امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام
فکر کنم اولین یا دومین پستمه که تو این تاپیک می نویسم
تو نسیم نگفتم اینجا میگم که همه ببینن شااااید کسی چیزی بدونه
من خستم خیلی خسته ...اینارو نمیگم که کسی دلسوزی کنه برام یا... میگم شاید کسی بتونه بهم جوابی بده

کم کم باید مادر شم ولی من هنوز تو این گناه کبیره گیر کردم و روزها و ماه ها و سال هاست که عذاب وجدانش رو با خودم حمل میکنم...
رابطم با همسرم خوبه ولی نمیدونم چرا تا قبل از ارتباط با اون راحتترم اما بعدش یه چیزی میوفته به جونم که تا چند بار این کار رو نکنم اروم نمیشه و بعدش هم که عذاب وجدانو....
شماها اکثرا مجردین و امیدوارین که بعد از ازدواج از شر این فشار لعنتی خلاص میشین ولی چیزی که منو افسرده تر میکنه اینه که من چند ساله ازدواج کردم ولیییی... پس چرا حالو روزم خوب نمیشه؟ 
پیش دوتا مشاور هم رفتم ولی جواب درستوحسابی نگرفتم...و دیگه هم نای اعتراف به این گناه رو پیش هیچ کس ندارم
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

***  ترک یک گناه ، نذر لبخند امام زمانم  ***
[تصویر:  nasimhayat.png]
Sham عاالیه  Sham

سلام
خانم رها واقعا یه علامت سوال بزرگ تو ذهن من همیشه این بوده همه کسایی که تو این چند سال تو کانون دیدم که متاهل شدن  یعنی یهو با همین ازدواج همه مشکلشون حل شده؟ یعنی دیگه هیچ مشکلی با شهوت ندارن؟چرا همه یهو میرن پشت سرشونم نگاه نمیکنن؟ چرا هیچکسی نمیاد از تجربیات بعد ازدواجش بگه؟
تنها دلیل اینه که ما تحریک نشیم که نمیان بگن؟ خوب تو گروه پسرونه یا دخترونه مطرح کنند...کاش میشد این تابو بشکنه تو جامعه ما ما خیلی از این حط قرمز ها ضربه خوردیم خیلی از ما ها وقتی اولین بار خودارضایی کردیم اصلا نمیدونستیم نیروی جنسی یعنی چی؟ هیچ آموزشی ندیدیم حتی الان که همه بزرگ شدیم.خیلی از چیزهایی که باید از خانواده یا معلمامون میشنیدیم از ادمهای ناباب و از فیلم های زشت و سایت های زننده یاد گرفتیم.
ازدواج شده مترادف با جدایی از گروه ترک
اصلا شاید بشه یه تاپیک مجزا درست کرد برای متاهلها یا کسایی که شریک جنسی داشتن که رمز دار باشه. آدم سخت میتونه اینجا از چیزی جز خودارضایی حرف بزنه که حتی اونم اغلب به صورت خ.ا مینویسیم!!!
...........................
اما تجربه شخصی خودم میگه که من بیشتر دوستان همدردم که توی کانون نیستن متاهل هستن.اینو گفتم که فکر نکنید شما تنها هستید بلکه خیلیا شبیه شما هستن و اونا هم درد میکشن و اونا هم مثه شما دارن تلاش میکنن که بهبود پیدا کنند.
من فکر میکنم مشکل یه جای دیگه س و اون خره ای که گفتین به جونتون میفته یه دلیل تحریک حسهای طبیعی جنسی نیست:
هنگامی که ما سعی می‌کنیم از روابط جنسی برای کاهش تنش، تنهایی، عدم امنیت، ترس، فشار، یا پوشاندن هیجانات‌ مان، ایجاد حس زندگی، وسیله‌ای برای خلاصی از مشکلات، یا ارضای گرسنگی روحی‌مان، استفاده کنیم، ما یک اشتیاق غیرطبیعی برای استفاده غلط از غرایز طبیعی‌مان ایجاد می‌کنیم. در این حال، آن‌ها نه تنها شدیدتر از حالت طبیعی می‌شوند، بلکه به چیزهای کاملاً متفاوتی تبدیل می‌گردند. برقراری روابط جنسی، به یک بعد متفاوت وارد می‌شوند؛ آن‌ها به یک جزء غیرطبیعی فراجسمی تبدیل می‌گردند.
بشینید و ریشه ها رو در بیارید که چی باعث میشه سمت این کار کشیده بشید. اینکه میگید دقیقا در یه زمانهایی خاص اتفاق میفته احتمالش زیاده که بخاطر شرطی شدن ذهنتون باشه نه اینکه نیاز باعثش بشه.صادقانه ریشه یابی کنید همه چیز رو با عذاب وجدان گرفتن اگه قرار بود ماها بهبود پیدا کنیم تا حالا خوب شده بودیم هممون.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام
آقای همساده .. من فرصت اینو داشتم ک اقلا با ده نفر از بچه هایی ک ازدواج کردن و رفتن.. بعد از ازدواجشون صحبت کنم.
چ پسر پ دختر..از اونجایی هم ک روی زیادی دارم باهام راحت حرف زدن..

توی حل شدن مشکل خ.ا با ازدواج قطعیت هست.
اما خب صد در صد رها شدن بستگی داره ب یک سری عوامل..ک جاش نیست بگم..22

ب نظرم رها نباید اینجا مطرح میکردید چون بچه هایی اینجا نمیتونن بهت کمک کنن..
همونطور ک آقای همساده گفتن اگر مشکلی هست قطعا ریشه و دلیل داره..
باید با بررسی همه جانبه بکنین و صد در صد هم با همسرتون در موردش حرف بزنین و زیر نظر مشاور باشین..

مطمئنا حل میشه ان شاء الله..

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام
آقای راسخ فرمایش شما صحیح..
ما هم راه آرامش فکر و جلوگیری از انحرافش رو عرض میکنیم..

در هر حال..
خدا کمکمون کنه ان شاء الله.

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سپاس شده توسط
بچه ها من کاملا نا امید شدم دیگه کاملا شکست رو میپذیرم 1 روزه که ترکم و تا همین الان هم نشکستم ولی واقعا دیگه نمیکشم از دست این افکار بخدا دارم دیوانه میشم.هیچ کمکی هم از خدا نمیاد بشدت عصبانی ام و دچار وسواس شد
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1395 دي 12، 23:20)روزبه نوشته است:
(1395 دي 12، 23:10)روزبه نوشته است: توی قسمت های تحتانی مغز اتفاق میوفته.. اسم دقیق اون قسمت الان در خاطرم نیس
cortico–basal ganglia–thalamic loop
سرچ کردم... این بود اسمش 53258zu2qvp1d9v

قبول نیس مقالت ناقصی داشت
این چه وضع درس خوندنه Swear1
یعنی اگه این وضعیتت باشه چار روز دیگه کیلینیکم رو چطوری بدم دستت اداره کنی 4chsmu1
ولی خداییش
این یه قلم بحثی رو که کردی نشنیده بودم
همچین یه قوزولی جالب زد 65
درسات رو خوب بخون بازم برامون مطلب بیار 4chsmu1
این پست رامین کوشش؟ Swear1
[تصویر:  05_blue.png]
سلام علیکم

رامین خان خوند؟؟ 23
 سپاس شده توسط
بله شما دیر رسیدین صدا تموم شد4chsmu1
همه خوابن Hanghead
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
(1395 دي 12، 17:56)همساده نوشته است: سلام
خانم رها ...
بشینید و ریشه ها رو در بیارید که چی باعث میشه سمت این کار کشیده بشید. اینکه میگید دقیقا در یه زمانهایی خاص اتفاق میفته احتمالش زیاده که بخاطر شرطی شدن ذهنتون باشه نه اینکه نیاز باعثش بشه.صادقانه ریشه یابی کنید همه چیز رو با عذاب وجدان گرفتن اگه قرار بود ماها بهبود پیدا کنیم تا حالا خوب شده بودیم هممون.....
دقیقا مشکلم همینه که نمیدونم چرا؟؟ و ریشش چیه...قبلنها بیشتر مال وقتهایی بود که خیلی ناراحت و گرفته بودم ولی یاد گرفتم اینجور مواقع چطوری از  خ.ا فرار کنم ولی الان بیشترهمون موقع هایی هست که گفتم و چیزی که اساس میکنم نیاز جسمی هست نه روحی...

اره.. اگه یه تاپیک مخصوص متاهلا وجود داشت خیلی عالی بود
(1395 دي 12، 18:12)سها نوشته است: سلام
آقای همساده .. من فرصت اینو داشتم ک اقلا با ده نفر از بچه هایی ک ازدواج کردن و رفتن.. بعد از ازدواجشون صحبت کنم.
چ پسر پ دختر..از اونجایی هم ک روی زیادی دارم باهام راحت حرف زدن..

خب؟؟ میشه بگی اونها چی میگفتن؟ اگر اینجا نمیشه تو گروه دخترونه 

توی حل شدن مشکل خ.ا با ازدواج قطعیت هست.
اما خب صد در صد رها شدن بستگی داره ب یک سری عوامل..ک جاش نیست بگم..22

این رو هم لطفا بگو سها جون... به چی بستگی داره؟؟؟؟؟

ب نظرم رها نباید اینجا مطرح میکردید چون بچه هایی اینجا نمیتونن بهت کمک کنن..
همونطور ک آقای همساده گفتن اگر مشکلی هست قطعا ریشه و دلیل داره..
باید با بررسی همه جانبه بکنین و صد در صد هم با همسرتون در موردش حرف بزنین و زیر نظر مشاور باشین..
گفتم که.. به دوتا مشاور گفتم که اتفاقا سررشته ای تو این مسائل داشتن ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم... و از درماندگی به اینجا پناه اوردم
یکی از اون مشاور ها هم گفت اصلااا به همسرت نگو البته خودمم اصلااا نمیتونم بهش بگم
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
(1395 دي 13، 18:15)راسخ نوشته است:
نقل قول: گفتم که.. به دوتا مشاور گفتم که اتفاقا سررشته ای تو این مسائل داشتن ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم... و از درماندگی به اینجا پناه اوردم
یکی از اون مشاور ها هم گفت اصلااا به همسرت نگو البته خودمم اصلااا نمیتونم بهش بگم

یکی از مهم ترین عاملی که باعث میشه افراد کشیده بشن سمت انحراقات جنسی تنهاییه نه به معنای همسر داشتن یا نداشتن افرادی که رابطه اجتماعی ضعیفی دارن و درون گرا هستن نمی تونن با اراده نیات و خواسته هاشونو بیان و حتی در جهت رسیدن بهش تلاش کنن این افراد سرکوب میشن به نوعی و به سمت انحرافات جنسی و... کشیده میشن
بنظر شما خانه دارباشید تا شاغل، سعی کنید از تنهایی فرار کنید می تونید برید یه کلاس نام نویسی کنید کلاس قران و...
این روزا تنها چیزی کم پیدا میشه همین ارامش... با قران انس بگیرید با دعا و نیایش... سعی کنید کتابهای روان شناسی مطالعه کنید سخنرانی هایی در این مورد گوش بدید در دراز مدت ادم با این کار کم کم خودش به مشکلش پی میبره و می تونه ریشه یابی کنه وقتس مشکل اصلیش و از زبان دیگران بشنوه...

به هر حال حل اینگونه مشکل زمان بره...
برای خودتون بریدین و دوختینا....
البته ممنون که قصدتون کمک کردنه
ولی دقیقا برعکس... من یه فرد برونگرا هستم و خوشحال...و اصلا احساس تنهایی ندارم
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
سلااااااااااااااام
بچه ها ساعت9 شبکه ی 7 برنامه ی همیشه خونه باحضور دکتر اصغری کارشناس فشای مجازی رو از دست ندینننننننننننننننن
زیبا ترین ستاره رو زمینی خدادوست داره
تو بهتری از همه به حرف آدما محل نده
یه معجزست خنده هات..
 سپاس شده توسط
(1395 دي 12، 23:10)روزبه نوشته است: هعیییییییی بابا 53258zu2qvp1d9v
اینگونه نشود میپ عزیز

میدونی مشکل کجاس؟!
مشکل از ماست... قبول نمیکنیم... انکار میکنم
اصن شروع حرکتمون درست نیست....
میخوایم از یه نردبون بالا بریم... ولی خب به هیچی تکیه اش ندادیم
خب نمیشه دیگه برادر من
عهد اخوت که با خدا نبستیم... آقا مسیر درست رو نری ، به نتیجه نمی رسی 1
حالا شما یه بار هم به حرف این برادر کوچیکت گوش کن

گام اول اینه که شما قبول کنید که به این کار اعتیاد دارید 1
آقا اعتیاده دیگه...
اعتیاد چیز پیچیده ای نیس
از اعتیاد به چایی بعد از غذا داریم... تا مواد مخدر و هزار و یک جور چیز دیگه ای که به مخیله من و شما هم نمیرسه 1
 علاوه بر جنبه روحانی، اعتیاد جنبه جسمانی داره... اصطلاحا جنبه فیزیولوژیک
در مورد مواد مخدر شاید شنیده باشی که ، این مواد مخدر، ساختار مولکولیشون، شباهت زیادی به محرک های مغزی داره
در نتیجه ، بعد از یه مدت جایگزین محرک های مغزی میشن و فقط مغز در حضور اونا، عملکرد طبیعی یا حالت سرخوشی داره
نمیخوام بحث تخصصی کنم... هنوز سوادشم ندارم... ولی شنیدن اینا خالی از لطف نیس 53258zu2qvp1d9v

اما برگردیم به اعتیاد به خود ارضایی
موقع خ.ا یا فعالیت های مشابه،از سلول های عصبی مغز، ماده ای به اسم سروتونین ترشح میشه
آزاد شدن سروتونین که یه انتقال دهنده ی عصبی، باعث ایجاد حالت لذت و سرخوشی میشه 1
نتیجه
خ.ا ارضایی از نظر فیزیولوژیک لذت بخشه... آقا تعارف نداریم... هر کی هم جز این رو بگه، ناصواب گفته

گام اول اینه که قبول کنیم، خالی از لذت نیست این کار... اگه انکار کنیم، میشه جریان همون نردبونی که گفتم
و البته این سروتونین ما یه جورایی شبه مخدره
ینی بعد از اینکه توی این موقیت توی مغز ترشح میشه، خب مغز شما هم میگه.. عجب... حال داد... یادم باشه، اینو تکرار کنم
البته این اتفاق توی مغز خود آکاه شما، ینی قسمت های قشری اتفاق نمیوفته...توی قسمت های تحتانی مغز اتفاق میوفته.. اسم دقیق اون قسمت الان در خاطرم نیس
اما اون قسمت در اختیار و تفکر شما نیس... و بعد از یه مدت در قالب همون وسوسه  شما تحریک میشن که دوباره اون لذت رو تجربه کنید
واسه ترشح سروتونین بیشتر...
درست مثه معتادای مواد مخدر 53258zu2qvp1d9v 
این میشه خلاصه ای از اعتیاد به خ.ا به زبان نورولوژیست ها... خدا حفظشون کنه 4chsmu1 
فک میکنم تا اینجا کافی باشه
اگه با مطالب ارتباط برقرار کردی و قبول کردی این اتفاقات رو
و اگه عمری بود
ادامه خواهیم این موضوع رو
اما فعلا همینا 1 
اگه دلیل وسوسه ات رو بدونی، شاید بتونی بهتر باهاش کنار بیای 53258zu2qvp1d9v

داداش من خودم یه تئوری دارم توی ترک خ.ا Khansariha (13)

به این صورت که می گه‌ : شما برای ترک خ.ا باید سعی کنی همیشه شاد بمونی. 23
و نذاری هیچ چیزی شما رو ناراحت کنه. 39

الان از نظر شما این تئوری درسته یا غلط؟ Khansariha (56)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1395 دي 13، 23:49)smwarrior نوشته است: مگه میشه همیشه شاد موند؟22
و هیچ چیز ناراحتمون نکنه؟22
سوپرمنم ناراحت میشدا22
چرا نمی شه؟
شما تصمیم بگیر شاد و با نشاط باشی.
اونوقت دیدن یه درخت هم شما رو به هیجان می آره.
و احتمالا اون هورمون سروتین ترشح می شه.

ممکنه شما بگید من حتما باید همه چی خوب باشه تا من شاد باشم.
همه چی بر وفق مراد باشه که البته تجربه ثابت کرده معمولا این طوری نیست.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
....
تو ناخداگاه من حس خوشایند به خ.ا تبدیل شد به یه حس تنفر
همین هم باعث شد این مدت پاکیموحفظ کنم و می دونم تا زمانی که این حس برقراره دیگه هیچ وقت به انجام این موضوع فکرهم نمی کنم

باید این حس لذته از بین بره
 سپاس شده توسط
نقل قول: شما تصمیم بگیر شاد و با نشاط باشی. 
نقل قول: اونوقت دیدن یه درخت هم شما رو به هیجان می آره.
نمیشه 22
برای ایجاد هیجان شادی لازمه 22
شادی هم باباش نمیده تا کار درست حسابی نداشته نباشی و خدمت نرفته باشی 22
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان