امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

منم سربازی معاف شدم . الان خیلی بدنم درد می کنه و حوصلم سر رفته . Vamonde
کوفتتون شه من دو سال فیکس سربازی دارم 20
بدون یه ساعت کسری به هیچ علتی vayy
53
(1394 شهريور 15، 17:25)جناب خان :) نوشته است: کوفتتون شه من دو سال فیکس سربازی دارم 20
بدون یه ساعت کسری به هیچ علتی
اشکال نداره مررررررررررررت میشین Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
بُرو سربازی مُرد بشی. 4fvfcja
سینا (بهشتی) رفته سربازی به من گفته گول نخوری بری 4
حداقل امریه بگیر
بچه ها من اگه خدا بخواد قراره تا دکترا بخونم 53258zu2qvp1d9v
اوضاع سربازیم چجوری میشه؟ امریه و اینا میتونم بگیرم؟ راه بهتری دارم؟

چقدر عضو جدید امروز اضافه شده  Khansariha (57)
در پوست خود گنجانیده نمی شوم  4
53
ابجی بیا آوردم 1744337bve7cd1t81

[تصویر:  14009070018.jpg?58]
دوستان این اسب هوشنگه از اون جایی که خر مراد سواری نداد جفتک پرونی کرد من وابجی مهرانا تصمیم گرفتیم اسب هوشنگ رو به حضورتون معرفی کنیم 1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81

اینم وحشیه اینجوریشو نگاه نکنین 17 ولی اومدنی هوشنگ دعواش کرد واسه همین الان عین بچه اسب وایساده Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)

هرکی میخواد میتونه به جای خر مراد سوارش شهGigglesmile ولی بگم ابجی مهرانا فعلا نوبت گرفته حالا نیومده میتونین سوار شین ولی اومد باید کنار بکشین Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
آپشناش چیه؟ 17
53
عزیزان جان دوستان عزیز...

یه کم هوای این کاربرای تازه وارد رو داشته باشین..

یعنی همه ی حواستون به گوشه سمت راست صفحه اصلی باشه تا یه تازه وارد اومد سریع تحویلش بگیرید احساس غریبی نکنن طفلی ها 128fs318181

شدیدأ به یاری سبزتان نیازمندیم 53258zu2qvp1d9v
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
(1394 شهريور 15، 14:33)می توانم نوشته است: ممنون باد صبا

بچه ها اخیرا یه نفر اذیتم کرد منم نفرینش کردم و الآن گرفته امیدوارم کامل بهش بگیره بعضی آدما همیشه باید یه دردی داشته باشن تا از شرشون در امان باشی

اسکیزوفرنی بیماری توهمه ولی بیشتر توهم بدخواهی و اذیت از طرف سایرین
ت ژنتیک خاناده من خیلی بیماری های این جوری هست خود من راهنمایی بودم افسردگی شدید داشتم ولی هیچ کی نفهمید متاسفانه تا موقعیت زندگیم دو سه تغییر کلی کرد و من بهتر شدم ولی حدود پنج سال پیش دوباره عود کرد

بیماری های جنون و اسکیزوفرنی و سادیسم و ... هم داریم تو ژتیکمون

سلام
چرا نفرین؟ چرا کینه؟ (اینو یکی باید بخودم هم بگه)
-----
توی خانواده ما هم (اون جور که مشاورم میگفت)علائم یه جور شخصیت وسواسی جبری (otp) هست . ... حالا پدرم یه جور (بیشتر کنترل گری) و مادرم هم یه جور (بیشتر وسواس شست و شو) ... خودم هم ترکیب خاصیت هاشون را دارم ... حالا البته به مرز اختلال (disorder) نرسیدم یعنی زیر 85 درصدیم احتمالا ... چند سال پیش یه مدت درمان دارویی داشتم  که اونم قطع کردم ... از یه جنبه هایی بهترم اما از یه جنبه های دیگه بدتر شدم ... این وسواس خودش رو توی خ.ا هم نشون داده توی چندسال اخیر و نتیجه ش شده شکست های سریالی وحشتناک در حد خودکشی ... خدا بهم رحم کنه فقط ...
-----
شما الان تحت درمانید؟ درمان دارویی یا مشاوره ای فقط؟
(1394 شهريور 15، 14:40)می توانم نوشته است: ا؟
بحث پز شد؟
ما تو ژنتیکمون سفید شدن مو داریم
الان من همین طور ملو داره موهام سفید می شه سر رنگ کردنش کلی با مادرم بحث کردم
جونم براتون بگه صافی کف پا داریم
قوس روی پا
زاوی ضرب دری و پرانتزی
آرتوروز
بیماری قلبی
میگرن

شما چی دست داری بگو تا همونو بیارم

wow ابجی میتوانم شما صافی کف پا دارید؟ به احتمالا زیاد اون موقع که گفتید کف پاتون درد میگیره موقع پیاده روی به خاطر همونه ...

من همه ی شرایط رو عادی در نظر گرفتم  و اونارو نوشتم... کفش مخصوص دارید که احتمالا خیلی باید گرون باشه...
(1394 شهريور 15، 18:01)آفتابگردون نوشته است: [تصویر:  14009070018.jpg?58]

این همون اسبیه که دخترا منتظرن شوهر آینده شون سوار بر اون بیاد دنبالشون ؟ 4chsmu1
آقا من یه مشکلی دارم نمیشه اینو یه چند ساعتی بهم اجاره میدین؟ البته واسه خودم نمیخواما واسه حاج خانوم میخوام 4chsmu1 نیست خیلی شرایطم خوبه اینبار استثناعا بجای پسر آرزوها ؛ قراره شده دختر آرزوها سوارش شه و بیاد دنبال من 4chsmu1
تحصیلات که دارم ولی خونه و ماشین اینجور چیزا ندارم ؛ سربازی هم که بهشتی بهم گفته نرو ؛ فقط دختر آرزوهام مشکلش کار بود که اونم حل شد .
گفت کار داری گفتم نه ؛ گفتم خب عسلم! لیسانس داری دیگه خیر سرت ؛ اینهمه درس خوندی کاری چیزی بلدی ؟
گفتم هآآآآآآآآآآآآآ بلدوم ؛ کَندهَ کاری بلدوم
اونم ذوق کرد و الان منتظره که اسب آرزوها بره دنبالش بیارتش ؛ فقط این اتوماتیکه دیگه ؛ هوشمند کار میکنه؟ چجوریه ؟ این فقط پسرا سوار شدن تا امروز . کلا عادت داره پسر ارزوها رو سوار کنه الان ولش نکنیم بره جای ملیکا و پارمیدا ؛ چنگیز و قیصر و اینجور چیزا رو سوار کنه و برام بیاره؟
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام بچه ها :hendone:
میدونم که دوری من باعث غم و اندوه فراوان و درد و رنج و الم و بغض و اینا در شما میشه 4
اما باید این خبر ناگوار را بدم که فردا صبح عازم کیشم  Smiley-face-cool-2
(ملت دارن میرن مشهد  و من  vayy )
خلاصه اینکه این چندروز رو طاقت بیارین تا من برگردم  4
53
(1394 شهريور 15، 18:09)جناب خان :) نوشته است: آپشناش چیه؟  17

همه ی آبشنای خر مراد رو داره یه جورایی جایگزینشه Khansariha (13) 17

امیدوارم بتونین سربازی سوارش شین Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
(1394 شهريور 15، 18:24)رامین. نوشته است:
(1394 شهريور 15، 18:01)آفتابگردون نوشته است: [تصویر:  14009070018.jpg?58]

این همون اسبیه که دخترا منتظرن شوهر آینده شون سوار بر اون بیاد دنبالشون ؟ 4chsmu1
آقا من یه مشکلی دارم نمیشه اینو یه چند ساعتی بهم اجاره بدین؟ البته واسه خودم نمیخواما واسه حاج خانوم میخوام 4chsmu1 نیست خیلی شرایطم خوبه اینبار استثناعا بجای پسر آرزوها ؛ قراره شده دختر آرزوها سوارش شه و بیاد دنبال من ؟ 4chsmu1
تحصیلات که دارم ولی خونه و ماشین اینجور چیزا ندارم ؛ سربازی هم که بهشتی بهم گفته نرو ؛ فقط دختر آرزوهام مشکلش کار بود که اونم حل شد .
گفت کار داری گفتم نه ؛ گفتم خب عسلم! لیسانس داری دیگه خیر سرت ؛ کاری چیزی بلدی ؟
گفتم هآآآآآآآآآآآآآ بلدوم ؛ کَندهَ کاری بلدوم
اونم ذوق کرد و الان منتظره که اسب آرزوها بره دنبالش بیارتش ؛ فقط این اتوماتیکه دیگه ؛ هوشمند کار میکنه؟ چجوریه ؟ این فقط پسرا سوار شدن تا امروز . کلا عادت داره پسر ارزوها رو سوار کنه الان ولش نکنیم بره جای ملیکا و پارمیدا ؛ چنگیز و قیصر و اینجور چیزا رو سوار کنه و برام بیاره؟

آقا جان اون اسبه سفیده وحشیم نیست شما هم واسه حاج خانوم از اونا سفارش بدین
این اسبه سیاهه زشته واسه یه دختر خانوم محترم اینو باید چنگیزا سوار شن Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
ابجی مهرانا فعلا رحم کن بهم  20
رامین یه وقتم دیدی ، ملیکا و پارمیدا و حاج خانوم رو همه با هم سوار کرد آورد. 4fvfcja
اون وقت خیر بیار و باقالی بار کن 4fvfcja
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان