امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

اره حقوقش که پاینه
و اینکه بیمه هم نداره یعنی سابقه نمی شه
من فکر کنم کار فقط تا ظهر برام مناسب تره

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 13، 13:53)می توانم نوشته است: اره حقوقش که پاینه
و اینکه بیمه هم نداره یعنی سابقه نمی شه
من فکر کنم کار فقط تا ظهر برام مناسب تره

کار منم بیمه نداشت ولی اگر اولین شغلت هست تا پیدا کردن شغل بعدی بد نیست بمونی مثلا دوسه ماه 128fs318181
کار تا ظهر رو خواهر منم در آرزوشم ! بیا برای هم دعا کنیم 63
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]
 سپاس شده توسط
خانوم میتوانم حتما برو
من خودم اگر ساعاتی رو که توی اینترنت گشتم بدون حقوق کار میکردم برام بهتر بود. حتی کارگری.

نقل قول: در مورد اینکه نمیتونی گروه راکد رو هم هضم کنی بهت حق میدم من خودم نسیم حیات رو ترجیح میدم به راکد  Smiley-face-biggrin  

دوست عزیز با توجه به فیدبک اعضا  و در نظر گرفتن این که بانوان دسترسیشون به پنل بیشتر است احتمالا شما به گروه "ساقط" منتقل بشی  Smiley-face-biggrin
فقط با خودت لباس گرم وردار   Smiley-face-biggrin
[تصویر:  2a3rg53xw8j9p4abhyd2.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام کسی در مورد رشته Mba اطلاعاتی داره ؟
میخوام ارشد بخونم
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
سلامی دوباره
آقا کسی اطلاعی داره وضعیت اقامت چطوری تو کشورهای اروپایی؟؟؟
خسته شدیم دلمون میخواهد برویم اروپا .
یه شغل یه وضعیت خوب داشته باشیم تو اینجا که معلوم نیست تا فردا چه خبره ؟
رفیقم الان کانادا رفته از دانشگاه مرخصی گرفت سربازی هم نرفته الان سربازدفراری حساب میشه ولی اون سر.دنیا چه زندگی داره .
تو پمپ بنزین کار میکرد الان چه خونه زندگی داره بعد من اینجا هنوز معلوم نیست دارم چیکار میکنم . خسته شدم از اینجا میخوام یه جا برم پیشرفت کنم الان از هر 10 نفر از دوستام 5 نفر میخواد بره اروپا .
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
دوره کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار که معادل Master of Business Administration (MBA ) است به منظور پرورش مدیران کارآمد برای اداره سازمانهای اقتصادی - اجتماعی، تولیدی و خدماتی طراحی شده است.

دوره کارشناسی ارشد MBA به صورت کارشناسی ارشد ناپیوسته و آموزشی است. این دوره به نام دوره MBA در اکثر نظامهای آموزش عالی کشورهای پیشرفته و در حال توسعه ارائه می شود. با توجه به اینکه فارغ التحصیلان رشته های مختلف و به خصوص رشته های فنی و مهندسی وارد این دوره می شوند و باید با مبانی و اصول مدیریت علمی و دانش روز مدیریت در حوزه های مختلف آشنا شوند، تعداد واحدهای لازم برای فارغ التحصیل شدن بر خلاف سایر فوق لیسانسها که 32 واحد است 48 واحد درسی است. بنابراین دانشجویان این دوره، مانند سایر دانشجویانی که در سایر نقاط جهان در این رشته به تحصیل می پردازند، برای تکمیل دوره خود در طی 2 سال یا 4 ترم باید به طور متوسط در هر نیمسال تحصیلی حدود 12 واحد درسی را بگذرانند. به این لحاظ دوره کارشناسی ارشد MBA ، دوره پر کاری است و دانشجویانی که وارد این دوره می شوند باید از لحاظ استعداد و فرصت مطالعه و تحصیل در وضعیت خوبی قرار داشته باشند.

منبع سایت مدیر
 سپاس شده توسط
اقای ضربتی منم تو فکرشم که برم و هر روز که میگذره بیشتر به این نتیجه میرسم که رفتن به صلاحه و موندن جز ضرر چیز دیگه ای نداره. یه جا خوندم سالانه 180000 نفر با تحصیلات عالیه از ایران مهاجرت میکنن. اینجور که داره پیش میره هیچ آینده ی خوبی تو این مملکت برامون نیست. 
من رشته تحصیلیم واسه مهاجرت و تحصیل در اروپا خوبه و از بابت زبان هم مشکلی ندارم. فقط یه مشکلی که هست پول ندارم Khansariha (13)
این ترم کارشناسیم تمومه ولی کنکور ارشد رو خراب کردم، در واقع اصلا نخوندم واسش. و امسال باید دفترچه خدمت پست کنم و به مدت 21 ماه تمام برم سربازی. 
اگه بخام برم اونور باید امسال بشینم واسه کنکور ارشد بخونم و دانشگاه های تاپ تهران قبول بشم و بعد هم واسه دکترا فاند بگیرم که البته راه دراز و پر پیچ و خمیه. جز این راه،  روش دیگه ای سراغ ندارم واسه فرار از اینجا. 
شما هم اگه شرایطش رو داری معطل نکن و سریع اقدام کن و زودتر خودتو از اینجا خلاص کن. مطمئنم وضع از اینی که الان هست بدترم میشه.
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 13، 23:47)آقای ضربتی نوشته است: سلامی دوباره
آقا کسی اطلاعی داره وضعیت اقامت چطوری تو کشورهای اروپایی؟؟؟
خسته شدیم دلمون میخواهد برویم اروپا .
یه شغل یه وضعیت خوب داشته باشیم تو اینجا که معلوم نیست تا فردا چه خبره ؟
رفیقم الان کانادا رفته از دانشگاه مرخصی گرفت سربازی هم نرفته الان سربازدفراری حساب میشه ولی اون سر.دنیا چه زندگی داره .
تو پمپ بنزین کار میکرد الان چه خونه زندگی داره بعد من اینجا هنوز معلوم نیست دارم چیکار میکنم . خسته شدم از اینجا میخوام یه جا برم پیشرفت کنم الان از هر 10 نفر از دوستام 5 نفر میخواد بره اروپا .

سلام
چرا ب امضای خودتون دقت نمیکنین؟
انتخاب بدبختی توی ایرانو خوشبختی اینجا ب خودتون و نگاهتون بستگی داره..

ان شاء الله موفق باشین..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام

ماه رمضان پیش روست...
شما به فکر بوده اید آیا؟

امیدوارم بتونم روزه بگیرم... هم برام خوبه هم برام بد...
چند روز اولش رو سعی می کنم بگیرم تا بفهمم کدوم طرفش می چربه...

کاش بهره ی مناسب از این ماه ببریم...
واسش برنامه داشته باشیم...
مثل ماه های دیگه نگذره و ببینیم هیچ...  53258zu2qvp1d9v

خدا به همه مون کمک کنه...

(1395 خرداد 13، 12:42)رامین. نوشته است:
(1395 خرداد 13، 12:39)101 نوشته است: کاری که به آدم ارزش افزوده نده به درد نمیخوره.

حتی پایین ترین شغل ها هم افزوده ش بیشتر از بیکاریه  303

همون پایین ترین شغل ها
حتا اگه از آدم پول بگیرن که صرفا اجازه ی کار کردن بدن، بازم ارزشمندتره از بیکاریه...  53258zu2qvp1d9v

می توانم خانم منم به نظرم ادامه بدید...

دیگه حداقلش اینه که پس فردا یه جا رفتید استخدامی، میگید چند ماه فلان جا یه کار چرت می کردم...
ولی کار می کردم!

نمی دونید چقدر بده که یه جا برید مصاحبه استخدامی بعد بهشون بگید 6 ماهه فارغ التحصیلم و تو خونه نشستم...
همین که بدونن شما در تکاپو بودید و علی رغم تمام شایستگی های علمی و استعدادهاتون اما دست از تلاش برنداشتید و مشغول به کار بودید براشون کلی ارزشه...  128fs318181

ادامه بدید تا ان شالله جای بهتر با حقوق بهتر و بیمه و ... مهیا بشه...
سختی ها هم کم کم آسون تر میشه...

البته شما خانم هستید...
اگه فکر می کنید تو خونه می تونید کارهای هنری انجام بدید یا هر کار مفیدتری انجام میدید که با رفتن به چنین کاری دچار کمبود وقت میشید
و از طرفی در آینده هم خیلی قصد جدی برای شاغل بودن ندارید، قطعا قضیه متفاوته...

موفق باشید ان شالله...  53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1395 خرداد 13، 4:09)رامین. نوشته است: Smiley-face-biggrin
داداش غصه نخور تنها نیستی منم خیلی وقته نرفتم و پیام دادن بهم

باز تو خوبه شیک و مجلسی راکد شدی   4chsmu1  

من که پروفایلم بسته س با اعتبار خنثی بهم اطلاع دادن راکد شدم ، اگه رجوع کنی به اعتبارام تو آخرین اعتبار دریافتیم قابل مشاهده س   Smiley-face-biggrin
هر روز یه دریچه ی جدیدی از فهم و معنا توی کانون به روم باز می شه. 4chsmu1
هیچوقت فکر نمی کردم اعتبار ها همچین کار کردی هم داشته باشه. Gigglesmile
خب داداش باز کن اون پیام پروفایل رو.
یاد اون دوران افتادم که نامه های عاشقانه رو از پشت دیوار پرتاب می کردیم مدرسه دخترانه Khansariha (13)
حالا دست هر کی می افتاد فرقی نمی کرد ، مهم نفس عمل بود. 4
.......................
در مورد بحث شیرین تحصیل در خارج از کشور.
منم نگاه می کنم تمام دوستام ، یا رفتنه اند یا تصمیم دارند برند. یه تعدادی دوباره می خواند برگردند یه تعدادی هم نه.
من فکر می کنم سوال اصلی چیز دیگه ایه.
حالا شما رفتی یه زندگی هم به هم زدی. خونه خریدی ، ماشین خریدی ، بعدش چی؟
اصلا مگه انسان سیر می شه هیچوقت؟

می دونید من چی می گم؟ من می گم اگر شما استیو جابز باشید ، توی ایران هم موفق خواهید بود.
و اگر نباشید ، برای من فرقی نمی کنه که توی کمپانی اپل کار بکنید یا توی یه شرکت درپیتی ایرانی.
درسته کسی که توی کمپانی اپل کار می کنه حقوقش ده برابره ، اما برای من این دو تا یکی اند و زندگیشون به یک اندازه کسالت باره.
شما بیا بجای این ها تلاشت رو بکن استیو جابز بشو
اگر هم آخرش چیزی نشدیم‌ ، حداقلش حسرتش رو نمی خوریم که چرا تلاش نکردیم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
یعنی عاشق این حرکات باحال بچه های دهه شصتم Gigglesmile اقا رامین هم به یه مدل خاصی مینویسن ادم حال میکنه...
 سپاس شده توسط
سلام به همه ي شما خوبان 53
من خيلي وقت نبودم
حالتون چطوره؟خوبيد؟
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 15، 22:51)جدی نوشته است: سلام به همه ي شما خوبان 53
من خيلي وقت نبودم
حالتون چطوره؟خوبيد؟

سلام به داداش جدی عزیز،
خوش برگشتی. دلمون تنگ شده بوده. 53
سلامت باشی ان شاءالله. 302

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
بــــــــــــــــــــــــرو بـــــــــــــــــــــــــچه های کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــانون
مـــــــــــــــــــــــــــــــن بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرگـــــــــــــــــــــــــــــــــــشتم Khansariha (58) 
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
 سپاس شده توسط
خیلی خیلی خوش اومدید اقا مهدی......
کجا بودید؟ 53
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان