امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام
بچه ها خوبین؟
خیلی سردرگم هستم
امیدوارم زودتر از این وضعیت خارج بشم
دوستان اعتبارای بابابزرگ کجا رفته؟! 1744337bve7cd1t81
سلام
اعتبار ها سر جاشه..
کل اعتبار‌ها: 688

اما چون ی مدته اعتبار نگرفتن ی جورای از خاطر محو میشه و بعد دوباره یاد کانون میاد! 17

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1394 ارديبهشت 19، 23:10)می توانم نوشته است: اقاي سراجم اومده
سلام
خوش امدن..
خیلی پست های انجمنشونو دوست داشتم..1

(1394 ارديبهشت 19، 23:50)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: منم اومدم  4

تاج سر مایین شما..303

و
میدونم خودم شرایط ها تغییر کرده..
اما امان از وقتی اادم بخواد ی کاری بکنه..1

ولی درک نمیکنم ی سری چیزا رو..1

در هر حال خدا عاقبتمونو ختم ب خیر کنه..

در پناه خدا..
یاعلی.53

نقل قول: سلام
اعتبار ها سر جاشه..
کل اعتبار‌ها: 688

اما چون ی مدته اعتبار نگرفتن ی جورای از خاطر محو میشه و بعد دوباره یاد کانون میاد! [تصویر:  o.gif]

در پناه خدا..
یاعلی.[تصویر:  8.gif]

چند ساعت پیش بود که دیدم توی اون امار پایین سایت بابابزرگ نیست و خانوم میتوانم رفته بودن اول! 1744337bve7cd1t81 ای کاش یه اسکرین شات میگرفتم!

رفتم تو پروفایل بابابزرگ دیدم تعداد اعتباراشونو زده صد و خورده ایی!!! 1744337bve7cd1t81
سلام
خو من ک گفتم میدونم مادر..

وقتی ک ی مدت صفحه اعتبار ب روز نشه حالا یا با اعتبار گرفتن یا با بازدید ی جورای انگار جدا میشن از هم اعتبار از ارسال و اعتبار از اعضا..
1
شاید باگ باشه.. نمیدونم..1

مهم اینه ک اعتباراشون سر جاشه هر چند خودشون سرجاشون نیستن!22

در پناه خدا..
یاعلی.:GOL:

سلام1
دقت کردین از بعد از خرابی چند روزه سایت تعداد مهمانا رفته بالا1 18 . 19 . 21 .

صرفا جهت اطلاع بود1
نکنه خبریه؟؟؟
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
نقل قول: مهم اینه ک اعتباراشون سر جاشه هر چند خودشون سرجاشون نیستن![تصویر:  22.gif]

واقعا مث اینکه خیلی خیلی ناراحتید از کم اومدن ایشون... بابابزرگ یه سنی ازش گذشته خب نمیتونه همش بیاد...68 سالشه جلو اسمشم نوشته! 4fvfcja

--------------

قاصدک راس میگه...قبلا پرنده پر نمیزد! خیلی خوبه زیاد بشیم Khansariha (18)
 به نام خدا
سلام دوستان همساده هستم یه دوست بهبودی
صحبت از رفت و امد بی سر و صدای بچه های قدیمی شد.گفتم منم یه چیزی بگم.
شخصا از دیدن رکورد پاکی بالاها روحیه میگیرم که منم میتونم و به این نکته ایمان میارم که نمیمیرم بی شهوت ولی راستش  از لغزششون به هم نمیریزم.چون مطمئنم یه جای کارشون ایراد داشته که لغزش کردن و اگه بعد این همه مدت حضور در کانون یکی مثه من یا یکی با سابقه تر از من تایم هوشیاریش به یه هفته نمیرسه عیب اینه که از ابزار استفاده نمیکنیم.
اما یه چیزی رو اگه نگم تو دلم میمونه،جدیدا به قدرت کانون شک میکنم.راستش بازده رو اگه فقط  هوشیاری در نظر بگیریم رک و راست بگم ما کانونی ها وضعمون اصلا خوب نیست. نشون به این نشون که مسابقه برای بهترین ها از خلوت ترین جاها شده.نشون به این نشون که قدیمی ها دلسرد شدن و به واسطه دل بستگی عاطفی گاهی فقط سری میزنن.

بی تعارف بگم فکر میکنم یه جای کار ایراد داره،
آهان راستی میگفتم کاچی بهتر از هیچی ولی الان به نظرم شخص خودم باید این پله رو رد کنم.دو گام به جلو یه گام به غقب دیگه جواب نمیده.همین روند ادامه پیدا کنه امکان داره وسطش کم بیارم.

میخواستم اینم فیلتر کنم و نگم ولی دیدم من عضوی از این خانواه هستم پس نباید پنهان کاری کنم:
چله گرفتن ،نماز شب خوندن،ختم قرآن گرفتن،مسابقات متفرقه
گاهی فکر میکنم اینا شده هدف اصلی من ،واسه خود من که هیچ کدوم از این راهها جواب نمیده ،بقیه رو نمیدونم.
راستش مثلا خودمو پنهان میکنم پشت اینکه دارم نماز میخونم یا قرآن میخونم. اینا هم یه جور حجاب هستن.یه جور مسکن بدون خدا.
میدونم منظورم گنگه ولی خب باید میگفتم
مرسی که به حرفام گوش دادین 53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام

نقل قول: واقعا مث اینکه خیلی خیلی ناراحتید از کم اومدن ایشون... بابابزرگ یه سنی ازش گذشته خب نمیتونه همش بیاد...68 سالشه جلو اسمشم نوشته! [تصویر:  e.gif]
ناراحت ک نه...
ب هر حال هر کی میاد ی روزم میره..
دارم سعی میکنم بپذیرم..1
مجبورم خودمو ی طوری خالی کنم.. مثه روحش شاد گفتن..22

نقل قول: .قبلا پرنده پر نمیزد! خیلی خوبه زیاد بشیم [تصویر:  5.gif]
خو پرنده هاش ما کاربراییم .. cheshmak

و

نقل قول: نشون به این نشون که قدیمی ها دلسرد شدن و به واسطه دل بستگی عاطفی گاهی فقط سری میزنن.

و من چ ساده بودم ک فک میکردم دل بستگی عاطفی میشه انگیزه واسه ترک..
1

و
نقل قول: بی تعارف بگم فکر میکنم یه جای کار ایراد داره،
منم ب این بارها فکر کردم...

اما نمیدونم عوامل خارج کانونه، داخلشه یا فردیه؟

سخته.....دلت بسوره ولی نتونی کاری بکنی.. یا ندونی..
دعا کنین..1

در پناه خدا..
یاعلی.53

براي تجربيات اقاي من مي توانم فكر كنم بايد يه 10 بيست نفري از بيرون كانون استخدام كنيم 1

فكر كن هر مسابقه سرپرست جدااااااااااااااااا

مديرا مديريت تالار جدااااااااااااااااااااااااااا

فكرشو كنين ؟!

[تصویر:  nasimhayat.png]
من خیلی بدم میاد از اینکه یه گوشه بشینم و غر بزنم چرا اینجا اینوجریه یا اونجوریه هیچ کاری نکنم و فقط شکوه و گلایه کنم بدم میاد.یه سنگ از مسیر بر ندارم و بعد از چاله چوله های راه گلایه کنم تو مرام من نیست.کلا اهل اعتراض نیستم مگه اینکه خودم یه حرکتی کرده باشم.
هم حرفهایه قبلیم هم حرفهای الانم راجع به کانون فقط به خسته شدن خودم برمیگرده که چرا جواب نمیگیرم.هیچ ربطه نه به شیوه مدیریت کانون داره نه به قدیمیا نه به جدیدیها نه به مسابقات نه به هیچ چیزی.من حرفم اینه چرا من جواب نمیگیرم.
من حرفهای قبلیم صرفا راجع به هوشیاری خودم بود و اصلا تو این فازا نیستم که چرا کانون انرژی نداره یا خلوت شده و این حرفا...
 فقط این مشکلات فنی میره رو مخم نه خلوتی یا مثلا اومدن و نیومدن اعضا...
اینجا پر از تاپیک بشه هزارتا بازدید کننده داشته باشه از ادمین اول تا آخرین کاربر آنلاین بشن و روزی هزارتا پست زده بشه...
ولی وقتی هوشیاری من و ما ماندگار نباشه این چه فایده داره؟
5 تا کاربر نداریم بیان بگن مثلا 3 ساله 4 ساله هوشیار شدیم و الان این تغییرات رو کردیم.
همه منتظرن دوران مجردی تموم شه و الفرارررررررررررر
منتظریم خداحافظی کنیم با شهوت دوران مجردی و یه سلام نظامی بدیم به شهوت دوران متاهلی.
من واسه گذران وقت و دور همی که اینجا نیومدم.اینجام چون فهمیدم با خودمحوری نمیشه پاک بود.به کمک همه نیاز دارم.
خدا وکیلی اگه یکی به من تضمین بده که من مثلا روزی 5 ساعت انجا فعالیت کنم.پاکی اون روزم تضمینیه حاضرم بخدا حاضرم اصلا 100 پست همه جوره میزارم همه تاپیکها رو فعال میکنم.فقط یکی تضمین بده من پاک میمونم.
من میخوام پاک باشم که اینجام.
من حاضرم انرژی بزارم.
من میخوام هوشیار بشم و این هوشیاری به هر چیزی تو زندگیم اولویت داره.
تو کانون تو معدن تو هر جا که بگین حاضرم فعالیت کنم.اصلا هیچ کسی هم کانون نیاد خودممممممممم همشن آنلاین میشم.
یکیییییییییییییییییییییییی بببببببهههههههههههههههههه مننننننننننننننننننننن بگههههههههههههههههههههه ایرادددددددددددددددددددددد کجاستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟
مثه سها خانم منم خیلی دلم میسوزه
ولی به حال خودم و واقعا دعا میکنم همه چیز درست بشه.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1394 ارديبهشت 21، 22:48)همساده نوشته است: من خیلی بدم میاد از اینکه یه گوشه بشینم و غر بزنم چرا اینجا اینوجریه یا اونجوریه هیچ کاری نکنم و فقط شکوه و گلایه کنم بدم میاد.یه سنگ از مسیر بر ندارم و بعد از چاله چوله های راه گلایه کنم تو مرام من نیست.کلا اهل اعتراض نیستم مگه اینکه خودم یه حرکتی کرده باشم.
هم حرفهایه قبلیم هم حرفهای الانم راجع به کانون فقط به خسته شدن خودم برمیگرده که چرا جواب نمیگیرم.هیچ ربطه نه به شیوه مدیریت کانون داره نه به قدیمیا نه به جدیدیها نه به مسابقات نه به هیچ چیزی.من حرفم اینه چرا من جواب نمیگیرم.
من حرفهای قبلیم صرفا راجع به هوشیاری خودم بود و اصلا تو این فازا نیستم که چرا کانون انرژی نداره یا خلوت شده و این حرفا...
 فقط این مشکلات فنی میره رو مخم نه خلوتی یا مثلا اومدن و نیومدن اعضا...
اینجا پر از تاپیک بشه هزارتا بازدید کننده داشته باشه از ادمین اول تا آخرین کاربر آنلاین بشن و روزی هزارتا پست زده بشه...
ولی وقتی هوشیاری من و ما ماندگار نباشه این چه فایده داره؟
5 تا کاربر نداریم بیان بگن مثلا 3 ساله 4 ساله هوشیار شدیم و الان این تغییرات رو کردیم.
همه منتظرن دوران مجردی تموم شه و الفرارررررررررررر
منتظریم خداحافظی کنیم با شهوت دوران مجردی و یه سلام نظامی بدیم به شهوت دوران متاهلی.
من واسه گذران وقت و دور همی که اینجا نیومدم.اینجام چون فهمیدم با خودمحوری نمیشه پاک بود.به کمک همه نیاز دارم.
خدا وکیلی اگه یکی به من تضمین بده که من مثلا روزی 5 ساعت انجا فعالیت کنم.پاکی اون روزم تضمینیه حاضرم بخدا حاضرم اصلا 100 پست همه جوره میزارم همه تاپیکها رو فعال میکنم.فقط یکی تضمین بده من پاک میمونم.
من میخوام پاک باشم که اینجام.
من حاضرم انرژی بزارم.
من میخوام هوشیار بشم و این هوشیاری به هر چیزی تو زندگیم اولویت داره.
تو کانون تو معدن تو هر جا که بگین حاضرم فعالیت کنم.اصلا هیچ کسی هم کانون نیاد خودممممممممم همشن آنلاین میشم.
یکیییییییییییییییییییییییی بببببببهههههههههههههههههه مننننننننننننننننننننن بگههههههههههههههههههههه ایرادددددددددددددددددددددد کجاستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟
مثه سها خانم منم خیلی دلم میسوزه
ولی به حال خودم و واقعا دعا میکنم همه چیز درست بشه.

ایراد چی کجاست؟ ایراد این که چرا لغزش داریم؟ 
مي دونيد اصلا قصه همينه
من فكر مي كنم كنترل نگاه و ذهن كمكم مي كنه خب به خاطر خودم و فقط به خاطر پاكيم بدون توجه به خلوتي و شلوغي برم وضعمو اونجا بگم و روندشو ادامه بدم

تالار برنامه ريزي به همين طور تالار قرار عاشقي به همين طور و ...

اون وقت كانون كلا فعال ميشه  و يه فعاليت مفيد انجام مي شه

ولي خيليامون منتظر معجزه ايم

مثلا ميدونيم مشكلمون دل مردگيه ولي روزي يك ساعت ورزش نمي كنيم بريم تو تالار ز نيرو بود مرد را راستي بگيم

شايد حتي فكر كنيم اون تالار تفريحيه

در حالي كه يه مشكل ديده شده دل مردگي و يه راه حل هم براش ديده شده ورزش واسه همين اون تالار راه افتاده

اصلا اين ايده كه بعضيا فكر مي كنن مسابقه امضا و مسابقه اواتار و ال و بل اينا سرگرميه و مثل حالت سايتاي اجتماعي داره بالكل اشتباهه

حل مشكل يا اينه يا درباره برنامه ريزيه يا ...

حتما بايد اسمش مثل كنترل نگاه و ذهن خفن باشه يا مثل مسابقه پاكي ده روزه تا حس كنيم مي تونه مفيد باشه بريم توش ولي يه وقت ديدي حل كننده مشكلمون اونجا نبود يا همه ش اونجا نبود

من اگر واقعا بخوام غيرت به خرج بدم واسه پاكيم قدم اولم شركت تو ز نيرو بود مرد را راستيه ! نه دعا براي فرج نه نماز شب نه هيچي ولي همت نمي كنم ( با خودم بايد شرط كنم واسه از فردا )

هر كدوممون اگر بفهميم دردمون واقعا از كجاست بعد بگرديم ببينيم چي واسه دردمون تو كانون تجويز شده همه تالارا فعال مي شه بعد يكي مي فهمه به اون تالار بيشتر نياز داره خودش مياد مي گه ببخشيد مي شه من سرپرست تالار فلان شم ؟ نه اينكه انقدر بي سرپرست بمونيم كه يه سرپرست باشه و چند سرپرستي و چند مديريت

اينا هم نظر شخصي من بود سها خانم اميدوارم به دردمون بخوره

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
مباحث خیلی پیچیده شده ، من نمی فهمم قضیه چیه؟ نمی فهمم واقعا مشکل چیه؟

ولی یه چیزی رو خوب می دونم ، ما باید به کانون به چشم یک ابزار نگاه کنیم ، نه بیشتر نه کمتر. و گرنه اگر 23 شبانه روز این جا باشیم ، بازم توی اون یک ساعت باقی مونده می شکنیم. 
کانون ابزاره ، قرآن ابزاره ، دعا ابزاره ، نماز شب ابزاره ، ورزش ابزاره. تمام اینا وسیله است. 

ما اگر بخواهیم کوه رو سوراخ کنیم بدون دینامیت نمی شه. ولی شما 100 کیلو هم دینامیت بریز یه جا بعدش خودت بشین نگاه کن. هیچ اتفاقی نمی افته. این شما هستی که باید بری کبریت بیاری ، آتیش بزنی. فقط این نیست باید اندازه گیری کنی و ... 

یک نفر ممکنه ابزار ورزش به دردش بخوره ، یکی دیگه نه ورزش اصلا براش مضر باشه ، ولی مثلا نماز شب براش راه حل باشه. 

به نظرم ما باید بشینیم فکر کنیم ، یک سری خطوط قرمز برای خودمون مشخص کنیم و یک سری راه حل و یک سری تنبیه و تشویق و ... 

ولی همه اینا از اون فکره ناشی می شه. پس قدم اول فکر کردن و قدم دوم عمل کردنه.

اینم نظر من
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان