امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام

مگه پسر حتما باید وایسته درستش تموم بشه بعدش بره سرکار؟17

نمیشه هم درس خوند هم سرکار رفت؟42
(1392 تير 22، 13:43)Alireza 68 نوشته است: سلام

نه بابا . می شه همزمان هم درس خوند و هم رفت سر کار. بعدشم زودتر ازدواج می کنیم. Smiley-face-cool-2

این روش عالیه تازه میشه هم درس خوند و هم رفت سر کار و هم ازدواج کرد. به این میگن ائتلاف 2+14fvfcja42
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

دیگه من یه کم جدی بشم 42
نه دیگه دارین می رسین به مرحله ی شعار دهی 42
بریم میزگرد فکر کنم بهتر باشه 303

خواهشا با مثال بیاین جلو از حالا. کلی گویی نکنید4fvfcja همتون رو یه تنه حریفم 4fvfcja(اخرشم نمی تونم جدی باشم ):21:
خوب شما وسط درست کار کنی بدون کارت پایان خدمت چقدر بهت می دن ماهانه؟ 303 اصلا چند نفر رو می شناسی که کار کنن بین تحصیل؟ تازه اگه کاری گیرت بیاد. 400؟ فکر نمی کنم بیشتر بدن ها. خانومت فرض کنیم کار کنه اونم همین قدر میشه 400. خوب میشه بگی دیگه کمترین اجاره خونه ای که بخوای بدی چقدره؟! من الان دیگه خبر ندارم از اجاره خونه ها ولی فکر کنم پایین شهر تهرانم مجبور باشی 400-500 بدی ماهی.

بابا تازه بری خوستگاری باید ببینی اصلا دختر می دن بهت که دانشجویی!!!
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

(1392 تير 22، 13:41)Hadi نوشته است:
(1392 تير 22، 13:33)Alone man نوشته است: حالا اینو حساب کنید یه بنده خدایی نیمه دومی باشه و یک سال دیرتر میره دانشگاه
تو دانشگاه به خاطر خوش شانسی یه ترم بیشتر میمونه در واقع یک سال
میره خدمت کنه 2 سال
در نهایت 26 سالش شده و هیچی از خودش نداره
اون موقع هست که کلا باید بی خیال زندگی کردن بشه 
اصلا ازدواج  چیه Smiley-happy114
واقعا ارزشش رو نداره 53258zu2qvp1d9v
دیگه تنبلی رو بذار کنار داداش من 4fvfcja 
اینجوری پیش بری همون 40 سالگی که گفتن میشه تاریخ ازدواجت4fvfcja
سربازی راستی سه سالی طول می کشه ها!! تازه پست کنی تا اعزام بشی کلی فاصله هست بینش 4fvfcja
ازدواج ثمره ـش میتونه یه بچه باشه
بچه رو میشه از پرورشگاه آورد ... 
پس میشه تنهایی سر کرد 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
(1392 تير 22، 13:54)Hadi نوشته است:

دیگه من یه کم جدی بشم 42

خواهشا با مثال بیاین جلو از حالا. کلی گویی نکنید4fvfcja همتون رو یه تنه حریفم 4fvfcja(اخرشم نمی تونم جدی باشم ):21:
خوب شما وسط درست کار کنی بدون کارت پایان خدمت چقدر بهت می دن ماهانه؟ 303 اصلا چند نفر رو می شناسی که کار کنن بین تحصیل؟ تازه اگه کاری گیرت بیاد. 400؟ فکر نمی کنم بیشتر بدن ها. خانومت فرض کنیم کار کنه اونم همین قدر میشه 400. خوب میشه بگی دیگه کمترین اجاره خونه ای که بخوای بدی چقدره؟! من الان دیگه خبر ندارم از اجاره خونه ها ولی فکر کنم پایین شهر تهرانم مجبور باشی 400-500 بدی ماهی.

خب حالا بزار خودم رو مثال بزنم 4fvfcja من معاف از سربازی هستم. یه کار هم گیر میاد. الان کار سراغ دارم داره ماهیانه 650 میده. فقط باید بلد باشی با کامپیوتر کار کنی . آره داخل شیرینی فروشی !!! خب تازه دلشون هم بخواد . تازه باید بدونن که تعداد پسرا خیلی کمتر از دختراس. اینو داخل یه سایت معتبر نوشته بود.

حالا خب میاییم یه کار می کنیم. همین که دانشگاه تموم شد ازدواج می کنیم. حداقل دیگه هنوز که جوونیم. دل داریما42
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

ببخشید میون بحثتون بچه ها!!!!

البته خودم دوباره این بحثو شروع کردم!! 4fvfcja4fvfcja4fvfcja

ولی چرا قرمزته و آبیته هستیم الان؟ 4fvfcja4fvfcja4fvfcja

همه خبر دارن فکر کنم من ندارم!!!1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8jSmiley-happy1144fvfcja53258zu2qvp1d9v
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]

دیگه من یه کم جدی بشم 42

کلی گویی نمیکنم خودمو هم مثال میزنم از سن 17 الی 18 سالگی هم سرکار میرفتم هم درسمو میخوندم

چه عیبی داره؟ کار عار نیست حتی شده باشه کارگری 4fvfcja

بذار یکم تو سنین کمتر برن سر کار مسئولیت پپذیر بشن نه که تا لنگ ظهر بخوابن و ...53258zu2qvp1d9v

بذار یکم باد دماغشون بخوابه پسره راه میره تو خونه مفت میخوره مفت میخوابه یقه پدره رو هم جمع میکنه میگه ماشین میخوام!42

و قرار نیست که حقوق ثابت بمونه با بالا رفتن مدرکت و تجربه ات و مهارتت حقوقت هم بالاتر میرهKhansariha (18)

و از طرفی قرار هم نیست که فرتی بری کار دولتی4fvfcja

همه چی که نشد دولتی 4fvfcja

اومدیم و دولت نتونست تامین کنه یا ورشکست شد یا بحران اقتصادی پیدتا کرد یا هرچیزیcheshmak

باید دست رو دست گذاشت و کاسه گدایی دست گرفت؟4fvfcja

من ی مستند دیدم تو کشور آفریقایی ی منقطه فقیر نشین همه گدا بودن و اوضاع مالی خراب

محتاج نون شب بودن

یکی توشون اومد زد کار آفرینی کرد مستقل از دولت بعد از مدتی زمین خریدن  برا خودشون ی شهرکی رو ساختن و خودشون کسب و کار راه انداختن بیا و ببین

با خرج خودشون لوله کشی گاز و آب و برق و.. 1744337bve7cd1t81

و در کل یکم توقعات رو بیارید پایین همه چی حله
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

تازه من همین الان قرمز بودم الان یه دفعه آبی شدم 17

فکر کنم فهمیدن من طرفدار استقلالم آبی کردنش 4fvfcja4fvfcja

53

مدیر فنی
من همون آبی باشم
پر رررررررررررنگگگگگگگ317

چرا کانون رنگی رنگی شده4fvfcja
یه کم کودکانه نیس؟4fvfcja

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
کانون فکر کنم می خواد بین بچه ها تفرقه بندازه خودش با این قرمز و آبی 3174fvfcja

انقدر نذاشتین بحث سیاسی کنیم اینجا که کانون خودش خواست جبران کنه برامون!! 4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja

53

اوه اوه
فک کنم ویروسی شده کانون
الان همه یه هو قرمز شدنSmiley-happy114

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
به قول حمید خان کودکانه هم که هست شاید می خواد بگه شما هنوز کودکین چرا شبانه روزی رو تاپیک ازدواج و خواستگاری کردین؟ 4fvfcjaSmiley-happy11453258zu2qvp1d9v

53

(1392 تير 22، 14:10)Alireza 68 نوشته است:

دیگه من یه کم جدی بشم 42

کلی گویی نمیکنم خودمو هم مثال میزنم از سن 17 الی 18 سالگی هم سرکار میرفتم هم درسمو میخوندم

چه عیبی داره؟ کار عار نیست حتی شده باشه کارگری 4fvfcja

بذار یکم تو سنین کمتر برن سر کار مسئولیت پپذیر بشن نه که تا لنگ ظهر بخوابن و ...53258zu2qvp1d9v

بذار یکم باد دماغشون بخوابه پسره راه میره تو خونه مفت میخوره مفت میخوابه یقه پدره رو هم جمع میکنه میگه ماشین میخوام!42

و قرار نیست که حقوق ثابت بمونه با بالا رفتن مدرکت و تجربه ات و مهارتت حقوقت هم بالاتر میرهKhansariha (18)

و از طرفی قرار هم نیست که فرتی بری کار دولتی4fvfcja

همه چی که نشد دولتی 4fvfcja

اومدیم و دولت نتونست تامین کنه یا ورشکست شد یا بحران اقتصادی پیدتا کرد یا هرچیزیcheshmak

باید دست رو دست گذاشت و کاسه گدایی دست گرفت؟4fvfcja

من ی مستند دیدم تو کشور آفریقایی ی منقطه فقیر نشین همه گدا بودن و اوضاع مالی خراب

محتاج نون شب بودن

یکی توشون اومد زد کار آفرینی کرد مستقل از دولت بعد از مدتی زمین خریدن  برا خودشون ی شهرکی رو ساختن و خودشون کسب و کار راه انداختن بیا و ببین

با خرج خودشون لوله کشی گاز و آب و برق و.. 1744337bve7cd1t81

و در کل یکم توقعات رو بیارید پایین همه چی حله
آفرین به این میگن یه دید درست. حالا ما هر چی میگیم بقیه مخالفت می کنن. طرف می خوره و می خوابه . بعدا توقع داره بره خواستگاری و دختره هم بگه حالا چون فقط میخوری و می خوابی بععععععععله

آفرین به جناب علیرضا 68.

بزن کف قشنگه رو4141414141Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

تازه حمید خان این افکتی که رو اسم مدیرا هم اعمال شده جالب نیست به نظرم 4fvfcja

تار شده اسمشون بیشتر تا جالب و باعث جلب توجه 53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v

53

یه نصیحت4fvfcja به پسرااا هر موقع وقت و قسممتون بووووووود ازدواج میکنین...حسادت نداره کهه حالااا دختراااااااااااا بختشوووووووووون بـــــاز شده.. ایشالا نوبت شما هم میرسه دیر و زود داره امــــا.......بقیشم میدونین
4fvfcja4fvfcja
ایشــــــــــالااا خوشبخت بشیــــــــــــــم4fvfcja4fvfcja

من همین رنگممممممممممممووو دوست دارممم ابی نــــــــــــازSmiley-face-cool-2Smiley-face-cool-24fvfcja
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان