امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1394 دي 4، 13:17)alOne but Happy نوشته است: بچه ها کیا فیلم شاهزاده روم رو دیدن؟؟
http://avinyfilm.ir/sites/default/files/...485267.jpg

امروز میخوام آجیم رو ببرم شاهزاده روم ببینه 1
خودمم کنجکاو م ببینم چجوری ساخته
دهنم واز موند
بسیار زیبا بود مستر پارادایس
واقعا دست مستر رامین درد نکنه
عجب طرحی داد
اخ مادر

ممنون از دوستانی که رای دادن
مهم نظر شماست
مطابق نظرتون رای دادی و همین عالیه

[تصویر:  nasimhayat.png]
آره پارادایس جان خیلی قشنگه
واقعا حیفه استعدادا به هدر برن. خودت روش سرمایه گذاری کن.
من ی نقاشی تو دوران ابتداییم کشیده بودم از تخیلاتم که همه شاخ در آورده بودن. متاسفانه گمش کردم. من م مثل بیشتر بچه ها خانواده ام به هنر اهمیت نمیدادن و تلاش در این راه رو بیهوده میدونستن. خیلی وقت بود نقاشی نکرده بودم. غیر از نقاشی نیمه شعبان و یکی دیگه.
فيلمش واقعا زيباست حتما بريد ببينيدددد من كه لذت برردم
كار اقاي پارادايس عاليييهههههه
بچه هاااا ميشه بهم كمك كنيدددد من يه سري عكس باااا كيفيت از تخت جمشيد ميخواممم هم اكنوووون نيازمنددد ياري سبزتان هستمممممم
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

(1394 دي 4، 14:14)alOne but Happy نوشته است: فيلمش واقعا زيباست حتما بريد ببينيدددد من كه لذت برردم
بچه هاااا ميشه بهم كمك كنيدددد من يه سري عكس باااا كيفيت از تخت جمشيد ميخواممم هم اكنوووون نيازمنددد ياري سبزتان هستمممممم

با چه کیفیتی؟ چند در چند باشه؟
كيفيتش خوب باشهههه كافيهه ابعادش مهم نيست
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

اگررر داريد لينكش رو برام بفرستيد بقيههههههه شيرازياااااا هلپ مي 4chsmu1

به نام خدا 
پیام بهبودی
نگرش منفی علامت شهوترانی فعال است. در هر اتفاقی که در زندگی ما رخ داد، فرد یا چیز دیگری مقصر بود. دیگران را به خاطر کمبودهای خود با مهارت خوبی سرزنش میکردیم. در بهبودی یکی از اولین چیزهایی که برای رسیدن به آن تلاش میکنیم، پیدا کردن نگرشی مثبت است. متوجه میشویم اگر طرز فکر منفی خود را با اصول مثبت جایگزین کنیم، زندگی بسیار روانتر جریان مییابد.
در حالی که نگرشی منفی، ما را در دوران شهوترانی فعال تعقیب میکرد، اکثر اوقات این نگرش میتواند ما را تا گروه ترک نیز دنبال کند. چگونه میتوانیم شروع به تغییر نگرشهای خود کنیم؟ از طریق تغییر دادن اعمال خود. این کار آسان نیست، اما میتوان آن را انجام داد. 
میتوانیم از گوش دادن به طرز صحبت خود شروع کنیم. قبل از اینکه لب به سخن بگشاییم، از خود چند سؤال ساده میپرسیم: آیا چیزی که میخواهم بگویم، درباره مشکل است یا راه حل آن؟ آیا چیزی که میخواهم بگویم، لحن عشق آمیزی دارد؟ آیا چیزی که باید بگویم مهم است یا آیا اگر دهان خود را بسته نگه دارم، همه صرفاً راحتتر خواهند بود؟ آیا صرفاً صحبت میکنم تا صحبت خود را بشنوم یا آیا "صحبتهای خردمندانه" من هدفی را دنبال میکند؟ 

نگرش ما در اعمال ما نمایان میشود. اکثر اوقات چیزی که واقعاً مهم است، حرف ما نیست، بلکه نحوه بیان ماست. وقتی یاد میگیریم به طرز مثبتتری صحبت کنیم، متوجه بهبودی نگرش خود نیز خواهیم شد.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1394 دي 4، 13:19)نمیدانم نوشته است: آفرین پارادایس،
خیلی خوب کشیدی Khansariha (69)

اسم تون هم که فهمیدیم،
آقا سینا، درسته؟
حالا چرا high،
نکنه چیزی زده بودی!؟ 4chsmu1

واقعن درست ه،
تو این دوره زمونه چه قدر دور افتادیم از خیلی چیزها،
همه ی اون چیزایی که تخیل آدم رو به کار میندازند:
از کشیدن نقاشی،
از نوشتن،
از خواندن، موقع خواندن کتاب آدم ناخود آگاه اون داستان و مطالب رو توی ذهن ش تصویر سازی می کنه.

کاش بازگردیم.
53
ممنون نمیدانم عزیز
بله درسته داداش کوچکتم سینا
این sina high madeاز دوران سربازی ایدش تو ذهنم بود دوست داشتم همیشه هر چی که میسازم آرم و امضای شخصیم روش باشه حدودا یک سال پیش اسمشو اختراع کردم Gigglesmile
ولی فکر میکنم تلاشم برای تحقق یافتن اهدام خیلی کمه یعنی باید مدیریت بشه که چه وقتی چه کاری رو انجام داد مثلا دیشب کلن ذهنم از افکار مزاحم پر بود حتی تا مرز اورژانسی هم پیش رفتم ولی اجازه ندادم بهم غلبه کنه و مدیریتش کردم تصورشو کن اگه میشکستم الان این گل هم نبود Hanghead
چیز میز نزده بودم Gigglesmile شاید یاد خدا رو زده بودم خدای درون  53
(1394 دي 4، 13:29)می توانم نوشته است: دهنم واز موند
بسیار زیبا بود مستر پارادایس
واقعا دست مستر رامین درد نکنه
عجب طرحی داد
آره میتوانم خانوم دست آقا رامین هم درد نکنه انشاالله ایشون هم هر چی ازخدا طلب کنه بهشون بده که برا کانون کم نزاشتن همه کسایی که براش زحمت میکشن  53
(1394 دي 4، 13:46)sword.u.a.c نوشته است: آره پارادایس جان خیلی قشنگه
واقعا حیفه استعدادا به هدر برن. خودت روش سرمایه گذاری کن.
من ی نقاشی تو دوران ابتداییم کشیده بودم از تخیلاتم که همه شاخ در آورده بودن. متاسفانه گمش کردم. من م مثل بیشتر بچه ها خانواده ام به هنر اهمیت نمیدادن و تلاش در این راه رو بیهوده میدونستن. خیلی وقت بود نقاشی نکرده بودم. غیر از نقاشی نیمه شعبان و یکی دیگه.
ممنونم حسام جان لطف داری نقاشی توام خیلی زیبا بود من خیلی دوسش دارم یه راز تو نقاشیته که هر کسی دوسش داره اون رو میدونه میبینه و حسش میکنه
(1394 دي 4، 14:14)alOne but Happy نوشته است: فيلمش واقعا زيباست حتما بريد ببينيدددد من كه لذت برردم
تشکر خانوم الون بات هپی  317
همیشه به همه ما انرژی میدید خدا انشالله هر چی میخوایین بهتون بده
عکس تخت جمشید نت پره بزن پرسپولیس و آپادانا با انگلیسی میاره براتون  49-2
تشكر اقااا حسام 
اقاي پارادايس من عكس نت نميخوام عكاسي كه توسط بچه ها باشه ميخوام

در عالم کودکی به مادرم قول دادم ،
که تا همیشه هیچ کس را بیشتر از او دوست نداشته باشم.
مادرم مرا بوسید.
و گفت : نمی توانی عزیزم !
گفتم : می توانم ، من تو را از پدرم و خواهر و برادرم بیشتر دوست دارم .
مادر گفت : یکی می آید که نمی توانی مرا بیشتر از او دوست داشته باشی .
نوجوان که شدم دوستی عزیز داشتم .
ولی خوب که فکر می کردم مادرم را بیشتر دوست داشتم .
معلمی داشتم که شیفته اش بودم ولی نه به اندازه مادرم !
بزرگتر که شدم عاشق شدم ، خیال کردم نمی توانم به قول کودکی ام عمل کنم .
ولی وقتی پیش خودم گفتم ؛
کدامیک را بیشتر دوست داری باز در ته دلم این مادر بود ، که انتخاب شد.
سالها گذشت و یکی آمد ، یکی که تمام جان من بود .
همانروز مادرم با شادمانی خندید و گفت دیدی نتوانستی !
من هرچه فکر کردم او را از مادرم و از تمام دنیا بیشتر می خواستم ،
او با آمدنش سلطان قلب من شده بود .
من نمی خواستم و نمی توانستم به قول دوران کودکیم عمل کنم .
آخر من خودم مادر شده بودم .
سیمین بهبهانی
809197ps94ijjhwg
مبارکتون باشه Confetti
یا عباس
خدایا ممنونم ازت 302
میگن هرچی از خدابخواهی بهت میده همین دیگه 302
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
من که گوشیم از این نوکیا چراغ قوه داراست. Khansariha (13)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان