اول سالی قبل اینکه عضو شم 3 هفته ترک کرده بودم دلیل ترکمم آشنایی با یه پسر بوده به نام مهدی بدون دلیل خاصی دیگه با هم رابطه نداریم
جدایی از اون باعث شده ک دوباره...............
فعلا وقت ندارم اما اگه بخواید یکم راجع به bfام بهتون میگم ک چجور ادمی بوده
بگم؟یا احتیاجی نیس؟
واسه همتون دعا میکنم واسم دعا کنید
بای تا........ .
'sincere عزیزم خو.ش اومدی ، صفا آوردی ...
گلم سال نوت مبارک .... 53

عزیزم احتیاج نیست که خیلی جزئیات رو بگی ... فقط تا حدی که خودت دوست داری بگو و تا حدی که لازمه بچه ها بدونن ....

کم کم با بچه ها آشنا میشی ،

خانومی ، انگیزت برای ترک باید خیلی قوی باشه ... ( البته بهتره بگم ، انگیزه هات )

نباید به خاطر چیزهایی که ارزش معنوی ندارن ترک کنی ... معمولا ، نتیجه کار ، موقته و پس از یه مدتی همه چیز به حالت اول بر می گرده ...

پس اول از همه باید سعی کنی ، انگیزه های ترکت رو قوی کنی ، مثلا برای نزدیکی به خدا ....
نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای یه سال جدییییییییییدشروع شد اونم با نسیم حیااااااااااااتKhansariha (48)317
اوخ اینقد خوشحال بودم یادم رفت42 اول اول اول اول خوش اومدیییی sincereعزییییییزم
تاریخ اومدنت به کانون اسفند 89 هست پس توام مثل همهما امسالو پاک شروع کردی..317317 خیلییییییییییی عالیه عزیزمKhansariha (46)

با همه وجودم حس میکنم که چقد خدااااااا تک تکمونو دوس داشته که الان اینجاییییییییییمKhansariha (8)
هر چی بگم خدایااااااااااااااا شکرت بازم کم گفتم خیلی ام کم گفتم...53 شاید خیلی سالای دیگه هم پاک شروع کرده باشم.. ولی امسال یه چیز دیگست.. امسال پیش یه عالمه دوس دوست داشتنی تو یه جای که به قول ماینز جون یه قطعه از بهشت سال 90 پاک شروع کردم واس پاک موندن واسه پاک تموم کردنش..317317
خدایاااااااااااااا اینقدر اراده هامونو قوی کن اینقد اعتقادامونو محکم کن.. اینقد دلامونو پاک کن که هیچ وقت این محبتت این بخششت رو یادمون نره..cheshmak
که هیچوت یادمون نره اگه ما خطا کردیم تو اییییینقد بزرگ بودی که ازشون گذشتی و اینجارو نشونمون دادی.. خدااااایا کمکمون کن قدر این نعمت بزرگتو بدونییییییم.. خدایا کمکمون کن دیگه هیچوقت شرمندت نشیییییییم53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v
نشان 100 روزه
[تصویر:  23e325e16617.png]

باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر وگبر وبت پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومبدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
clapping
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام به دوستای گلم
sincere جان خیلی خیلی خوش اومدی
این چند روز اینقدر سرم شلوغ بود که یادم رفت
20 روز رو پاک بودیم42 Muscular
ای ول به همه جدا یه حال دیگه داره وقتی سال جدید رو
با پاکی شروع کنی Khansariha (48)
[/color]سلام به تمام دوستان گل...بچه ها من تازه واردم...میخواستم یه خورده راجع به این انجمن بهم توضیح بدین4fvfcja
آری آغاز دوست داشتن است...گرچه پایان راه نا پیداست...من به پایان دگر نیندیشم...که همین دوست داشتن زیباست...53258zu2qvp1d9v
سلام مرسده جون
خوش اومدی به کانون و همچنین به گروه نسیم حیات53258zu2qvp1d9v
اول از همه این که باید بری تو یکی از گروه های چهارگانه کانون اسم بنویسی http://www.ktark.com/thread-518.html
بعد می تونی فعالیتت رو در گروهت شروع کنی.
پیشنهاد می کنم که یک کم تو کانون گشت بزنی و ببینی که چه انجمن هایی داره و با فضا اشنا بشی.
در ضمن،این جا همه با هم دوستن و فضا کاملا دوستانه است.اصلا غریبی نکن4fvfcja
این جا دوستای خیلی خوبی پیدا خواهی کرد4141
ممنونم ماینز جون....
آری آغاز دوست داشتن است...گرچه پایان راه نا پیداست...من به پایان دگر نیندیشم...که همین دوست داشتن زیباست...53258zu2qvp1d9v
خواهش می کنم.هر سوالی داشتی من در خدمتم...cheshmak

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان