امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

اعلام وضعیت روزانه

نیم ماههههههههههه که پاکم 4fvfcja
(1391 خرداد 19، 11:17)Homa_a نوشته است: سلام 303

من روزا رو نمی شمرم! آخه دیگه قرار نیست شکستی داشته باشم 4fvfcjaSmiley-face-cool-2 ولی فک کنم 8 روزی شده ...
نشمردی بهتره 4fvfcja
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

امروز اولین روزه!ولی یقین دارم این بار دیگه شکسته نمیشه!317
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
سلام.....من روز دوم پاکیمه...1276746pa51mbeg8j
.
.
.
.
ولی...

هست امیدم که علارغم عدو روز جزا
فیض عفوش ننهد بار گنه بر دوشم

من هم یه
23 روزی
میشه که دور مانده ام ...

خوبه، خدا رو شکر.

راستی منم یه شکلک ساده دست و پا کردم واسه خودم!

چطوره!؟

535353
[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
[تصویر:  05_blue.png]
سلاااااااااام
روز 8 داره میگذره
اما خدا بخواااد این بااار دیگه بااااید رکورد بزنم
یکم حالم با همیشه فرق داره
Khansariha (8)
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
13 روززززززززززززززززززززز317317

[تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png]
یا عباس
خداروشکر

42روزم تموم شد
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
منم نزدیک 1 ماه ک پاکم اما 1 روزه ک تو این مجموعه عضوم و فکر کنم تازه 1 سالمهcheshmakMuscular317
(1391 خرداد 19، 20:56)dokhtare tanha نوشته است: منم نزدیک 1 ماه ک پاکم اما 1 روزه ک تو این مجموعه عضوم و فکر کنم تازه 1 روزمهcheshmakMuscular317
آرزویی بکن ........

گوش های خدا پر است از آرزو ... و دستانش پر از معجزه....

ارزویی بکن............

شاید بزرگترین خواسته ات کوچکترین معجزه اش باشد!!

آرزویی بکن .......................................
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

[تصویر:  13.gif]
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام [تصویر:  2vsj1nm.gif]
می توانم وارد می شود [تصویر:  l_sunny.gif]
افرین بهت می توانم جون [تصویر:  Laie_60A.gif]
امروز پاک بودی [تصویر:  47b20s0.gif]
فقط تو رو خدا گند نزنی ؟!
شب همه گی خوش و خرم و روز جدیدتون پر از اعلام پاکی [تصویر:  2lbkos0.gif]

[تصویر:  nasimhayat.png]
نه.......باورم نمیشه...........اصلاًنمیتونم باورکنم.......
من امروز هم نتونستم جلوی خودم روبگیرم.....
[تصویر:  o.gif][تصویر:  o.gif][تصویر:  o.gif]
[تصویر:  a.gif][تصویر:  a.gif][تصویر:  a.gif]
[تصویر:  c.gif][تصویر:  c.gif][تصویر:  c.gif]
[تصویر:  q.gif][تصویر:  q.gif][تصویر:  q.gif]
البته راستش تقصیرخودم نبود........بزارید داستانش روبراتون تعریف کنم:طبق معمول درحین درس خوندن شهوتی شدم....سریع رفتم پیش خونواده خوشبختانه تلویزیون نمیدیدن برای همین بدون سر وصداسریع رفتم تو هال تادرس بخونم......یه دفعه دیدم5دقیقه بعدرفتن بیرون ومن تو خونه تنها شدم.....نمیتونستم برم باشون چون درس داشتم.......خیلی اعصابم ریخت به هم یه دفعه این فکراومدبه ذهنم که خدا اصلاًمنو دوست نداره و نمیخواد من ترک کنم ومیخوادمن تواین لجن بدبختی بمونم......چون خودم جایی اومدم که تنهانباشم واین کارونکنم اما دوباره بی اراده تنهاشدم......حالم گرفت وهمونجا.....[تصویر:  c.gif][تصویر:  c.gif][تصویر:  c.gif] اما ای کاش این کارونمیکردم چون با انجام این کار حالم خیلی بیشتر وبدترگرفت......حالم ازخودم به هم خورد......دوست داشتم بمیرم.......رفتم چاقویی از آشپزخانه برداشتم تا خودکشی کنم وخودم رو از این زندگی نکبت خلاص کنم.......اما دیدم جربزه شوندارم ونشستم زارزاربه حال خودم گریه کردم.....بعد دیدم جمعه س ومنم کثیفم رفتم حموم.....اونجا دوباره تحریک شدم باخودم گفتم ما که آب ازسرمون گذشت چه یه وجب چه100وجب میخواستم این کارو دوباره انجام بدم که دست نگه داشتم وبه خودم گفتم:
[تصویر:  a.gif][تصویر:  a.gif][تصویر:  a.gif]بی شرف احمق به خاطر این دردعینکی شدی[تصویر:  c.gif][تصویر:  c.gif][تصویر:  c.gif]تاکی میخوای بزنی؟؟؟؟؟؟آشغال ازسگ بی ارزش تر عوضی(معذرت میخوام ولی حقمه)میخوای انقدر بزنی تاکوربشی؟؟؟؟؟ندیدی چی برسرخودت آوردی؟؟؟؟؟؟همه ی کلاس بهت فهمیدن حتی چندتا ازفامیلاهم فهمیدن چراچشمات ضعیف شده نمیخوای دست برداری؟؟؟؟؟؟؟منم درحالی که به شدت تحریک شده بودم با تلاش معجزه آسایی ازانجام این کار خود داری کردم ورفتم زیر دوش آب سردغسل کردم(به خاطرکثافت کاری قبل ازحموم)وبا خودم وخدای خودم عهدبستم که دیگه هیچوقت این کارونکنم......الانم مصمم........بدبخت سابق دیگه بدبخت نیست الان شده یه جنگجو که مصممه دیگه شکست نخوره وبه دماغ سوخته ی شیطون بخنده[تصویر:  e.gif] دیگه هرگز نمیشکنم.....هرگز.....خداروشکرکه کانون روپیداکردم تا ازاین بلانجات پیداکنم.....خدارو واقعاًشکر.......دیگه روزای سیاه تا19خرداد1391ازبین رفت......تولد دوباره ی من ازفردا20خرداد1391(روز اول پاکیم)شروع میشه.
دیگه تا رهایی چیزی نمونده!استقامت میکنم تا از شر بلایی که 2سال و نیمه دامنگیرم شده نجات پیداکنم!
[تصویر:  jangjooyan.png]
آقای جنگجو عزیز خواهشا اینجا رو برید بخونید....

من پاکم....14 روز.....14 گل

[تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png]
یا عباس
سلام من پاکم 37روز
پرم کوتاه و پروازم بلند است [تصویر:  parvaz.png][تصویر:  shaeeban.png]
سلام به همگی
جنگجوی عزیز من مطمئنم این سری دیگه میتونی.
فقط کافیه خودتو باور داشته باشی.برای ترکت برنامه داشته باش.عوامل شکستتو روکاغذ بنویس.هرروز مرورشون کن وتمام تلاشتو انجام بده تاازشون دوری کنی.
به امید خدا اینسری دیگه حتما موفق میشی.

خوب........
همگی برین ته صف چون رامین اومد.
خیلی خوشحال وسرحالم چون امروز 43روز پاکیمه
ولی ازطرفی هم خیلی ناراحنم چون شکلکام کار نمیکه که بتونم عکس گل بزارم.
بی زحمت خودتون این پایین عکس 43تا گل سرخ وخوشگل فرض کنید
اصلا ای کاش یه جوون مرد پیدا میشد رواین پست ما یه نقل قول میزدو پایین پستمون 4___5تا گل و بوته میکاشت.
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1391 خرداد 20، 8:56)رامین. نوشته است: سلام به همگی
جنگجوی عزیز من مطمئنم این سری دیگه میتونی.
فقط کافیه خودتو باور داشته باشی.برای ترکت برنامه داشته باش.عوامل شکستتو روکاغذ بنویس.هرروز مرورشون کن وتمام تلاشتو انجام بده تاازشون دوری کنی.
به امید خدا اینسری دیگه حتما موفق میشی.

خوب........
همگی برین ته صف چون رامین اومد.
خیلی خوشحال وسرحالم چون امروز 43روز پاکیمه
ولی ازطرفی هم خیلی ناراحنم چون شکلکام کار نمیکه که بتونم عکس گل بزارم.
بی زحمت خودتون این پایین عکس 43تا گل سرخ وخوشگل فرض کنید
اصلا ای کاش یه جوون مرد پیدا میشد رواین پست ما یه نقل قول میزدو پایین پستمون 4___5تا گل و بوته میکاشت.
[تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png]
[تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png]
[تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png]
[تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png]
[تصویر:  flower-icon.png][تصویر:  flower-icon.png]
[تصویر:  flower-icon.png]
یا عباس
یه روز1276746pa51mbeg8j
شکر 303Khansariha (8)
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان