امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1396 مرداد 26، 23:50)meep نوشته است: اه لعنت به افسردگی!
همه چیز تکراری شده شب روز ناهار شام ناپاکی ناپاکی خ ا حالم از این وضع خفه کننده بهم میخوره!
شب چقدر خسته کنندست تا دیروقت خوابم نمیبره!
کنترول همه چی از دستم در رفته کسی میدونه چطور میشه به این بی حسی و افسردگی شدید غلبه کرد؟!

من میدونم
حاضری کاری که میگم بکنی؟
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
نقل قول: توییتر  برا اظهار نظر سیاسی یا اجتماعی افرادیه که حرفشون مهمه واسه بقیه البته یه عده غیر مهم دیگه هم نقش باز نشر و لایک زنی رو اجرا میکنن.
خلاصه زیاد به کار ما آدمای عادی نمیادد.
دو دلی نداره که ارزششو نداره خودتو در معرض خطر قرار بدی واسه همچین چیزی
کلا که منصرف شدم، ولی خب قصد منم شرکت تو کمپین های اعتراضی بود
آقای ضربتی نوشته است: نوشته است:دوستان چیکار کنم ؟
از رفتن به خدمت خیلی ناراحتم
نمیدونم کی باید بری و این که مدرکت چیه ولی کاش دنبال امریه میرفتی ( هرچند بدون پارتی دستت به جایی بند نیست ولی خب تلاشتو میکردی )
منم تازه میخوام پست کنم، کاش یه لب مرزی بیفتیم داعش بخورتمون راحت شیم (خودمو میگم) 4chsmu1

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سپاس شده توسط
(1396 مرداد 26، 22:16)آقای ضربتی نوشته است: دوستان چیکار کنم ؟
از رفتن به خدمت خیلی ناراحتم
داداش یه جور گفتی ناراحتم انگار مابقی از روی خوشحالی میرن سربازی 4chsmu1 یه امار بگیری تو پادگان 99.99 درصد بچه ها ناراضی هستن  ولی چاره چیه!!!
شتریه که درب خونه هر پسری خوابیده دیر یا زود هم باید انجامش بده
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
 سپاس شده توسط
سرباز های عزیز 1شهریور اعزامن 4chsmu1
ماهم یدونه آقای نشاط داریم تو خونمون ک داره میره و هممون ناراحتیم 809197ps94ijjhwg ولی خب سربازی واجبه چون ب نظرم کلا پسرا ازاین رو ب اون رو میشن و کلا خوبه دیگه  53258zu2qvp1d9v
ماخیلی دنبال امریه رفتیم و با پارت بازی هم نشد....میگن ارتش سخته وسپاه خوبه نمیدونم...نشاط ما که مازاده یعنی معلوم نیست کجا میره 1
آقای ضربتی میگن سربازی اولین روزش افتضاح سخته انشالله ک ب سلامتی میرین و ی جای خوبم میوفتین ...
.خدا نیاره اون روزو مهندس Swear1
 سپاس شده توسط
(1396 مرداد 27، 0:47)atrisa نوشته است: سرباز های عزیز 1شهریور اعزامن 4chsmu1
ماهم یدونه آقای نشاط داریم تو خونمون ک داره میره و هممون ناراحتیم 809197ps94ijjhwg ولی خب سربازی واجبه چون ب نظرم کلا پسرا ازاین رو ب اون رو میشن و کلا خوبه دیگه  53258zu2qvp1d9v
ماخیلی دنبال امریه رفتیم و با پارت بازی هم نشد....میگن ارتش سخته وسپاه خوبه نمیدونم...نشاط ما که مازاده یعنی معلوم نیست کجا میره 1
آقای ضربتی میگن سربازی اولین روزش افتضاح سخته انشالله ک ب سلامتی میرین و ی جای خوبم میوفتین ...
ابجی شرمنده  ولی میشه بگین چیش خوبه؟؟ مارو دوسال از زندگی دور میکنه خوبه؟؟ تو این دو سال میدونی به جای اموزش های الکی نظامی چکارهایی میتونیم بکنیم حداقل حداقلش میتونیم مدرک ارشد رو بگیرم
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
(1396 مرداد 26، 16:37)engineer نوشته است: خیلی جالبه تیوتر فی.لتره و داشتن فی.لتر شکن جرمه و اکثر مقامات بلند پایه کشور از تیوتر استفاده میکنن
------------------------------------
پ.ن: خیلی دوس دارم از تیوتر استفاده کنم و بنظرم خوبه که داشته باشم ولی از اونجایی که باید از فی.لترشکن استفاده کنم دو دلم 65

داداش من یه مدت طولانی اونجا اکانت داشتم
اگه بتونی کنترلش کنی و کم بری خیلی خوبه ولی اعتیاد بدی داره 
جو جالبی هم نداره و از همه مهمتر چون باید فیل.تر شکن داشته باشی من توصیه میکنم نری 
چیز خاصی رو از دست نمیدی  53258zu2qvp1d9v
(1396 مرداد 26، 23:53)طاهر نوشته است:
(1396 مرداد 26، 23:50)meep نوشته است: اه لعنت به افسردگی!
همه چیز تکراری شده شب روز ناهار شام ناپاکی ناپاکی خ ا حالم از این وضع خفه کننده بهم میخوره!
شب چقدر خسته کنندست تا دیروقت خوابم نمیبره!
کنترول همه چی از دستم در رفته کسی میدونه چطور میشه به این بی حسی و افسردگی شدید غلبه کرد؟!

من میدونم
حاضری کاری که میگم بکنی؟

میپ عزیز تو در پروفایل جوابم دادی اما من اینجا مینوسیم شاید حرفایی که میزنم به درد کس دیگری هم خورد و بهره ای برد

ببین برادر عزیز من یکی از نیاز هایی که ما انسان ها داریم احساس مفید بودن و تاثیر گذاری هست
خیلی دل مون میخواد کاری انجام بدیم که سودی به حال خودمون یا دیگران داشته باشه

وقتی این چنین کاری انجام میدیم یک حس رضایت در درون ما شکل می گیره 
و لبخند رضایتی بر لبامون جاری میشه که خود این برای ادامه راه مون انرژی میشه

مثل  ماشین که واسه به حرکت در اومدن و ادامه مسیر دادن نیاز به مصرف سوخت داره 
و جایی که این سوخت تموم بشه از حرکت باز می ایسته ما هم همینطور هستیم
و یکی از چیزهایی که به ما انرژی میده همین بحث تاثیرگذاری و موثر واقع شدن هست

این مقدمه رو گفتم که ازت یه درخواستی بکنم که سود و منفعتش برای خودت هست

تو در بین حرفات از روزهای تکراری و خسته کننده حرف زدی و اونجور که من متوجه شدم دچار روزمرگی های تکراری شدی

من برای پایان دادن به این وضعیت از تو یک درخواست دارم 
و ازت میخوام این درخواست من رو جدی بگیری و روش فکر کنی
و نتیجه این فکر کردن رو باما در میون بذاری

و اما درخواستم از تو اینه که 
یک هفته وقت بذار روزی یک ساعت برای سایت کانون که جلوی چشم همه ما باشه یک کار مفیدی که خودت بهش علاقه داری انجام بدی 

کانون زمینه های مختلف داره که میتونی توش فعالیت کنی
بگرد ببین کجا علاقه ات هست از همونجا شروع کن
منتظر نباش کسی از تو کاری بخواد
خودت شروع کننده باش

جشن پاکی مسابقات هست
تالار تجربیات هست
انجمن های علمی هست
گروه های ترک هست
بخش های مذهبی هست
بخش کتابخونه هست

یکسری به همه این قسمت ها بزن ببین در کدوم قسمت و در چه حوزه ای میتونی یکاری انجام بدی
همون رو انتخاب کن و یه مدت مشغولش باش
نه مشغول شدنی که از سر ناچاری و رفع مسئولیت باشه
بلکه مشغولیتی که اون حس مفید بودن رو در تو ارضا کنه

اون وقت ببین این کار مفید تر هست یا وقت گذاشتن برای سرچ های بیهوده که بعضا ادم سر از ناکجا اباد در میاره

در پایان هم میتونی هر شب گزارش کاری که کردی رو تو تایپیک "امروز چه کار مفیدی کردم" بنویسی
این مساله اونقدر مهم بوده که گذشتگان ما -یادشون گرامی و روحشون شاد!- برداشتن برای این مساله یک تایپک درست کردن 
و این نشون میده اونها هم به تاثیر بسیار مثبت این کاری که من گفتم واقف بودن

این کاری هم که من ازت میخوام چیز پیچیده و عجیبی نیست
دوتا پیش نیاز داره

1- اراده و خواست تو برای رهایی از مساله ای که گریبان گیرت شده
2- استمرار و جدیت در انجام کاری که برعهده گرفتی

برای شروع من یک مثال میزنم

من دو سه روز پیش میخواستم تو صندلی داغ رامین شرکت کنم و ازش سوال بپرسم
نشستم فکر کردم چه سوالی بپرسم هیچ سوالی به ذهنم نرسید (این طبیعی هست چون ما انسان هستیم  و انسان توانایی هاش محدود هست)
برای همین رفتم سراغ صندلی داغ های گذشته تا ببینم چه سوال و جواب های جالب و به درد بخوری شده از اونها ایده بگیرم و سوال بپرسم 

در همین فکر بودم که خوردم به یک سوال و جواب در صندلی داغ خانم گلبرگ
ازش سوال پرسیده بودن بهترین روش ترک از نظرشما چی هست و اونم جواب داده بود (یک نکته داخل پرانتز: همیشه و همه جا ذهنم ناخودگاه هرجایی که باشم خودش دنبال نکات پند امیز و مهم میگرده و اونها رو پررنگ میکنه هرچند که به خاطر ضعف حافظه بعدا یادم میره ولی اگه همون لحظه همت کنم ثبتش کنم برام میمونه یکی از چیزهایی که برام مهم هست همین تجربیات بچه ها در باره ترک هست من دنبال چیز دیگری رفته بودم سراغ اون صندلی داغ ولی یک چیز دیگه به دست اوردم که مهمتر و بهتر بود)

بگذریم... ادامه حرفم 

من از جوابی که خانم گلبرگ به این سوال داده بود خوشم اومد 
و برداشتم این جواب رو از نگاه خودم باز نویسی کردم و برای بچه ها قرار دادم

از قضا این جواب برای چند نفری هم مورد توجه قرار گرفت
بعضیا اعتبار دادن و بعضا اومدن پروفایل تشکر کردن و یکی هم اومد پروفایل ازم توضیح بیشتر خواست راجع به اون حرف
حتی مدیر کل سایتمون که زیر هر پستی سپاس نمیزنه دیدم برا اون پست زده!!

وقتی این اتفاق افتاد ناخودگاه احساس رضایتی در من به وجود اومد
چون حرفی زده بودم که حرف دل خودم بود و این حرف دیگرانی رو هم به فکر فرو برده بود و بخاطرش من رو مورد لطف و تشویق قرار داده بودن

میخوام اینو بگم کسی منو مجبور نکرده بود برم صندلی داغ رامین شرکت کنم
خواست خودم بود

کسی منو محبور نکرده بود برم برای طرح سوال به صندلی داغ های قبلی رجوع کنم
اینم خواست خودم بود

کسی از من نخواسته بود حالا که دارم دنبال سوال میگردم اون وسط یک نکته ریزی ببینم و بردارم این نکته ریز رو پررنگ کنم و براش یک پست بزنم
اینم خواست خودم بود

در نهایت کسی منو مجبور نکرده بود به پست شما جواب بدم و این همه مطلب سرهم کنم
اینم خواست خودم بود

همه این ها رو میگم که برات روشن بشه فرق اونهایی که خواهان تغییر و پیشرفت هستن 
با اونهایی که یک جا نشستن و کاسه چه کنم چه کنم در دست گرفتن و کلی ناامید هستن در همین جاها هست

همین جاهایی که نباید از کنار بعضی مسائل بی تفاوت رد شد
ولی اکثر اوقات رد میشیم
چون حوصله درگیر شدن و فکر کردن نداریم

نتیجه این بی تفاوتی ها و درگیر نشدن ها میشه احساس بی ثمری که این خودش علتی میشه برای افسردگی 

خیلی حرف زدم نمیدونم تا اینجا خوندی یا نه
اما اگه خوندی و رسیدی به اینجا همه این ها رو گفتم که ب اون درخواستی که اول ازت کردم برسم
و بگم اگه واقعا میخوای از افسردگی رهایی پیدا کنی یه کاری رو شروع کن و انجام بده
بی تفاوت نشین چون همین بی تفاوتی هاست که این مشکلات رو بوجود میاره

و این مطلب هم یادت باشه 
ایده ها و فکر ها و طرح ها زمانی در ادمی شکل میگیرن که انسان یک راهی رو اغاز کنه
وگرنه هیچ کسی در ابتدای راه دانای کل نیست و همه چیز رو از همون ابتدا نمیدونه
به این خاطر اینو میگم اول راه احساس ضعف نکنی و نگی من نمیتونم
در اول راه همه مثل همن فقط فرق افراد در میزان اراده و همتی هست که به خرج میدن

این یک راه کاری دم دستی بود که به نظر من رسید و خواستم با تو ب اشتراک بذارم
و البته جز این راه های فراوان دیگری وجود داره که همه اونها نیاز به مشقت و سختی داره
همین کاری هم که گفتم اگه جدی بگیری و درست انجام بدی خودش کلی میتونه برات نتایج مثبت و فوق العاده داشته باشه
البته به کلی وقت گذاشتن و انرژی صرف کردن هم نیاز داره تا درست و حسابی انجام بشه

در هر حال تو میتونی به سادگی از کنار این مطالبی که من گفتم بگذری و حتی پیش خودت بگی هه اینو باش فاز نصحیت برداشته به من میگه فلان کار بکن  و بگی من اگه کار کن بودم که دیگه نمیومدم اینجا از شما راه حل بخوام و... یا اینکه این چیزی که گفتم رو خیلی جدی بگیری و از یک نقطه ای شروع به حرکت کنی

در مورد افسردگی هم که گفتی همین شیوه ای که گفتم جواب میده و ارتباط گرفتن و صحبت کردن با بقیه
نباید منتظر باشیم کسی برای ما کاری انجام بده
ما خودمون باید تغییر دهنده شرایط باشیم

شعار بهداشت جهانی برای سال 2017:

Depression: let’s talk
افسردگی، بیایید گفت و گو کنیم.

نقل قول: اینم یه پیام کلی برای توجه همه مون
ماها حاضر نیستیم یه کاری دست بگیریم و عهده دار مسئولیتی هر چند کوچیک بشیم
ولی انتظار داریم نتایج درخشان و خارق العاده ای بگیریم

این همه تو کانون فراخوان داده میشه و احتیاج هست یه نفر بیاد یه گوشه کار رو دست بگیره
اما کسی حاضر نمیشه  برای خودش و فرار از بیکاری و جست و جوهای عبث هم که شده به خودش زحمت بده
و یه کاری به عهده بگیره 
با این وضعیت هم میخواد پیشرفت کنه و موفق باشه

کسی می گفت ما در ذهن آرزوهای بزرگی داریم ولی برای رسیدن به اون ها حتی گام های کوچک هم بر نمیداریم
برای یافتن چیزی
53

(1396 مرداد 26، 22:39)smwarrior نوشته است: امم یه چیز درباره ی سربازی22
من خیلی شنیدم که 22اگه به سربازی تجاوز بشه مسولی پیگیری نمیکنه22
(دیگه نمیدونم چ جوری باید می نوشتمش:[)
و یا همین تفنگ دادن دست سربازا که چندین نفر یا خودشونو کشتن یا سربازای دیگه رو
خوب چرا به کسی ک تعادل روانی نداره تفنگ میدن؟22

آقای ضربتی نمی خواسم دلتونو خالی کنما 
فقط اینا واسه من سوالن اگه کسی چیزی میدونه بگه22

سلام
اینجوری هم نیست اصلا کسی اجازه نداره همیچن کاری کنه شکایت بکنند طرف میبرند دادگاه نظامی بعدشم آزمایش میدن بررسی میشه
به شایعات توجه نکنید .
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
امروز ۲۵ ذی القعده و روز دحوالارض بود
«دَحو» به معنای گسترش است و برخی نیز آن را به معنای تکان دادن چیزی از محلِ اصلی اش تفسیر کرده اند. منظور از دحوالارض (گسترده شدن زمین) این است که در آغاز، تمام سطح زمین را آب های حاصل از باران های سیلابیِ نخستین فراگرفته بود. این آب ها، به تدریج در گودال های زمین جای گرفتند و خشکی ها از زیر آب سر برآوردند و روز به روز گسترده تر شدند.
از سوی دیگر، زمین در آغاز به صورت پستی ها و بلندی ها یا شیب های تند و غیرقابل سکونت بود. بعدها باران های سیلابی مداوم باریدند، ارتفاعات زمین را شستند و دره ها گستردند. اندک اندک زمین هایِ مسطح و قابل استفاده برای زندگی انسان و کشت و زرع پدید آمد. مجموع این گسترده شدن، «دَحو الارض» نام گذاری می شود.
گذشته از واقعه دحوالارض، رویدادهای دیگری نیز در این روز رخ داده اند که اهمیت آن را دوچندان کرده اند؛ از جمله:
 میلاد ابوالانبیاء حضرت ابراهیم علی نبینا و آله و علیه السلام.
 میلاد حضرت عیسی مسیح ـ علیه السلام
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
(1396 مرداد 27، 0:52)mohammad_93 نوشته است:
(1396 مرداد 27، 0:47)atrisa نوشته است: سرباز های عزیز 1شهریور اعزامن 4chsmu1
ابجی شرمنده  ولی میشه بگین چیش خوبه؟؟ مارو دوسال از زندگی دور میکنه خوبه؟؟ تو این دو سال میدونی به جای اموزش های الکی نظامی چکارهایی میتونیم بکنیم حداقل حداقلش میتونیم مدرک ارشد رو بگیریم

1سلام....ببین من ب طور کلی میگم کسایی ک سربازی میرن سختی میکشن و ب نظرم ظرفیتشون بالاتر میره و مسئولیت میپذیرن و اینارو یاد میگیرن. Hanghead .ببینین شماو آقایونی ک اینجان ی دوست و برادر هستن برام و من اصلا نمیخوام توهین کنم پسرهای الان کلا سرشون باد داره و غرور دارن فکر میکنن دنیا مال اوناست و افته براشون برن ی نون بگیرن همه هم نباشه اکثرشون اینطوریه من سربازی رو آموزش نظامی نمیبینم فقط بلکه آموزش نظم.مسئولیت پذیری و خیلی چیزای دیگه میبینم ک میگم خوبه.1صبح سر ی ساعت معین بیدار شدن جمع و جور کردن تختشون .صبحانه خوردنشون .نمازشون کلا تو ی زمان معینه ک ی مدتی همه ی اینارو تکرار میکنن و ب نظرم اگر ی چیزی تکرار بشه میتونه تو وجود یکی تثبیت بشه و باقی بمونه1واین خوبه.
سربازی واجبه چون اگر ک خدایی نکرده ی حمله ای صورت بگیره همه از مردها انتظار دارن ک از کشور دفاع کنن ..تویی ک میگی ارشد اول ارشدو قبول شو بعدش حله میتونی با ی برگه برگردی سر درست و تمومش کنی.
سربازی واجبه واین مختص کشور مانیست کل دنیا میرن سربازی 1ناراحت نباش ..من تو خانوادم با برادرم ی رابطه ی خاصی دارم و نفسم میره براش اما میگم کاش بیوفته ی جای دورتر1اونجا شما ها با ادم های بیشتری اشنا میشین و مطمئن باش همش بیدار شدن صبح و رژه وآموزش نظامی نیست1
پ ن1:این روزها همه منفی نگر شدن هااااا Khansariha (56)
پ ن2:کی میگه دور میشی؟؟؟؟اینطوری نگاه نکن ب موضوع  53258zu2qvp1d9vانشالله میوفتی شهر خودتون و راحت میشی 63 ی دوره ست میگذره مثل همه فقط خاطره هاش میمونه1 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1396 مرداد 26، 18:43)طاهر نوشته است:
(1396 مرداد 26، 18:04)دختر خورشید نوشته است: دیروز تولدم بود . هیچ کس اینجا بهم تبریک نگفت 
قرار بود عروسی بگیرید برام که نگرفتید 
نموخوام اصن

خب شما نگفتین تولدتون هست تا تبریک بگیم
من از همین تریبون بهتون تبریک میگم 49-2

الان بچه ها هم میاند 4chsmu1

و برای عروسی هم  اتفاقا من امروز تو ذهنم بود اون اسکرین شات رو هنوز به نمایش نذاشتم
اونی که میخواست عروسی بگیره و اونی که میخواست هزینه عروسی بده یادمون نرفته کیا بودن
زود خودشون بیان اقدامات لازم رو انجام بدن
سلام آقای طاهر
ممنون از تبریکتون . من هنوزم منتظر اسکرین شاتم .
مسئولین اصلا اقدامی در جهت عروسی گرفتن ندارن . بابا دریا جونی هم رفت زودتر اقدام کنید . نکنه منتظر عروس یا داماد بعدی کانون هستید .
راستی کانون داماد هم تا حالا داشته ؟؟؟؟
(1396 مرداد 26، 22:42)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1396 مرداد 26، 18:04)دختر خورشید نوشته است: دیروز تولدم بود . هیچ کس اینجا بهم تبریک نگفت
قرار بود عروسی بگیرید برام که نگرفتید
نموخوام اصن

تولدتون مبارک 49-2
ان شاء الله که امسال سال پربرکتی براتون باشه. 49-2

سلام برادر . ممنون از تبریکتون
لطف کردید

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
سلام خانم خورشید هم تولدتون هم عروسیتون مبارک باشه Confetti
بادکنک جشن با من
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTgOPDfLyC4jCJ28YfkkF3...v8bRuD-9Bj]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
حالااااا من حالم چقدر خوبه,که پایین ساختمونو نگاه میکنم میبینم دو نفر توو ماشین دارن با هم ثواب میبرن!....
یکی نیست بگه اخه بیشعورا زیر برج بیست طبقه جای این کاراس؟

حالا این کارارم میکنین برین یه جایی که کسی نبینه ....حداقل زیر ساختمون یه ادم مثل من ؛که مشکل عادتو دارم, این کارارو نکنین.

به قول دختر خانوما: کوفتتون شه Hanghead
 سپاس شده توسط
دختر خورشید عزیز تولدت مبااارک 2uge4p4

حرکات موزون جشن هم با من Khansariha (84)

4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1396 مرداد 27، 18:36)دختر خورشید نوشته است: سلام آقای طاهر 

ممنون از تبریکتون . من هنوزم منتظر اسکرین شاتم .
مسئولین اصلا اقدامی در جهت عروسی گرفتن ندارن . بابا دریا جونی هم رفت زودتر اقدام کنید . نکنه منتظر عروس یا داماد بعدی کانون هستید .
راستی کانون داماد هم تا حالا داشته ؟؟؟؟
داماد بله که داشتیم
کلی هم داشتیم آخریش همین یسال پیش بود  4
آقا احسان
و 
جریان اسکرین شات هم از این قرار هست که 
قبلن یکی از کاربران در بخش درد دل ها پستی گذاشته بود و گله کرده بود از بی همسری
و از خدا خواسته بود هر چه زودتر فرجی حاصل بشه براش

بعد شما اون پست رو نقل قول زده بودین و گفته بودین منم همسر میخوام!
من این پست رو که دیدم گفتم بذار اسکرین شات بگیرم هر وقت که خبر ازدواج تون دادین بذارمش خاطره ای میشه برامون و یاد گذشته ها زنده میشه
اون موقع که خبر ازدواج شما رو شنیدم چیزی که منو خیلی شگفت زده کرد این بود که 
هنوز یک ماه از اون پست من نگذشته بود وشما خیلی زود به آرزوتون رسیدین و من از این بابت خیلی خوشحال شدم
چون فکر میکردم حالاها زمان خواهد برد تا من از اسکرین شاتم رو نمایی کنم!

اینم اون اسکرین شاتی که گفتم

[تصویر:  Untitled123.png]

کاش برای بقیه هم به همین زودی ها  از این اتفاقات خوب بیفته و اونام سریع تر به مراد دلشون برسن

البته از این اسکرین شات ها برای بقیه هم دارم در جریان باشن همگی J
الان همه توهم توطئه بر میدارن از این به بعد ما هرچی گفتیم یه اسکرین شات ازش می گیرن!
به عنوان سند جرم داشته باشن
اقا من از همین تریبتون اعلام میکنم هرکی میخواد سند مدرک برداره آزاده
به قول گفتنی آنرا که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟
برای یافتن چیزی
53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان