امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

چیز مهمی نیست اقا علیرضا اخرش همون بیکاریه فقط یکم استرس الکی داره ولی در کمال ناباوری ی وقت دیدی ی جای دبش قبول میشی
پ ن :بانو اتریسا نیس من خودم امشب تازه شنیدم گفتم حتما بقیه تازه شنیدن یا نشنیدن
 سپاس شده توسط
معمولا هرسال چندساعت زودتر نتایج رو میزارن روسایت
الانم ی نگاه کردم گذاشتن ولی من شماره داوطلبیمو پیدا نمیکنم Khansariha (56)
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
منم کنکور ثبت نام کرده بودم ولی نرفتم آزمون بدم
وگرنه الان چه هیجانی داشتم
حیف
الان این حس هیجان رو از دست دادم
Gigglesmile

کنکوریامون چه کردند؟
خیلی وقته از حوا هستم خبری نیست
امیدوارم بهترین نتیجه رو گرفته باشه
 سپاس شده توسط
(1397 مرداد 9، 21:11)aliunknown نوشته است:
(1397 مرداد 9، 21:01)Alireza5 نوشته است: یادش بخیر یه زمان میرفتیم بیرون با خانواده بستنی میخوردیم  49-2

زاینده رود که خشکید ... بیرون رفتنای ما هم تموم شد  Hanghead

اصفهان دیگه جاذبه ی دیدنی نداره . کلا دیگه زندگی قشنگی های قدیمش رو نداره هرچی میریم جلو بدتر میشه . گرونی ها به کنار ... حداقل کاش شهرمون همون شهر قبلی بود

کنکور چی هست؟ ما که دیپلم گرفتیم و رفتیم پیش پدر مشغول کار شدیم . ادامه تحصیل ندادن شاید تنها کار مثبتی بود که تو زندگیم انجام دادم  Khansariha (69)
317 هورااا بالاخره یه همشهری پیدا شد تو کانون
4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v

خیلی مخلصیم 303 4chsmu1
البته ما اطراف اصفهانیم ؛ تو خود شهر نیستیم

(1397 مرداد 9، 21:16)majid78 نوشته است: چیز مهمی نیست اقا علیرضا اخرش همون بیکاریه فقط یکم استرس الکی داره ولی در کمال ناباوری ی وقت دیدی ی جای دبش قبول میشی
پ ن :بانو اتریسا نیس من خودم امشب تازه شنیدم گفتم حتما بقیه تازه شنیدن یا نشنیدن

هر کسی با هدف جلو بره موفق میشه
اگه همون 16 ؛ 17 سالگی هدفمون رو مشخص کنیم میدونیم که درس خوندن برامون بهتره یا شغل ازاد
این باعث میشه که تحصیل کرده ی بیکار نباشیم

(1397 مرداد 9، 22:42)زینبی نوشته است: معمولا هرسال چندساعت زودتر نتایج رو میزارن روسایت
الانم ی نگاه کردم گذاشتن ولی من شماره داوطلبیمو پیدا نمیکنم Khansariha (56)

شما هم مثل خواهر من ؛ معلومه کلا هدف از کنکور خوردن کیک و ساندیس بوده Khansariha (56)

خواهرم چند ساله داره شرکت میکنه و شهر خودمون قبول نمیشه ؛ امسال هم که قبول نشد فکر کنم از سازمان سنجش زنگ بزنن بگن اگه سال بعد هم قبول نشی داداشت رو میفرستیم خدمت 4chsmu1

من خیلی دوست دارم بدونم اون بنده خدایی که سرجلسه کنکور بچه ش دنیا اومده بود نتیجه ی کنکورش چی شد ؛ احتمالا الان نتیجه ی کنکورش 1 ماهشه .
 سپاس شده توسط
یا خداااااااا  God

نتایج اومد  1744337bve7cd1t81
 سپاس شده توسط
(1397 مرداد 9، 23:34)سالِک نوشته است: یا خداااااااا  God

نتایج اومد  1744337bve7cd1t81

فکر کنم یادم نمیره....خبر اومدنش رو اول اینجا دیدم Hanghead Gigglesmile
همه چی امن و امانه!
چند بار همه با خودشون تکرار کنن!
همهههههههههه چی امن و امانه....(اخه فعلا شبه. همه خوابیدن! 4chsmu1 :gigglesmile )
تضمینی نمیدم صبح هم به همین امن و امانی باشه Gigglesmile Gigglesmile 4chsmu1
شب خوش.
دوستان....التماس دعا داریم ...همرزما...خواهر کوچیکه تون رو فراموش نمیکنین دیگه. 49-2
 سپاس شده توسط
دو دقیقه مودم همسایه رو هک کردم از عذاب وجدان کوفتم شد کلا قطع کردم رفتم نت گرفتم  Khansariha (56)

یه اختلاص کوچیک هم نمیتونم کنم ؛ به چه دردی میخوام بخورم ؛ با این وضعیت میخواستم برای کاندیدای شورای شهر هم شرکت کنم

همیشه به خودم میگم شاید اگه ما هم موقعیتی داشتیم دزدی میکردیم . شاید بار اول سخت باشه و تو گلو گیر کنه ولی دفعات بعدی راحت تر میشه و شیرین تر
 سپاس شده توسط
من که کنکوری نیستم از سر بیکاری ثبت نام کردم ورفتم نشستم سر جلسه میخاستم خودمو بسنجم وگرنه رتبه 1 میشدم هم طبق آیین نامه نمیشد انتخاب رشته کنم 
همونجور که پیش بینی کرده بودم ،همه مطالب کتاب ها یادم رفته 
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
ناراحتم که چرا خیلی کم وقت گذاشتم  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1397 مرداد 9، 22:52)aliunknown نوشته است: خب اگه یادتون باشه (  4chsmu1 ) قبل اینکه برم به غیبت صغری  Hanghead  یچیزایی راجب به اپ کانون و چیزای مربوط بهش گفتم...
امروز رفتم سراغ برنامه نویسیش. چون دسترسی به هاست و .... بقیه ی چیزای کانون هم ندارم یکم کارم سخت شد مجبور شدم روی بعضی مشکلای ساده کلی وقت بزارم .... حالا بیخیال این چیزا بشیم و بریم سراغ اصل مطلب.
این نتیجه ی کار من تا الانه :
فایل رو از اینجا دانلود کنید و نصب کنید 
کارایی اپ فعلا در حد بالا آوردن سایت کانون بدون هیچ مشکلی ( دیدید که کانون تو گوشی چه شکلی باز میشه  4chsmu1 باید گوشی رو هی اینوری و اونوری کنی تا درست بشه، یا بعضی وقتا با پروفایل یکی دیگه وارد میشید و.... ) هست ...
هنوز خیلی کار دیگه مونده.
میخواستم براش پوش نوتیفیکیشن هم بزارم ( که وقتی کسی اورژانسی میشه کسایی که اپ رو نصب دارن باخبر بشن و خودشونو برسونن کانون ، یا اخرین اطلاعیه های کانون رو برای کاربرا نمایش بده و.... ) که خوشبختانه یا متاسفانه از شانس خیلی خوب من امروز وان سیگنال ایران رو تحریم کرد  4chsmu1 4chsmu1 Gigglesmile Gigglesmile و فعلا باید یه سرویس جایگزین و البته باکیفیت برای این مورد پیدا کنم .... 
دیگه اگه وقتش باشه یه سری ابزار مفید هم بهش اضافه میکنم.
مثل محاسبه ی روزهای پاکی. قرار عاشقی. صلوات شمار. یادداشت های شخصی.
اگه ایده ای دارید برام تو پروفایل بفرستید. سعی میکنم تا جایی که بشه عملیش کنم....
اگر هم میتونید تو برنامه نویسیش کمکم کنید خیلی خوشحال میشم. ( میتونم سورس کد رو بزارم رو گیت هاب تا گروهی روش کار کنیم ... )
پ.ن :
اگه بعد نصب مشکلی دیدید حتما در جریانم بزارید...

الان با همین اپ اومدم
فعلا خوبه و مشکلی نداره
ممنون
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1397 مرداد 10، 0:27)سالِک نوشته است: ناراحتم که چرا خیلی کم وقت گذاشتم  Hanghead

دیگه تموم شده اقا سالک...هرچی بود تموم شد.
الان همه ی هم و غم ما باید این باشه که شغل اینده مون رو با توجه به شخصیتمون و بازار کار و شرایط سالهای اینده ی کشور، درست انتخاب کنیم.
من که پشت کنکوری بودم میگم.....قبل از اینکه تمام انتخاب ها تون را بررسی نکردید روی سال دیگه  حساب باز نکنید.
تست هالند(شخصیت شناسی شغلی،)
خیلی خوبه....
میتونید رشته ای رو که نزدیک به صد در صد احتمال موفقیت داخلش دارید رو با کمک نتیجه اون تست و تحقیق روی رشته ها بفهمید.
اینم یکم تجربیاتم Hanghead Gigglesmile

موفق باشید بچه های کنکوری کانووووون 49-2
برای مهمترین انتخاب تون....شده چند روز کامل رو وقت بذارید.
چون بودن کسایی که حتی با رتبه های خوب وارد دانشگاه های خوب شدن و ....
پشیمون بودن از زدن برق...صنعتی اصفهان!
پزشکی....اصفهان!!!
حقوق....اصفهان!
روانشناسی....و...
خلاصه. حواسمون باید شش دنگ باشه.
اگرم کسی رشته خاصی میخونه لطفا اعلام کنه...چون ما چند تا سوال داریم....بدونیم بهتره.
 سپاس شده توسط
سلام دوستانم صبح بخير.
ان شاالله همه كنكوريامون موفق باشن 
من مديريت خوندم اگه سوالي در مورد اين رشته داشتيد در خدمتم
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلااااااام 49-2
صبح همگی به خیر و شادی..... Confetti
نمیدونم چرا بی خوابی زده به کله ام! چند وقته تا ده و اینا خواب بودما....همین یه امروز که کلا نباید بیدار باشمووووو...... :/
4chsmu1 4chsmu1 Gigglesmile

ممنون خاله شادن جون....ایشالا این چند روز هی بیاین کانون که مام سوالامون رو جمع کنیم یه جا ازتون بپرسیم 4chsmu1
دستتونم درد نکنه Gigglesmile
 سپاس شده توسط
(1397 مرداد 10، 0:23)Alireza5 نوشته است: دو دقیقه مودم همسایه رو هک کردم از عذاب وجدان کوفتم شد کلا قطع کردم رفتم نت گرفتم  Khansariha (56)

یه اختلاص کوچیک هم نمیتونم کنم ؛ به چه دردی میخوام بخورم ؛ با این وضعیت میخواستم برای کاندیدای شورای شهر هم شرکت کنم

همیشه به خودم میگم شاید اگه ما هم موقعیتی داشتیم دزدی میکردیم . شاید بار اول سخت باشه و تو گلو گیر کنه ولی دفعات بعدی راحت تر میشه و شیرین تر

حرفات منو یاد اون راننده تاکسی ای انداخت که کل مسیر رو داشت در مورد دزدی و اختلاس و کلاه برداری تو کشور صحبت میکرد، آخرش موقع حساب کرایه داشت بیشتر میگرفت 1
کسی که اینجا اینطوریه اگه یه کاره مهمی تو کشور بود بهتر از این در نمیومد.
وای به حال موقعی که بعضی خط قرمزها تو زندگی عادی بشن. اونموقع خیلس سخته که آدم خودش آدم قبلی کنه.
------------
منم چندین و چند مرتبه از این اختلاس های کوچیک انجام دادم. با خوندن این پست واسم یادآوری شدن...
الانم پشیمونم . هر چند بجای پشیمونی باید به این فکر باشم که اگه توآینده همچین موقعیت هایی پیش اومد باید چطور مدیریت کنم 1
 سپاس شده توسط
[تصویر:  500x327_1533126134248859.jpg][تصویر:  500x1007_1533125273096437.jpg]
(تصویر 7)نادر از هند نبرد، آنچه تو بردی ز دلم... #اخوان_ثالث1

پ ن:درسته من حالم خوب نیست...اما هستم1
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان