امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: ولی سرما شرف داره به گرما و تابستون
سرما رو میشه لباس گرم پوشید ولی تابستون چی ادم خفه میشه  میپزه از گرما [تصویر:  khansariha (60).gif]
اما اعتراف میکنم میوه های تابستون خوشمزه ترن
منم متولد دی هستم [تصویر:  smiley-face-cool-2.gif]اما طرف سرما رو دارم [تصویر:  4fvfcja.gif]
ولی من کاملا مخالفم 53258zu2qvp1d9v 
من وقتی سردم میشه هرچقدر لباس هم بپوشم فاید نداره
کلا فلج میشم دست و پاهام از کار می افته حتی مغزم هم دیگه خوب کار نمی کنه 22
مرگ بر سرما Khansariha (60)

راستی سلاااااااااام بر شبانه روزی هااااااا Khansariha (48)
من چند بار باید بیام بگم آذر ماهیم
اگه یادتون بره نه من نه شما
Swear1
20 آذر
کادو یادتون نره هاااااا خیلی دوس میدارم 4chsmu1
سلام

من یه نکته ای رو دوستانه بگم.
توی کانون قانونی هست که مولتی اکانت بن داره.

حالا یه نفری رو شما می فهمید که طرف مولتی اکانته (به هر دلیلی)
وقتی این موضوع رو بهش اشاره کنید،
مدیریت هم بهش حساس می شه و پیگیری ماجرا می شه.
و احتمال بن شدن طرف خیلی می ره بالا.

ولی اگر شما (به عنوان کاربر) از کنار این موضوع بگذرید، طرف هم ممکنه چندین سال به همین صورت فعالیت کنه و مشکلی پیش نیاد.
(مثل بعضی ها که من خودم می شناسمشون)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
درود
آقااااااااا این چه موج آفبا هراسی هست که راه انداختین 45
من بیچاره اگه میخواستم مولتی مخفی  بیام با یوزر PlaSmA2 میومدم؟ Khansariha (60)
راجع به اون جناب روزبه هم آقاداخل سرور آی پی سیو میشه مک آدرس سیو میشه کوکی هم داخل سیستم خودمون  خب ادمینها متوجه میشن
آخه چه دلیلی داره این روزبه بدبخت با یه یوزر دیگه بیاد ما اینجا خصوصی ترین راز زندگیمون رو عیان کردیم . از اینم خصوصی  تر داریم؟ 22
پ ن:
الان میخوام برم همینجا که عکسش رو گذاشتم تو تاپیک عکسهایی که خودمون گرفتیم  یه فیضی ببرم  4 جای همتون خالی 53
(1398 آذر 1، 14:26)Queen نوشته است: من چند بار باید بیام بگم آذر ماهیم
Swear1
20 آذر

سلام  تا الآن که رسم بوده هرکی شیرینی داد کادو هم میگیره 4chsmu1 

دیگه خود دانید Gigglesmile
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1398 آذر 1، 18:02).... نوشته است:
(1398 آذر 1، 14:26)Queen نوشته است: من چند بار باید بیام بگم آذر ماهیم
Swear1
20 آذر

سلام  تا الآن که رسم بوده هرکی شیرینی داد کادو هم میگیره 4chsmu1 

دیگه خود دانید Gigglesmile

پس سورپرایز این وسط چی میشه
ینی می خواید بگید نمی خواید سورپرایزم کنید؟ Hanghead
به این فکر نکرده بودم  39
[تصویر:  uVwrXF.png]
سلام مجدد به همگی بچه ها

معذرت خواهی میکنم از پست قبلیم که متاسفانه از ابهام گهگاهی موجود در متن رنج میبرد؛
اون سلامی که در ابتدا نوشته بودم یه سلام گرم به همگی دوستان بود
و تشکرهای بعدی هم تشکر از دست اندرکارایی که به ذهنم رسید در راه اندازی مجدد کانون موثر بودن؛ نوعا خب همون بچه های مدیر ارشد و ..

خودم هم موقع نوشتن دقت کردم که فقط اسم برادرها هست و مثلا به همین خاطر ننوشتم: خیلی مردین .. به جاش نوشتم دمتون گرم

و خب این صرفا یه اتفاق بود، چون در حال حاضر مدیرای ارشد و فنی از برادرای کانون هستن و
میدونین که مدیر قبلی کانون خانم سهای گرامی بودن، قبلشون هم خانم باران بودن ..

و اینکه احساس کردم هممون از راه افتادن کانون خوشحال و قدردانیم و خودم رو اینطور حس کردم که کنار همه شما ها وایسادم و مثل شماها دارم از دوستام تشکر میکنم؛
نه اینکه از کنار شما رد بشم و با دیگران گرم بگیرم1
کما اینکه اول به همه سلام عرض کردم1

باز هم ببخشید 53
 سپاس شده توسط
(1398 آذر 1، 22:38)مرد مجاهد نوشته است: سلام مجدد به همگی بچه ها

معذرت خواهی میکنم از پست قبلیم که متاسفانه از ابهام گهگاهی موجود در متن رنج میبرد؛
اون سلامی که در ابتدا نوشته بودم یه سلام گرم به همگی دوستان بود
و تشکرهای بعدی هم تشکر از دست اندرکارایی که به ذهنم رسید در راه اندازی مجدد کانون موثر بودن؛ نوعا خب همون بچه های مدیر ارشد و ..

خودم هم موقع نوشتن دقت کردم که فقط اسم برادرها هست و مثلا به همین خاطر ننوشتم: خیلی مردین .. به جاش نوشتم دمتون گرم

و خب این صرفا یه اتفاق بود، چون در حال حاضر مدیرای ارشد و فنی از برادرای کانون هستن و
میدونین که مدیر قبلی کانون خانم سهای گرامی بودن، قبلشون هم خانم باران بودن ..

و اینکه احساس کردم هممون از راه افتادن کانون خوشحال و قدردانیم و خودم رو اینطور حس کردم که کنار همه شما ها وایسادم و مثل شماها دارم از دوستام تشکر میکنم؛
نه اینکه از کنار شما رد بشم و با دیگران گرم بگیرم1
کما اینکه اول به همه سلام عرض کردم1

باز هم ببخشید 53

آقای مجاهد خدایی ما شوخی کرده بودیم و قطعا نیازی ب پست مجدد نبود،شما ک دیگه عضو جدید نیستین که ،دوست ارزشمندی هستین ک همه براتون احترام قائل هستن 53258zu2qvp1d9v
منم ب نوبت خودم باز معذرت میخوام از شما Khansariha (70)

شقایق جانم دیشب گفتن شوخی هست: )منم پست هام شوخی بودن Hanghead 128fs318181
 سپاس شده توسط
نقل قول: فهمیدم فقط چون نوشته بودن سلام ب همگی و پایین متن هم نوشته بودن با معرفتا اولش ک میخوندی حس میکردی فقط ب اون ها سلام دادن ،وگرنه ما آقای مجاهدو میشناسیم و میدونیم ک تشکر کردن از مدیران  [تصویر:  49-2.gif]مرسی از ایشون [تصویر:  49-2.gif]
دقیقا همینطوره که فرمودین ..

نقل قول: آقای مجاهد خدایی ما شوخی کرده بودیم و قطعا نیازی ب پست مجدد نبود،شما ک دیگه عضو جدید نیستین که ،دوست ارزشمندی هستین ک همه براتون احترام قائل هستن [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
زنده باشید ..
بله بله ... متوجهم1
ولی احساس کردم اگر از کنار شوخیهای بامزه بچه ها بگذرم حالت بی تفاوتی داره وگرنه که در بزرگی و بزرگواری تک تک بچه های کانون خصوصا شما و خانم کورن رز و رامین که شکی نیست و اتفاقا هر سه شما خواهرا و برادرا از عناصر بسیار مهم در ارتقای انرژی کانون هستید .. خدا خیرتون بده خیلی ..

راستی خانم آتریسا .. آزمون چطور بود؟
ارزیابی آزمون رو انجام دادین یا هنوز نذاشتن پاسخنامه رو؟

نقل قول: مرد مجاهد احوال شما چطوره؟ معلومه‌ شما هم از بازگشایی کانون خیلی خوشحالین
خدا خیر بده همه کسانی که برای سر پا بودن کانون در تلاشن
الهی آمین ..
بله خانم می توانم .. کانون از اون چیزاست که وقتی یه مدت از نعمتش محروم بشی، بهتر قدرش رو میفهمی ..
الهی شکر الهی شکر الهی شکر خوبم منم .. در صدد منظم تر شدنم .. اینکه خواب و بیداریم درست بشه ..
و اینکه کارهام رو بهینه انجام بدم .. هنوز اون کارهای عقب مونده ام به نقطه سر به سری نرسیدن 1
شما چه خبر؟ عکس بافتنی جدید رو نمیذارید؟ (جدید منظورم اون یکی دو شب پیشی نیستا! بعدیش Khansariha (69) )
(1398 آذر 1، 22:55)مرد مجاهد نوشته است:
نقل قول: فهمیدم فقط چون نوشته بودن سلام ب همگی و پایین متن هم نوشته بودن با معرفتا اولش ک میخوندی حس میکردی فقط ب اون ها سلام دادن ،وگرنه ما آقای مجاهدو میشناسیم و میدونیم ک تشکر کردن از مدیران  [تصویر:  49-2.gif]مرسی از ایشون [تصویر:  49-2.gif]

نقل قول: آقای مجاهد خدایی ما شوخی کرده بودیم و قطعا نیازی ب پست مجدد نبود،شما ک دیگه عضو جدید نیستین که ،دوست ارزشمندی هستین ک همه براتون احترام قائل هستن [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
زنده باشید ..
بله بله ... متوجهم1
ولی احساس کردم اگر از کنار شوخیهای بامزه بچه ها بگذرم حالت بی تفاوتی داره وگرنه که در بزرگی و بزرگواری تک تک بچه های کانون خصوصا شما و خانم کورن رز و رامین که شکی نیست و اتفاقا هر سه شما خواهرا و برادرا از عناصر بسیار مهم در ارتقای انرژی کانون هستید .. خدا خیرتون بده خیلی ..

نقل قول: مرد مجاهد احوال شما چطوره؟ معلومه‌ شما هم از بازگشایی کانون خیلی خوشحالین
الهی آمین ..
بله خانم می توانم .. کانون از اون چیزاست که وقتی یه مدت از نعمتش محروم بشی، بهتر قدرش رو میفهمی ..
الهی شکر الهی شکر الهی شکر خوبم منم .. در صدد منظم تر شدنم .. اینکه خواب و بیداریم درست بشه ..
و اینکه کارهام رو بهینه انجام بدم .. هنوز اون کارهای عقب مونده ام به نقطه سر به سری نرسیدن 1
شما چه خبر؟ عکس بافتنی جدید رو نمیذارید؟ (جدید منظورم اون یکی دو شب پیشی نیستا! بعدیش Khansariha (69) )

1744337bve7cd1t81  ی سوال داشتم؟شما فرزند کانونی منظورم عضو کانونی دارین یا پشتیبانین؟؟؟انقدر سوالتون جالب و دقیق بود ک من : 17 
راستش اولین آزمونم بود و فقط اون هایی ک تعدا اشتباهاتم کم بودو بررسی کردم انداختم دور موند ریاضی فیزیک زیست ک فردا پس فردا وقت گذاشتم چون با گوشی نمیتونم نگاه کنم و پاسخنامه هارو فردا میدن: )
دقیق جواب دادم چون حس کردم پشتیبان این و میپرسه 106 
آزمون هم تو درسیجات گفتم : )
پ ن: مرد مجاهد نه پلیس نامحسوس  17  میبینین درسته ۳ تا پست میذارن اما از کل کانون خبر دارن Gigglesmile  جالب انگیز 53258zu2qvp1d9v 
پ ن۲:ب آقای آفبا گفتین روزبه از اونموقع رفته نیستش ها 42  من دقت کردم  4chsmu1 
پ ن۳:حالا چطوری کویین و سورپراسز کنیم برا تولدش؟؟؟نظری نداره کسی؟؟؟کویین چطوری سورپرایزت کنم من؟؟؟ Nevisandeh
 سپاس شده توسط
http://parseek.ir
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
مژده مژده اینترنت ازاااد شد
 سپاس شده توسط
(1398 آذر 2، 8:41)majid78 نوشته است: مژده مژده اینترنت ازاااد شد

نشد که ..
هنوز بسته س
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
(1398 آذر 2، 0:00)atrisa نوشته است:
(1398 آذر 1، 22:55)مرد مجاهد نوشته است:

زنده باشید ..
بله بله ... متوجهم1

الهی آمین ..

1744337bve7cd1t81  ی سوال داشتم؟شما فرزند کانونی منظورم عضو کانونی دارین یا پشتیبانین؟؟؟انقدر سوالتون جالب و دقیق بود ک من : 17 
راستش اولین آزمونم بود و فقط اون هایی ک تعدا اشتباهاتم کم بودو بررسی کردم انداختم دور موند ریاضی فیزیک زیست ک فردا پس فردا وقت گذاشتم چون با گوشی نمیتونم نگاه کنم و پاسخنامه هارو فردا میدن: )
دقیق جواب دادم چون حس کردم پشتیبان این و میپرسه 106 
آزمون هم تو درسیجات گفتم : )
پ ن: مرد مجاهد نه پلیس نامحسوس  17  میبینین درسته ۳ تا پست میذارن اما از کل کانون خبر دارن Gigglesmile  جالب انگیز 53258zu2qvp1d9v 
پ ن۲:ب آقای آفبا گفتین روزبه از اونموقع رفته نیستش ها 42  من دقت کردم  4chsmu1 
پ ن۳:حالا چطوری کویین و سورپراسز کنیم برا تولدش؟؟؟نظری نداره کسی؟؟؟کویین چطوری سورپرایزت کنم من؟؟؟ Nevisandeh

قدر این سن‌سال رو بدونید آتریساجان، من اینقدر حسرتش رو می‌خورم
ای‌کاش در دهۀ 80 این انجمن وجود داشت
واقعا عدم آگاهی با دهه شصتی‌ها چیکار کرد
اونموقع‌ها تازه ای‌دی‌اس‌ال امده بود، نمی‌دونستیم چی درسته چی غلط.
من سال‌ها از پایین بودن اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس رنج کشیدم و تازه متوجه شدم دلیل اصلیش پ‌ورن و خ‌ا بوده. چقدر وقت و زمان رو سر این چیزها از دست دادیم.
شما قدر این آگاهی رو بدونید
53
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان