امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

شما فکر میکنید که طرد کردن میتونه راه حل درستی برای جلوگیری از انجام کاری باشه؟
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

(1394 مهر 20، 23:37)kindtough نوشته است: شما فکر میکنید که طرد کردن میتونه راه حل درستی برای جلوگیری از انجام کاری باشه؟

چرا ک ن.طردت ک میکنم هیچی با بلدوزرم صافت میکنم ک دیگه هوس سیگار کشیدن نکنید Khansariha (98) Khansariha (13)
خب از طرف داداش گرافا برای کمک ب برادرای کانون اخطار گرفتم.شاید راست میگن باید بذارم برادراتون کمک کنند.ب همین علت تا ابد کمک ب برادرای کانون تمام شد.ممنون از ناظم کانون 128fs318181
چقدر خشن! بلدوزر فکر کنم بی لطفی باشه نظرتون در مورد غلطک چیه؟
. من تسلیم میشم ولی نفسم چی؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

خاک بر سر من .دیدی چی شد؟

اوضاع کیشمیشیه. برم تا منم نگرفتن.

اعتیاد جنسی چیست؟؟

اقای سر سخت چرا اکیپ درست نمی کنین؟
الان اقای همساده هم چند بار اومدن گفتن دلم می خواد سیگار بکشم اقایون دور و برشونو گرفتن نذاشتن
من که تجربه سیگار ندارم
ولی فکر کنم وقتی بوش میاد سخته ترکش

[تصویر:  nasimhayat.png]
یه حس خاصی دارم در رابطه باسیگار. اصلآ اونطوری نیستم که بخوام خودمو توی جمع رفیقام با سیگار کشیدن ثابت کنم. دوست دارم توی خلوت خودم م یا وقتی دارم مینویسم سیگار برگ یا پیپ بکشم

اعتیاد جنسی چیست؟؟

سیگار برای چی میکشی ؟؟؟
اصلا خوب نیست من خودم یه بار امتحانی کشیدم ولی اصلا خوشم نیومد.
راست میگی توی دانشگاه که همه عشقشون سیگار واقعا متاسفم برای اون های که میکشند .
لطفا سیگار نکش
من رفیقم روزی یک پاکت میکشه .
خیلی بده
الان اگه نکشه اعصابش بهم میرزه
چه خبر بوده اینجا!!22

خدا بخیر کنه 53258zu2qvp1d9v
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلام حسش نیست برم همه شبانه روزی رو بخونم...
ولی انگار قضیه سیگار هستش
من الان هفت ماهه پاکی سیگار دارم.
اوایل تفننی شروع شد این اواخر شد اجبار
از هفته ای یک نخ  رسید هفته ای یه پاکت
از مارلبورو رسید به  بهمن
از افه گذاشتن واسه جنس مخالف و تریپ برداشتن با سیگار تو جمع رسید به تنهایی و نصفه شب سیگار دود کردن

فرآیند اعتیادی قشنگ و به وضوح درست شبیه خودارضایی داشت رخ میداد:
یه حس لذت بخش و یه حالت سرخوشی هنگام مصرف بعد تبدیل شدن به یه وسیله برای رهایی از غم و اضطراب و دلتنگی و یه راه حل برای مقابله با مشکلات بعد کمتر و کمتر شدن اثر گذاری روی مشکلات بعداجباری شدن مصرف جوری که من دیگه کنترلی روی سیگار نداشتم و درآخرین مرحله تبدیل شدن به یه مشکل بزرگ

خیلی سختمه همین الان هم اتاقیم سیگار میکشه، همین الان تا هوا یه خرده دلگیر میشه و تنها دارم قدم میزنم حس میکنم موقع یه نخ سیگار کشیدنه

ولی یه بار خودمو اسیر خودارضایی و شهوت کردم واسه هفت پشتم بسه...نفرین و لعنت به هر چیز اعتیاد آور

ما به زندگی سلامی دوباره میکنیم. 53
...................................
پی نوشت یک ذهن درگیر: یه بحثی رو بارها شنیدم و شما هم حتما شنیدین خیلی بین جوونا رواج داره که چرا خیلی چیزها که لذت داره یه جوری ممنوعه هستش؟!و این کنایه معروف که یه رساله دادن بیرون و گفتن مساله یک و آخر: هر چیزی که باعث لذت شود حرام است!!!
چرا رابطه با جنس مخالف ن؟ چرا فیلم پورن ن؟ چرا گرفتن دست نامحرم ن؟ چرا سیگار ن؟ چرا دود ن؟ چرا الکل ن؟ چرا خودارضایی ن؟
این پاسخی هستش که بهش رسیدم چون اینا بزرگترین نعمت انسان رو ازش میگیرن چون درگیر شدن به اینا یه وابستگی میاره که بزرگترین ودیعه ای  که خدا به انسان داده رو میگیره...زیباترین نعمت خداوند رو یعنی نعمت آزادی رو
خدا بنده هاشو آزاد دوست داره آزادی بزرگترین لذت دنیاست همه و همه عبادتها همه ریاضت ها همه دین ها همه احکام این همه پیامبر اومدن این همه آدم خوب کشته شدن واسه یه کلمه: آزادی
اینا که چیزهای بد بود کلی نعمت حلال هم خداوند داره که اگه اونا هم آزادی رو ازت بگیرن مفت گرون هستن حتی حتی حتی عشق 
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
پیام بهبودی

ایجاد تغییر
گاهی اوقات به نظر میرسد آنقدر در دنیا مشکل وجود دارد که شاید ما نیز تلاش برای ایجاد تغییر را فراموش کنیم. تصور میکنیم، «از این گذشته، چه کاری میتوانم در دنیا انجام دهم؟ من فقط یک نفر هستم.» فرقی نمیکند که نگرانیهای ما آنقدر عمیق باشد که به صلح جهانی تمایل داشته باشیم و یا آنقدر شخصی باشد که صرفاً مایل باشیم بهبودی در اختیار هر کسی که خواهان آن است، قرار گیرد، در هر حال انجام این کار طاقتفرسا به نظر میرسد. افسوس میخوریم، «کارهای زیادی برای انجام دادن هست، ولی وقت خیلی کم است» و گاهی اوقات از اینکه چگونه میتوانیم کار مفیدی انجام دهیم، متحیر میشویم.    
جای تعجب است که کوچکترین کمکها بزرگترین تغییرات را ایجاد میکنند. برای اینکه از زندگی چیزی بیشتر از یک حیات عادی ملالت آور نصیب ما شود، تنها باید کمی تلاش کنیم. وقتی موجب نشاط روح یک فرد میشویم، خود ما نیز در اثر احساس رضایت عمیقی که از این کار به ما دست میدهد، دگرگون میشویم. وقتی به فردی که اخم میکند، لبخند میزنیم، وقتی در اتوبان به فردی اجازه میدهیم از ما سبقت بگیرد، وقتی با تازه واردی در گروه ارتباط میگیریم تا فقط بگوییم برای او اهمیت قائل هستیم، وارد عالم چیزهای شگفت انگیز و جدید میشویم.     
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام دوستان
این گل رو من کشیدم
تقدیم به شما دوستان

دوست داشتم ابرنگش می زدم ولی هنرشو ندارم
4chsmu1

همین طوری ببینید ولی با آبرنگ تصورش کنین