امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امروز چه کار مفیدی انجام دادی؟

دیگه مثل قدیم فقط کار زیاد مد نظرم نیست با ساز و کار پیچییده ای مناطق حساس و استراتژیک رو تصاحب میکنم (فکر کنم فرق آدمهای موفق و غیر موفق همینه ) چون اکثر ما مجبور مجبور به کاریم

شیر برا پشت لباسشویی

مطالعه 
قرار دادن خود در جمع ( اینبار با هدف هم افزایی و با  اشخاص سطح بالا)
خرید منزل
تمرین تنهایی ( نه انزوا)
فراهم کردن بساط  برای رنگ آمیزی منزل
تا امشب ان شا الله تکمیله . فردا هم فرصت خوبی به خودم میخوام بدم برای فکر....
 سپاس شده توسط
امروز من بالاخره بعد از ماها تلاش و خواستن و نتوانستن
توانستم شش صبح بیدار بشم  317
 و به روتین های خوبی مثل نماز خوندن و...تونستم بالاخره سر وسامون بدم 317
Confetti Confetti Confetti
خدایا کمکم کن موفق بشم
امروز با یه دوست خیلی خوب صحبت کردم و کلی حالم خوب شد 2uge4p4
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

فعلا کار مفیدی انجام ندادم ولی الان میخام برم دفتر برنامه ریزیمو بیارم و برای امروز برنامه ریزی کنم وانجام بدم
این مفیدترین کار امروزم میتونه باشه Khansariha (69)
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
امروز با خانواده نشستیم و عکس های قدیمی رو دیدیم. خوش گذشت.
از وقتی که اینترنت کم تر می رم وقتم باز تر شده و به کارهای دیگه می رسم.
خدا رو شکر 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

دو روزه صبحا که بیدار می شم یه روتین فوق العاده رو دنبال می کنم، ده دقیقه نرمش کششی یا یوگا کار می کنم، بعد یه موزیک آرامش بخش میذارم و صبحانه ام رو می خورم.. یه روز خوب یه شروع خوب می خواد Khansariha (69)
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
امروز زمان زیادی رو اختصاص دادم به کانون و خوندن مطالب ضروری برای حفظ پاکیم چون هر جور حساب کردم دیدم الان این کار اولویت اول زندگیمه و حجم زیادی از مطالب رو باید در اسرع وقت بخونم.

و همچنین
امروز رفتم دوچرخه سواری 2uge4p4
وای که چقدر خوش گذشت. این دفعه همین که از خونه رفتم بیرون احساس کردم دارم پرواز می کنم...فرصت آرومی بود که با خودم حرف بزنم و به زمانی برای تنها بودن با وجودم نیاز داشتم تا موفقیت هامو به یاد خودم بیارم.

«یادته چقدر روزهای سخت داشتیم با هم و پشت سر گذاشتیمشون؟»
« همین تو بودی که زیر فشار صدای خرد شدن خودت رو شنیدی اما بی خیال نشدی و سفت وایستادی تا حالا سربلند باشی»
«روزی بلند شدی که فهمیدی بخوای نخوای رنج هست؛ باید انتخاب کنی سختی موقتی رشد و بهبودی رو می خوای یا سختی دائمی انفعال و موندن تو مشکلات رو...»
امروز دو تا کار امجام دادم که روزمو ساخت به قول خارجیا

اولیش هدیه پاکی به خودم بود. یه آهنگ خاصی رو در نظر گرفته بودم برای وقتی از یک مرحله سخت عبور می کنم گوش کنم که بهم حس استقامت بیشتر و افتخار می داد. Khansariha (46)

عصر فیلم فاتیما رو گذاشتم با خانواده دیدیم. خیلی تاثیرگذار بود. داستان درباره دختری پرتغالی هست که حضرت مریم رو می بینه.... 25

عمری باشه بعدا تو تاپیک های مرتبط بیشتر خواهم گفت 53
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
بسم رب الحسین
قرآن خوندم 49-2 Gol
کتاب خوندم 49-2 Gol
با داداشم حرف زدم 49-2Gol
کانون اومدم 49-2 Gol
صلوات فرستادم 49-2 Gol
به بابام کمک کردم 49-2Gol
کنترل چشم و ذهن کردم 49-2 Gol
واحدایی که میخواستم انتخاب کنمو نوشتم 49-2 Gol
بسم الله الرحمن الرحیم

تمامی غم ها رو از خودم بیرون کردم 53258zu2qvp1d9v
و یه بار دیگه 
نعمات خداوند رو شکر کردم
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
امروز صبح زود رفتم بیرون

یک ایستگاه اول رو تو خنکا و خلوتی های صبح پیاده قدم زدم.

رفتم کتاب مورد نظرم خریدم.

بعد تو بازار برای خودم گشتم.

روحیه م بعد چهار ماه تو خونه بودن عوض شد...بین مردم رفتن یه چیز دیگه ست برا من...

خدا رو شکر امروز بلاخره لذت بردم chase
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
قورباغه مو اول صبح قورت دادم Khansariha (69)

سپاس شده توسط
امروز که هنو کامل شروع نشده ولی دیروز رو میگم

ورزش کردم 
مطالعه 
نمازام اول وقت بود
و بعد از نماز صبح نخوابیدم
کلی خوشحال بودم
۴ تا دعا خوندم
محاسبه نفس هم عالییی
به پدر و مادرم کلییی محبت کردم
درس هم خوندم 
با خدا هم صحبت کردم
از خودم بسیار راضی بودم
آخه مگه عالییی تر از اینم میشه
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

یه کار ترسناک که باید انجام می دادم رو بلاخره رفتم تو دلش 317 Khansariha (69)

بالاخره رکورد خودم رو تو درس خوندن زدم آرهه
و اینکه کاملا خوش اخلاق بودم و هر چیزی که میگفتن و بهم میپروندم میخندیدم و اهمیت نمیدادم
خوب بود
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان