امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

داداش رضا د

من که می گم بیشتر در مورد فنی حرفه ای فکر کن. من فکر می کنم حتی بازار کار بیشتری داشته باشی از اون جهت.
تو دانشگاه احتمالا کلی باید درس های چرت و پرت پاس کنی.

البته پرستیژ مهندس بیشتره ، ولی من تو دور و برم هر چی مهندس می بینم ، بد بخت بیچاره است ، از اون طرف هر کی کمتر درس خونده رفته تو بازار ، الان زن گرفته ، ماشینم داره خونه هم داره. تازگی شرکت هم زده. (البته این همه نیستن که شرکت زدنا ، یه بنده خدایی هست تکنسینه ، تو کار آسانسوره ، خب فکر نمی کنم دو کلاس سواد هم داشته باشه ولی تو کار خودش اوستاییه واسه خودش ، بنده خدا از بچگی هم بدون پدر بزرگ شده)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

خیلی خوبه خانم مهر خدا Khansariha (48)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
خب مشکل همینه. موندم که رشته ی ریاضی از درس بیزارم کنه و نزاره رتبه ی خوبی بیارم !
دومین مسئله اینه که من ریاضی رو انتخاب کردم و همه ی کارا انجام شد. توی تابستون هم دلهره داشتم که نکنه پایه ی ریاضیم خوب نباشه و اینا.
تا اینکه امروز زنگ زدم مدرسه و گفتن: توی شهرما کلا این رشته منحل شده و ثبت نام نمیشه. حالا من چیکار کنم ؟
راستی اینی که شما گفتین همه ی تخم مرغ ها رو توی یه سبد نچین، بنظرتون چه رشته ای رو انتخاب کنم آخه ؟
هیچ چیز حل مسایل به کمک برنامه نویسی منو به وجد نمیاره. هر چند از کدنویسی و طراحی وبم خیلی خوشم اومده و یه آشنایی خیلی جامعی هم باهاش دارم.
تو این شرایط ویژه ای که بوجود اومده چیکار کنم ؟ یعنی به هیچ وجه رشته ی کامپیوتر منو موفق نمیکنه و ریاضیم تقویت نمیشه ؟  53 ممنون که تجربه تون در اختیارم قرار میدید  Khansariha (8)
(1394 مرداد 14، 21:38)MeHreKhODaa نوشته است: پشیمون شدم جناب همساده
عیب نداره حداقل یه حرکت نو بود میخواستی کنی
مرسی 53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
وا واسه اینکه وسط حرفایه دوستان بود نزاشتی Khansariha (57)
یا واسه اینکه همساده رو ضایع کنی 4
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
عاشق فاطمه زهرا حرفات رو کاملا قبول دارم.
من معتقدم نباید دست خدا رو ببندم. یعنی چی ؟ یعنی اینکه راه موفقیت من فقط تحصیلات عالی و بهترین دانشگاه نیست.
راه های موفقیت خیلی زیاده این منم که باید بسنجم و از سریع ترین را استفاده کنم. اهداف خیلی زیادی دارم.

راستش چند ساله که برنامه نویسی نکردم، مطمئنم هنوز علاقه دارم ولی بخاطر اینکه درس های مدرسمم بوده یه زبون برنامه نویسی رو نمیتونستم کامل یاد بگیرم. نمونه اش همین طراحی وب که اوایل تابستون شروع کردم به یادگیری و خیلی خوب پیش رفتم ولی بخاطر اعتیاد جنسیم نتونستم کامل پیش برم.
باعث شد یه مدت از اهدافم دور بشم و باز روحیه ام داغون بشه. بنابراین تصمیم گرفتم اول پامو توی مسیر بهبودی قرار بدم و بعد اهدافم رو عملی کنم. ممنون که نظرتو گفتی  53  Khansariha (8)
(1394 مرداد 14، 21:53)MeHreKhODaa نوشته است: برای مورد اول وگرنه من عددی نیستم ک جسارت کنم و شما رو بخوام ضایع کنم
 نفرما نفرما شما 
این( بزرگترین عدد  اول دنیا)
[تصویر:  7a025472e8e198fa10b977512ef0f0d3.jpg]

ما این
0
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
ای بابا چرا پروفایلاتونو میبندید ؟
آدم نمیدونه چیکار کنه؛ آخه چجوری باید جواب بدم بهتون ؟  asabani
میتوانم خانوم:
خیلی حرفای خوبی زدید، واقعا ممنونم که اینقدر راهنماییم کردید. ان شاءالله کتابای سال دوم رو میگیرم و یه نگاهی میندازم. بعد از اینکه انتخابمو کردم شروع میکنم و همین اول ریاضیمو تقویت میکنم  128fs318181  Muscular
اولویت با ریاضیه. بعدا اگر وقت شد طراحی وب رو ادامه میدم. مطمئنم خدا با الهاماتش مدام راهو نشونم میده و این منم که باید به اونا عمل کنم. امیدوارم هممون به سعادت دنیوی و اخروی برسیم  Khansariha (8) 
(1394 مرداد 14، 21:13)می توانم نوشته است: بچه های مکانیک رو ببین یا برق
اینا فقط حفظیات رو میخونن فقط فرمول ها رو فقط روش های حل مساله رو محاسبات دقیق رو و بعدش میرن امتحان میدن

1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81

عززییییززززم!!!!!!

خیلی دوست داشتم ارتعاشات بخونی بعدش معنی " حفظیات" رو برام شرح بدی! Vamonde
یا عباس
داداشم ایشالا میری شرکت گوگل  به عنوان متخصص درجه یک مشغول به کار میشی.
فقط کانون رو بزار اول لیست.
Khansariha (48)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1394 مرداد 14، 21:36)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: ولی من تو دور و برم هر چی مهندس می بینم ، بد بخت بیچاره است

آآآآقاااااااااا !!!!!

1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81
یا عباس
سلام
شما فقط حفظیات رو در این جمله دیدید؟
درباره پیاده سازی عملی آموخته ها حرف زدم در برابر یاد گیری صرف

درباره اینکه فردای امتحانات ازاد هستن و می رن پی کارشون
ولی یه دانشجوی رشته کامپیوتر باید کار تحویل بده حتی اگر کل تابستانش درگیر باشه حتی روند کلیه کار اینه که کسی که کار عملی تحویل نده افتاده محسوب می شه

نقل قول: نوشته است:اینا فقط حفظیات رو میخونن فقط فرمول ها رو فقط روش های حل مساله رو محاسبات دقیق رو و بعدش میرن امتحان میدن

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1394 مرداد 14، 22:41)گل سرخ نوشته است:
(1394 مرداد 14، 21:36)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: ولی من تو دور و برم هر چی مهندس می بینم ، بد بخت بیچاره است

آآآآقاااااااااا !!!!!

1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81

وا خانم گل سرخ انگار ایران زندگی نمیکنید شما studsmatta
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
مرسی داداش همساده  Khansariha (18)
دادا بهبودی رو که گفتم گذاشتم اول لیست  Gigglesmile کانون رو نمیدونم والا. مشخص نیست.  53
(1394 مرداد 14، 22:41)می توانم نوشته است: سلام
شما فقط حفظیات رو در این جمله دیدید؟
درباره پیاده سازی عملی آموخته ها حرف زدم در برابر یاد گیری صرف

درباره اینکه فردای امتحانات ازاد هستن و می رن پی کارشون
ولی یه دانشجوی رشته کامپیوتر باید کار تحویل بده حتی اگر کل تابستانش درگیر باشه حتی روند کلیه کار اینه که کسی که کار عملی تحویل نده افتاده محسوب می شه

عزیزم از شما که خودت تو دانشکده فنی بودی بعیده این حرف!

رشته های مهندسی ، اکثرشون من جمله برق و مکانیک و کامپیوتر و عمران رشته های "تحلیلی" هستن!

یعنی فقط این نیست یک سری اعداد و ارقام رو بزاریم تو فرمول و جواب رو بگیریم بررسی کنیم!

همونطور که شما از الگوریتم ها برای برنامه نویسی استفاده میکنید ما هم باید تو ذهنمون برای تحلیل یک مساله فکر کنیم و الگوریتم درست رو پیدا کنیم. فقط فرمول و محاسبات نیست که!

از طرفی ما هم نصف کارهامون با نرم افزارهای مرتبط با رشته مون هست. طراحی هست + محاسبات + تحلیل.

در کل رشته های مهندسی همشون سخت هستن. ( برای کسایی که واقعا تلاش میکنن)

پ. ن : ارتعاشات رو اگه برات مثال زدم برای این بود که نه تنها حفظی نبود که اصلا فرمول هاش قابل حفظ نبود! اصلا فهمش هم فوق العاده سخت و پیچیده بود! دوست دارم کسی اینجا مکانیک هست نظرشو بگه.
یا عباس

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان