امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1394 مهر 22، 22:29)می توانم نوشته است: اقا ارمین ان شالله استخدامیت

317

راستی دوستان ترک زبان
اگر نرم افزار یا هر چی صوتی برای اموزش ترکی می شناسید معرفی کنید
با تشکر فراوان

تشریف ببرین سایت irlanguage.com آموزش همه زبانا رو داره ولی من به شخصه نرم افزار rosetta stone رو بهتون پیشنهاد میکنم که میتونید از همین سایت دانلود کنید
[تصویر:  ko03_20557079926619101845.jpg]
نقل قول: اینا رو که میگین و می خونمشون بغض گلومو می گیره
عشقی که فقط تصوره
عشقی که تو رویاهاته
عشقی که توش غرق میشی
همه چی و همه کس بهت می گن نرو آخرش نابودی خودته 
خدا هم باهات حرف میزنه 
حرف هیچکدومو نمیشنوی
فقط یه چیز رو می بینی فقط یه نفر فقط و فقط حرف اونومیشنوی
و آخر هم 
آخرش هم برمی گردی پیش خود خود خدا
یادت میاد حرف های خدا رو خواباتو  و ...
اونوقته که میرسی بهش می گی خدا غلط کردم نشنیدم کور بودم کر بودم
در خونتو برام باز کن
در میزنی در میزنی در می زنی
و 
باز هم دری که به روت باز میشه همونیه که از همن اولش هم باز بود تو ندیدیش
اسم کتابی رو که خوندم یادم نمیاد ولی خیلی قشنگ اینا رو توضیح داده بود
و یادمه سها خانوم یه روز یه کتاب معرفی کردن به اسم زن آنگونه که باید باشد
مال من تنها نیس شما هم که پسرین بخونینش
این پست مال خانوم گلبرگه...

از دیشب دارم بهش فکر میکنم راستش نفهمیدم یعنی چی... هرچی هست یه چیز مهمه.
به نام خدا
پیام بهبودی
«همه چیزهایی که بدان واقف هستیم در معرض تغییر هستند، به خصوص چیزهایی که درباره
 حقیقت میدانیم.»
v
بسیاری از ما تصور میکردیم میتوانیم "حقیقت" را شناسایی کنیم. معتقد بودیم حقیقت چیزی معین و تغییرناپذیر است که به آسانی و بی تردید قادر به درک آن هستیم. اما حقیقت واقعی این بود که اگر مستقیماً با حقیقت روبرو شویم، اغلب نمیتوانیم آن را درک کنیم. مشکل جنسی  ما همه چیز را در زندگی ما تحت تأثیر قرار داد، به خصوص درک حقیقت. در واقع، چیزهایی که درباره حقیقت "میدانستیم"، تقریباً ما را از بین برد. قبل از اینکه بتوانیم حقیقت را شناسایی کنیم، باید وفاداری خود نسبت به شهوترانی را کنار میگذاشتیم و به نیرویی برتر یعنی منبع همه چیزهای خوب و واقعی اعتماد میکردیم.   
همان طور که ایمان ما به نیرویی برتر افزایش یافته، حقیقت هم تغییر کرده است. از آنجا که در مسیر هوشیاری بوده ایم، کل زندگی ما از طریق نیروی التیامبخش اصول بهبودی شروع به تغییر کرده است. برای اینکه راه را برای این تغییر باز بگذاریم، مجبور بوده ایم از تمسک به حقیقتی تغییرناپذیر و ثابت دست برداریم.
هر بار که با حقیقت روبرو میشویم، این حقیقت خالصتر و ساده تر میشود. درست همان طور که اصول هوشیاری هر روز بر زندگی ما تأثیر میگذارندالبته اگر به آنها اجازه دهیمشناخت ما از حقیقت نیز میتواند هر روز با رشد ما تغییر کند.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
نقل قول: ممنون.انشاالله ک بتونیم در برابر مشکلات دووم بیاریم و حلشون کنیم. دیدید خاستم برم ورزش ازتون داشتم راهنمایی میگرفتم پ.پ خراب شد؟ [تصویر:  o.gif] نبضمو گفتم 77 بود. خوبه؟

فکر میکردم خیلی بالاتر باشه.... یه جورایی مشکلتون خیلی کمه و قلبتون 90 درصد سالمه... خدارو صد هزار بار شکر....

اگه میگفتید 70 که میگفتم عالیه!

خوبه الان یعنی کاملا اجازه دارید ورزش رو شروع کنید Khansariha (48) چه هوازی چه بی هوازی....

اگه پیلاتس رو شروع کردید ازش زیاد توقع نداشته باشید... 128fs318181
آقای درخشنده هستم اینجا.
نبضم 77 بود البته نمیدونم درست گرفتم یا ن. پیلاتسو ی سرچی کردم نوشته بود برای تقویت قلب مناسبه. البته ب نت ک نمیشه اکتفا کرد چون اشتباه زیاد داره
(1394 مهر 25، 12:36)خدا همراهمونه نوشته است: آقای درخشنده هستم اینجا.
نبضم 77 بود البته نمیدونم درست گرفتم یا ن. پیلاتسو ی سرچی کردم نوشته بود برای تقویت قلب مناسبه. البته ب نت ک نمیشه اکتفا کرد چون اشتباه زیاد داره

پیلاتس میخوای کار کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی عالیه 
بیشتر برای خانم ها است 
خیلی میتونه براتون مناسب باشه 
ولی گفتنش اینجا زشت 
چون ورزش ........................................................ 4
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
(1394 مهر 25، 12:49)ashar 98 نوشته است:
(1394 مهر 25، 12:36)خدا همراهمونه نوشته است: آقای درخشنده هستم اینجا.

پیلاتس میخوای کار کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی عالیه 
بیشتر برای خانم ها است 
خیلی میتونه براتون مناسب باشه 
ولی گفتنش اینجا زشت 
چون ورزش ........................................................ 4

سلام بر شما. آره پیلاتس. اطلاعات دارید در موردش شما؟
چی زشته؟
پیلاتس بیشتر برای خانم های ............
برای تناسب اندام است .
بیشتر از این نمیتونم بگم
ببخشید
چون اینجا مناسب نیست .
من خودم یوگا کار میکردم.
(1394 مهر 25، 12:55)ashar 98 نوشته است: پیلاتس بیشتر برای خانم های ............
برای تناسب اندام است .
بیشتر از این نمیتونم بگم
ببخشید
چون اینجا مناسب نیست .
من خودم یوگا کار میکردم.

من ک آخرش متوجه نشدم.ببخشید ی کم گیراییم پایینه.بیخیال اگه نمیشه گفت.
اندامم خوبه. اضافه وزن هم خبری نیست. بیشتر برای سرحال شدن و از بین سستی میخام برم. و اینکه حال و هوام عوض بشه. و شاید تقویت قلبم
ممنون آقای دروازه بان. چقدر خوبه ک توی کانون ورزشگارامون دارن زیاد میشن. انشالله موفق باشید و در عرصه های جهانی ببینیمتون Muscular
(1394 مهر 25، 13:07)خدا همراهمونه نوشته است: ممنون آقای دروازه بان. چقدر خوبه ک توی کانون ورزشگارامون دارن زیاد میشن. انشالله موفق باشید و در عرصه های جهانی ببینیمتون Muscular

خواهش
دارم توی یه تیم توی لیگ فوتسال بازی میکنم.
سربازی نرفتم 
بهم اجاز نمیدن برم تیم های خارجی الان سنم پایین 20 سالم 
ولی میگن باید بری سربازی 
آخه از یه تیم خارجی پیشنهاد دارم. 
حیف Smiley-face-cool-2
پس مبارکا باشه. موفق باشید. بعدن تو تلویزیون ک دیدیمتون میگیم نگاه کنید این اقای آشار هم مسیری ما توی کانون بوده Khansariha (13)مگه میشه گفت؟ 23  ی جایی اومدم ک بعدن نمیشه پز هم مسیری هامونو بدیم. اونوقت همه میفهمن ما دچار ... بودیم.وای وای وای vayy
موفق باشید
حیف من که باید برم سرباری ؟؟؟
اگه کاری ندارید من برم تایم حضور در کانون برای من به پایان رسیده است
یا حق
شاید شرایط بهتری براتون مهیا بشه. نگران نباشید . موفقیت از آن آدمای تلاشگره مثل شما. 
و چقدر خوب ک برنامه کاریتون دقیقه.
موفق باشید در پناه حق
(1394 مهر 25، 13:22)ashar 98 نوشته است: حیف من که باید برم سرباری ؟؟؟
اگه کاری ندارید من برم تایم حضور در کانون برای من به پایان رسیده است
یا حق

ای وای این وضعیت خیلی سخته....مگه درس نمیخونی که باید بری سربازی؟

نقل قول: پس مبارکا باشه. موفق باشید. بعدن تو تلویزیون ک دیدیمتون میگیم نگاه کنید این اقای آشار هم مسیری ما توی کانون بوده [تصویر:  8.gif]مگه میشه گفت؟ [تصویر:  no.gif]  ی جایی اومدم ک بعدن نمیشه پز هم مسیری هامونو بدیم. اونوقت همه میفهمن ما دچار ... بودیم.وای وای وای [تصویر:  4fvgdaq_th.gif] 
موفق باشید

راست میگید.... از طرفی برای خود اون کسی که داره تو تی وی نشونش میده خیلی بده...یهو یه مهمونی پیدا میشه میره همه جا جار میزنه که ای وای 

فلانی اونکاره بوده! 1744337bve7cd1t81

در مورد پیلاتس هم دوستمون گفت حرکاتش بی ادبیه دیگه! 4fvfcja 

توی نت وقتی مینویسه برای قلب خوبه خب راست میگه ولی در مقایسه با چی؟ با شطرنج؟! Gigglesmile 

هر ورزشی که توش یه حرکتی تکرار بشه و قلب با سرعت 120 به بالا بزنه و تایمش 45 دقیقه یا بیشتر باشه برای قلب خیلی مفیده...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان