امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1397 دي 30، 23:17)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1397 دي 30، 22:13)آرمین نوشته است:
(1397 دي 29، 21:08)BlueBoy نوشته است: سلام دوستان عزیز
از نظر شما بهترین مرورگر گوشی برای کار کردن با سایت کانون چیه؟
من چندتا امتحان کردم هرکدوم یه مشکلی داشت
کروم نصف صفحه سفید میشه
سی ام بروزر موقع تایپ یهو نشانه میپره اول خط
یا گاهی زوم نمیکنه روی قسمت پاسخ و وقتی کیبورد باز میشه باکس پاسخ دیده نمیشه 
اصلا یه مشکلاتی میبینم که فکر میکنم گوشیم جن زده شده  45

سلام
برادر اصلا چه معنی داره کانون رو با گوشی باز کنی؟  Kill 
کانون رو باید با ماینتور 32 اینچ باز کرد. حیفه کانون نیست که با 5 6 اینچ تصویر بالا بیاریش؟  4chsmu1

چرا از اپلیکیشن کانون استفاده نمی کنی؟

سلام آرمین جان
این اپلیکیشنی که بالا لینک دانلودش رو گذاشتیم فکر کنم کار نمی کنه.

اون رو هم قبلا امتحان کرده بودم ولی نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم :/

عاشق جان الان دانلودش کردم لینک سالمه
ولی موقع لاگین کردن ارور میده
tapatalk will not work on this forum before forum admin install & activate tapatalk plugin on forum side
و اینکه نتونستم اخرین ارسال هر انجمن رو ببینم. فقط اولین رو نشون میده

قبلا یادمه کار میکرد حدود یه سال نیم پیش...
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
❁﷽❁.. ذکر روز دوشنبه {یا قاضیُ الحاجات..ای براورنده حاجات} الهی تومهربانی و دست گیــرنده مستمنــدان، لطف و کرمـت را از ما دریــغ مدار؛ از عالمت حیــرانم و در خـــود سرگردان، باحالتی پریشان به درگاهت نالانم ؛ و از دیده گریان و همه جا به سوی تو روان ؛تو کریمی و بزرگوار، رحیمی و بخشنده ؛ چون هر دردی که از سوی تو رسـد رحمت است ...سلااااااام اولین روزبهمن ماه تون پر از خیر و برکت...۹۷/۱۱/۱

[تصویر:  16910003-2589-l.jpg]

پ ن:امروز 1 بهمن ماهه1 براتون بهترین هارو از خدا میخوام1
لطفا لبخند بزنید...تموم حس های خوب دنیا هم برای شما1
و دیگه عرضم ب حضورتون ک ...هیچی دیگه  4chsmu1 4chsmu1 فعالیت کنید1
پ ن2:دیروز نتم تموم شده بود تا امروز همش میگفتم کانون موند Khansariha (13) اومدم دیدم دقیقا چیز خیلی زیادی هم از دست ندادم ...ماشالله فعالیتتون انقدر زیاده 65 65 Khansariha (56) Khansariha (56) Khansariha (56)

پ ن3:عضو جدیدی اومده انگار Smiley-face-cool-2 بله خبر جدید اینه ک ی نفر جدید اومده کانون 49-2 خوش اومده 53

پ ن4:بقیه کجان؟؟؟؟ Smiley-talk038
سلام
مثله اینکه قراره تغییراتی تو کانون اتفاق بیفته
ان شاءالله که خیره
امیدوارم مدال ها، اعتبارات و ستاره ها نپره 65
مدیرای عزیز و زحمت کش مراقب باشید 4chsmu1
سپاااااس زیاد 53
(1397 بهمن 1، 19:41)Queen نوشته است: سلام
مثله اینکه قراره تغییراتی تو کانون اتفاق بیفته
ان شاءالله که خیره
امیدوارم مدال ها، اعتبارات و ستاره ها نپره  65
مدیرای عزیز و زحمت کش مراقب باشید  4chsmu1
سپاااااس زیاد  53

خانم کیو منم نگران مدالاتون شدم  یهو  4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1

مدیران لطفا مراقب مدال ها باشن .... خون دل خوردیم براشا  Gigglesmile

پ ن : تو رو خدا اعتبارای منو صفر نکنید فقط  vayy 63 63 63
 سپاس شده توسط
کاش یهویی خیلی یهوییی بله بازم یهویییییی همه ی اعتبارها و مدال ها بپرن مخصوصا مثلا مدال های آقای آرمین..خانم رضوانه..خانم کویین بعددددد اعتبارهای آقای عاشق.....خیلی یهویی ها  4 بعد هم لطفا کسی اینطور فکر نکنه ک من از حسودیم این و میگم هااااا Smiley-face-cool-2 اتفاقه دیگه می افته 4chsmu1

بعد میگگگگگگگگگگگگگم کاااااااااش این رنگ اسم ها هم بپره همه آبی بشن Nishkhand 36 

یعنی قراره چ اتفاقی بی افته؟؟؟؟؟ 39
ـــــــــــــ
پ ن:داشتم اعتبارهام و نگاه میکردم لازم دیدم ک یکی از حربه های (حربه رو درست نوشتم  106 ) بله داشتم میگفتم حربه های دشت اعتبار رو بهتون بگم 4chsmu1 هیچی دیگه میاین شبانه بعد ی عکس غذای خوش رنگ و میزارین بعد همه ک میبینن اینطوری میشن 1744337bve7cd1t81 بعد ی اعتبار مثبت خوشگل میدن 4fvfcja 
خداشاهده نصف اعتبارهام و میزدم پست ش و ببینم میدیدم غذا vayy بعد مثلا تابستون گذاشتم از یادم رفته الان ک خودم میبینم میگم خدایا این چ بازی با روح و روان بوده؟ Khansariha (70)

پ ن2: 4chsmu1 ب یاد گذشته:(ببینین کسی از پشت مانیتور هم بدوبیراه نگه....بدش هم نیاد هااااااا...چون من پشت این مانیتور بادیدن این عکس اینطوری Khansariha (60)  شدم 53258zu2qvp1d9v 4chsmu1 .خیلی زیباست 4chsmu1 Smiley-talk038
[تصویر:  92hh_425701892_103639.jpg]

پ ن واقعی:صفحات پارسال و قبل ترهارو ببینین مشاهده میکنین ک جو کانون چقدر پر جمعیت و صمیمی تر بوده 22 هیچی دیگه همین 29
[تصویر:  0204.jpg]
هرگز نشه فراااااموووووش
مکتبخوووونه ی این کاااانووون
[تصویر:  Untitled_2.png]
سلام دوستان

انشاءالله هیچی پاک نمیشه.  128fs318181
پاک شد هم تلاش می کنیم برشون گردونیم.  Khansariha (69)
اما که برنگشت، دیگه ما نمی تونیم کاریش کنیم.  4chsmu1

همه چی خوب پیش میره به امید خدا.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

اینجور که گفتی احتمالا کانونو قراره بفرستین تو هوا  Gigglesmile Gigglesmile Gigglesmile

سلام کانونیااااا  317
❁﷽❁.. ذکر روز سه شنبه {یا اَرحَمَ الراحمین.. ای بخشنده ترین بخشندگان} مهربانان.. الهی.. روز سردتون شادوخوش خاطره، بخت واقبالتون بلند،طبل شادیتون، پرصدا،قصهء غم،ازکتاب عمرتون جدا و کانون زندگیتون گرم...سلاااااام روزتون نیک روزگارتون شاد و زیبا عاقبت تون بخیر ..۹۷/۱۱/۲☆

[تصویر:  16912050-6234-l.jpg]

پ ن:پست گذاری بقیه افراد کانون 1744337bve7cd1t81 شب نمیخوابین؟؟؟؟؟؟
آقای آرمین صبح ساعت 6 پشت سیستم چیکار میکنین؟؟؟؟ 17

بابا شب بخوابین خب..مگه جغد هستین ؟؟؟(شوخیه ها1 ) نصف شب آدم بیدار میشه برا آب خوردن ن اینکه بیاد کانون ک....اون مال تابستونه 53258zu2qvp1d9v 4chsmu1

چراغ های کانون هم روشن مونده Swear1 کی مسئولیتش و برعهده میگیره ؟؟؟؟؟؟؟داعش؟؟؟؟؟ vayy
سلام

خانم مهرآسا آدم باید سحرخیز باشه.  317
سحر یعنی ساعت 4.  2uge4p4
ساعت 6 که دیگه صبح هم محسوب نمیشه. رو به ظهره.  4chsmu1

چراغ ها رو که همیشه اراده خاموش می کرد. اراده کجایی پاسخگو باش.  Swear1

علی جان
دفعه پیش خودم هم در وضعیت عمل انجام شده قرار گرفتم.
بک آپ ها گرفته شده و انشاءالله مشکلی پیش نمیاد.
یه تیم خفن پشت این قضیه است.  Khansariha (69)

(1397 بهمن 2، 11:46)آقای اراده نوشته است: اینجور که گفتی احتمالا کانونو قراره بفرستین تو هوا  Gigglesmile Gigglesmile Gigglesmile  

یه چیزی اون ورتر.
حالا ببین و تعریف کن.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

برای کنار گذاشتن تنبلی و رخوت و ایجاد انگیزه چه باید کرد؟  Hanghead
یکی بیاد کمک 53258zu2qvp1d9v
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
 سپاس شده توسط
(1397 بهمن 2، 18:03)BlueBoy نوشته است: برای کنار گذاشتن تنبلی و رخوت و ایجاد انگیزه چه باید کرد؟  Hanghead

سلام
باید ورزش کنی.
من رفتم دویدم و برگشتم خونه. 
الان هم کلی انرژی دارم.  317

دوست دارم هزار تا کار انجام بدم اما تا زمان خواب دو ساعت بیشتر وقت ندارم.  53258zu2qvp1d9v
این خیلی نامردیه.  Swear1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1397 بهمن 2، 17:30)آرمین نوشته است: سلام

خانم مهرآسا آدم باید سحرخیز باشه.  317
سحر یعنی ساعت 4.  2uge4p4
ساعت 6 که دیگه صبح هم محسوب نمیشه. رو به ظهره.  4chsmu1

چراغ ها رو که همیشه اراده خاموش می کرد. اراده کجایی پاسخگو باش.  Swear1

من سکوت 1744337bve7cd1t81 

(1397 بهمن 2، 18:03)BlueBoy نوشته است: برای کنار گذاشتن تنبلی و رخوت و ایجاد انگیزه چه باید کرد؟  Hanghead

سخنرانی انگیزشی...اگر میخواین بگین پیشنهاد بدم چ صفحه هایی هستن1 دوری از خ ا حتما1
این خ ا باعث کسلی و حس تنبلی میشه....یعنی تا ی هفته دلت میخواد فقط سکوت باشه و بشینی سرجات....دوری از انرژی و آدم های منفی...
و شروع کردن بدون توجه ب حس و حالت1

(1397 بهمن 2، 20:03)آرمین نوشته است:

سلام
باید ورزش کنی.
من رفتم دویدم و برگشتم خونه. 
الان هم کلی انرژی دارم.  317

دوست دارم هزار تا کار انجام بدم اما تا زمان خواب دو ساعت بیشتر وقت ندارم.  53258zu2qvp1d9v
این خیلی نامردیه.  Swear1

آقای آرمین نمیدونم شما کجا هستین اما مطمئنم اگر منطقه ی ما بودین قطعا این حرف و نمیگفتین...آقای مدیر کل اینجا همه برای کارهای واجبشون هم 2ظهر میرن بیرون قندیل نبندن  Swear1 Swear1 تازشم همه جا یخ و برفه 53258zu2qvp1d9v دویدن تو این هوا؟؟؟؟ Khansariha (56) Khansariha (56)
خانم مهر آسا این تیکه خیلی خوب بود:

(1397 بهمن 2، 20:28)مهر آسا نوشته است: و شروع کردن بدون توجه ب حس و حالت1

49-2 49-2 49-2 

نقل قول: آقای آرمین نمیدونم شما کجا هستین اما مطمئنم اگر منطقه ی ما بودین قطعا این حرف و نمیگفتین...آقای مدیر کل اینجا همه برای کارهای واجبشون هم 2ظهر میرن بیرون قندیل نبندن  [تصویر:  swear1.gif] [تصویر:  swear1.gif] تازشم همه جا یخ و برفه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] دویدن تو این هوا؟؟؟؟ [تصویر:  khansariha%20(56).gif] [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

اینجا هم سرده اما نه به اندازه اون جا. 4chsmu1
فقط چند درجه زیر صفره.

برف ها از هفته پیش هنوز کامل آب نشدن.
اما من مسیری رو انتخاب کردم که می دونستم برف روبی شده و لیز نمی خورم.  128fs318181

کسی که یک سال تو شرایط آب و هوایی مختلف تمرین ورزشی داشته، بدنش با شرایط مختلف آداپته میشه و مشکلی پیش نمیاد.
بله اگه کسی تازه تو این هوا برای اولین بار بره بدوه، احتمالا سنکوپ کنه.  4chsmu1

البته من هم احتمالا دیگه نرم بدوم.
یهو هوا پنج شیش درجه سردتر میشه من غافل گیر میشم.  4chsmu1

آقا ورزش که فقط دویدن نیست.

کسی که می خواد تنبلیش برطرف بشه و حس و حالش بیاد سر جاش،
کافیه روزی 20 تا دونه شنا تو خونه بره.
یا 50 تا پروانه بزنه.
بعد از یک هفته خودش تفاوتش رو با قبل می بینه.
امتحان کردم که میگم.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1397 بهمن 2، 20:49)آرمین نوشته است: کسی که یک سال تو شرایط آب و هوایی مختلف تمرین ورزشی داشته، بدنش با شرایط مختلف آداپته میشه و مشکلی پیش نمیاد.
بله اگه کسی تازه تو این هوا برای اولین بار بره بدوه، احتمالا سنکوپ کنه. 
4chsmu1

البته من هم احتمالا دیگه نرم بدوم.
یهو هوا پنج شیش درجه سردتر میشه من غافل گیر میشم.  4chsmu1

آقا ورزش که فقط دویدن نیست.

کسی که می خواد تنبلیش برطرف بشه و حس و حالش بیاد سر جاش،
کافیه روزی 20 تا دونه شنا تو خونه بره.
یا 50 تا پروانه بزنه.
بعد از یک هفته خودش تفاوتش رو با قبل می بینه.
امتحان کردم که میگم.  Khansariha (69)

اون جمله ی قرمز و دیدم یاد این فیلم های انگیزشی افتادم ک طرف تو شرایط سخت تمرین میکنه میره قهرمان میشه بعد تصورم هم از شما از ی مدیر عینکی ک پشت سیستم هست ب ی ورزشکاره هیکلی و جدی تبدیل شد 4chsmu1 Khansariha (56) Khansariha (56)  

این 50پروانه رو برا کسانی میگن ک خونشون مستقل هست هاااا دوستان لطفا تو آپارتمان موجب درگیری و مشاجره نشین همون بشینین منج بازی کنین یا یوگا برین خیلی هم ورزش خوب و شیکی هستن Khansariha (69) 4chsmu1

پ ن:دقت کردین امروز آقا آرمین تو شبانه چقدر پست گذاشتن و ب حرفشون گرفتیم؟؟؟؟ 4chsmu1 4chsmu1 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v من و ک ولله تو ی تاپیک دیگه پست میذارم همه تعجب میکنن آقا آرمین شماهم شبانه پست میذارین همه تعجب میکنن 53258zu2qvp1d9v و البته چند وقتیه اون خوش خطی هم مونده پست نذاشتین1

و دور از چشممون نمیمونه هااااااا آقا رامین نیستن ک خاطره تعریف کنن 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v هرجا هستن سلامت باشن...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان