امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

آفرین باهم دیگه دوست باشین 42
من تو بحث نبودم که بدونم دعوا سر چیه ؛ من فکر کردم بحث شیرین ازدواجه با کلی شوخی هایی که همیشه بود
مثل بحث همبازی بودن با دختر همسایه ؛ آخی :x:x:x بنده خدا همیشه هم دروازه بان وایمیستاد
یعنی الان کجاست ؟ :x:x:x
آخه بدبختی اسمش هم یادم نمیاد 22 ولی باز به هر حال x:x:x
فکر کنم رویا بود 22 ولی فامیلیشون رو یادمه ها کفایت نمیکنه ؟ 22 اونم چون باباش چهارم ابتدایی معلمم بود یادم مونده ؛ کلی پسر بودیم با یه دختر این بدبخت رو همش میکاشتن دروازه بان ؛ هرسری هم تعداد کم بود میشستیم جلو در خونه بازی های فکری انجام میدادیم ؛ منچ ؛ مارپله ...
بعله ؛ همچین بچه های بااستعدادی بودیم ما :99:

عاما در مورد میزگرد ؛ یبار زمان های دور رفته بودم دیدم همه دارن همدیگه رو میزنن خوشم نیومد اومدم بیرون ؛ اون موقع هم فکر میکنم بحث دختر و پسر بود ؛ فکر کنم اچ اف زهرا دعواش شده بود ؛ یادم نیست
فقط همون موقع رفتم میزگرد خوشم نیومد دیگه نرفتم
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
آقا این میزگرد که می گن کجاست دقیقا؟  17
فکر کنم باید طرفای انقلاب یا جمهوری باشه. تو کانون که هر چی نگاه کردم نبود.  17
...............................................................................................................

آقا ما هم تو سن طفولیت یه عشق و عاشقی ای با بنده خدایی داشتیم. اسمش هم هنوز یادمه. دیگه خلاصه هر شب با هم یه ساعت صحبت می کردیم.
خونمون رو که عوض کردیم ، دیگه ندیدمش. هی...

از همون سه چهار سالگی فکرم خراب بود.  4
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1394 تير 7، 0:24)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: آقا این میزگرد که می گن کجاست دقیقا؟  17
فکر کنم باید طرفای انقلاب یا جمهوری باشه. تو کانون که هر چی نگاه کردم نبود.  17
...............................................................................................................
آقا جای مخوفیه ، برا همین از دید همگان پنهانه Khansariha (13)   گشتم نبود نگرد نیست Khansariha (13)  ، مثل اینکه خیلی خوشت میاد بری سرتو زیر آب کننا Khansariha (13) ، هروقت لازم باشه سرتو زیر آب کنن خودشون برات کارت دعوت میفرستن Khansariha (13)
رفتی بین انقلاب و خیابون جمهوری دنبال میزگرد میگردی؟

رد کردی داداش ؛ میزگرد قبل انقلاب بود

(بحت سیاسی؟ آشوب؟ اغتشاش؟بن؟ اخراج؟ )

البته هنوز هم میزگرد هستا ولی منی که اون زمون رو دیدم به نظرم میزگردای اون دوران یه نمه گرد تر بود 42

(بحت سیاسی؟ آشوب؟ اغتشاش؟بن؟ اخراج؟ )

اینو بگم تو دلم نمونه ؛ کلا ربطی به بحث نداره ها فقط همینجور یه دفعه یادم اومد ؛ بگم که لال از این کانون نرم
مادر گفت برو ۱ کیلو هویج بخر ؛ رفتم دیدم نوشته ۴۰۰ تومن

اول خیلی تعجب کردم پیش خودم گفتم چه ارزون

به یارو گفتم ۲ کیلو و نیم بکشه ؛ هویج رو کشید از رو ترازو برداشتم ؛ ۲ هزار تومن به یارو دادم
منتظر بودم بقیه پولمو بده
یارو چپ چپ نگاه کرد ؛ گفت ۱۰ تومن میشه
با تعجب گفتم جاااااان؟
برگشت گفت سواد داری؟
گفتم ایهیم 22
گفت قیمت نوشته روش ؛ گفتم این قیمت به تومنه؟ گفت نه پس به ریاله
در بهت و تعجب بودم از اینکه هویجی که هفته ی پیش خریده بودم کیلو ۸۰۰ تومن در عرض یه هفته شده بود کیلو ۴ هزار تومن که بعد یه لحظه اینورو نگاه کردم دیدم نوشته موز کیلو ۳ تومن
یعنی لامصب هویج از موز گرون تره ؛ مامانم اگه تو سوپ بجای هویج موز میریخت هم به صرفه تر بود هم مقوی تر 22
هیچی دیگه هویج رو برگردوندم نیم کیلو خریدم 22
یه لحظه حس بچگیم بهم دست داد ؛ یه سکه ۵ تومنی از زیر فرش پیدا میکردم میبردم مغازه ؛ میگفتم عمو همشو بستنی بدین ؛ بقیه ش هم بدین 22

نتیجه اخلاقی:
از این داستان این نتیجه رو میگیریم که تاپیک میزگرد تو تالار شاد شاد نیست ؛ اگه من اونجا مدیرم تاحالا ندیدم اونجا باشه !
فکر کنم تالار گفت و شنود باشه اونجا رو بگرد
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
آورین بچه ها....برین میز گرد اونجا بحث های خوب خوب راه بندازین..... 4fvfcja
مثلا چرا این میز...گرده؟.....چرا میز بیضی نه؟....در کل بحث های جدید بکنیم که هر دم مارو به سمت پیشرفت سوق بده.... 4fvfcja
[تصویر:  MuALi.png]
سلام
haha
آقا گفتم میزگرد نگفتم زندان گوانتامو ک ...! Smiley-face-cool-2

آقای وجدان شما ی میزگرد دیگه رفتین..اینی ک بچه ها میگن ی جای دیگه اس.. اسما ادرسشو داد.. Vamonde

ضمن این ک من گفتم اگه میخواین نتیجه بگیرین..ک ظاهرا نمیخواین.. ب من چ اصلا.. asabani

________
آقای درخشنده تبریک میگم بالاخره آواتار عوض کردید..
ان شاء الله خیره.

________
آقای ب امید خدا.. میگم مادر یهو مشقاتونو نگین بچه ها بنویسن آآآآ..
برای خودتون بده چون چیزی ک باید ب دست بیارین رو نمیارین و خدای نکرده لطمه میبینین..1

ان شاء الله موفق باشین..
________
آقا مهدی من ک گفتم نمیدونم.. برداشت آزاد بود..:d

________
ام 12 جانم.. خوش آمد میگم بهت..

آما عزیزم انجمن و درد دل دو تا جای مختلفه... 128fs318181
اونجا درد دل میکنیم اینجا حال و احوال..22

پستاتونو منتقل میکنم.. Vamonde 

_______

همین دیگه.. دلم برای خیلی از بچه های کانون تنگ شده..

خدا عاقبتمونو ختم بخیر کنه..

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1394 تير 7، 13:08)asma نوشته است: من این میزگرد رو پیدا کردم
گفت وشنود>اتاق فکر>میزگرد
از اونجایی که بچه ها خیلی تعریفشو کردن Khansariha (13) حالا هر کی میتونه بره تو Khansariha (98) قبلش بگه واسش فاتحه بخونیم Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)

(1394 تير 7، 14:00)سها نوشته است: سلام
haha
آقا گفتم میزگرد نگفتم زندان گوانتامو ک ...! Smiley-face-cool-2

آقای وجدان شما ی میزگرد دیگه رفتین..اینی ک بچه ها میگن ی جای دیگه اس.. اسما ادرسشو داد.. Vamonde

آقا اینجا که خانوم اسما آدرسشو داده کاملا بی خطره ، می تونین مراجعه کنین با خیال راحت. 

خانوم سها الان من فهمدیم پس زندون کانون تانامو Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) رفته بودم ، فقط نمیدونم چرا رو در زندون کانون تابلو میزگرد گذاشته بودن Khansariha (13) Khansariha (13) ، احتمالا اینم از کارای آرمینه که با کدهای سایت ور میره Khansariha (13)Khansariha (13) ، منو باش خودم با پای خودم رفتم Khansariha (13) Khansariha (13)،   30 کیلومتری عمق زمینه لامصب ، با چشم غیر مسلح قابل رویت نیست Khansariha (13)  ، بازم خدا پدر مادرتونو حفظ کنه که پنهانش کردین وگرنه بچه ها گذرشون میفتاد سرشونو به باد میدادن Khansariha (13) Khansariha (13)

ولی انصافا به خودم امیدوار شدما  Khansariha (13)  ، کار هرکسی نیست جون سالم به در ببره ازونجا Khansariha (13) Khansariha (13) ، الان اینجا نگاه نکنین خانوم سها انقدر مهربونه ، پاش بیفته اونجا زیارتشون کنین یه گوشمالی حسابی بهتون میده Khansariha (13)Khansariha (13) Khansariha (13)
سلام من خوبم.

گفتم شاید کسی دلش برای من تنگ شده باشه سلام کنم دلش باز شه  4
خوشا باران و وصف بی مثالش
مرسی باران خانم
خدا خیرت بده

[تصویر:  nasimhayat.png]
هویج کیلویی 4000 تومن.  :smily man: 

..............................................................................

یادتونه گفته بودم می خوام در مورد زندگی و اینا فکر کنم؟ یه پیشنهاد دارم واستون. هیچوقت اینکار رو انجام ندید.
همین طور دارید زندگیتون رو می کنید دیگه ، چه کاریه؟

بچه ها روش خودکشی جدید کسی سراغ نداره؟ Khansariha (46)  
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام بچه ها من کارم تو داشنگاه گیر کرده 

کسی میتونه جواب سوالم رو بده ؟ خلاصه میگم

من رفتم مدرک ارشدم رو بگیرم گفتن مدرک کارشناسی که دادی موقت هست رفتم اصل کارشناسی رو بگیرم گفتن باید اصل کاردانی رو بیاری

حالا کاردانی من تو سراسری بوده سال 87 رفتم 90 تموم شده روزانه - میگه لغو تعهد خدمت و ... باید بیاری

الان باید برای لغو تعهد خدمت چیکار کنم ؟ میخواستم برم شهرستان مدرکم رو بگیرم دیدم این پیچ و خم داره اول بپرسم کاراشو انجام بدم بعد برم 

{ کارت پایان خدمت هم دارم }
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

(1394 تير 6، 23:36)Mehdi.R نوشته است: سلام M12
کجا دختر
خبری ازت نیست
ما که خوبی
شما چطوری
خوش میگذره
منم آمدم تو 390 روزه ها
عزم و ارداه رو جذب کن بریم بالا 317

سلام اقا مهدی خیلی خیلی خوشحال شدم  تو این روزا که همش اتفاقای بد پشت سر هم داشتم واقعا خبرای خوب خیلی احتیاج دارم ... امیدوارم یه کله برید ماهانه

یکم درگیرم وقت نمیکنم بیام سراغ نت .... سعی میکنم بیام یه سر بزنم

اره باید یه بسم الله حسابی بگیم بریم تو مسابقه ماهانه هااااا 53
خیلی ممنون سها جونم
(1394 تير 7، 16:15)No WonDerLand نوشته است: سلام بچه ها من کارم تو داشنگاه گیر کرده 

کسی میتونه جواب سوالم رو بده ؟ خلاصه میگم

من رفتم مدرک ارشدم رو بگیرم گفتن مدرک کارشناسی که دادی موقت هست رفتم اصل کارشناسی رو بگیرم گفتن باید اصل کاردانی رو بیاری

حالا کاردانی من تو سراسری بوده سال 87 رفتم 90 تموم شده روزانه - میگه لغو تعهد خدمت و ... باید بیاری

الان باید برای لغو تعهد خدمت چیکار کنم ؟ میخواستم برم شهرستان مدرکم رو بگیرم دیدم این پیچ و خم داره اول بپرسم کاراشو انجام بدم بعد برم 

{ کارت پایان خدمت هم دارم }
فکر کنم این یعنی باید به ازای درس خوندن در روزانه یه جا کار یانجام میدادید
البته من شنیدم با پول هم میشه تعهد خدمت رو لغو کرد.
خوشا باران و وصف بی مثالش
(1394 تير 7، 18:43)گلبرگ نوشته است:
  حــ ـق الناس به خاطر ســـ ــرچ کلمـــات ناجــور

بچه ها اگر اینطوری باشه که هممون بدبختیم به خاطر گناه های گذشته

چون حق الناس که با ببخشید گفتن حل نمیشه

پس چطوری باید از سرمون برش داریم و جبران کنیم به نظرتون؟؟؟

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان