امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

اقا دیگه سر این قضیه  2030 دعوا نکنین
مطمئن باشین چه خوب باشه چه بد اصلا اجرا نمیشه
یکی یه چیزی رو یه کسی امضا کرده سندش رو میذارن تو کشو خاک بخوره ؛  باخوب و بدش کار ندارم ولی 2030 که سهله ؛ 3030 هم باشه کسی قدمی براش برنمیداره پس الکی بحث و دعوا نکنین
امروز ماه عسل چه قشنگ بود ؛ میشه با تلاش از اوج سختی به بهترین جایگاه رسید .
خیلی قشنگه برای رسیدن به هدفت تلاش کنی ؛ با دیدن برنامه امروز کلی انگیزه گرفتم برای رسیدن به هدفم بیشتر تلاش کنم ؛ من هدفم برای سال 96 کار کردن بی وقفه و خرید یه واحد اپارتمان نقلی و کوچیک بود تا اخر سال ... خیلی سخته ولی ان شاءالله حتما میخرم ؛ شما هم بگین ان شاءالله Khansariha (69)
خیلی خوب میشد اگه همه ی زوج های جوون اول زندگیشون یه خونه ی نقلی داشتن ؛ یه واحد 30 متری هم باشه ولی برای خود ادم باشه خیلیییی بهتر از مستاجر نشینیه ؛ البته این دیدگاه منه خیلیا هم هستن مستاجری تو خونه 80 متری رو به داشتن خونه 30 متری ترجیح میدن
حداقل 50 درصد مشکل جوون ها مسکنه ؛ اگه حل میشد زندگی خیلی راحت میشد ...
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 11، 18:48)می توانم نوشته است: اگر متنم رو با دقت دو سه بار نخوندی برام پاسخ ننویس. لطفا.

اکثر ما به خاطر ناآگاهی مون اینجاییم. چه من که در سنین بالای بیست گرفتار شدم چه کسی که در پنج سالگی گرفتار شده. خیلی حیفه که نا آگاهی انسانی رو انقدر در خودش درگیر کنه که فرصت ساختن خودش رو از دست بده و حتی به خودکشی هم فکر کنه.

خیلی وقتا به خودم گفتم من که سن بالا درگیر شدم انقدر صدمه تو درس و کار و زندگیم دیدم و اصلا یه آدم دیگه ای شدم پس اینا که از کودکی و خردسالی درگیر بودن و با این حال رشته های خوب درس خوندن و کارای خوب پیدا کردن، در اصل نابغه هایی بودن که حیف شدن.

کلاسهای پرورشی حتی درباره خود بلوغ هم صحبت نمی کردن. دختر هشت یا نه یا ده ساله که یهو با بلوغ رو به رو می شه و هیچی نمیدونه رو فکر کن بهش باید بدونه تو بدنش چه خبره تا از خودش متنفر نشه بلکه بفهمه بزرگترین نعمت خدا یعنی بچه دار شدنو به دست آورده. خدا میدونه من فکر کردم سرطان گرفتم! درباره سرطان میدونستم درباره بلوغ نه! خدا میدونه تا کی از خودم متنفر بودم که دخترم.

مشاورا خیلی میخواستن همت کنن درباره کنکور راهنمایی می کردن اونم چه عرض کنم... بیشتر چاهنمایی بود.

اکثر ما راهمون رو با دیدن اطرافیانمون یا شانسی انتخاب کردیم و همین طوری گذروندیم و آخرم تو باتلاق و بیراهه کلی انرژی مون سوخته.

ما در مملکتی زندگی می کنیم که توضیح دادن مسائل به این مهمی تابوست. گناهه. انقدر بد و افتضاحه که حربه ی تبلیغاتی و ضد تبلیغاتیه و شده پیرهن عثمان.

گفتن این حرفا مهمه که بگیم به یک انسان که عزیز من مسائل جنسی ایناست. خودتو واسش حروم نکن. این درسته این غلطه این فلانه این بهمان. پرده ب.ک.ارت یا اختلالات جسمی در اندامهای جن.سی چیان. اینکه اگر کسی از کودکی ترنسه یا همجنس گراست از سن کم شناخته بشه و درمان بشه و اگر لازمه عمل بشه تا کودکی و نوجوانیش نسوزه و همه ش از خودش نپرسه من دخترم یا پسر؟ و خیلی چیزای دیگه که بدون آموزش در دبستان و آموزش به کادر مدارس و والدین محاله.

چند نفر باید حرام بشن تا بلاخره بپذیریم آموزش باید باشه؟

البته تو اون سند هم قید شده که آموزشها باید بر اساس ماهیت فرهنگی کشورها باشه. قطعا در کشوری که والدین در حضور فرزندان هم رو می بوسن و این مساله جا افتاده همه آموزشها فرق داره با کشوری که بچه ها یا فقط دعوای والدین رو می بینن یا یه وقتایی اصرار پدر و انکار مادر در انجام روابط رو می بینن و متنفر می شن یا چیزایی از این دست.

و اینکه یه تالاری داشتیم اسمش درست یادم نیست: اگر جای پدر و مادرت بودی چی کار میکردی؟ یا همچین چیزی . گشتم پیدا نکردم. خیلیا در اون تالار نوشته بودن از بچگی به بچه م درباره مسائل جنسی توضیح می دادم.

چیزی که جگرم رو بیشتر می سوزونه اینه که بعضی از بچه های خودمون که بهشون ت.جا.وز شده بود نوشته بودن بچه م رو روشن می کردم که قسمتهای خصوصیش کجاست اگر کسی قصد بدی داشت راحت بهم بگه و اینکه اگر کسی بهش اذیت کرد چه کاری باید انجام بده و ... . نوشته بودن ما اگر میدونستیم این اتفاقات برامون نمی افتاد نوشته بودن والدینمون مسئولن اما حتی روحشونم خبر نداره چه بلاهایی سر ما اومده. فقط چون بچه بودیم و از همه جا بی خبر طعمه آدمای کثیفی شدیم.

اتفاقا هرچی بیشتر عمیق می شم میبینم بسیار واجبه سند 2030 در ایران اجرا بشه و خدا رو شکر میکنم چند تا مرد واقعی پیدا شدن که حتی به قیمت بدنامی خودشون حاضر شدن یه حرکتی در راستای تربیت جنسی نسل بعد بزنن.

والله حق من و شما نبود با ناآگاهی و خامی اسیر بشیم در حالی که میتونستیم به عنوان یک نیروی به درد بخور پا شیم و خودمون و خانواده مون و شهر و وطنمونو بسازیم.

به راهی که اومدید نگاه کنید و ببینید برای آیندگان چی کار باید کرد. خودتون بخونین خودتون فکر کنین خودتون نتیجه بگیرید. 

چشم بسته نگید آموزش خود... به بچه ها و غیر. قراره این آموزشها همه بومی بشن و این سند فقط یه تمپلت همراهش داره که نمونه ایه برای آموزش.
همین کتاب لکلکها بچه ها رو نمیارن رو ببین. اصلا تو فرهنگ ما همچین چیزی هست که لک لک بچه رو بیاره؟؟؟ قطعا اون کتاب برای ملتهای اروپاییه ولی به عنوان یک تمپلت برای ما فرستاده شده. آموزششم بخوان بدن به درد ما نمیخوره چون سوال بچه های ما نیست.

خواهش میکنم بازیچه دست سیاسیون نشید و نذارید میتوانم های دیگری در این مملکت بار بیان که اول جوونی خودشونو به باد داده باشن و هر کاری کنن ترکشون نمی شه. 

اگر درباره اینکه چطور آموزشها بومی بشن بحث دارید بفرمائید هر ایده ای دارید انقدر بگید بگید تا به گوش اصل کاریا برسه اما حالا که میشه واسه آیندگان کاری کرد انقدر چشم بسته داد نکشید.

اگر روزی کسانی که واسه 2030 تلاش کردن پست منو دیدن خالصانه میگم دستتونو میبوسم.

والسلام
حرفاتون رو خوندم
بهتره کمی بیشتر درباره 2030 مطالعه کنید.
ما تو حوزه روانشناسی اسلامی بحثی به عنوان تربیت جنسی کودکان داریم که مخاطب اصلیش والدین ومربیان هستن . تابو اصلی همین تربیت جنسی هست که متاستفانه والدین دنبالش نیستن .
اما سند 2030 تربیت جنسی صحیح نیست ، من عذر میخوام از همه اما سند 2030 بیشتر آموزش س ک س و همجنس بازیه
مخالف آگاهی دادن به بچه هامون نیستن چون نه تنها لازم بلکه واجبه اما دلیلی هم نداره که توی جمع با پخش فیلم برای بچه های کوچیک آموزش ..... داده بشه . به قول یه بنده خدایی اگر قراره اینجوری آموزش بدن خب خود پدر و مادرا تو خونه میتونن به صورت زنده یاد بچه هاشون بدن .
یکی از دوستان میگفت با اجرا شدن این برنامه حتی دیگه نمیتونیم خواهر و برادر رو تو خونه تنها بذاریم .
شما بحث روانشناسا رو بخونید ، همشون متفق القول میگن درگیر مسائل جنسی شدن از بچگی بلوغ زودرس میاره ، هرچند که همین الانم به لطف ماهواره و اینترنت بلوغ زودرس رو داریم میبینیم
به قول برادرمون چرا بحث جنگ و شهادت رو دارن حذف میکنن . چرا درس حسین فهمیده حذف شده ؟ خشونت جلوه دادن فرهنگ شهادت چه دلیلی داره . اونم تو کشوری که هنوزم داریم شهید میدیم .

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
کلیات نظرات دوستان محترم را خواندم
در مورد سند 2030 که کاملا مخالف هستم دلایل را هم که خودتان بیان کردید . لازم که مسائل جنسی آموزش داده بشه ولی در چهار چوب قوانین اسلامی چون که باعث میشه سبک زندکی غربی در کشور ایجاد بشه.
متاسفانه ما در زمینه ایجاد نظریه های اسلامی ضعیف هستیم مثلا برای بانکداری اسلامی هیچ برنامه ای نداریم و .... .

باید دز زمینه آموزش مسائل جنسی هم متفکران اسلامی طرح و برنامه ای داشته باشند .
در ضمن الان ما که میریم مسجد اکثر بجه میاند در مورد مسائل جنسی با ما صحبت می کنند بنظرم دولت باید کاری عظیم در این مورد انجام بده و جوری باشه که خانواده ها آموزش بدند نه اینکه من غریبه به پسر بگم پشت لبت سبز شده حواست به خودت باشه 

یکی از کارهای دوستانم 
مثلا من و دوستانم در محله با ایجاد مسابقات والیبال باعث شدیم که نوجوانان محله سمت مصرف سیگار و دنبال رابطه با جنس مخالف در عصر ها نباشند و ذهنشان را درگیر کردیم و همه آنها منتظر هستند عصر هر روز برسه تا والیبال بازی کنند .
لازم به ذکر است که با هزینه ای بالغ بر 100 هزار تومان از جیب خود همچین کاری کردیم .
این کار یکی از ایده های ما بود که خیلی هم نتیجه داد و دوست و دشمن را جذب کردیم .
ولی عوضش قول میگریم که اگه والیبال میاید مسجد هم بیاید و هیئت البته اجبار نمیکنیم و هر کس مایل باشه میاد .
ولی متاسفانه بعضی از مذهبیان جا نماز آبکش هر روز سنگ می اندازند چون حسودند می بینند ما جوانان را جذب می کنیم بدون اینکه سخت افزاری داشته باشیم و بودجه ای از جاهای مختلف
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
جالبه نظرات مخالفان هم بهم میگه آموزش 2030 واجبه
بعضی از مخالفتها خودشون اثبات هستن
بگذریم. من حرفامو زدم 

بچه ها چند تا پست تو امیدوار باش دوست من احتیاج دارم. اونایی که امید دارن پا شن ذکاتشو بپردازن 53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
سلام اولین روزی که صحبت ۲۰۳۰  رو خانم خداهمراهمونه کرد من ازشون خواستم که متن سند رو بزارن اونم با لینک اورجینال ولی خب باز انگار دوستان  موافق  و مخالف حرفهای کانالهای تلکرامی و اینها رو میزارن. 65  
من  گشتم تو سایت سازمان ملل اصل سند رو دیدم تقریبا کامل هم خوندمش شاید دو ساعت وقتمو گرفت چون زبانمم عالی نیست ولی خب هیچ جاییش این چیزایی که شما میگید نبود؟ لطفا اگه میشه متن اصلی رو بزارید شاید من متن اشتباهی و فیک رو خوندم؟ فلان کارشناس مذهبی و اجتماعی این حرف و زد اون حرف رو زد واسه خودشون.
من قصدم نیت خوانی نیست که بگم هدف اونا اینه ما مستعمرشون بشیم و این حرفا اینجور بحثا میشه همون بحث سیاسی که گفتن تو کانون نکنیم. من فقط میخوام بدونم این چیزایی که شماها میگید در متن اومده؟ اگه نیومده که هیچی ولی اگه اومده چرا ما میگیم بده؟ راهکار جایگزینمون چیه؟
لطفا اصل سند و ترجیحا اونجاهاییش که مشکل دارید رو هایلایت کنید. 303

من از این دو سایت گرفتم و این چیزهایی که میگید رو ندیدم اولی متن خارجی دومی ترجمه فارسی اولی سایت یونسکو دومی سایت مجلس
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
خوندمش آقای همساده
ممنون که وقت گذاشتید و اینو آوردید بخونیم.خیلی لذت بردم از این حرکت
53

سپاس شده توسط
سلام به همه دوستانم در مسیر بهبودی طاعات و عباداتتون قبول حق باشه
از خوندن نظرات همه دوستانم یاد گرفتم و خوشحالم که میتونیم در ی فضای منطقی صحبت کنیم راستش من نمیخواستم وارد بحث های مربوط به این سند بشم چون واقعیتش مدتیه حال و حوصله بحث و سروکله زدن با کسی هرچندخیلی هم منطقی باشه ندارم اما دیدم شاید بهتر باشه نظرمو بگم پیشاپیش از اینکه طولانیه عذرخواهی میکنم

اهداف دستور کار مبانی توسعه پایدار 2030 که 17 هدف اصلی و 169 هدف فرعی دارد جهت اقدام عملی همه کشورها برای تحقق حکومت یک‌پارچه در سازمان ملل ارائه شد.

1): چون اموزش ابزاری برای رسیدن به بقیه اهدافهه بیشتر تاکیدمون رو مبحث آموزش و پرورش هستش
«نقـش آمـوزش را بـرای موفقیـت همـۀ اهـداف توســعۀ پایــدار، اساســی میدانــد و بــر ایــن بــاور اســت کــه آمــوزش قادراســت تحقــق هــر یــک از اهـداف توسـعه پایـدار را تسـریع کنـد و از ایـن منظـر الزم اسـت بـه عنـوان عامـل موثـر در تحقـق اهـداف دیگـر دسـتورکار نیـز در نظـر گرفتـه شـود. ص:8و99» 

2): به دفعات جمله «دسـتورکار 2030 توسـعۀ پایـدار» مثلا ««نقشـه راه جامعـۀ بین المللـی را در زمینـه توسـعۀ پایـدار بـرای پانـزده ســال آینــده ترســیم میکنــد.ص:8» » تو این سند به چشم میخوره 
فقط در مورد اموزش و پرورش نیست بلکه نقشه راهی برای توسعه پایدار جهان در طول 15 سال اینده است یعنی یه برنامه در همه ابعاد یک جامعه است یه جورایی نقشه راه برای یک جامعه است یه برنامه برای رسیدن به هدفی که توسط نویسندگان این سند تعریف کردند

3):«... تسـاوی جنسـیتی.. » «...همـۀ انسـانها، در عیـن حفـظ کرامـت انسـانی و رعایـت برابـری بتواننـد در محیطزیسـتی..»ص:10و12و18و36
 این سند با اسناد بومی کشور ما نیز تعارضاتی داره تو کشور ما پیشرفت باید مبتنی بر «عدالت» با معنای خاص در منظومه اسلامی باشد، اما در سند آموزش 2030 «برابری (equality)» مورد تأکید قرار گرفته است که اینها لزوماً یکی نیستن.

4): «...بـر مبنـای تقویـت انسـجام جهانـی، بــا تمرکــز خــاص بــر نیازهــای ویــژۀ فقیرتریــن و آســیب پذیرترین افــراد جامعــۀ بشــری و در ســایۀ مشـارکت همـۀ کشـورها، تمامـی انسـانها و کلیـۀ ذینفعـان مهیـا کنیـم.»ص:11 و14 
در تعریف اقشار آسیب پذیر همجنس بازان رو هم جزو اسیب پذیران میدونه 

5): « -مـا بـه نیابـت از مردمـی کـه بـه آنهـا خدمـت میکنیـم، در مـورد مجموعـهای از اهـداف جامـع، فراگیــر و مردممحــور جهانــی و دگرگونکننــده، تصمیمــی تاریخــی اتخــاذ کردهایــم. مــا متعهــد می ّ شــویم کــه بــرای تحقــق کامــل ایــن دســتورکار، تــا ســال 2030 بــدون وقفــه تــاش کنیــم. » ص:12

این سند کاملا الزام اور هستش و اینطوری نیس بگیم حالا امضا کردیم ولی اگه نخواستیم هم طوری نیس میشه انجامش ندادن اینطوریا نیس اینا الزام اوره و در صورت عمل نکردن ، اونا سازوکارهای اعمال فشار برای عمل به تعهد دارن. 

لازمه بگم که یه عالمه بند توی 2030هست ک اصلا عین قانون اساسی ماست و ما مشکلی باهاش نداشتیم و نداریم

و ی مسئله دیگه اینه ک تو این سند مسئله دین لحاظ نشده 

یه مسائلی هم هستش که من به کررات شنیدم اما خودم ندیدم مثه این مباحث:

-این سندرابطه زن شوهردار و مرد زن دار و زنای محصنه رو جزو حقوق بشر میدونن و اینا رو مباحث اصلی زنان میدونن 
-میگه حقوق خانواده باید به رسمیت بشناسیم بعد میگه سه نوع خانواده داریم:زن و مرد..مرد و مرد زن و زن
آموزش مسائل جنسی رو در قالب مراقبت های بهداشتی  و پورنو جزو حق مسلم کودک مطرح میکنه اما هرگونه تربیت دینی و الهی ولو مسیحی به کودکان رو خلاف حقوق بشر میدونه و میگه ما بدنبال اینم نظام اموزشی رو غیرایدئولوژیک کنیم.
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
یه سری مشکلات قانونی هم داره تصویب این سند 

مغایرت تصویب 2030 با قانون اساسی :
- اصل 138 قانون اساسی اعلام می­‌کنه تصویب‌نامه‌­های هیئت وزیران باید به اطلاع رئیس مجلس برسه، درصوتیکه این مسئله به اطلاع رئیس مجلس شورای اسلامی نرسیده 
-تهیه سند ملی آموزش 2030 و دادن تعهد به یونسکو با اصول 153، 77 و 125 قانون اساسی نیز در تعارضه

اصل 153 قانون اساسی می‌گوید: هر گونه قرارداد که موجب سلطه بیگانه بر منابع طبیعی و اقتصادی، فرهنگ، ارتش و دیگر شئون کشور شود، ممنوع است. 

اصل 77 قانون اساسی می‌گوید: عهدنامه‏‌ها، مقاوله‌‏نامه‏‌ها، قراردادها و موافقت‏‌نامه‏‏‌های بین‌‏المللی باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد.

اصل 125 قانون اساسی می‌گوید: امضای عهدنامه‏‌ها، مقاوله‏‌نامه‏‌ها، موافقت‌نامه‏‌ها و قراردادهای دولت ایران با سایر دولت‌ها و همچنین امضای پیمان‏‌های مربوط به اتحادیه‏‌های بین‏‌المللی پس از تصویب مجلس شورای اسلامی با رئیس جمهور یا نماینده قانونی او است.
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلام دوستان
کلی نوشتم و دست آخر پاک کردم.دوست نداشتم دیگه بحث ادامه پیدا کنه. بنده که در حد توان خودم قبلا تحقیقاتم رو کردم و از منابع و شخصیت های معتبر تحقیق کردم.هر کسی پای خودش که تحقیقش چطور بوده و با چ کیفیتی و از کجا.انشالله که هر چیزی یاد داده میشه ب خیر و صلاح جامعه مون باشه و بشه اون جامعه ای که قراره زن و مرد و کوچیک و بزرگش بشن سربازای امام زمان و نه سربازای شیطان.
راستی سندی که الان گذاشتید سند مربوط به توسعه پایداره و توی عنوانش هم ذکر شده.بنده هم این سند رو با زبان اصلی ب زور و ضرب وبا کمک ترنسلیت خوندم. منتها اون سندی که داریم بحثش رو میکنیم مربوط به آموزش و پرورش با جزییاته ن متنی که کلی درباره تمام وجوه گفته شده.وقتی ی قانون تصویب میشه کلی ماده و تبصره هم بهش اضافه میشه.

و بنده هم اصلا مخالف آموزش مسایل جنسی نیستم چون اگه ب خود من هم یاد داده بودند چندسال زودتر متوجه میشدم که خ.ا ی گناه کبیره س.منتها اگه مسئولان یادشون افتاده که باید این مسایل یاد داده بشه چرا از متخصصین خودمون برای نحوه اجرا و کم و کیقش استفاده نکردند.آیا متخصص و صاحب نظر نداشتیم؟؟
 سپاس شده توسط
Khansariha (98) Khansariha (98) Khansariha (98) Khansariha (98) Khansariha (98) Khansariha (98)
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 12، 14:03)Mehdi.R نوشته است: Khansariha (98) Khansariha (98) Khansariha (98) Khansariha (98) Khansariha (98) Khansariha (98)

راه گم کردی مهدی آر
نیومده میخوای تیربارمون کنیا 4chsmu1
کجا بودی اخوی؟
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 12، 14:03)Mehdi.R نوشته است: Khansariha (98) Khansariha (98) Khansariha (98) Khansariha (98) Khansariha (98) Khansariha (98)

آخ آخ آخ
سلام بر کابوی کانون

سپاس شده توسط
(1396 خرداد 12، 9:43)همساده نوشته است:
سلام اولین روزی که صحبت ۲۰۳۰  رو خانم خداهمراهمونه کرد من ازشون خواستم که متن سند رو بزارن اونم با لینک اورجینال ولی خب باز انگار دوستان  موافق  و مخالف حرفهای کانالهای تلکرامی و اینها رو میزارن. 65  
من  گشتم تو سایت سازمان ملل اصل سند رو دیدم تقریبا کامل هم خوندمش شاید دو ساعت وقتمو گرفت چون زبانمم عالی نیست ولی خب هیچ جاییش این چیزایی که شما میگید نبود؟ لطفا اگه میشه متن اصلی رو بزارید شاید من متن اشتباهی و فیک رو خوندم؟ فلان کارشناس مذهبی و اجتماعی این حرف و زد اون حرف رو زد واسه خودشون.
من قصدم نیت خوانی نیست که بگم هدف اونا اینه ما مستعمرشون بشیم و این حرفا اینجور بحثا میشه همون بحث سیاسی که گفتن تو کانون نکنیم. من فقط میخوام بدونم این چیزایی که شماها میگید در متن اومده؟ اگه نیومده که هیچی ولی اگه اومده چرا ما میگیم بده؟ راهکار جایگزینمون چیه؟
لطفا اصل سند و ترجیحا اونجاهاییش که مشکل دارید رو هایلایت کنید. 303

من از این دو سایت گرفتم و این چیزهایی که میگید رو ندیدم اولی متن خارجی دومی ترجمه فارسی اولی سایت یونسکو دومی سایت مجلس
جناب همساده دشمنان اسلام که در رسانه قوی هستن و سواد رسانه ای بالایی هم دارن به این حقیقت رسیدن که مبارزه مستقیم علیه مبانی اسلام هیچ وقت نتیجه نداد و باعث محبوبیت بیشتر اسلام شده بنابراین آن ها با ایجاد زمینه توسط بند های مبهم کار خودشون رو پیش می برن و متاسفانه تا حدودی هم موفق شدند .
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط

اوف ببین کی اینجاست لاسمب کجایی تو نمیگی دلمون تنگ میشه Swear1
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
عرض ارادت

بیش از این حرفی نیست.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط