امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

آپلود عکس
.
.
آپلود عکس
.
چقدر دوست داشتید رو ابرها بودید؟

عکس برای الان نیست . برای چند ماه پیشه

شاید بگین چه قشنگ . ولی کجاش اخه قشنگه 3 روز تو خونه حبس شده بودیم تا مه تموم شه و به کار و زندگیمون برسیم

پایین این قله یه روستا هست . این قله زیاد مرتفع نیست 10 دقیقه زمان لازمه تا برسی به نوک قله

این عکس رو من نگرفتم . یکی از دوستان گرفته . البته هدف ایشون از اومدن بالای قله برای گرفتن عکس نبود ؛ صرفا اومده بودن دنبال آنتن موبایل!

چرا انقدر همه مه رو دوست دارن؟؟؟ و چرا ما همیشه دعا میکنیم که هیچوقت مه نشه؟؟؟ 

نقل قول: شما هم برف رو تجربه کردید؟

تو تهران فقط چیزی از برف شنیدیم .
الان من چیزی هم بگم کسی باورش نمیشه . تا حالا شده انقدر برف بباره که مجبور باشین کانال درست کنین برای رفت و امد؟ یعنی حداقل 3 متر برف
نمونه ش میشه همون عکسی که خانوم مهرآسا صفحه قبل گذاشتن 
این اتفاق اکثر سالها میوفته
داخل شهر که رفت و امد زیاده خیلی قابل لمس نیست ولی داخل روستا که رفت و امدی نمیشه تا چند ماه پیوسته برف میباره و روی هم جمع میشه . هوا هم انقدر سرد هست که تا نوروز آب نشه
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
منطقه ما فقط بارونه.و برف نداریم.فقط یه سال به صورت استثنا برف اومد که خیلی برامون عجیب و جالب بود.
خوشبختانه ما وارد دوره سی ساله افزایش بارون شدیم.خدا رو شکر.
.....
خوب دیگه چه خبر؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
به به رامینم که اومد با وانت نارنجیش 317
چه برایمان آورده ای رامین ؟  4
53
(1397 دي 15، 14:52)رامین. نوشته است: چقدر دوست داشتید رو ابرها بودید؟

عکس برای الان نیست . برای چند ماه پیشه

شاید بگین چه قشنگ . ولی کجاش اخه قشنگه 3 روز تو خونه حبس شده بودیم تا مه تموم شه و به کار و زندگیمون برسیم

پایین این قله یه روستا هست . این قله زیاد مرتفع نیست 10 دقیقه زمان لازمه تا برسی به نوک قله

این عکس رو من نگرفتم . یکی از دوستان گرفته . البته هدف ایشون از اومدن بالای قله برای گرفتن عکس نبود ؛ صرفا اومده بودن دنبال آنتن موبایل!

چرا انقدر همه مه رو دوست دارن؟؟؟ و چرا ما همیشه دعا میکنیم که هیچوقت مه نشه؟؟؟ 

نقل قول: شما هم برف رو تجربه کردید؟

تو تهران فقط چیزی از برف شنیدیم .
الان من چیزی هم بگم کسی باورش نمیشه . تا حالا شده انقدر برف بباره که مجبور باشین کانال درست کنین برای رفت و امد؟ یعنی حداقل 3 متر برف
نمونه ش میشه همون عکسی که خانوم مهرآسا صفحه قبل گذاشتن 
این اتفاق اکثر سالها میوفته
داخل شهر که رفت و امد زیاده خیلی قابل لمس نیست ولی داخل روستا که رفت و امدی نمیشه تا چند ماه پیوسته برف میباره و روی هم جمع میشه . هوا هم انقدر سرد هست که تا نوروز آب نشه

ما دوروز برای گردش میریم تو این مکان ها و زوده زود برمیگردیم1ب خاطر همین مه همیشه دوست داشتنی هست1
اما شما چون کار دارین و مه خلل ایجاد میکنه ناراضی هستین.
من تجربه ی بودن تو چنین جایی رو دارم و خیلی هم عالیه1
ـــــــــــــــــــــــ
ی سوال کلی دارم از همه..چرا عکس پروفایل و امضاتون از بدو ورود ب کانون ثابته؟؟؟؟؟
ب نظرتون خونه تکونی کانون شامل پروفایل نمیشه؟؟؟؟؟
من مثلا زود ب زود دکور عوض میکنم1
و خانم زفیر رو چندین بار دیدم ک امضاشون متفاوت بوده و خیلی خوشم اومده ب خصوص حاوی اطلاعاتی هم بوده1
اما بقیه اکثرا ثابت هستند Khansariha (56) Khansariha (56)
ــــــــــــــــ
تو این مدتی ک پست نمیذاشتم خیلی عالی بود چون فقط نگاه میکردم و میدیدم چقدر فعالیت میشه...و میخوام از چند نفر تشکر کنم اولیش آقای آرمین هستند چون مرتب پست میزارن اما ی انتقادی بکنم از ایشون ک تاپیک ثابت کار مفید و خوشحالی و برنامه ریزی و ثبت سند کردن و بقیه رو ندیدم پست بزارن اما خب جای شکر داره ک همیشه پست میزارن.
آقا علی نباشن کانون مختله چون همش پست هاشون در زمینه های متفاوته و خیلی ب بقیه کمک میکنن1
آقای عاشق جزو کسانی هستند ک پست میزارن..
آقای اراده در زمینه ی قرمه سبزی..
و خانم کویین در زمینه ی پست گذاری برای ابهام اسمشون 302
و بقیه....
میگم بقیه چون من هیچ چیزی یادم نیست... Swear1 Swear1 کجایین؟؟؟؟
ی چند نفر از قدیمی هاهم میان میرن...یواله برای من ک چرا میای و چرا 5مین بعد میری؟؟؟؟خب ی خبری از خودت بگو 53258zu2qvp1d9v
البته ی نفررو هم یادم رفت بگم آقای سالک بودن..مشکلتون حل شد؟؟؟ 7
آقای جناب خان هم هرجا قهوه بود ظاهر میشن و بقیه زمانشون هم در حال نظاره ی افراد انلاین هستند...
ببینید این کارنامه ی کانون از اخرهای آبان تا امروزه 4chsmu1 Gigglesmile
خانم میتوانم.چیکا.زفیر.دارلینگ.حضرت عشق.شادن.مهر خدا.آدم برفی(اسمتون مبارک 302 ) .رضوانه...آقایان رامین.یوسف.آفبا.شازده.جناب خان..نیستین چرا؟

میگم کاش ی سرپرست هم برا افراد غایب داشتیم تا اطلاع کسب میکردن از نبود بقیه 4chsmu1
ـــــــــــــــــ
تو دوتا جا خیلی دوست داشتم جواب بدم اما نشد1
یکی ی پرسش بود یادم نیست اما خیلی جالب بود فکر کنم آقای عاشق گذاشته بودن و بقیه هم دیر جواب دادن...و یکی هم شب یلدا بود Khansariha (2)
ــــــــــــــــــــــــــ
و در نهایت دارم میرم گردگیری کانون ...اینطوری کانون رو تمیز میکنن  Khansariha (69) Khansariha (69) 4chsmu1 4chsmu1 49-2
ـــــــ
نقل قول: ی سوال کلی دارم ..چرا عکس پروفایل و امضاتون از بدو ورود ب کانون ثابته؟؟؟؟؟
ب نظرتون خونه تکونی کانون شامل پروفایل نمیشه؟؟؟؟؟
من مثلا زود ب زود دکور عوض میکنم1
و خانم زفیر رو چندین بار دیدم ک امضاشون متفاوت بوده و خیلی خوشم اومده ب خصوص حاوی اطلاعاتی هم بوده1
اما بقیه اکثرا ثابت هستند

دلیلی برای تغییر امضا و اواتار ندارم!
حتی بجز امضا و آواتار نوشته ی زیر اسمم هم ثابته چندین ساله اون زیر نوشته شده over dose
شاید اواتار رو عوض کنم ولی امضا رو فکر نمیکنم
این دختر چندین ساله تو امضای منه
حتی یک دقیقه هم حذف نشده
اسم این دختر نگینه
نگین نقطه . فرزند رامین نقطه
متولد 7 اردیبهشت 1391
محل تولد کانون ترک
من خودم کجا دنیا اومدم؟ خونه ی بابابزرگ . خونه ی کاه گلی که دو طبقه است . آشاقا دام ؛ اوست دام
محل تولد من : اوست دام پرده نین دالی
کلا این نقطه از خونه ی کاه گلی کلی دکتر مهندس تحویل مملکت داده . فقط من بینشون بی ثمر موندم ! الان این مکان تغییر کاربری داده و از کلینیک مامایی تبدیل شده به یوک یری

نقل قول: چه برایمان آورده ای رامین ؟  
محصولی شگرف از دست رنج مسئولین سرزمینم
هعععععی
بیخیال
چه میکنی خان؟ اوضاع و احوال خوبه؟
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
راستش من هیچ برنامه ای برای این پست نداشتم اما چون آقای پشتکار رتبه اول رو در پست امروز دارن خواستم پست بزارم و من اول شم 4fvfcja Smiley-face-cool-2

تمام تاپیک هارو تمیز کردم ب جز تعدادی ک موندن و اون هارم چون دوستان فعالیت دارن نرفتم سراغشون1

پست آخر امروزو میخواستم غذا بزارم اما ی متنی رو روزهاست تو پروفایلم دارم و میخوام شماهم ببینین و برای من خیلی جالب و ارزشمنده1
با تامل بخونید 1
روزو شبتون زیبا1
پ ن :وقت اذانه داره صداش میاد براتون بهترین هارو میخوام1
برا منم دعا کنید 1

ـــــــــــــــــــــــــــــــ

در #بهشت_زهرای تهران، شهیدی خوابیده است که قول داده است برای زائرانش دعا کند. سنگ قبر ساده او حرفهای صمیمانه اش در #وصیتنامه و قولی که به زائرانش می دهد دل آدم را گرم و امیدوار می کند. وصیت نامه متفاوت و خواندنی او پر است از نکات کلیدی و کاربردی... سلام علیکم و رحمه الله خداوند منان، تمام مخلوقات خود را در اختیار اشرف مخلوقات قرار داد تا اشرف مخلوقات حق را از باطل تشخیص دهد و سپس #حق را انتخاب نموده و دائم به یاد و رضای خداوند مشغول باشد تا از حق منحرف نشود. اگر این بنده اشتباه کند تمام محیط اطراف به او تذکر می دهند، اگر گوش و چشم او نمرده باشد اثبات این جمله بسیار ساده است! شما چهل روز #دائم_الوضو باشید خواهید دید که درهای رحمت خداوند چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد. #نمازهای_واجب خود را دقیق و اول وقت بخوانید، خواهید دید که چگونه درهای خداوند در مقابل شما باز خواهد شد. #سوره_واقعه را هر شب یک مرتبه بخوانید، خواهید دید که چگونه فقر از شما روی برمی گرداند. انسان اگر می خواهد به جایی برسد، با #نماز_شب می رسد. برادران و خواهران من، اگر ما در راه امام زمان(عج) نباشیم بهتر است هلاک شویم و اگر در راه امام زمانمان استوار بمانیم بهتر است آرزوی #شهادت کنیم، زیرا شهادت زندگی ابدی است. برادران و خواهران من، #امام_زمان(عج) غریب است. نباید آقا را فراموش کنیم، زیرا آقا هیچ وقت ما را فراموش نمی کند و مدام در رحمت دعای خیرش هستیم. از شما بزرگواران خواهشی دارم، بعد از نمازهای یومیه دعای فرج فراموش نشود و تا قرائت نکردید از جای خود بلند نشوید زیرا امام منتظر دعای خیر شما است. هر گناه ما، مانند سیلی است برای حجت ابن الحسن (ارواحنا فداه) سه چیز را هر روز تلاوت کنید 1- زیارت عاشورا 2- نافله 3- زیارت جامعه کبیره اگر درد دل داشتید و یا خواستید مشورت بگیرید بیایید سر مزارم، به لطف خداوند حاضر هستم. من منتظر همه شما هستم. دعا می کنم تا هرکسی لیاقت داشته باشد #شهید شود. خداوند سریع الاجابه است، پس اگر می خواهید این دعا را برای شما انجام دهم شما هم من را با خوشی یاد کنید. همه ما همدیگر را در آخرت زیارت می کنیم. یکی با روی ماه و یکی با روی سیاه، انشالله همه با روی ماه باشیم. و سلام را به امام زمان(عج) بفرستید تا رستگار شوید. خواندن #فاتحه و یاد شما بسیار موثر است برای من، پس فراموش نکنید و از من راضی باشید. همه شما را به جان حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) قسم می دهم که من را فراموش نکنید و یادم کنید من هم حتما شما را یاد می کنم. نگذارید شیطان باعث جدایی ما بشود. السلام علیکم #شهید_مدافع_حرم #سجاد_زبرجدی آرامگاه: قطعه ۵۰ بهشت زهرای تهران، چند قدم بالاتر از یادبود شهدای مفقودالاثر یگان فاتحین
(1397 دي 15، 17:35)مهر آسا نوشته است: راستش من هیچ برنامه ای برای این پست نداشتم اما چون آقای پشتکار رتبه اول رو در پست امروز دارن خواستم پست بزارم و من اول شم 4fvfcja Smiley-face-cool-2
زهی خیال باطل, زهی خیال خام 4fvfcja

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1397 دي 15، 19:56)پشتکار نوشته است:
(1397 دي 15، 17:35)مهر آسا نوشته است: راستش من هیچ برنامه ای برای این پست نداشتم اما چون آقای پشتکار رتبه اول رو در پست امروز دارن خواستم پست بزارم و من اول شم 4fvfcja Smiley-face-cool-2
زهی خیال باطل, زهی خیال خام 4fvfcja

قبلا ب آقای بمب انرژی میگفتم عاغا کمتر پست بزار ایشونم میگفت چشم Smiley-face-whistle-1 (دروغ گو ؟؟؟؟؟من؟؟؟؟؟!!!!! Esteghfar )
حالا ی رقیب پست گذار پیدا شده...عاغا ب من چ 100پست بزارین...فقط جالب توجهتون باشه ک....من ب خاطر خودتون میگم...استراحت کنید..نفسی بکشید..19تا پست برای قلبتون خوب نیست 4chsmu1 همین. Smiley-face-whistle-1
سلام

چه شلوغ پلوغ شده.  317
همش تقصیر رامین. و پشتکار و خانم مهرآسا هست.  49-2

بمب انرژی اون جارو برقی رو بیار باید یه تمیزکاری اساسی انجام بدی.  4chsmu1

رامین. خوشحالم که به کمپین #نه_به_رامین پیوستی.
من با این کمپین به خیلی جاها رسیدم. می دونم برای تو هم همین اتفاق می افته.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

Khansariha (45)
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
به به عجب شلوغ و پلوغ

من هر وقت پستای رامین خانو می خونم به خودم می گم خجالت بکش برو ترکی بیاموز
ولی اصولا فقط دو سه ثانیه خجالت می کشم و میذارمش بعد از ال و بل و جیمبل

رامین خان آدم که تو موقعیت قرار بگیره می فهمه مه و برف و رگبار و ... اصولا عکساش قشنگ تره 
چون خودش شرایط داره

آرمبن خان این کمپین واقعا مراد می ده؟

مرسی مستر پشتکار
ارادتمندیم

خانم مهرآسا
اسم منو سر کارنامه آوردی منظورت چیه؟
می خوای بگی شاگرد اول شدم؟
آخ جون

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1397 دي 16، 0:37)می توانم نوشته است: به به عجب شلوغ و پلوغ

من هر وقت پستای رامین خانو می خونم به خودم می گم خجالت بکش برو ترکی بیاموز
ولی اصولا فقط دو سه ثانیه خجالت می کشم و میذارمش بعد از ال و بل و جیمبل

رامین خان آدم که تو موقعیت قرار بگیره می فهمه مه و برف و رگبار و ... اصولا عکساش قشنگ تره 
چون خودش شرایط داره

آرمبن خان این کمپین واقعا مراد می ده؟

مرسی مستر پشتکار
ارادتمندیم

خانم مهرآسا
اسم منو سر کارنامه آوردی منظورت چیه؟
می خوای بگی شاگرد اول شدم؟
آخ جون

کی شلوغ پلوغ کرده؟؟؟؟ Khansariha (89) 6 4chsmu1 317

ــــــــــــــــــــ
آره تو فعالیت در کلاس از آخر اول شدی  53258zu2qvp1d9v Khansariha (56) Khansariha (56)
میگه آخ جون vayy
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
گاهی وقت ها بیخیال تموم دنیا شین و خیلی قایمکی برین سراغ کاری ک میخواین انجامش بدین و تو روزمرگی های سرسام آور زندگی ممکن نیست ک وقت بزارین براش 4chsmu1
مثل ی کافی شاپ ک تنهایی برین...مثل غذا...مثل فیلم...مثل پیاده روی...مثل رمان و مثل فیلم 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v
تو شب ساعت 1 دارم بهترین فیلم دنیا رو میبینم و زدم ب بیخیالی....چون واقعا خسته شدم 1
ــــــــــــــــــ
چرا ذرت مکزیکی انقدر گرون شده ب نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیروز 7تومن دادم ب ی لیوان کوچولو و هنوزم درد این ولخرجی و دارم...ی توصیه این روزها تنهایی برین کافی شاپ و رستوران مخصوصا اگر از اون هایی هستین ک حساب و کتاب باشماس1
ذرت مکزیکی خودت درست کن خرجش کمتره خوشمزه تر هم هست 4chsmu1
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
(1397 دي 16، 1:07)rezvaneh نوشته است: ذرت مکزیکی خودت درست کن خرجش کمتره خوشمزه تر هم هست 4chsmu1

صلوااااااااااااااااااااات  Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)

اونم گرون میشه بابا...با صاحابش حرف زدم قیمت هارو گرفتم...بعد ب این نتیجه رسیدم از ذرت بدم میاد 4chsmu1 4chsmu1
همه چ گرون شده  Shy Shy Swear1 Swear1 Swear1
ـــــــــــــ
بعله دیگه اینطوری برگشتم طوفان کردم 4chsmu1 4chsmu1 20 شدها پست هام Khansariha (13) Khansariha (13)
رتبه اول امروزم Khansariha (69) 4chsmu1 65
دیگه جمع کنین کم کم برین بخوابین منم چراغ هارو خاموش کنم...گاز و هم ببندید من نمیدونم گاز کجاست 4chsmu1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان