امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1393 مهر 25، 22:58)اميد فردا نوشته است: آقاااا
اشتباااه ه ه لپي پييششش اووممدهه بوده ه ه
منفي نزده بوده هستم..22..٢٠٪ زده ام بابااا..22asabani
ازز بسس ما رو امروز قاطي دادن كه زديم به خودمون ضد حال وارد كرديم..22
خودم اصن واسه خودم كارنامه درست كردم..22
رتبم هم خوبه..22128fs318181
تا كور شه چشمه هرچي پشتيبانه22
پشتیبانت چند سالشه؟4
...................................
حالا هفته آینده من آزمون دارمVamonde
هنو هیچی خلاصه نویسی نکردم
امروزم که تعطیل بود.....و روزای تعطیل اصلا نمیشه درس خوند درست...هزارتا فکرو کارو تفریحات و بهانه های مختلف میان جلوت صف میکشن در حالی که روزایی که بیکاری هیچکدومشون به ذهنت نمیرسه.....اینه که امروز مطالعه مفیدم به 1.5 هم نمیرسه.....دوس ندارم آزمونم خراب بشه چون اولین آزمون باعث ایجاد یا تضعیف روحیم میشه53258zu2qvp1d9v(من انقد حساسمGigglesmile)
نديدمشش..4
يعني وضعييهه هاا4
[ltr]ما رابطه(پارتي) داشتيم،خواست پشتيبانمونو بهتر كنه،فعلا كه بدتر شده4chsmu1[/ltr]
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
یادش بخیر

من یه پشتیبان داشتم ازش میترسیدم واقعاasabani4fvfcja

هر وقت آزمون داشتیم باید 200 تا تست عربی و 100 . 150 تا تست ریاضی مینوشتیم میبردیم4fvfcja

منم  میدادم مامانم مینوشت4fvfcja اخه اگه نمیبردیم خیلی بد عادمو ضایع میکرد4fvfcja

یعنی اینجا ترس از ضایع شدنه بر خوده درس خوندنه غالب شده بود 4fvfcja

بعضی از بچه ها مستفیض میشدن حسابیKhansariha (13)4fvfcja
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
چقدر همه بچه های کانون پشتیبان دارن 53258zu2qvp1d9v
دلم یکی خواست 4
از ما که گذشت دیگه بخواییم کنکور بدیم
راستی میدونستید رتبه های تک رقمی کشور اولین و آخرین آزمونشون سر جلسه کنکور بوده ؟ 4 هیچوقت از اینجور کلاسا نرفتن ؛ چیه عاخه بشینین خودتون بخونین خب 128fs318181
امروز امتحان داشتیم . 4 نمره میانترم . استاده خودش با صدایی رسا و سرشار از هوشیاری کامل جلسه قبل گفته بود ثابت کنید نمیدم . دوتا سوال داده بود یکی و نصفیش ثابت کنید بود 22
با انگیزه ای فراوان رفته بودم برای شروع ترم که در اولین امتحان 4 نمره درس 3 واحدی پرید 22
گند زد به روحیاتم 22 کلی خونده بودم برگه سفید دادم 22
سه شنبه امتحان 4 نمره ای میانترم یه درس دیگه است و شنبه هم یه میانترم دیگه . به امید خدا ببینم میتونم تا شنبه ی هفته ی دیگه هتریک کنم 22
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
نقل قول: راستی میدونستید رتبه های تک رقمی کشور اولین و آخرین آزمونشون سر جلسه کنکور بوده ؟4 هیچوقت از اینجور کلاسا نرفتن ؛[b]چیه عاخه بشینین خودتون بخونین خب[b] 128fs318181
منظورت همون ٢٧ نفر از ٣٠ نفر و ١٠نفر از ١٠نفر رشته تجربي هست ديگه؟!
كه همشون قلمچي شركت كردن؟؟!
1744337bve7cd1t814
يعني حتي رتبه٢ تجربي هست كه فقط اون ٤تا آزمون آخرو شركت كرده ،(كه منم گفتم راه اونو در پيش ميگيرم4و يك دفعه همه رو غافلگير ميكنم) كه ديدم خودم وارد گود شدم غافلگير شدم اصا!!4
بعدشم خوب مگه كسي كه آزمون شركت ميكنه پشتيبانش براش درسا رو ميخونه مثلا؟؟!4fvfcja ،يا مثلا پشتيبان براش برنامه ميريزه درسا ديگه اتوماتيك خونده ميشن؟!4chsmu1 اين جمله آخر يعني چي آخه؟!4chsmu1
راهكار الهي ترك

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

(1393 مهر 26، 16:58)رامین. نوشته است: سه شنبه امتحان 4 نمره ای میانترم یه درس دیگه است و شنبه هم یه میانترم دیگه . به امید خدا ببینم میتونم تا شنبه ی هفته ی دیگه هتریک کنم 22

چرا اینقدر زود امتحان میان ترم میگیرن1744337bve7cd1t81

(1393 مهر 26، 18:10)ترلان نوشته است: چرا اینقدر زود امتحان میان ترم میگیرن1744337bve7cd1t81

خیلی هم زود نیستا ؛ یک سومه ترم گذشت ؛ امروز هفته ی چهارم بود 4 دو ماه دیگه هم ترم تموم میشه 
چقدر زود میگذره من هنوز ساعت بیدار شدنم هم با اینا تنظیم نشده asabani

نقل قول: منظورت همون ٢٧ نفر از ٣٠ نفر و ١٠نفر از ١٠نفر رشته تجربي هست ديگه؟!
كه همشون قلمچي شركت كردن؟؟!
[تصویر:  b.gif][تصویر:  4chsmu1.gif]

مطمئنی ؟ 4
چه میدونم پارسال رتبه های تک رقمی اومده بودن ماه عسل میگفتن ما که کلاس شرکت نکردیم ؛ کلاس اه اه ؛ کلاس پیف پیف

نقل قول: بعدشم خوب مگه كسي كه آزمون شركت ميكنه پشتيبانش براش درسا رو ميخونه مثلا؟؟![تصویر:  e.gif] ،يا مثلا پشتيبان براش برنامه ميريزه درسا ديگه اتوماتيك خونده ميشن؟![تصویر:  4.gif] اين جمله آخر يعني چي آخه؟![تصویر:  4.gif]

پشتیبان که براش درسا رو نمیخونه ولی هر کسی خودش میدونه چطور میتونه موفق باشه ؛ اینطور نیست که اگه یکی یه راهی رو رفت و موفق شد ما هم حتما باید همون راه رو بریم تا به اون نتیجه برسیم

کلا کلاس رفتن و برنامه داشتن خوبه ؛ ولی هرکسی یجور راحته دیگه ؛ من حال نمیکنم باهاش 4 استدلال از این قوی تر ؟ 4chsmu1
‌‌‌‌
(1393 مهر 26، 22:26)رامین. نوشته است: خیلی هم زود نیستا ؛ یک سومه ترم گذشت ؛ امروز هفته ی چهارم بود 4 دو ماه دیگه هم ترم تموم میشه 
چقدر زود میگذره من هنوز ساعت بیدار شدنم هم با اینا تنظیم نشده asabani

کاش  زود بگذره ترم تموم شه، که زودتر از دانشجوها امتحان بگیرم 4

استادی هم کار سختیه نمیدونستیم

هر هفته باید درس بخونم که برا تدریس آماده بشم، ما گفتیم استاد میشیم از درس خوندن راحت میشیم،

نشد که بشه4fvfcja
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام

منم با کلاس رفتن اصلا موافق نیستم

تا پیش دانشگاهی هیچ کلاس خصوصی ای نرفتم

یه چند سالی شده بودم الگو Khansariha (13)پشتیبانم هر جا مینشست میگفت یکی هست بدون کلاس ترازای بالا میاره ،انقد وقتتونو با کلاس هدر ندین4(تف به ریا4)

ولی خود پیش دانشگاهی رفتم مدرسه کنکور که همه ی دورس پایه و پیش رو به صورت کنکوری و تقریبا هماهنگ با قلمچی تدریس میکردن
که خیلی عالی بود4

دبیر فیزیکمون مدیر قلمچی شهرمون بود بعد یه مدت سر کلاس کارنامه هارو میاورد زهر چشم میگرفت ازمون
حسابی دعوامون میکرد جرئت نفس کشیدن نداشتیم
یه بار به من که رسید ، دین و زندگیمو 40 درصد زده بودم
گفت عمه ی منم میتونه 40 درصد دین و زندگی رو بزنهKhansariha (13) 22

بعد اون قضیه استرس بچه ها بیشتر شد و نتایج آزمونا بدتر شد
تا اینکه دبیرمون روشش رو عوض کرد و دیگه کارنامه نیاورد سر کلاس4

یادش بخیر
خوب آقا دو بحث جدا رو مخلوط كرديد الان..يكي يكي4كلاس كنكور الان قلمچي هم حساب ميشه؟!4
چون ما كلاس به اون كلاس خصوصيه ميگيم كه با يه معلمي ميگيرن..4

اگه منظورتون كلاس خصوصيست (كه فكر كنم اونا اخ اخ ميكردن4) كه منم مخالفم ..128fs318181
اصا اصولا المپيادي خصلتش اينه كه بدون كلاس بخونه..(الان رتبه هاي برتر مدرسمونم كلاساي مدرسه رو هم نميان چه برسه به بيرون4fvfcja)
من خودم فقط رياضي فيزيك رو ميرم كه چون اصولا رياضيم خوب نبود و از سال دوم با همين معلمه رياضيم پيشرفت كرد،فيزيكه هم نقش كاتاليزگر داره..4..كلا هرجا به زور سوال حل ميكنم رو هموار ميكنه..

باز همين كلاس هم همين رتبه ٣ كه شيرازي بود و ٢ كه رشتي بود رو كه ميدونم ٥و ٣ تا كلاس ميرفتن..22

ولي در مورد آزمون آزمايشي
من معتقدم كه حتما بايد شركت كرد..حتي شده واسه ارزيابي كه از خودتون آزمون بگيريد حتي تو خونه..
ديگه دلايل اينو ميسپرم به خودتون بريد بخونيد..
(عهه42 ببخشيد حس استادا بهم دست داد2222..اصا من كيم؟؟!22 )

نقل قول: پشتیبان که براش درسا رو نمیخونه ولی هر کسی خودش میدونه چطور میتونه موفق باشه ؛ اینطور نیست که اگه یکی یه راهی رو رفت و موفق شد ما هم حتما باید همون راه رو بریم تا به اون نتیجه برسیم
كلا هركس يه جور راحته ديگه
دو جمله اول رو تا حدودي موافقم..
اين كه خودش ميدونه كه نه،ببين شما فرصت نداري آزمون و خطا كني زياد..تا حدودي آره،مثلا من ميدونم چه ساعتي چه روزايي بهتر درس ميخونم،كدوم درس رو با كدوم روش جواب ميگيرم(باز الان همه درسها نه)
ولي خيلي چيزا رو بايد از تجربيات افراد موفق استفاده كني..(اينو اصا همين نويسنده قورباغه ات را قورت بده،ميگه رمز موفقيت همين يه اصل ساده بود واسه من)
آره درسته كه نبايد دقيقا همون راه رو بري،قطعا من داستان زندگي نخصوص خودمو دارم و يه روشي كه واسه يكي ديگه جواب نميده شايد واسه من جواب بده..
راهكار الهي ترك

چرخه:

سلام دوستان خیلی وقت بود ک اینجا نمیام ولی نمتونم اینجا رو فراموش کنم دلم برای دوستام تنگ میشه
خدایا تو را عاشق دیدم و غریبانه عاشقت شدم...

تو را بخشنده پنداشتم و گناهکار شدم...

تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم...

تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم...

تو مرا چه دیدی که وفادار ماندی؟؟؟...
------------------------------
پیامبر اکرم( ص)فرمودند:
مَن رَدَّ عَن عِرضِ اَخیهِ المُسلِمِ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ اَلبَتَّةَ
هرکس آبروی مؤمنی را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود
سلااااااام یه مشت خاک جون

حالت چطوره؟؟ کجایی تو؟؟؟؟؟؟ 4chsmu1

ما هم دلمون تنگ شده بود براتKhansariha (18)
(1393 مهر 26، 23:47)یک مشت خاک نوشته است: سلام دوستان خیلی وقت بود ک اینجا نمیام ولی نمتونم اینجا رو فراموش کنم دلم برای دوستام تنگ میشه

سلامKhansariha (48)
خیلی دلم برات تنگ شده بووووووووود317317
 نری دیگه نیای
کجابودی ؟بیا تعریف کن ببینیم چیکارا کردی4

سلااااااااااام 317
مفتخرم اعلام بدارم امروز الکی خوشم 317
چه گشته است نمیدانیم ؛ اما حس خوبی دارم ؛ بی خود و بی جهت روح بزرگوارمان شاد است و خر کیف ... 317
گفتم این شادی رو با شما هم سهیم باشم ؛ ممنون که تشریف آوردین ؛ ان شاءالله تو شادیاتون جبران کنم 4
بفرمایین از خودتون پذیرایی کنین ... تعارف نکنین 317

[تصویر:  a2b8fee6a50b.jpg]

[تصویر:  3eaa6722798a.jpg]
‌‌‌‌
سلام
به به توت فرنگی هاش مال من 4chsmu1
ان شالله همیشه خوش باشین آقا رامین 4chsmu1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان