امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام
همساده این فتوای آقای مکارم هست:

[تصویر:  Bank.jpg]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
زندگیم تو یه لوپ مسخره افتاده که هر برهه اش داره واسم تکرار میشه بعد از این همه سال هنوز نتونستم به 40 روز پاکی برسم من سیگارو سره یه شرط مسخره با رفیقم 5 ماهه گذاشتم کنار با اینکه هر روز دارم با رفیقام معاشرت میکنم که اکثرشون سیگارین ولی اصلن از زمان ترکم وسوسه نشدم ولی نمیدونم این کوفتی چیه که ترکش صد برابر سخت تره ...
سلام
امسال هم مثل پارسال به برکت کانون و با مراقبت هایی که داشتم ، ماه رمضان کاملی داشتم .
الان دو سال میشه که ماه رمضونام کامله و با دقت ازش مراقبت می کنم .

خدا رو شکر که کانون رو جلوی پای من قرار داد .. 
بعضی موقع ها با خودم فکر می کنم اگر کانون نبود . وضعیت الان من چطور بود .. 
مسلما با اینی که هستم خیلی فرق داشتم .... باز هم ماه رمضونام بی تفاوت میبودم .. 

ولی این دو سه ساله خیلی از خودم راضیم ..  
خدا رو هزار مرتبه شکر ... هرچی شکرشو کنی بازم کمه ...
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
داداش منم الان نزدیک دو الی سه ساله قطع نیکوتینم بدون اینکه انجمنی عضو بشم. قطع شهوترانی قابل مقایسه با قطع اعتیادهای دیگه نیست.در اعتیادهای دیگه اغلب میخای جلوگیری کنی از عامل خارجی و بدنتو ترک بدی نسبت به وابستگی به یه ماده خاص. اما شهوت درونه آدمه  جزیی از وجود میشه ریشه درون همه ابعاد شخصیتی و ذهنی کسی مثه من زده که سالها بهش بها دادم. عامل خارجی نیست درونیه.
به قول شاعر
از دست دیگران به کناری گریختم....از دست خویشتن به کجا میتوان گریخت؟
 به اینایی که پاکی نیکوتین چندین ساله دارن با اون همه تجربه بگو بیان ترک کنن شهوترانی رو خیلیاشون لنگ میندازن.بدن ما عادت کرده واکنش نشون میده به تنهایی به عصبانیت به خشم به استرس به هیجان همه اینها که میاد سریع میگه برو شهوترانی کن برو بزن خلاص بشی.
اصول بهبودی ساده س ولی خب عمل به همین اصول ساده تفاوتها رو مشخص میکنه.
فقط عمل و عمل و عمل
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
کسی که در زمان #تنهایی می‌تواند خودش را #کنترل کند و برای نیاز عاطفی‌اش دست به ارتباط با هر کس و ناکسی نمی‌زند، به #قدرت رسیده است.

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سپاس شده توسط
من نمیدونم کجا بگم فقط میدونم میخوام بگم 4chsmu1
دیشب خواب دیدم یه نفر فهمیده که همچین کانونی وجود داره و من عضوشم و به خانوادم اطلاع داده 42
وااای خیلی وحشتناک بود,میخواستن گوشیمو بگیرن ببینن که واقعا هست یا نه,منم زود اومدم گوشیمو برداشتم که 
کلا از اینجا خارج شم,,حالا واقعا کسی میتونه به هویت واقعی ما پی ببره؟ممنون میشم یکی جواب بده   302
پریشب هم خواب دیدم همه فهمیدن من گناه کردم,حتی مردم تو خیابون,خیلی بد بود  Shy
دیگه ببخشید فقط همینجا میتونستم اینارو بگم
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
اون همه گناه کردیم بدترین نوع فیلمها رو دیدیم تو خلوت خودمون هزار کار زشت کردیم که خدا بدش میومد ولی آبرومونو نبرد. به ندرت اجازه داد کسی بفهمه حالا که داریم تلاش میکنیم پاک بشیم کاری رو که مورد رضایت و خواست خداست انجام بدیم الان آبرومونو ببره خدا؟
بد به دلتون راه ندید  ضمن انجام دادن اصول گمنامی و سعی در اینکه اطرافیانتون متوجه نشن زیاد نمیخاد در این مورد وسواس به خرج بدید توکلتون به خدا باشه محکم و استوار تو جاده بهبودی حرکت کنید به امید پاکی ابدی 53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1396 تير 11، 13:28)همساده نوشته است: اون همه گناه کردیم بدترین نوع فیلمها رو دیدیم تو خلوت خودمون هزار کار زشت کردیم که خدا بدش میومد ولی آبرومونو نبرد. به ندرت اجازه داد کسی بفهمه حالا که داریم تلاش میکنیم پاک بشیم کاری رو که مورد رضایت و خواست خداست انجام بدیم الان آبرومونو ببره خدا؟
بد به دلتون راه ندید  ضمن انجام دادن اصول گمنامی و سعی در اینکه اطرافیانتون متوجه نشن زیاد نمیخاد در این مورد وسواس به خرج بدید توکلتون به خدا باشه محکم و استوار تو جاده بهبودی حرکت کنید به امید پاکی ابدی 53

ممنون,منظورتون از اصول گمنامی چیه؟

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
اینجا کسی هست که هنوز منو یادش باشه؟ 6
[تصویر:  ko03_20557079926619101845.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام
(1396 تير 11، 17:01)شاهین 70 نوشته است: اینجا کسی هست که هنوز منو یادش باشه؟ 6

شاهین جان تو از من هم فسیل تری. چطور انتظار داری بچه ها یادشون باشه؟  4chsmu1 
اوضاع زندگی خوبه؟
میری سالی یه بار پیدات میشه.  53258zu2qvp1d9v

(1396 تير 11، 12:23)rezvaneh نوشته است: حالا واقعا کسی میتونه به هویت واقعی ما پی ببره؟ممنون میشم یکی جواب بده   302 
در حالت کلی خیر. اینجا از شما فقط یه اسم هست و این اسم هم به جایی راه نمی بره.

مگر اینکه کسی خودش اطلاعات شخصیش رو تو کانون بذاره. (که ما هم در اسرع وقت اطلاعات مربوطه رو حذف می کنیم. و البته که شخص مزبور ناراحت میشه و با جملاتی زیبا از ما پذیرایی می کنه.  4chsmu1 )

و
(1395 مهر 19، 23:54)سها نوشته است: یکی از بچه ها برام پیغام گذاشته ک:
"...چند روز پیش خوابتو می دیدم. از کانون رفته بودی.همه دنبالت می‌گشتن.."

تعبیرش چیه؟؟

یاعلی.53

فکر کنم تعبیر شد. 
دنبال گشتن همانا و پیدا نشدن همانا 1

وقتی که پرواز کنی بایدم از اینجا بری. دیگه جای تو اینجا نیست.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

خب خداروشکر خیلی ممنون,فقط اینکه ایمیل هم دادیم به کانون,از اون طریق هم نمیتونن پی ببرن؟از طریق آی پی چی؟وقتی میخوایم ثبت نام کنیم نوشته به هیچ شخص ثالثی اطلاعاتمونو نمیدن جز مراجع قضایی و دولتی,یعنی همینجوری اطلاعاتمونو بهشون میدن یا باید خطایی کرده باشیم؟ببخشید خیلی سوالا زیاد شد 9
همیشه ترس اینو دارم که بیان هممونو بگیرن ببرن Shy

53 دعای کمیل 53
اون آدمی که این همه پیگیری می کنه تا هویت کسی رو از تو کانون در بیاره قطعا مریضه

[تصویر:  nasimhayat.png]
یه سوال: بچه ها واقعا پست های امنیتیه منو نخوندید؟
یا خوندید ولی پیشاپیش میدونستید؟
الان من ادامه بدم؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1396 تير 11، 19:07)rezvaneh نوشته است: خب خداروشکر خیلی ممنون,فقط اینکه ایمیل هم دادیم به کانون,از اون طریق هم نمیتونن پی ببرن؟از طریق آی پی چی؟وقتی میخوایم ثبت نام کنیم نوشته به هیچ شخص ثالثی اطلاعاتمونو نمیدن جز مراجع قضایی و دولتی,یعنی همینجوری اطلاعاتمونو بهشون میدن یا باید خطایی کرده باشیم؟ببخشید خیلی سوالا زیاد شد 9
همیشه ترس اینو دارم که بیان هممونو بگیرن ببرن Shy
ایمیل و آی پی شما رو اگه لازم باشه، ما باید به مراجع قضایی و دولتی بدیم. کسی از جایی نمی تونه برداره.
این هم واسه موقعی هست که کسی خلاف بدی انجام بده و ما بخوایم به صورت قضایی اون شخص رو دنبال کنیم.  53258zu2qvp1d9v

شما خیالتون راحت باشه
البته توصیه های امنیتی می توانم خانم رو جدی بگیرید.  128fs318181 

(1396 تير 11، 19:44)می توانم نوشته است: یه سوال: بچه ها واقعا پست های امنیتیه منو نخوندید؟
یا خوندید ولی پیشاپیش میدونستید؟
الان من ادامه بدم؟
ممنون میشم راهنماییم کنین
خب دروغ چرا. نخونده بودم الان که دعوا کردید رفتم خوندم.  Hanghead 
و راستش یه ذره اطلاعات داشتم. کامل تر شد. 
خوشحال میشم ادامه بدید تا بیشتر استفاده کنم.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

خیلی ممنونم,چشم 53

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان