امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1398 آذر 5، 0:52)atrisa نوشته است: توجه توجه : عاغا توجه کن با تو نیستم مگه؟؟ Swear1 42
دوتا سوال داشتم.جواب اجباری است 53258zu2qvp1d9v Khansariha (36)

۱.تو چند روز قطعی اینترنت ها چیکارا کردین؟و نظرتون راجع ب اون چند روز چیه؟خوب بود یا بد؟

۲.این سوال مهمه..راستش نتیجه گیری داره.میشه کسانی ک اعلام وضعیت ترک خ ا نمیکنن اعلام حضور کنن؟؟از مدیر تا عادی ها لطفا همه بگن؟؟خواهش میکنم Hanghead خب؟؟ 42

دوستان منظور من از سوال ۱ این بود ک ببینیم اینترنت وقتتونو میگیره؟درست مصرف میکنین؟اگر اینترنت قطع شه باز راهی برای انجام کارهاتون دارین؟و اینکه ببینیم دور از دنیای مجازی چیکارا کردیم.مثلا من دیدم اعتیاد ب اینترنت دارم 53258zu2qvp1d9v  انگاری ی چیزی گم کرده بودم.۳تا کتاب غیر درسی خوندم و بیشتر با خانواده وقت گذروندنم.کلی نگین ک بد بود یا خوب.

۲.دوستان این سوال مونده هااا Hanghead لطفا همگی بگین کی اعلام وضعیت میکنه کی اعلام نمیکنه تا ببینیم چند نفر ب چند نفریم چ ب چیه؟!!
 سپاس شده توسط
من که برای تک تک کارام دستم بند بود
از مدل برای بافت تا اطلاع رسانی برای فروش و خرید زدن محصول از سایت یا سرچ زدن خواص گیاهان یا ارتباط با همکارا و مشتریا ...

اصلا خوب نبود

[تصویر:  nasimhayat.png]
من که اگه بیاید صفحه گوشیمو نگاه کنید هیچی توش نیست تنها کار کردش همینه که میام کانون و خیلی با اینترنت کاری ندارم
در مورد سوال دوم هم من Aramesh72 رو میدونم اعلام وضعیت نمیکنه
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
(1398 آذر 5، 5:46)ناشناس! نوشته است: سلام واژه ای آشناتره  اما به رسم خودم میگم درود.(مخصوصا خدمت دوستایی که به نوعی یادم کردن توی این مدتی که نبودم حالا چه با توضیح دادن شرایط سایت چه با ابراز دلتنگی )
.....

سلام آقای ناشناس

ازدواج تون رو تبریک می گم. انشاءالله که خوشبخت باشید.
خداروشکر که الان اوضاع بر وفق مرادتون هست و درهای موفقیت به روتون باز شده
امیدوارم موفقیت های بیشتری کسب کنید 53
.........................

درمورد قطعی اینترنت
من بیشتر فیلم های و سریال هایی که قبلا دیده بودم رو روی دور تند نگاه می کردم 22
بیشتر از زمانی که اینترنت دارم وقتمو هدر دادم 65
کلا تو اون مدت برنامه ریزیم دااااااااغون بود Hanghead
(1398 آذر 5، 0:52)atrisa نوشته است: توجه توجه : عاغا توجه کن با تو نیستم مگه؟؟ Swear1 42
دوتا سوال داشتم.جواب اجباری است 53258zu2qvp1d9v Khansariha (36)

۱.تو چند روز قطعی اینترنت ها چیکارا کردین؟و نظرتون راجع ب اون چند روز چیه؟خوب بود یا بد؟

۲.این سوال مهمه..راستش نتیجه گیری داره.میشه کسانی ک اعلام وضعیت ترک خ ا نمیکنن اعلام حضور کنن؟؟از مدیر تا عادی ها لطفا همه بگن؟؟خواهش میکنم Hanghead خب؟؟ 42

خوب راستش من چون برای کارم به طور مستقیم با تلگرام درگیرم از این لحاظ خوب فشار کاریم کمتر بود(خیلی کمتر 4chsmu1 ) اما از آن اون طرف هم یه مقداری از لحاظ اقتصادی ضرر کردم از وقتی هم که آزاد شد برام به نحو احسن برای جبران کمبود خوابم استفاده کردم  65
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
پسر ملانصرالدین از او پرسید: پدر، فقر چند روز طول می‌کشد؟
ملا گفت: چهل روز پسرم.
پسرش گفت: بعد از چهل روز ثروتمند می‌شویم؟
ملا جواب داد: نه پسرم، عادت می‌کنیم

حکایت ماست 22
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
سلام دوستان

بحث های خوبی که در مورد زمان ازدواج کرده بودید رو منتقل کردم به این تاپیک که بمونه برای آیندگان 302 

زمان ازدواج

نقل قول: توجه توجه : عاغا توجه کن با تو نیستم مگه؟؟ [تصویر:  swear1.gif] [تصویر:  p.gif]
دوتا سوال داشتم.جواب اجباری است [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] [تصویر:  khansariha (36).gif]

۲.این سوال مهمه..راستش نتیجه گیری داره.میشه کسانی ک اعلام وضعیت ترک خ ا نمیکنن اعلام حضور کنن؟؟از مدیر تا عادی ها لطفا همه بگن؟؟خواهش میکنم [تصویر:  hanghead.gif] خب؟؟ [تصویر:  p.gif]

۱- نمی تونم بگم خوب بود یا بد.
روزها که کارم با اینترنت بود خوب بود.
شب ها که خونه می رفتم و اینترنت وقتم رو نمی گرفت و می تونستم کتاب بخونم و زودی با آرامش بخواب خوب بود.
همین باعث شد که الان زمان خوابم خیلی بهتر شده 42 

و این که دیگه شب ها توی خونه نت رو کلا قطع می کنم خودم.

داداش ناشناس! تبریک می گم بهت ازدواجت رو.
امیدوارم که خوشبخت بشین 302 

تعداد کتاب های خوبی که دور و برم دارم و باید بخونم همین طور داره زیاد می شه.
امروز توی مترو به جای صحبت کردن با رفیقم، کتاب خوندم. تجربه ی خوبی بود.

چقدر کتاب خوب می تونه حس خوب به آدم بده و چیزهایی رو برای آدم روشن کنه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
آقای عاشق اومد ۱۶ تا پست تیرباری گذاشت و رفت  1744337bve7cd1t81 حالا بیا برس بهشون vayy باز رتبه اول شدن تو پست گذاری Khansariha (56)

پ ن:امروز ب شدت کار ریخته سرم و ب شدتم گره خوردن 53258zu2qvp1d9v  لحظه ای کار داشتم اومدم ببینم کانون چ خبره.آخر شب میام ۱۸ تا پست بذارم  4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1398 آذر 6، 17:24)راسخ نوشته است: چه عجب
اینترنت اپراتورها وصل شد
اینترنت ایرانسل من الان وصله بعد از گذشت ۱۰ روز...

Khansariha (13)  آقا اینجا دیگه ما نقدر زدیم #۹۸* و نت مجانی گرفتیم ب عبارتی داریم از ایرانسل اعتراف میگیریم 4chsmu1  
من این پست شمارو دیدم تعجب کردم  17  آخه فکر میکردم وصل شده 53258zu2qvp1d9v  ولی خب تبریک میگم آزاد شدن خط تون رو Confetti  

جواب سوالات خیلی جالبن.این سوال و یکی از دوستانم تو یکی از مجازی ها پرسیده بود و اکثر دوستان راضی بودن و میگفتن ک ب کارهای عقب موندشون رسیدن و البته ی عده هم ناراضی بودن ک از نظر مالی ضرر کردن.حتما پست ها رو نقل قول میکنم و جمع بندی میکنم و ی سوال دیگه هم ذهنمه ک خیلی جالبه ک حتما میذارمش ولی اول باید این ها رو بقیه هم جواب بدن 4chsmu1  بعدش 53258zu2qvp1d9v 
دیگه اینکه Khansariha (7)  ورودی جدید نداریم  117 

دیگه اینکه  Gig   مدیر کل رفتن و برنگشتن  117 

دیگه اینکه Greenstars یکی از کانونی ها(اقای ناشناس) ازدواج کردن تبریک مبگم بهشون  Gol

دیگه اینکه  39  بقیه کی شیرینی ازدواج میدن پس؟؟ عید داره نزدیک میشه هااا البته اولش شب چله رو داریم  4chsmu1

دیگه اینکه Nevisandeh آقا رامین کم رویت شدن امروز فکر کنم کارشون شروع شده  Khansariha (56)

دیگه اینکه  Smiley-face-whistle-1 ی چند نفر روزانه ۱۰ تا پست میزدن ولی بعد از قطع و وصل اینترنت حالت روح میان و میرن fly2

دیگه اینکه 106 چیزی موند؟؟؟ 23
 سپاس شده توسط
(سلام بچه ها جان
یه چیزی رو یادم افتاد میخواستم عرض کنم .. الان یادم افتاد که نگفتمش ..
بچه ها .. وقتی یه چیزی قانونه و میثاق جمعی هست برای ما ..
یعنی قانونه .. یه ذره و دو ذره و یه کم یه کم نقضش کنیم، یه وقت دیدیم اثرش رو از دست داد ..
بچه ها بنده در مقام مدافع این نظر یا اون نظر یا فلان و بهمان و چلان نیستم در این نوشته ..
طبیعیه که هر یک از ما نظری داشته باشیم .. بنده هم مثل شما بزرگواران از این قاعده مستثنی نیستم ..
خواهش دارم، اینجا رو با احترام کامل به قوانینش حفظ کنیم ..
برای خدا .. برای پاکی .. برای خودمون ..
پس اگر میدونیم و قبول داریم که بحث سیاسی، اگر جون بگیره اینجا، مضره برای سرپا بودن اینجا ...
کلا بیخیالش بشیم تو اینجا .. میدونیم دیگه .. بسترهای متعدد هست برای گفت و شنود در این باره ..
کی میدونه .. شاید بعضی از ما توییت نویسهای حرفه ای باشیم و ...

میدونین؟ الان اگر یه ذره یه ذره بحث کنیم .. انتخابات هم نزدیکه .. ممکنه مسایل دیگه ای هم هر از گاهی پیش بیاد و ...
بیاین از مبدا، مراقبت کنیم در این باره

به نوبه خودم از همگی ممنون
و  طبعا حرفام فقط از جانب یک کاربر عادی بود302 )
آیا حاضر هستی هر کاری که لازم و ضروری برای حفظ کردن پاکی خود در 24 ساعت آینده انجام بدهی که می‌تواند 
شامل این کارها باشد:?
1- صداقت شدید
2- دعا به درگاه خداوند
3- تماس با بقیه
4- بخشیدن همه رنجش‌ها و خشم‌ها
5- رد کردن تمامی ضربه‌های شهوت، موارد بیرونی (که باعث تحریک تو می‌شوند) و موارد درونی (که در خیالات می‌گذرند)
سوال۳تجدید پاکی

پ.ن:خب مثل اینکه میخوان ایرانسل تمدید روز کرد و ده یازده روز اضافه کردن به مدت اعتبار اینترنت
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
انگار حکومت نظامیه هیچکس هیچی نمیگه Gigglesmile
والا من ی پست میذارم ملت ب حرف بیان بعد ی دفتر حرف مینویسم دو کلمه هیچکس هیچی نمیگه  22 
منم تصمیم گرفتم حرف نزنم Vamonde 

.
.
.
.

.
.
‌.
‌.
.
.
.

.
.
.
‌.
‌.
.
‌.

منم تصمیم گرفتم حرف نزنم،ب جاش عکس بازی با روح و روان بذارم 4fvfcja  4chsmu1 65 36

[تصویر:  c768_20191026_130739.jpg][تصویر:  0i8y_20191026_130726.jpg]
حالا خوبه پست می ذاری خیلی ها سپاس می زنند حتی اگه جواب ندن  
مورد داریم وقتی پست گذاشته میشه حتی خیلی ها زحمت سپاس زدن هم به خودشون نمیدن 22
مثله این میمونه که شما با کسی حرف بزنی بعد طرف روشو از تو برگردونه و گوش نده 22
این سپاس ها صرفا به معنی تشکر نیستا
به نظر من اکثر مواقع نشون دهنده ی اینه که شما پست اون طرف رو دیدین و خوندین و حداقل یه ری اکشنی نشون دادین 22

شاید هم چیزی که گفتم خیلی مسخره بود 22  Hanghead
شاید هم اصلا پستمو حذف کردم 22 
فکر کنم حالم خوب نیست 22
آره واقعا درسته باز خوبه این سپاس هست وگرنه آدم افسرده میشد 4chsmu1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان