امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1398 آذر 2، 18:42)دیوار نوشته است: خب اینترنت ما هم وصل شد.
کم کم وصل میکنن واسه همه رو، چون یهو وصل کنن احتمال داره مردم از شدت ذوق به زیر ساخت هاشون آسیب بزنن. و فکر کنم امشب همه بخاطر شادی بریزن تو خیابون ها   Gigglesmile
--

دیگه نبینم شیطونی کنین، اعـــــتراض بی اعـــــــــــتراض.
حرف زدین اینترنتون رو قطع میکنیم.
هر چی گفتیم بگین چشم، بچه های خوبی باشین . وگرنه خودتون میدونید.

--

و اینم از حال و روز ک ش و ر ما... .
حیف که گفتن حرف سیاسی ممنوعه
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
وای فای که کلا وصله اما ایرانسل وصل نیست منم کار داشتم با ایرانسل نتونستم وصل شم ولی مودم مشکلی نداره مخصوصا اینکه اعتبار مخابراتم تمدید کردن خوبه باز.
 سپاس شده توسط
یعنی برای همه ی شمایی که با مودم وصل میشید گوگل بالا میاد؟
پس چرا برا من نمیاد 39
 سپاس شده توسط
من اینستا و تلگرام و واتس آپ و دیدم ک اهل خونه وصل هستن.فکر کنم گوگل با مودم بیاره.والا الان از آنجایی ک در مکانی ک هستم وای فای خط نمیده نمیتونم بگم وصل میشه یا نه 4chsmu1
برد مودم ما سوخته بود از اونموقع وای فای خط نمیده کلا ی ذره ک دور میشی ازش نمیتونی وصل شی باید بغلش کنی  Khansariha (18)
 سپاس شده توسط
(1398 آذر 2، 19:48).... نوشته است:
(1398 آذر 2، 18:42)دیوار نوشته است: خب اینترنت ما هم وصل شد.
کم کم وصل میکنن واسه همه رو، چون یهو وصل کنن احتمال داره مردم از شدت ذوق به زیر ساخت هاشون آسیب بزنن. و فکر کنم امشب همه بخاطر شادی بریزن تو خیابون ها   Gigglesmile
--

دیگه نبینم شیطونی کنین، اعـــــتراض بی اعـــــــــــتراض.
حرف زدین اینترنتون رو قطع میکنیم.
هر چی گفتیم بگین چشم، بچه های خوبی باشین . وگرنه خودتون میدونید.

--

و اینم از حال و روز ک ش و ر ما... .
حیف که گفتن حرف سیاسی ممنوعه

واقعا حیف! 45
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
برم ب مدیر بگم آقای دیوار و آقای سعید دلشون میخواد سیاسی حرف بزنن 4 19 9
آقا بیخیال ،درسته الان همه کارشون بند شده ب این اوضاع ولی خب دیگه چ کار کنیم؟هیچ کاری دقیقا هیچ کاری از هیچ کسی برنمیاد پس تا ۱۴۰۰ خوش باشین Khansariha (7)
دیشب یکی گفته بود یارانه معیشتی رو نریختن راست گفت؟؟؟ی سوال بپرسم ؟؟سیاسی نیست هااا.کی جزو اون ۴۰ میلیون نفره ک یارانه معیشتی رو ریختن حسابش؟؟آخه حساب خانواده ماهم خبری نبود و پرنده پر نمیزد  Shy امشبم قرار بود حساب بقیه پر شه.
آقا رامین؟؟؟یادته رو ۴۵ تومن اعضا حساب میکردی؟؟بیا ک یارانه ها بیشتر شدن  Smiley-face-whistle-1
 سپاس شده توسط
(1398 آذر 2، 23:09)atrisa نوشته است: برم ب مدیر بگم آقای دیوار و آقای سعید دلشون میخواد سیاسی حرف بزنن 4 19 9
آقا بیخیال ،درسته الان همه کارشون بند شده ب این اوضاع ولی خب دیگه چ کار کنیم؟هیچ کاری دقیقا هیچ کاری از هیچ کسی برنمیاد پس تا ۱۴۰۰ خوش باشین Khansariha (7)
دیشب یکی گفته بود یارانه معیشتی رو نریختن راست گفت؟؟؟ی سوال بپرسم ؟؟سیاسی نیست هااا.کی جزو اون ۴۰ میلیون نفره ک یارانه معیشتی رو ریختن حسابش؟؟آخه حساب خانواده ماهم خبری نبود و پرنده پر نمیزد  Shy امشبم قرار بود حساب بقیه پر شه.
آقا رامین؟؟؟یادته رو ۴۵ تومن اعضا حساب میکردی؟؟بیا ک یارانه ها بیشتر شدن  Smiley-face-whistle-1

نکته اش اینجاست که همه جا میگن حرف سیاسی نباید زد ولی ای کاش سیاست هم کاری با زندگی آدم نداشت که اون موقع آدم انقدر حرص نمی خورد Hanghead والا برای ما که هیچی نریختن.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
خدایی من حس میکنم دروغه 1744337bve7cd1t81 آخه هرکسی اومده گفته نریختن 17 
پ ن:آقا ما ی عمه ای داریم ک ترکیه ست بیچاره امروز با ترس چند بار زنگ زده بعد ک برداشتیم دست و پا شکسته میگه ک حالتون خوبه؟چ شده؟ Khansariha (13) این بچه های فامیل های ما انقدر استوری و عکس میذاشتن بعد چندروزی ک خبری ازشون نشده با نگرانی زنگ زده ک چ شده و البته انقدر رسانه های خارجی تصاویر بدی نشون میدادن ک منم خودم با اینکه اینجام نگران خودمون شده بودم ک چ خبره..با ی لحنی هم میگفت ک منکه کلا فکر کردم ما تو ایران نیستیم.تصاویر یمن بگم کم گفتم 22 

پ ن ۲:من زیاده روی کردم فکر کنم.پایان: )
 سپاس شده توسط
من با کامپیوتر نمیتونم وارد سایت کانون شم 22 وای فای وصله ولی نمیاره چرا Swear1
 سپاس شده توسط
نقل قول: امروزم همه میگن با وای فای رفتن

اقا چرا این اینترنت موبایل وصل نمیشه همه ریختن دارن از نت وای فای من استفاده میکنن نابود کردن حجمم رو  65
چقدر مهمان ناخواسته داریم الان از همسایه گرفته تا پسر خاله و پسر عمو و داداش و ابجی الان همگی اومدن خونه ی ما به مودم وصل شدن و در حد توان دارن حجم میخورن  Muscular
این مصرف برای 3 ساعت گذشته است که فهمیدیم نت وصل شده  Khansariha (70) 
[تصویر:  IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B1%DB%B1...%DB%B5.png]

نقل قول: آقا رامین؟؟؟یادته رو ۴۵ تومن اعضا حساب میکردی؟؟بیا ک یارانه ها بیشتر شدن  Smiley-face-whistle-1

شما هم خیلی بخشنده  Smiley-face-whistle-1
فقط کافیه لب تر کنم بازم شبانه روزی خالی از سکنه بشه  65
اینکه برای شما نریختن نشونه ی اینه که شما جزو قشر مرفه مملکت محسوب میشین . مبارکه  Khansariha (70)

نقل قول: چقدر شعر پروفایل شما زیباست
قبلا یک جا شنیده بودمش  53

خیلی ممنون
شعر مولاناست
کلا مضمون شعر اینه که اگه تفکرتون رو مثبت کنین دیگه روحتون عذاب نمیبینه و زندگیتون شادتر میشه
میگه بجای اینکه تفکرتون رو نداشته ها باشه به داشته هاتون شکرگزار باشین و با خوشی زندگی کنین
زندگی به هر حال داره میگذره این ماییم که انتخاب کنیم تو زمان حال با داشته هامون شاد باشیم یا با نداشته هامون ناراحت .
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
سلام کانون Khansariha (96)

همگی خوبین ؟
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
(1398 آذر 2، 23:42)rezvaneh نوشته است: سلام کانون Khansariha (96)

همگی خوبین ؟

سلام رضوانه خانوم
خوش اومدین  53

(1398 آذر 2، 23:49)cornrose نوشته است: منم وای وای میخوااامT_T
هی نگین جلوم

فکر کنم تنها کسی هستین تو ایران که هنوز زیر اکانت تلگرامش نوشته آخرین بازدید بیش از یک هفته پیش  19
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
من با وای فای تو اینستا دارم خلاصه ی ی فیلمی و نگاه میکنم 4chsmu1 شقایق جون بگو کدوم صفحه رو میخوای نگاه کنم گزیدش و میام میگم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلام رضوانه جون Khansariha (48)
تو خوبی؟

برای ما هم پول نریختن 22
تلگرام و گوگل هم بالا نیومد 22
 سپاس شده توسط
دوستان با اجازتون زدم تو کار رگباری  Khansariha (13)

بریم بخوابیم ، دیر وقته .

شب بخیر همگی  103
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان