امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1396 ارديبهشت 1، 22:48)می توانم نوشته است: شما فرض کن اون سه تا رو هم نمیزد بلاخره میبرد حالا به جای 6 به 1 اون موقع می شد 3 به 1
Gigglesmile
نهایت تحلیل فوتبالی بنده

قشنگ گند زدی به تحلیل فوتبالی و هرچی که هست  128fs318181
حداقل به 6 گل احتیاج داشت تا صعود کنه
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
اااا یادم نبود گاهی تفاضل گل هم مهمه
4chsmu1

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
خوشا به حال خودم!...چون هیچی از فوتبال نمیفهمم!....

نهایت فهم من از فوتبال اینه که یازده شخص توی بازی هستن ....یه تعدادی هم توی نیمکت ذخیره هستن!...یه اوت میدونم که با دست میندازن!...یه کرنل یا کرنر( که هنوزم اسم درستشو از بس مهم نبوده نرفتم ببینم چیه! 65 )...شایدم کلنر!!........به هر حال این جناب کرنل رو هم با پا شوت میکنن!......آفساید یا آبساید!( Khansariha (13) ...بازم اسم اینو ندونستم اما فکر کنم از کلمه ی انگلیسی آف ساید میاد!>....وای خدا چقدر من خودم خندیدم!....کلا توی فوتبال توی عالم هپروتم!..... 4chsmu1

بله داشتم میگفتم!....از موضوع اصلی خارج نشیم! 65     ...همین عزیز دلمون که اسمش آفسایده ، هنوز که هنوزه نفهمیدم چطور شرایطی پیش میاد که آفساید میشه!....؟؟؟

بعدشم عرض به حضور انور و مبارکتون باشه که: من اینجا اومدم که اطلاعات فوتبالی خودم رو با شما به اشتراک بزارم ، پس لطفا صبور باشید ، تا ببینیم که دیگه چی از فوتبال میدونم!.!...
بزار فکر کنم!!! 39

این هیجده قدم رو که هی میگن هر چقدر فکر میکنم ، نمیتونم بفهمم که چطور محاسبه میشه!....آخه طول لنگای هر شخص و گام هایی که بر میداره ، با شخص دیگه متفاوته!....در هر صورت نمیدونم مبنای این هیجده قدم رو با لنگای چه کسی ، قرار دادن!؟(خدا کنه که اصلا این هیجده قدمی که میگم واسه فوتبال باشه!!...خخخ........امام فرررمودند که: من ورزشکار نیستم اما ورزشکاران را دوست دارم!.......منم با این اطلاعاتم ثابت کردم که نه تنها ورزشکار نیستم، بلکه ورزشکاران را نیز دوووست ندارم!... Khansariha (13)

خب!!.... دیگه بسه! ...کافیه ....خندیدم.....احتراما حفظ بشه!.... Esteghfar

تا برنامه ای بعد و آموزشی دیگر شمارو به خداوند میسپارم!. 1202591pu55lez1va
 سپاس شده توسط
من وقتی سوباسا تو تله افساید افتاد یادش گرفتم

سپاس شده توسط
(1396 ارديبهشت 2، 2:38)دکتر آرش! نوشته است: خوشا به حال خودم!...چون هیچی از فوتبال نمیفهمم!....

نهایت فهم من از فوتبال اینه که یازده شخص توی بازی هستن ....یه تعدادی هم توی نیمکت ذخیره هستن!...یه اوت میدونم که با دست میندازن!...یه کرنل یا کرنر( که هنوزم اسم درستشو از بس مهم نبوده نرفتم ببینم چیه! 65 )...شایدم کلنر!!........به هر حال این جناب کرنل رو هم با پا شوت میکنن!......آفساید یا آبساید!( Khansariha (13) ...بازم اسم اینو ندونستم اما فکر کنم از کلمه ی انگلیسی آف ساید میاد!>....وای خدا چقدر من خودم خندیدم!....کلا توی فوتبال توی عالم هپروتم!..... 4chsmu1

بله داشتم میگفتم!....از موضوع اصلی خارج نشیم! 65     ...همین عزیز دلمون که اسمش آفسایده ، هنوز که هنوزه نفهمیدم چطور شرایطی پیش میاد که آفساید میشه!....؟؟؟

بعدشم عرض به حضور انور و مبارکتون باشه که: من اینجا اومدم که اطلاعات فوتبالی خودم رو با شما به اشتراک بزارم ، پس لطفا صبور باشید ، تا ببینیم که دیگه چی از فوتبال میدونم!.!...
بزار فکر کنم!!! 39

این هیجده قدم رو که هی میگن هر چقدر فکر میکنم ، نمیتونم بفهمم که چطور محاسبه میشه!....آخه طول لنگای هر شخص و گام هایی که بر میداره ، با شخص دیگه متفاوته!....در هر صورت نمیدونم مبنای این هیجده قدم رو با لنگای چه کسی ، قرار دادن!؟(خدا کنه که اصلا این هیجده قدمی که میگم واسه فوتبال باشه!!...خخخ........امام فرررمودند که: من ورزشکار نیستم اما ورزشکاران را دوست دارم!.......منم با این اطلاعاتم ثابت کردم که نه تنها ورزشکار نیستم، بلکه ورزشکاران را نیز دوووست ندارم!... Khansariha (13)

Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
وااای خیلی خوب بود ، منم مثل شما از فوتبال سر در نمیارم ، تازه شما بیشتر میدونید ، من فقط میدونم یه توپه با چند تا آدم بیکار که میفتن دنبالش . همییین

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
(1396 ارديبهشت 1، 22:48)می توانم نوشته است: اااا یادم نبود گاهی تفاضل گل هم مهمه
22 22
بازی رفت و برگشتی بود
این تفاضل گل با اون تفاضل گل فرق دارن 53258zu2qvp1d9v

(1396 ارديبهشت 2، 2:38)دکتر آرش! نوشته است:

دکتر جان آموزش عالی بود
فقط سری بعدی یکم درشت تر بنویس مراعات ما کورا رو هم بکن 4chsmu1

(1396 ارديبهشت 2، 9:22)می توانم نوشته است: من وقتی سوباسا تو تله افساید افتاد یادش گرفتم
Gigglesmile

(1396 ارديبهشت 2، 9:29)دختر خورشید نوشته است: Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
وااای خیلی خوب بود ، منم مثل شما از فوتبال سر در نمیارم ، تازه شما بیشتر میدونید ، من فقط میدونم یه توپه با چند تا آدم بیکار که میفتن دنبالش . همییین

همیبن چندتا ادم بیکار دنیایی رو معطل خودشون کردن 22

+++
وقتی این شکله رو میذارم یاد ارمین خان بزرگ می افتم ___> 53258zu2qvp1d9v
از وقتی اومدم ندیدمش
کجاست این بشر؟ 53258zu2qvp1d9v
در مجموع هم این 4chsmu1
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
شماها چرا بیدارید؟ 65
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
(1396 ارديبهشت 3، 0:36)aliunknown نوشته است: دوستان یه خواب خیلی خیلی بد دیدم .... ( بدتر از اون چیزی که فکرشو میکنید )
یعنی الان یادم افتاد که چی بوده ...
باید چیکار کنم !!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead

به چیزایی که علاقه داید فکر کنید تا خوابتون ببره
یا یک کتاب بخونید 53258zu2qvp1d9v

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
به نام خدا
همیشه واسه خود من سوال بوده که توکل یعنی چی؟ معناش چی میشه به زبان بهبودی
پیام بهبودی
توکل کردن به بیانی کاملاً ساده، یعنی اینکه من هیچ‌گاه نپرسم «چرا ؟» ، «چرا» یک کلمه‌ی منفی و دخالت در کار خداوند است. هر چیزی که خارج از درکِ من باشد، ذهنِ من ناخودآگاه آن را رد خواهد کرد. توکل کردن یعنی، همین‌جایی که هستم، بهترین جاست و بواسطه‌ی این نوع نگاه، عزت نفس‌مان بالاتر می‌رود و ارتقا می‌یابد. توکل کردن یعنی که من کار و سهم خودم را انجام می‌دهم و بقیه‌ی اتفاقات، سهمِ خداوند است.
توکل کردن یعنی اینکه ما راضی هستیم به رضای خداوند.
توکل کردن، یعنی اینکه اگر رنجی به ما می‌رسد، دعا کنیم : «خدایا درسِ من از این رنج چیست؟ این مشکل چه درسی را می‌خواهد من بدهد؟ » و نقطه‌ی مقابلِ این نگاه، این است که با طلبکاری بپرسیم «چرا این رنج به من داده شد؟»
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
حس میکنم کانون داره نفسهای آخرشو میکشه!!! 809197ps94ijjhwg

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
(1396 ارديبهشت 4، 19:48)زینبی نوشته است: حس میکنم کانون داره نفسهای آخرشو میکشه!!! 809197ps94ijjhwg
پایان شب سیه سپید است  22

سلام
یعنی دلم لک زد برای کانون
یک هفته است منتظر یه فرصتم بیام کانون  Khansariha (60)

همیشه یه برنامه ای پیش میاد که در نهایت من 8 و نیم، 9 خونه برسم.
یه شام بخوری و یه نماز و اندکی صحبت می بینی شد ساعت 10 و وقت خواب.  53258zu2qvp1d9v

داشتم برترین ارسال کننده های کانون رو می خوندم، طاهر رو در کمال تعجب یافتم.
با بررسی که کردم ظاهرا خودشه  4chsmu1

خبر در گوشی:
یه دکتر مغز و اعصاب رفتم، بهم دو تا نصف قرص داده واسه سردرد
به نسبت خیلی بهتر بودم این هفته
مگر یه روزی مثل امروز که شب قبلش دیر خوابم برده بود و به اندازه نتونستم بخوابم

اگه خوابم درست شه، خیلی جای امیدواری داره
برام دعا کنید

و دیگه اینکه
مراقب خودتون باشید
خودتون و همه باورها و کارهاتون  303

پ.ن: ناپرهیزی کردم. این موقع شب نباید بیام کانون. مجبور شدم آقا مجبور. Swear1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

چه احساس عجیبی!

دوستان خبری در راه است
در همین حوالی باشید که بعدا نگید ما جا موندیم 2uge4p4

واااااااااااااااااای

خداکنه آقا آرمین همه کانون براتون دعا می کنن
49-2

(1396 ارديبهشت 4، 21:47)آرمــین نوشته است: داشتم برترین ارسال کننده های کانون رو می خوندم، طاهر رو در کمال تعجب یافتم.
با بررسی که کردم ظاهرا خودشه  4chsmu1

پ.ن: ناپرهیزی کردم. این موقع شب نباید بیام کانون. مجبور شدم آقا مجبور. Swear1

چی فکر کردی حاجی
هنوز دود از کنده بلند میشه 4chsmu1
ما رو اینجوری نبین که حالا پیر و فرتوت شدیم رفته ورگرنه یزمانی "یاد می آرم که در دستان من / روزگاری شعله میزد خون شعر"
بعدم مگه دولتی نیستی؟
فردا تعطیله یه امشب رو با ماباش پادشاهی کن Khansariha (69)
و دیگه این که از این قرص مرص که بهت دادن منم بخورم دوای درد سردردم میشه یا نه؟ 65

و
نقل قول: دوستان خبری در راه است

در همین حوالی باشید که بعدا نگید ما جا موندیم [تصویر:  2uge4p4.gif]

اگه خبره به منم مربوطه باید بگم فعلا اوضاع بدجور قاریشمیشه  22
دست خالی و ذهن درگیر و پا در گل 22

و
نقل قول: حس میکنم کانون داره نفسهای آخرشو میکشه!!! [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]

عمر کانون بسته به حس و حال اعضاشه و چیزی جدای اون نیست

بقولی یک شاعری:
من اگر بر خیزم
تو اگر برخیزی
همه برمی خیزند...
والخ

(حالا این چه ربطی به اون داشت؟ الله اعلم)
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
بیشتر به سه تا کارت شارژ هزار تومنی مربوط می شه آقای طاهر خان
منتظر جواز از مراجع ذیصلاح هستم
4chsmu1

دیگه فردا عیده و اگر بنده مسابقه برکزار نکنم می گن می توانم برگ چغندر شده Swear1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان