امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

منم همسر میخوام
حاجی بگیر شاتو
آخه کجای سربازی خوبه که دخترها میگن خاطرات خوبی داره .
بنظرم دخترها هم باید سربازی داشته باشند
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
یعنی واقعا کسی اینجا موافق حرفای من و سربازی نیست؟؟؟؟؟ 65 Smiley-face-whistle-1
اقا انقدر سختتونه یعنی؟؟؟؟؟ 39
مخالفان سربازی درود بر شما Gigglesmile 4chsmu1 Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
(1396 مرداد 27، 23:50)مرد مجاهد نوشته است: منم همسر میخوام
حاجی بگیر شاتو

ایضا بنده ی حقیر
خدایا خودت شات عنایت فرما

.............

در مورد خدمت مقدس سربازی
کسی زورتون کرده که برین؟
کسایی که نرفتن کسی کارشون داشته؟
من که هیچوقت هدفم خدمت رفتن نیست و نمیرم
از این دولت حتی کار هم نمیخوام ؛ کاری که خودم دارم خیلی خوبه
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
از همه ی کسایی که تبرک گفتن ممنونم
تولد که همه یه روز رو داریم ولی برای ازدواج ان شاء الله قسمت همه بشه

داداش طاهر اسکرین شاتتون خیلی خوب بوووود . کلی خندیدم Khansariha (13) Khansariha (13)
فکر کنم اون لحظه خیلی از ته دل گفتم همسر میخوام که گرفت .
ولی اینو به همه ی دوستای کانونیم میگم ، توکل و توسل رو فراموش نکنید به اضافه تلاش . از ته دلتون از خدا بخواید و صبر داشته باشید  تا بهترین آدمی رو که براتون کنار گذاشته رو بهتون برسونه

خدمت سربازی رو برید دیگه . من پسرای زیادی رو دیدم که بعد خدمت رفتاراشون عوض شده . مرد شدن . برید مرد میشید 4chsmu1

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
من یه پیشنهاد دارم . تو این ماه قشنگ میتونیم یه ساعت رو تو یه روز مشخص کنیم ، یه دعایی رو مثل زیارت عاشورا یا حدیث کسا یا هر دعای دیگه ای رو دسته جمعی به نیت مزدوج شدن مجردا بخونیم .
نظرتون ؟

الم یعلم بأن الله یری

سپاس شده توسط
(1396 مرداد 28، 9:28)دختر خورشید نوشته است: از همه ی کسایی که تبرک گفتن ممنونم

داداش طاهر اسکرین شاتتون خیلی خوب بوووود . کلی خندیدم Khansariha (13) Khansariha (13)
ولی اینو به همه ی دوستای کانونیم میگم ، توکل و توسل رو فراموش نکنید به اضافه تلاش . از ته دلتون از خدا بخواید و صبر داشته باشید  تا بهترین آدمی رو که براتون کنار گذاشته رو بهتون برسونه

خدمت سربازی رو برید دیگه . من پسرای زیادی رو دیدم که بعد خدمت رفتاراشون عوض شده . مرد شدن . برید مرد میشید 4chsmu1

مگه نامرد بودیم که بریم اونجا مرد شیم 4chsmu1
محیط سربازی طوریه که همجوری ادمی توش هستن از بی سواد گرفته تا دکترا  خیلی ها بودن قبل سربازی ادم خوبی بودن اما بعدش از همه نظر سقوط کردن
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
 سپاس شده توسط
(1396 مرداد 28، 16:28)mohammad_93 نوشته است: خدمت سربازی رو برید دیگه . من پسرای زیادی رو دیدم که بعد خدمت رفتاراشون عوض شده . مرد شدن . برید مرد میشید 4chsmu1

محیط سربازی طوریه که همجوری ادمی توش هستن از بی سواد گرفته تا دکترا  خیلی ها بودن قبل سربازی ادم خوبی بودن اما بعدش از همه نظر سقوط کردن

دور از جون این چه حرفیه . قبل سربازی کوشولویید ، سربازی میرید بزرگ میشید . منظور همینه
البته آدم جایی که باشه ذات خودشه که مهمه .
ولی پسرای فامیل ما بعد سربازی واقعا رفتاراشون عوض شد . قشنگ از حالت بچه گانشون بیرون اومدن

الم یعلم بأن الله یری

(1396 مرداد 28، 16:28)mohammad_93 نوشته است:
(1396 مرداد 28، 9:28)دختر خورشید نوشته است: از همه ی کسایی که تبرک گفتن ممنونم

65 شما سربازی رفتین؟؟؟؟من ندیدم ی دکتر با یبیسواد تو سربازی باهم باشن هاااا
شما از ریشه مخالفی برادرم  53258zu2qvp1d9v 
سربازی رفتن آدمو مرد میکنه منظور این نیست ک نامردید بلکه اینه ک پخته تر میشید 1میگن اول برو سربازی بعد ازدواج کن خب منظور اینه پخته تر شو دیـــــــــــــــــــگه Khansariha (56) 
خدایی بین پسری ک سربازی رفته و اونی ک نرفته تفاوت وجود داره.همین. Hanghead
حالا منکه کاره ای نیستم نظره 4chsmu1 65
 سپاس شده توسط
حاجی بگیر شاتو

حاجی شات شما قبلن گرفته شده 4chsmu1
به شدت مسبوق به سابقه ای و سابقه ات در این زمینه خرابه 4chsmu1
ولی جهت محکم کاری از اینم شات میگیریم مشکلی نیس 4chsmu1

(1396 مرداد 28، 1:33)رامین. نوشته است:
حاجی بگیر شاتو

ایضا بنده ی حقیر
خدایا خودت شات عنایت فرما
شات شما هم محفوظ میمونه 4chsmu1

(1396 مرداد 28، 9:28)دختر خورشید نوشته است: داداش طاهر اسکرین شاتتون خیلی خوب بوووود . کلی خندیدم Khansariha (13) Khansariha (13) 
آره بشدت از ته دل بوده که انقده زود جواب داده 4 
یکمی از شاهزاده اسب سوار بگید خو

جایی دیدم نوشته بودین فکر نمیکردین جور بشه و این حرفا
قضیش چی بود؟
قابل گفتنه؟

(1396 مرداد 28، 11:00)دختر خورشید نوشته است: من یه پیشنهاد دارم . تو این ماه قشنگ میتونیم یه ساعت رو تو یه روز مشخص کنیم ، یه دعایی رو مثل زیارت عاشورا یا حدیث کسا یا هر دعای دیگه ای رو دسته جمعی به نیت مزدوج شدن مجردا بخونیم .
نظرتون ؟

پیشنهاد خوبیه
ولی تو تالار مذهبی باید پیگیرش باشید
و خودتونم باید این کار بکنید چون فعلا کسی نیس پیگیر باشه
اگه خواستین این کار بکنین قبلش یه هماهنگی بکنید (با مدیریت ارشد) اگه پیشنهادی چیزی بود اضافه بشه
و تبلیغات داشته باشید
49-2 
اگه این برنامه بذارید من شرکت میکنم Khansariha (69)

--------------

خانم ها خیلی طرفدار سربازی رفتن آقایون هستنا
آق پسرا موافقید یه لایحه دو فوریتی درباره گذراندن دوره های ویژه مربوط به اصول اولیه خانه داری از قبیل آشپزی ، شستن ظروف ، اتو کردن و شستن لباس و... مخصوص بانوان سایت ارائه بدیم؟ 4chsmu1
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
توی کانون فقط منم مخالف ازدواجم؟! 4chsmu1
تنها شدیم!
همه میخوان!
بچه ها میدونن من چقد عشق اینکارا بودم چند سال پیش! یکی بود میگفت دهنت بوی شیر میده و این حرفا Gigglesmile
ولی به علت تجربیات مزخرف اخیر حالمون از ازدواج بسی بهم میخورد! Hanghead
راسته میگن نباید نگاه جنس مخالف کردا!
من نگا نمیکنم هیچوقت! خواهر خودمم توی خیابون ندیدم چندین بار! تا اخر خودش گفت هوی! Gigglesmile 
ولی چند روز پیش که برای قطعات دستگاه داشتم میرفتم جایی توی اتوبوس به یکی چشمم خورد Shy  (ای بی تربیت!)
میتونستم کاری کنم که قشنگ تا اخر ازدواج هم پیش برما! Gigglesmile  ینی امکاناتش هست!
ولی خب اخه این چه معیار مزخرفیه؟!

دری(درخشنده!) مگه تو اصلا میدونی اون کیه! فقط دیدیش با مامیش دارن میرن جایی دیگه!
راهی هست این فکرا برن بیرون؟!
الان یکی از خانوما میاد نفلم میکنه 4chsmu1
سلام 303
بچه ها امروز آخرین یکشنبه ذی القعده هست,هر کی دوست داشت این نمازو بخونه,, من خوندم همتونو دعا کردم, البته هر زمانی دوست داشته باشید میتونید بخونید 53 53 53
پیامبراکرم صلی الله علیه و آله در روز یکشنبه ماه ذى القعده فرمودند:
«ای مردم! کدام‌یک از شما می‌خواهید توبه کنید؟» گفتند: رسول خدا! همه ما می‌خواهیم توبه کنیم. پیامبر فرمود: «غسل کرده، وضو گرفته و چهاررکعت نماز(دو نماز دو رکعتی) بجا آورید.
.
در هر رکعت یکبار "فاتحة الکتاب"(حمد)، سه‌بار "قل هو اللّه احد" و یکبار "معوذتین" (قل اعوذ برب الناس ‏و قل اعوذ برب الفلق) بخوانید.
.
و سپس بعد از نماز هفتادبار استغفار نموده و در پایان"لا حول و لا قوّة إلا باللّه" بگویید.
سپس بگویید:يَا عَزِيزُ يَا غَفَّار اِغفِرلِی ذُنُوبِی وَ ذُنُوبَ جَمِيعِ المُؤمِنيِنَ وَ المُؤمِنَات فَاِنَّهُ لاَ يَغفِرُ الذُّنُوبَ اِلاَّ اَنت؛ اى عزیز! اى بخشاینده! گناهان من و گناهان تمام مردان و زنان مؤمن را بیامرز که جز تو کسى گناهان را نمی‌آمرزد».
.
.
.
آن‌گاه فرمودند: «بنده‌اى از امت من چنین عملى را انجام نمی‌دهد، مگر این‌که از آسمان به او ندا می‌رسد: بنده خدا! عمل را از نو شروع کن که توبه تو قبول، و گناهانت آمرزیده شد. فرشته دیگر از زیر عرش ندا می‌کند: اى بنده! مبارک باد بر تو و بر خانواده و خاندانت. منادى دیگرى صدا می‌زند: در روز قیامت، دشمنانت را از تو راضى می‌نمایند. فرشته دیگرى ندا می‌کند: اى بنده! با ایمان از دنیا می‌روى. دینت از تو گرفته نشده و قبر تو وسیع و نورانى خواهد شد. منادى دیگرى صدا می‌زند: پدر و مادرت راضى می‌شوند، گرچه خشمگین باشند، پدر و مادر، تو و خاندانت بخشیده شده و در دنیا و آخرت خوش رزق خواهى بود. جبرئیل ندا می‌کند: من با فرشته مرگ پیش تو آمده و به او دستور می‌دهم که با تو خوش‌رفتار بوده، به‌خاطر مرگ آسیبى به تو نرسانیده و به نرمى، روح را از بدنت خارج نماید.
گفتند: ای رسول خدا! اگر کسى در زمان دیگرى چنین بگوید چطور؟ آن حضرت فرمود: «چیزهایى را که گفتم براى او نیز خواهد بود. جبرئیل این مطالب را در شب معراج به من گفت.
.
إقبال الأعمال، جلد ‏1، صفحه 308
 این نماز در مفاتیح الجنان ، بخش اعمال ماه ذی القعده هم ذکر شده است.
این نماز رو میشه در همه روزهای سال خواند اما بهترین زمانش روزهای یکشنبه ماه ذی القعده است.
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
داداش طاهر ، شاهزاده من اسب سفید نداره ، پراید سفید داره Khansariha (13) Khansariha (13)

چه جوری باید تالار مذهبی رو پیگیری کنم ؟

الم یعلم بأن الله یری

سپاس شده توسط
(1396 مرداد 29، 15:27)rezvaneh نوشته است: سلام 303
بچه ها امروز آخرین یکشنبه ذی القعده هست,هر کی دوست داشت این نمازو بخونه,, من خوندم همتونو دعا کردم, البته هر زمانی دوست داشته باشید میتونید بخونید 53 53 53
پیامبراکرم صلی الله علیه و آله در روز یکشنبه ماه ذى القعده فرمودند:
«ای مردم! کدام‌یک از شما می‌خواهید توبه کنید؟» گفتند: رسول خدا! همه ما می‌خواهیم توبه کنیم. پیامبر فرمود: «غسل کرده، وضو گرفته و چهاررکعت نماز(دو نماز دو رکعتی) بجا آورید.
.
در هر رکعت یکبار "فاتحة الکتاب"(حمد)، سه‌بار "قل هو اللّه احد" و یکبار "معوذتین" (قل اعوذ برب الناس ‏و قل اعوذ برب الفلق) بخوانید.
.
و سپس بعد از نماز هفتادبار استغفار نموده و در پایان"لا حول و لا قوّة إلا باللّه" بگویید.
سپس بگویید:يَا عَزِيزُ يَا غَفَّار اِغفِرلِی ذُنُوبِی وَ ذُنُوبَ جَمِيعِ المُؤمِنيِنَ وَ المُؤمِنَات فَاِنَّهُ لاَ يَغفِرُ الذُّنُوبَ اِلاَّ اَنت؛ اى عزیز! اى بخشاینده! گناهان من و گناهان تمام مردان و زنان مؤمن را بیامرز که جز تو کسى گناهان را نمی‌آمرزد».
.
.
.
آن‌گاه فرمودند: «بنده‌اى از امت من چنین عملى را انجام نمی‌دهد، مگر این‌که از آسمان به او ندا می‌رسد: بنده خدا! عمل را از نو شروع کن که توبه تو قبول، و گناهانت آمرزیده شد. فرشته دیگر از زیر عرش ندا می‌کند: اى بنده! مبارک باد بر تو و بر خانواده و خاندانت. منادى دیگرى صدا می‌زند: در روز قیامت، دشمنانت را از تو راضى می‌نمایند. فرشته دیگرى ندا می‌کند: اى بنده! با ایمان از دنیا می‌روى. دینت از تو گرفته نشده و قبر تو وسیع و نورانى خواهد شد. منادى دیگرى صدا می‌زند: پدر و مادرت راضى می‌شوند، گرچه خشمگین باشند، پدر و مادر، تو و خاندانت بخشیده شده و در دنیا و آخرت خوش رزق خواهى بود. جبرئیل ندا می‌کند: من با فرشته مرگ پیش تو آمده و به او دستور می‌دهم که با تو خوش‌رفتار بوده، به‌خاطر مرگ آسیبى به تو نرسانیده و به نرمى، روح را از بدنت خارج نماید.
گفتند: ای رسول خدا! اگر کسى در زمان دیگرى چنین بگوید چطور؟ آن حضرت فرمود: «چیزهایى را که گفتم براى او نیز خواهد بود. جبرئیل این مطالب را در شب معراج به من گفت.
.
إقبال الأعمال، جلد ‏1، صفحه 308
 این نماز در مفاتیح الجنان ، بخش اعمال ماه ذی القعده هم ذکر شده است.
این نماز رو میشه در همه روزهای سال خواند اما بهترین زمانش روزهای یکشنبه ماه ذی القعده است.
خیلی ممنون
فکر می کنم یک ساعتی وقت داریم.

من حتما سعی می کنم بخونم.

تالار مذهبی یعنی اینجا
یکی از مهم ترین بخش های کانون که متاسفانه اون طوری که باید شلوغ نیست.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1396 مرداد 29، 10:34)درخشنده نوشته است: توی کانون فقط منم مخالف ازدواجم؟! 4chsmu1
تنها شدیم!
همه میخوان!
بچه ها میدونن من چقد عشق اینکارا بودم چند سال پیش! یکی بود میگفت دهنت بوی شیر میده و این حرفا Gigglesmile
ولی به علت تجربیات مزخرف اخیر حالمون از ازدواج بسی بهم میخورد! Hanghead
راسته میگن نباید نگاه جنس مخالف کردا!
من نگا نمیکنم هیچوقت! خواهر خودمم توی خیابون ندیدم چندین بار! تا اخر خودش گفت هوی! Gigglesmile 
ولی چند روز پیش که برای قطعات دستگاه داشتم میرفتم جایی توی اتوبوس به یکی چشمم خورد Shy  (ای بی تربیت!)
میتونستم کاری کنم که قشنگ تا اخر ازدواج هم پیش برما! Gigglesmile  ینی امکاناتش هست!
ولی خب اخه این چه معیار مزخرفیه؟!

دری(درخشنده!) مگه تو اصلا میدونی اون کیه! فقط دیدیش با مامیش دارن میرن جایی دیگه!
راهی هست این فکرا برن بیرون؟!
الان یکی از خانوما میاد نفلم میکنه 4chsmu1

منم متاسفانه نظر شما رو پیدا کردم چه کاریه ازدواج کنی که چی بشه اونم با کسی که نمیدونی حرفا و ظاهر و باطنش یکی هس یا نه
آخه من خودمم ظاهر و باطنم یکی نیس
همه فکر میکنن تو فامیل به به من چه دختر خوب و پاکیم ولی خودم که میدونم چه گندایی زدم
طرف مقابلمم خیلی مذهبی بود وگرنه معلوم نبود تا کجاها که پیش نمیرفتم!
حالا بیام به یه پسر اعتماد کنم ؟چیزی که به خودمم اعتماد ندارم
وقتی میتونم تنهایی هم شاد باشم و خوش بگذرونم چرا خودم درگیر مشکلات زندگی یه نفر دیگه هم بکنم
البته ببخشیدا اینا نظر من بود
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان