امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

مهر خدا آبجی کجا رفتی دلم هزارراه رفت. زود بگو چی شده؟
الان خوبی عزیزم.در چ حالی؟ 1744337bve7cd1t81
(1394 مهر 25، 20:19)درخشنده نوشته است:
(1394 مهر 25، 20:14)جناب خان :) نوشته است: نمیدونم مخاطبت کی بود
ولی من 100% اعتقاد دارم
مگه غیر اینه که برای کمک به هم دور هم جمع شدیم؟
سها خانمم نوشته بودن ترک خ.ا یه هدف کوچیکی از کانونه
خود من هرموقه دلم میگیره میام اینجا یکم حرف میزنم آروم میشم

پس چرا هیچجوره درست نمیشه؟ اصلا داره بدتر میشه...

انگار امید الکی میده...

مرسی داداش شما خیلی مهربونی... ولی مشکل قلب من با حرف زدن دیگه درست نمیشه...

یادتونه چندروز پیش یه پستی گذاشتین بعد من جواب دادم بالاخره یه نفر پیدا شد که روحیه واحساساتش مثل من باشه؟
پس وقتی من تازه کار دارم با ودم کنار میام ، نه فقط تو خ.ا، تو خیلی زمینه های دیگه؛
شما که با تجربه تر از من هستین حتما میتونین مشکلتون رو برطرف کنین
قبول دارم الان شاید اتفاقی افتاده و حالتون دست خودتون نیس
ولی رفتن راهش نیست
حتی اگه با حرف زدن درست نشه حرف زدن آرومتون میکنه
53
من الان 100 تا صلوات نذر کردم واسه درخشنده عزیز 53
هنوزهستمبیحیال

[تصویر:  941493eeea57.jpg][تصویر:  941493eeea57.jpg][تصویر:  941493eeea57.jpg]
درخشنده پیام پروفایلتم که بستی
اخه چته
به خدا قسم دلم ریش شد خب من که یه سری پستاتو دنبال کردم به جایی نرسیدم نمیدونم درد اصلی دلتو کجا گفتی
برو پیام پروفایلتو باز کن
یه کم حرف بزنیم
اینجوری که نمیشه
شاید بتونم کمکت کنم
و احتمالا بتونم
لطفا این درخواستو بپذیر
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

[تصویر:  05_blue.png]

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
الون کلا پیامای سایت بسته س
خانوم مهرخدا میشه بگین چی شده؟
همه نگرانن
53
(1394 مهر 25، 20:25)MeHreKhODaa نوشته است: هنوزهستمبیحیال

لطفا یکی از اعضای خانه رو صدا بزنید بیاند کمک
بچه های اینجا همه نگرانن
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
(1394 مهر 25، 20:25)MeHreKhODaa نوشته است: هنوزهستمبیحیال

بذار راحت باهات حرف بزنم. الان همه از حرفات متوجه شدن ک احتمالا کاری دست خودت دادی و الان بیحال شدی.منظور خ.ک بود. درسته؟
اونوقت چرا؟ چرا آبجی عزیزم باید اینکارو بکنی؟
اکر این کارو انجام دادی پاشو برو تا دیر نشده ی کاری بکن ک خوب بشی. ب خانوادت اطلاع بده. پاشو دیگه
چند سال قبل بود که وقتی میرفتم ورزش قلبم درد میگرفت... به خاطر خونواده رفتم دکتر گفت دریچه های قلبت مشکل داره...

اون موقع کانون رو داشتم... کلی حالم گرفته شده بود بعدشم ورزش رو کلا گذاشتم کنار.... بعد از یک سال دکتر بهم گفت این خیلی عجیبه که الان قلبت 

هیچ مشکلی نداره!!! 

انگار دنیارو بهم دادن! تا تابستون امسال کلی تلاش کردم به یه جایی برسم... همه میدونن که قلب دوچرخه سوار مهمتر از پاهاشه! 

بعد از جواب کنکور باز حس میکردم قلبم درد میگیره.... نادیده گرفتم چند روز دیدم بدتر میشه و اخرش به زور رفتم دکتر.... حالا بازم میگه مشکل داری دیگه 

اصلا نرو تمرین....

چند هفتست که دارم به خودم فشار میارم خاطراتم و ارزوهام نیاد جلو چشمم ولی این رنگ بنفش اسمم نمیذاره!!!

امروزم دوچرخمو با وسایلم دادم رفت که دیگه دلم نگیره ولی بدتر شد........

چقد دروغ گفتم و فیلم بازی کردم باز!

نشد...

خونواده هم نمیدونن مشکل دارم....نمیفهمم خدا از جونم چی میخواد....
بچه ها من که سکته زدم پستاتون رو خوندم.
نگین این حرفا رو ، حتی شوخیش هم خوب نیست ، چه برسه به این که جدی باشه.

سعی کنید فکر خودتون رو آروم کنید ، تمام مشکلات رو بریزید بیرون و بسپارینشون به دست زمان.

درخشنده خیلی ها این جا دوستت دارن ، چرا خداحافظی آخه؟ ما درسته مجازی هستیم ، ولی دوستی هامون مجازی نیست.
واقعی تر از دوستی های دنیای واقعیه ، چون ما درد مشترک داشتیم.

خانم مهرخدا ، هر چی که شده و من نمی دونم ، خدا رو صدا بزنید.
خدایا به حق فاطمه زهرا ، به خانم مهرخدا کمک کن.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1394 مهر 25، 20:34)درخشنده نوشته است: چند سال قبل بود که وقتی میرفتم ورزش قلبم درد میگرفت... به خاطر خونواده رفتم دکتر گفت دریچه های قلبت مشکل داره...

اون موقع کانون رو داشتم... کلی حالم گرفته شده بود بعدشم ورزش رو کلا گذاشتم کنار.... بعد از یک سال دکتر بهم گفت این خیلی عجیبه که الان قلبت 

هیچ مشکلی نداره!!! 

انگار دنیارو بهم دادن! تا تابستون امسال کلی تلاش کردم به یه جایی برسم... همه میدونن که قلب دوچرخه سوار مهمتر از پاهاشه! 

بعد از جواب کنکور باز حس میکردم قلبم درد میگیره.... نادیده گرفتم چند روز دیدم بدتر میشه و اخرش به زور رفتم دکتر.... حالا بازم میگه مشکل داری دیگه 

اصلا نرو تمرین....

چند هفتست که دارم به خودم فشار میارم خاطراتم و ارزوهام نیاد جلو چشمم ولی این رنگ بنفش اسمم نمیذاره!!!

نشد...

نمیدونم چی بگم..
خیلی بده آدم قید آرزوهاشو بزنه..
ولی علت اینکه میخوای از کانون بری همینه؟
چیزی رو درست میکنه رفتنت واقعا؟
53
داداش درخشنده عزیز بخدا ازت خیلی ناراحت شدم. بخاطر این مشکل ااینقدر خودتو باختی. پسر خوب ناراحتی قلبیت نمیتونه مانع پرستار شدنت بشه درسته نمیتونی دوچرخه سوار بشی ولی درس ک میتونی بخونی. خیلی کارای دیگه میتونی انجام بدی.
برادرم من ی دخترم و الان نامزد دارم ولی همش نگران اینم ک من نمیتونم بچه داشته باشم بخاطر اینکه حتی ی دندون ترمیم کردن ساده برام مضره و من نمیتونم دانشگاه ک میرم خیلی پیاده روی کنم و دوستام ک بی اطلاع از بیماری من هستند مسخره ام میکنند و میگن پیره زن ولی من نمیتونم دردمو بهشون بگم. بیمارستان ک میرم از پله ها ک میرم بالا دیگه نفسم بالا نمیاد و گلوم بدجور میسوزه حالم خیلی بد میشه. و هزار مشکل دیگه دارم ک نمیتونم بگم و البته منم خانوادم خبر ندارند ولی همیشه خداروشکر کردم ک بدتر از این نیستم.
چرا ب خاطر ی دوچرخه سواری ک نمیتونی انجام بدی اینقدر غمگینی. شاید اصلا راهی ک با دوچرخه سواری میخاستی بری ب صلاحت نبود.
برادر من خداروشکر و برو دنبال ی انتخاب دیگه ک بتونه اندازه دوچرخه سواری بهت نشاط بده
(1394 مهر 25، 20:37)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: بچه ها من که سکته زدم پستاتون رو خوندم.
نگین این حرفا رو ، حتی شوخیش هم خوب نیست ، چه برسه به این که جدی باشه.

سعی کنید فکر خودتون رو آروم کنید ، تمام مشکلات رو بریزید بیرون و بسپارینشون به دست زمان.

درخشنده خیلی ها این جا دوستت دارن ، چرا خداحافظی آخه؟ ما درسته مجازی هستیم ، ولی دوستی هامون مجازی نیست.
واقعی تر از دوستی های دنیای واقعیه ، چون ما درد مشترک داشتیم.

خانم مهرخدا ، هر چی که شده و من نمی دونم ، خدا رو صدا بزنید.
خدایا به حق فاطمه زهرا ، به خانم مهرخدا کمک کن.

اشتباه میکنم؟ واقعا بقیه جای من باشن چکار میکنن؟

من که دیگه چیزی ندارم....

با اون داستانای کنکور و خونواده ی داغونم به زور کنار اومدم حالا با این چکار کنم؟

هرکی میرسه میگه خداروشکر کن به خاطر سلامتیت! 
(1394 مهر 25، 20:34)درخشنده نوشته است: چند سال قبل بود که وقتی میرفتم ورزش قلبم درد میگرفت... به خاطر خونواده رفتم دکتر گفت دریچه های قلبت مشکل داره...

هیچ مشکلی نداره!!! 

اصلا نرو تمرین....

نشد...

داداش می دونم خیلی سخته
ولی به این فکر کن که همون طور که یهویی خوب شد و تو نفهمیدی چطور؟
ممکنه بازم خوب بشه.

و اگر هم خوب نشه ، دنیا به آخر نمی رسه ، به این فکر کن که تو الان یه پرستار این ممکلتی.

به خدا قسم نجات دادن جان یک انسان خیلی ارزشمند تر اون مدالیه که یه ورزشکار می گیره.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان