امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1392 تير 22، 1:35)nazi1991 نوشته است: آلمان!!!عددی نبود که(خدا مقداری جنبه بده)4chsmu1
خدا یه کوچولو از مقداری بیشتر باشه لطفا 4chsmu1

(1392 تير 22، 0:59)alone نوشته است: ســــــــلاممممم دوستممممممم....خوش گلیدی
ترجمه لطفا 4chsmu1

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
(1392 تير 22، 1:49)حسین چار دو دو نوشته است: [quote pid=269505 dateline=1373666700]alone
[quote pid=269503 dateline=1373664545]
ســــــــلاممممم دوستممممممم....خوش گلیدی
[/quote]
ترجمه لطفا 4chsmu1
[/quote]
جناب آقای حسین این عبارت به زبان شیرین آذری4fvfcja یعنی به به خوش اومدین صفا آوردین...Smiley-happy114
دقت کردین چقد معنی داشت...4fvfcja
نصفه شبی زیاد ذهنتون رو در گیر این مسائل نکنید ....انرژی رو ذخیره کرده و برای روزه داری فردا استفاده نمایید..4fvfcja4fvfcja
[تصویر:  final%201.png]

[تصویر:  gv2wijl9ycr1oop6w.jpg]
پاکی یعنی تولد دوبــــــــــاره
ومـــــــــا
تو کانــــــــــون
دوباره متولد شدیـــــــــم...

خب حسين اقا نازي جوابتون رووو داددد4fvfcja نازي جون تنكسKhansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

(1392 تير 22، 2:07)alone نوشته است: خب حسين اقا نازي جوابتون رووو داددد4fvfcja نازي جون تنكسKhansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)

قابلی نداشت الون جونمممممممممKhansariha (18)Khansariha (18)
بالاخره حقوق میگیریم نصفه شبی نذاریم تو ذهن کسی ابهام بمونه دیگه4fvfcja4fvfcja
چ باحاله الون خودمو خودت تو تاپیکیم....
صدا میپیچـــــــــــه174fvfcja174fvfcja
الوووووووووووون الووووووون الوووووووون4fvfcja4fvfcja4fvfcja
[تصویر:  final%201.png]

[تصویر:  gv2wijl9ycr1oop6w.jpg]
پاکی یعنی تولد دوبــــــــــاره
ومـــــــــا
تو کانــــــــــون
دوباره متولد شدیـــــــــم...

(1392 تير 22، 0:53)یک مشت خاک نوشته است: سلام به همه دوستان افا ما اومدیم Khansariha (8)
سلام
خوش اومدین یک مشت خاک بانوKhansariha (48)

یکی پنهانه؟13
دارلینگ خانوم کجاست بیاد مچشو بگیره؟4chsmu1
فهمیدم کیه
نازی خانوم 1

عه رفت22
وووووواييييي سحررر ماه مبارك من اينجااااا كانون پيش دوستاي عزيزم هستم نميدونم سال ديگه اين فرصت برام پيش مياااااد يانهههههه!!!!! خيلييييي كانون دوستت دارممم منو به خواسته چند سالم رسونديييي بچه هاااااا دوستتوووووووون دارمممممممممم....التماس دعااااااا........راستي نازي مقسييييي بعدا باهات حساب ميكنمممKhansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

(1392 تير 22، 0:53)یک مشت خاک نوشته است: سلام به همه دوستان افا ما اومدیم Khansariha (8)
خوش اومدی خواهر من. قدم رنجه فرمودین. بچه ها اینجا رو ردیف کنین یه جشن را بندازیم

خب حالا من موندم اینجا کسی هم برای ما آستین بالا میزنه  یا نه؟؟؟؟

پسرا بیایید ائتلاف راه بندازیم بریم خواستگاری42. هر 10 نفر یه نفر رو بفرستیم خواستگاری و اون 9 نفر دیگه حمایتش کنن. خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟

هم جنبه سیاسی داره. هم فرهنگی. هم دیگه دست ما کوتاه و خرما بر نخیل نمی مونه.4fvfcja

آقا این پسرا هم دل دارنا. همش دارن دخترا ازدواج می کنن42. ولی من ته دلم روشنه که با توجه به افزایش تعداد دختران نسبت به پسرا به هر کدوممون یکی 3 تا میرسه4chsmu14chsmu1

ما باید بیاییم یه تاپیک راه بندازیم به نام راز موفقیت دختران در ازدواج.4chsmu14chsmu1 بیان اونجا تجربیات خودشون رو در اختیار پسرا بذارن.Smiley-face-cool-2 بیایید دخترا یه کم هم به فکر ما پسرا باشینclappingclapping
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

(1392 تير 21، 23:12)undefined نوشته است:
(1392 تير 21، 22:01)be yade hagh نوشته است:
(1392 تير 21، 17:24)darling نوشته است:
(1392 تير 21، 17:19)be yade hagh نوشته است: بچه هااااااااااا

دیروز ماه عسلو دیدین؟

دیدین پسره بنده خدا از چه وضعی بیرون اومده بود و چه زندگی ای داشت و الان چه طور شده بود؟Tears
نه ندیدیم 4fvfcja
حالا چی شده بود؟؟؟42

(1392 تير 21، 17:29)mahdi نوشته است: منم ديشب نديدم،

هي خدا، ديگه نقش اول مصيبت ها هم پسرا شدن،1276746pa51mbeg8j

حالا چش شده اين پسره؟

نه آقا مهدی اتفاقا خیلی عالی بود...خیلی...

خیلی داستان تکون دهنده ای بود و پیشنهاد می کنم حتما حتما فایلشو دانلود کنین و ببینینش...ارزشش رو داره...

آقایون و خانمایی که میگین وضع مالی و وجهه اجتماعی مهمه... اگر این قسمت از ماه عسل رو ببینین در آخر همه جواب هاتون رو میگیرن و دیگه هییییچ بحثی در این مورد باقی نمی مونه...

به خصوص آقایون که اینجا انگار خیلی بیشتر این طوری فکر کردن بر طبق بحث هایی که شد و خانم هایی هم که وضع مالی و ظاهری خیلی براشون اهمیت داره...

حتما ببینید!!!!!

من خودم می خوام دوباره دانلود کنم ببینمش!!!!!!
من اومدم این فیلمی که هپی خانوم گفت رو ببینم مرده رفته تو غار 4fvfcja توفیق شد اشتباهی قسمت قبلی رو دیدم 
4fvfcja بسیار زیبا.303
http://telewebion.com/fa/episode/info/1045914/%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84/%D9%BE%D9%86%D8%AC-%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-20-%D8%AA%DB%8C%D8%B1-1392
اینم لینکش برای دیدن و دانلود.
فقط خیلی کم توضیح داد چی شده درست شده!!! مبهم بود واقعا یه کم اخراش 4fvfcja
-------
ما دیدیم ولی جوابامون رو نگرفتیم ولی 4fvfcja خیلی ربط نداشت. اصلا در مورد ازدواج نبود که 4fvfcja
آقا هادی به آخرش فکر می کنم دقت نکردین زیاد cheshmak پسرا کلا دقت نمی کنین به این جور موارد بعد همش برای ازدواج میگید پول  4fvfcja4fvfcja (البته با عرض پوزش cheshmak )

گاهی اوقات زیادی توجه کردن به این حساب کتابا هم باعث میشه اصلا چیزی رو به دست نیاری حتی همون پول رو!!!!

همون طور که می دونین آقا هادی آخرش مردی رو با پسر هاش آوردن که این مرد از یک سالگی دستش سوخته بود و دست نداشت... جالبه ببینید بچه ها...به جای دستاش دو تا میله با یه شکلی گذاشته بودن که بتونه بعضی چیزا رو برداره و مثلا دستش بگیره... مطمئنا سواد زیادی هم نداشت... شغلی که 30 سال با همین دست های میله ای تونست انجام بده... (چون یه همچین آدمی واقعا خب تحصیل کرده که نیست که بتونه کار فکری کنه...پولی هم نداره که رئیس و کار خونه دار و این چیزا باشه و دست نداشتنش براش اهمیتی نداشته باشه... کارهای یدی هم که فکر می کنم همه کارهایی که کارگری و... هست با دسته رو که نمی تونست با دو تا میله انجام بده... مغازه درست و حسابی هم حتی نداشت، درست و حسابی که چه عرض کنم اصلا مغازه ای در کار نبود... این مرد جایی که کار می کرد سر یه کوچه بود... با یه دونه میز... که همه وسایل کارش رو اون میز ساده و کوچیک جا میشد... کارش آبمیوه گرفتن و دادن اونها با دست میله ایش به مردم بود... 30 سال کارش همین بود... یعنی از همون ابتدای ازدواج...
دو تا پسرهاش رو آورده بودن... هر کدومشون به نظر میومد خیلی خوب تربیت شدن و پسرای کاملا سالمی بودن که توی برنامه دست باباشون رو هم هر دو تاشون بوسیدن... گفتن که هیچ وقت هیچ چیزی کم نداشتن چون پول حلال انقدر که با برکته می تونه حتی 6 تا خانواده رو هم سیر کنه ولی اگه حلال نباشه به چند روز برای یک خانواده هم نمی کشه...
در کل زندگی خیلی خوب و عالی و آرومی داشتن... و مشخص بود که احساس خوشبختی می کنن...

اما اینا خیلی مهم نبود... اینا فقط 10 دقیقه آخر قسمت دوم ماه عسل بود...
قبل از اون ها از ابتدای برنامه پسری رو آورده بودن که پدرش مهندس مخابرات بود... حسابدار جایی بود و درآمد و وضع مالی خیلی خوبی هم داشت... البته این پسر که میگم خودش دیگه نزدیک 40 سالش شده بود پس اون زمان یه مهندس مخابرات واقعا باید بتونه زندگی خوبی بسازه... ولی موضوع این پسر مثل داستان بالایی که توی 10 دقیقه خلاصه شد قابل خلاصه کردن نیست... باید دید و از زبون خودش شنید که چه طور بود زندگیش و چه طوری پیش رفت و الان چه طوریه...
فقط اینو بگم که پدرش چون آدم سالمی نبود...مثل اون آقای داستان بالایی نبود که با هیچی واقعا با هیچی این همه زندگی خوبی بسازه... هر چیزی رو هم که داشت از دست داد در حالی که می تونست و هم وضع مالیش و هم تحصیلیش بهش این امکان رو میداد که خیلی هم پیشرفت کنه...ولی به جایی رسید که کارتون خواب شد و معتاد بود و پسرش هم که همین آقایی بود که آورده بودن کارتون خواب و معتاد تزریقی و دزد و... و این پسر خودش رو کشید بالا... از اون وضع فلاکت بار که می تونست نداشته باشه و این همه زندگی سخت رو تجربه نکنه در حالی که کاملا مشخص بود که چه قدر آدم باهوشیه و چه قدر از لحاظ هوشی متفاوته با پسرهای اون مرد با دست های میله ای... این پسر باهوش هم می تونست مثل اون پسرهایی که توی زندگیشون هیچ سختی خاصی رو تجربه نکردن و سلامت و توی یه خونواده آروم که حامی واقعیشون بودن بزرگ شدن... بدون هیچ نیازی به مهندس بودن پدرش و پول و... چنین زندگی زیبایی رو داشته باشه و هیچ وقت این تجربه های تلخو نداشته باشه که باعث بشه از تمام زندگی نا امید بشه و دست به کارهایی بزنه که اصلا در شانش نبوده... و حالا پس از اون همه تجربه تلخ خودشو کشیده باشه بالا و جوری باشه که اصلا باورت نشه که چنین آدمی شده بوده قبلا... و حالا از اون پدر مهندس و... که همه چیز رو به باد داده بود هیچ خبری نداشته باشه و فقط به چند تا زندان و مراکز این شکلی سپرده باشه که پیداش کردن بگن بهش!!!

این پسر می تونست بدون هیچ نیازی به پول پدرش مثل همون پسرایی که پدرشون آبمیوه فروش سر کوچه بود زندگی عالی ای رو داشته باشه و این سختی ها رو نکشه... پس مهم خود فرده...
من خودم به این نتیجه رسیدم و از شما همه دخترای اینجا خواهش می کنم که دقتتون روی وجود خود اون فرد باشه... نه پول نه تحصیلات نه... فقط وجود خودش... ببینید بدون پول و تحصیلات و...می تونید دوستش داشته باشید یا نه... ببینید انسانیتش تا چه حدی هست... اینا خیلی مهم ترن... می دونم می دونید انسانیت خیلی مهمه ولی اونقدر شاید ندونیم که واقعا پول و مادیات نمی تونه اهمیتی داشته باشه اصلا... چون به دست اومدنیه در حدی که یه زندگی آبرو مند داشته باشی... و آقا پسرها دیدید که یک آدم با پول و تحصیلات نتونست زندگی خوبی رو تشکیل بده و یه آدم با هیچی تونست خانواده خوبی داشته باشه...

به نظرم بهتره خیلی بیشتر فکر کنیم هممون...

بله آقا هادی منم قبول دارم متاسفانه خوب ازش نپرسیدن و توضیح نداد که دقیقا چی باعث شد کاملا عوض بشه...
چه خوب بود که واقعا کامل اون رو هم می گفت و مبهم نمی موند ولی خب دیگه حداقل مشخص بود که الان آدم سالمیه...

(1392 تير 21، 23:59)حسین چار دو دو نوشته است:
(1392 تير 21، 22:01)be yade hagh نوشته است: آقایون و خانمایی که میگین وضع مالی و وجهه اجتماعی مهمه... اگر این قسمت از ماه عسل رو ببینین در آخر همه جواب هاتون رو میگیرن و دیگه هییییچ بحثی در این مورد باقی نمی مونه...
یعنی واقعن اگه این قسمت رو ببینم همه جواب هامو میگیرم؟ :17:

یعنی همه چی حل میشه؟ :17:

خب دیگه دوستان عزیز سریع تر برید ببینید تا همه چی حل بشهSmiley-happy114

واقعا چه برنامه ی خوبی ساختن دِستِشون دِرد نِکنه 53

بله دیگه آقا حسین همه چیز حل شده الان 4fvfcja4fvfcja

این همه توضیح هم دادم این بالا...چه قدر نوشتم واقعا! 4fvfcja 4fvfcja
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
(1392 تير 22، 8:43)diamond111 نوشته است: [quote pid=269502 dateline=1373664237]اقا این پسرا هم دل دارنا. همش دارن دخترا ازدواج می کنن42. ولی من ته دلم روشنه که با توجه به افزایش تعداد دختران نسبت به پسرا به هر کدوممون یکی 3 تا میرسه4chsmu14chsmu1......................

ســـــــــــــــلام اقای دیــــــــــــــاموند یکیشممممممممممممممممممممممممم گیر نمیــــــــادددددااا خودتون دارین میبیینااااااااااا :22::22::22:66

کی گفتههههه تعداد دخترا بیشتره اصلانم اینطور نیست4fvfcja4fvfcja4fvfcjaKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
[/quote]

نقل قول: من خودم به این نتیجه رسیدم و از شما همه دخترای اینجا خواهش می کنم که دقتتون روی وجود خود اون فرد باشه... نه پول نه تحصیلات نه... فقط وجود خودش... ببینید بدون پول و تحصیلات و...می تونید دوستش داشته باشید یا نه... ببینید انسانیتش تا چه حدی هست... اینا خیلی مهم ترن... می دونم می دونید انسانیت خیلی مهمه ولی اونقدر شاید ندونیم که واقعا پول و مادیات نمی تونه اهمیتی داشته باشه اصلا... چون به دست اومدنیه در حدی که یه زندگی آبرو مند داشته باشی... و آقا پسرها دیدید که یک آدم با پول و تحصیلات نتونست زندگی خوبی رو تشکیل بده و یه آدم با هیچی تونست خانواده خوبی داشته باشه...
سلام
13
واي ب وقتي ك خوده آقا پسر اينو باور نداشته باشه..و فكر كنه تو رويايي و شعاري و تخيلي و توهي و از رو هوا حرف ميزني....:smiley-yell:
1276746pa51mbeg8j

ياعلي.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1392 تير 22، 12:03)سـُـها ^‿^ نوشته است:
نقل قول: من خودم به این نتیجه رسیدم و از شما همه دخترای اینجا خواهش می کنم که دقتتون روی وجود خود اون فرد باشه... نه پول نه تحصیلات نه... فقط وجود خودش... ببینید بدون پول و تحصیلات و...می تونید دوستش داشته باشید یا نه... ببینید انسانیتش تا چه حدی هست... اینا خیلی مهم ترن... می دونم می دونید انسانیت خیلی مهمه ولی اونقدر شاید ندونیم که واقعا پول و مادیات نمی تونه اهمیتی داشته باشه اصلا... چون به دست اومدنیه در حدی که یه زندگی آبرو مند داشته باشی... و آقا پسرها دیدید که یک آدم با پول و تحصیلات نتونست زندگی خوبی رو تشکیل بده و یه آدم با هیچی تونست خانواده خوبی داشته باشه...
سلام
13
واي ب وقتي ك خوده آقا پسر اينو باور نداشته باشه..و فكر كنه تو رويايي و شعاري و تخيلي و توهي و از رو هوا حرف ميزني....:smiley-yell:
1276746pa51mbeg8j

ياعلي.53
سلام... آره عزیزم...

منم به خاطر همین توی این بحثای این تاپیک شرکت نمی کردم در این مورد... چون باوره آدمه دیگه...

ولی خب واقعا این حتی برای خودم هم که اون طوری فکر نمی کردم یه نمونه خیلی خوب بود که مطمئن تر کرد من رو...cheshmakKhansariha (8)

ببینید پسرا راز ازدواج اون پسرایی که با دخترای کانون ازدواج کردن اینه که اینقدر زوم نکردن رو این موضوع وگرنه باید 40 سالگی عروسی می کردن 4fvfcja دنبال راز موفقیتشون نباشید دیگه 4fvfcja4fvfcja4fvfcja

البته خب دخترها یه خصلتای خیلی خوبی دارن که باعث میشه زودتر از پسرا ازدواج کنن دیگه...اینکه توش شکی نیست 4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
13
1276746pa51mbeg8j

ياعلي.53
ای کاش همه مثل شما فکر میکردن سها خانم 53258zu2qvp1d9v
دیگه کسی تو دنیا تنها نبود ...
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
(1392 تير 22، 11:56)alone نوشته است:
(1392 تير 22، 8:43)diamond111 نوشته است: [quote pid=269502 dateline=1373664237]اقا این پسرا هم دل دارنا. همش دارن دخترا ازدواج می کنن42. ولی من ته دلم روشنه که با توجه به افزایش تعداد دختران نسبت به پسرا به هر کدوممون یکی 3 تا میرسه4chsmu14chsmu1......................

ســـــــــــــــلام اقای دیــــــــــــــاموند یکیشممممممممممممممممممممممممم گیر نمیــــــــادددددااا خودتون دارین میبیینااااااااااا :22::22::22:66

کی گفتههههه تعداد دخترا بیشتره اصلانم اینطور نیست4fvfcja4fvfcja4fvfcjaKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
[/quote]
اقا شایعه است جسین جان 4fvfcja امار دختر پسرا رو دیدم تو استانای مختلف یه جایی 4fvfcja دخترا بیشترن ولی خوب مثلا به ازای 100 تا پسر 103 دختر4fvfcja سه برابر دیگه نه.4fvfcja

سلام
13
1276746pa51mbeg8j

ياعلي.53
اصلا این بحث رو کی شروع کرد 4fvfcja همین مدیر ارشد بود فکر کنم Smiley-talk038
این حرفایی که زدین که درست، کاملا قبول دارم من. پول اهمیتی نداره چون به دست اومدنیه.  من اصلا یه چیز دیگه گفتم اولش 4fvfcja من گفتم :
یه پسر 18 سالگی بره دانشگاه بیاد بیرون شده 22 بره سربازی شده 25. تازه اینجاست که کم کم به فکر ازدواج می تونه بیافته. 42 یکی دو سالم کار کنه که بتونه خرچ اول زندگی رو تا حدی بده شده 27. 4fvfcja دیگه میشه توکل بقیه اش. چون تو این سن هم هیچی پول نخواهد داشت تقریبا!303
دیگه حالا هر چقدرم که بخواد توکل کنه راه نداره قبلش4fvfcja یا باید سربازی معاف باشه یا وضع مالی خانوادشون خوب باشه. یا کلا شغل ازاد داشته باشه سمت درس خوندن نرفته باشه. غیر از اینه!! 303
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

حالا اینو حساب کنید یه بنده خدایی نیمه دومی باشه و یک سال دیرتر میره دانشگاه
تو دانشگاه به خاطر خوش شانسی یه ترم بیشتر میمونه در واقع یک سال
میره خدمت کنه 2 سال
در نهایت 26 سالش شده و هیچی از خودش نداره
اون موقع هست که کلا باید بی خیال زندگی کردن بشه 
اصلا ازدواج  چیه Smiley-happy114
واقعا ارزشش رو نداره 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
(1392 تير 22، 13:33)Alone man نوشته است: حالا اینو حساب کنید یه بنده خدایی نیمه دومی باشه و یک سال دیرتر میره دانشگاه
تو دانشگاه به خاطر خوش شانسی یه ترم بیشتر میمونه در واقع یک سال
میره خدمت کنه 2 سال
در نهایت 26 سالش شده و هیچی از خودش نداره
اون موقع هست که کلا باید بی خیال زندگی کردن بشه 
اصلا ازدواج  چیه Smiley-happy114
واقعا ارزشش رو نداره 53258zu2qvp1d9v
دیگه تنبلی رو بذار کنار داداش من 4fvfcja 
اینجوری پیش بری همون 40 سالگی که گفتن میشه تاریخ ازدواجت4fvfcja
سربازی راستی سه سالی طول می کشه ها!! تازه پست کنی تا اعزام بشی کلی فاصله هست بینش 4fvfcja
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان