امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

دپرس چرا؟ Swear1
شاد باشین بابا 317
بیاین وسط
2uge4p4 | Khansariha (57)
53
 سپاس شده توسط
صفحات جديد براي من نمايش داده نميشه اخرين پستي كه ميبينم اخرين ارسال خودم تو اين انجمنه 
مشكل كجاست؟ Shy
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
اقا این اس ای که گفتید رو من اصلا تالا نشنیده بودم 
چیه ؟؟
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

[تصویر:  05_blue.png]

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
یه چیزی شبیه NA ولی برای امثال ما
میگم یدونه rezaKy داشتیم چی شد؟
53
(1397 دي 13، 13:15)Alone WarrioR نوشته است: اقا این اس ای که گفتید رو من اصلا تالا نشنیده بودم 
چیه ؟؟

یه انجمنه 
جستجو کنی داخل اینترنت بهش میرسی  303
سلام دوستان
الحمدالله حالم خیلی بهتره .. ممنون از دعاهاتون  302
جواب همه سوالا جلوی چشام بود  Khansariha (69)
سلام

شب تون بخیر.
امیدوارم شاد و پرانرژی باشید.   317
امروز برف اومد کلی. اولین برف زمستانی.  2uge4p4
شما هم برف رو تجربه کردید؟

(1397 دي 13، 13:41)جناب خان :) نوشته است: میگم یدونه rezaKy داشتیم چی شد؟

رضا یکی از بهترین های کانون بود واقعا.
این برادر ما سرباز شد. الان در حال رژه رفتن هست.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

اینجا برف اومد ولی همه ش آب شد
هعی

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1397 دي 14، 0:00)می توانم نوشته است: اینجا برف اومد ولی همه ش آب شد
هعی

آره. اینجا هم آب شد. 
یه جوری تند تند میومد که گفتم از فردا تو برف ها گیر می کنیم. 

به نظرتون تو این هوای سرد کسی میره استخر؟
من الان دارم میرم.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام خوبین؟
اینجا که تا حالا فقط یه بار برف اومده که تو تاریخ سابقه نداشته
الان هم هوا سرده.ولی نه خیلی
خوب دیگه چه خبر؟ 4chsmu1

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
چرا نمی رن آرمین خان
خوبم می رن

احوال مستر پشتکار
خبر خاصی نیست
سرما خوردگی در حد بنز

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
احوال میسیز می توانم؟ 4chsmu1 
چه خبر؟
مدتی نبودم کلا اینجا تعطیل شده Gigglesmile

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
❁﷽❁..ذکر روز شنبه {یا رَب العالَمین..ای پروردگار جهانیان} چه اعجاب انگیز است عظمت پروردگار.. پروردگارم... باشد که درك شکوه تو ترسهایم را بزداید و وجودم را متبرک سازد تا شایسته گردم که تو مرا در راه خویشتن به کار گیری. ..صبـح رابـرایتان لطیـف آرزو میکنم مانند گلهای زیبا و سفیدی و پاکی برفها به محکمی پیوند قلبها که یادآورخوبی‌هاست..سلاااااااام علیکم صبحتون بخیر شروع هفته تون به خیر و خوشی...۹۷/۱۰/۱۵

[تصویر:  16898405-1600-l.jpg]
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
(1397 دي 9، 1:43)mohsen73 نوشته است: سلام دوستان امشب دلم خیلی گرفته بود هوس کردم بیام به کانون سر  بزنم این مدتی که کانون نمیومدم شرایطم بد و بدتر شده و تقریبا هر رو یا یک روز در میون این کار رو انجام میدم دلیلشم استرس و ترس از اینده و فشار های روانی هست من در گذشته خیلی ادم موفقی بودم و همیشه مورد تحسین بقیه بودم و هر کاری که شروع میکردم به بهترین نحو ممکن انجامش میدادم ۷ سال از عمرمو سمپاد درس خوندم و کلا ادم مغروری بودم و استعداد خوبی هم داشتم شاید همین غرور کار دستم داد من تو زندگیم هیچی کم نداشتم خداروشکر هم از لحاظ خانوادگی و همه چیز ولی قدر هیچ کدومو ندونستم و با گناه همشو از دست دادم که حقم بوده.
 الان به جایی رسیدم که مدت هاست یه موفقیت کوچیک تو زندگیم نداشتم قبلا روابط اجتماعیم خیلی خوب بود الاناعتماد به نفسم به صفر رسیده حتی تو دانشگاه یا خیابون که راه میرم همش سرم پایینه دوست ندارم تو ایینه نگاه کنم سر چیزای خیلی ساده یا حرف یه غریبه  اونو توذهنم اب و تاب میدم و خودخوری میکنم خیلی زود رنج شدم ...الان که میینم از دوستام و رفیقام یجورایی عقب افتادم منو داغون میکنه بهشون حسودی نمیکنم دلم واسه خودم میسوزه که چقدر فرصت سوزوندم و گند زدم تو زندگیم راستشو بخاید من هیچ وقت فکر نمیکردم تو این سن تو همچین شرایط و جایگاهی باشم تو گذشته گیر کردم و بشدت ترس از اینده دارم  و این فکرا مدام ذهنمو میخوره تنها پناهم این مواقع خ ا هستش من به جایی رسیدم که دقیقا میدونم و به یقین رسیدم که این کار واسم ضرر داره و هر چی بدبختی میکشم از این گناهه ولی انگار هیچ غلطی نمیتونم بکنم...
من ادمی نیستم که مدام چسناله کنم و غر بزنم و از همچین ادمایی بدم میاد فقط حرف دلمو زدم که یذره خالی بشم ...
دقیقا هیچ برنامه ای برای پست گذاشتن تو کانون نداشتم...اما دقیقا دارم این مسیری و ک آقای محسن گفتن دارم میرم...ب کمکتون اورژانسی نیاز داشتم ک سر صبح قولم و شکستم اومدم اینجا....دیروز سر ی سهل انگاری شکستم....و عاجزم من:(
فکرم بسته شده:(
(1397 دي 9، 16:40)آقای ضربتی نوشته است: سلام به یک روش خوب برای کسب در آمد رسیدم
پرورش عقرب و گرفتن سم آن  4chsmu1
شما آقایون چرا اینجوری هستید؟؟؟؟؟ 17 همش راه های عجیب و غریب برای کسب درآمد....پسر ما رفته تو سربازی چند تا مورد عتیقه و اینا ک از این گور ها بیرون میارن دیده (فارسیش و چ بگم نتونستم1 ) ...حالا ک سربازی و تموم کرده میگه این کسب درآمده..... 1744337bve7cd1t81 
ب آقای ضربتی هم گفتم1 ی چیز جالبی ب شماهم بگم1 تو خونه ی ما این پسر خانواده ی ماهه سربازیشو تموم کرده دیروز خانواده ک کارت پایان خدمتش و دید باهاش اتمام حجت کردن ک ی ماه وقت داری کار پیدا کنی 4chsmu1 Khansariha (13) Khansariha (13) بیچاره شوکه شده1
(1397 دي 13، 22:29)آرمین نوشته است: شما هم برف رو تجربه کردید؟

فکر کنم سردترین زمستان و داریم تجربه میکنیم:(یا هم من اینطور فکر میکنم...نمیدونم اما چهار روز پیش بود برف اومد و هنوزم ک هنوزه پابرجاست1ما این اول زمستونی برف سنگین رو تجربه کردیم1
این چایی ها برای صبحانه برای آقایان کانون:

[تصویر:  16874613-6512-l.jpg]

ـــــــــــــــــ
این صبحانه هم برای دوست جان های خودم:( Khansariha (84) )

[تصویر:  44358839_2114180685268376_63434547239068...tagram.com]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان