امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام
امروز رفته بودم پمپ بنزین یه آقای میانسالی واییستاده بود رو سکو  داشت پول فروش بنزین رو جمع میکرد
یه بنده خدایی اومد 10 لیتر بنزین زد شد 30 هزار تومن ؛  بدون اینکه پول بنزین رو بده گازش رو گرفت و فرار کرد رفت

کارگر پمپ بنزین بنده خدا دیگه نمیدونست چیکار کنه میگفت باید این پول رو از جیب خودم تحویل بدم . ناراحت بود و همینجور داشت غر میزد . از زمین و زمان شاکی بود .

همزمان با این جریان یه نفر دیگه هم بود یه پسر تقریبا 25 ساله ؛ یه بنز e350 خیلی خوشگل داشت . 70 لیتر بنزین سوپر زد شد 245 هزار تومن . 
کارتخون رو گرفت و کارت کشید . گفت پدر جان یکم هم انعام براتون اضافه کشیدم این ضرری که کردین جبران شه
کارگر وقتی کارتخون رو دید تو یه لحظه از حالت عزا تبدیل شد به حالت عروسی  4chsmu1
من اول فکر کردم نهایت اون 30 هزار تومن رو اضافه تر کشیده بعد فهمیدم بجای 245 هزار تومن 400 هزار تومن کارت کشیده .

وقتی ذوق اون کارگره رو دیدم انقدر حال کردم ؛ تو یک لحظه گل از گلش شکفت . خیلی خوب بود این صحنه . خیلی حس خوبی گرفتم از خوشحالی اون کارگر

از رفتار این پسره خیلی خوشم اومد ؛ یه جوون خیلی خوشتیپ و خوش اخلاق . 
من قطعا اگر روزی ثروتمند بشم این شکلی میشم  4chsmu1
کلا کمک کردن به دیگران خیلی قشنگه
همیشه یکی از بزرگترین فانتزیام از دوران طفولیت تا الان این بوده که انقدر ثروتمند بشم بتونم بزرگترین مرکز خیریه دنیا رو افتتاح کنم  65
خدا رو چه دیدی شاید یه روزی شد .
خدا رزاقه و بسیار روزی دهنده .
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
صبح بخیر رفقا.  تو این پست میتونید از حال و روز بچه های ماهانه با خبر بشین.

https://www.ktark.com/Thread-%D9%85%D8%B...#pid472833

روز خوش.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سلام
چون نظر اقایون هم میخوام بدونم اینمورد رو اینجا مطرح میکنم
یه بنده خدایی هست خانمن، ایشون مدتیه متوجه شدن همسرشون فیلم های پ... ن نگاه میکنند و با اون فیلما هم خ ا انجام میدن، چندبار شده که خواستن به بهانه های مختلف ایشون رو به سمت خودشون سوق بدن تا نیاز جفتشون برطرف شه و همسرشون هم دیگه خ ا نکنه ولی موفق نشدن و خودشون هم از روی اجبار به سمت خ ا میرن
این خانم برای درست شدن روابطش با همسرش چکار میتونه انجام بده که اصولی باشه و دچار تنش و دعوا و.. بینشون نشه
[تصویر:  Untitled_2.png]
به مشاور س.ک.س تراپ مراجعه کنه

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
منم میگم برن پیش مشاور..
حالا نه لزوما تخصص این موضوع باشه.. 
اما قطعا مشکل با مشاوره رفتاری و احتمالا درمانی قابل حل هست..

خدا عاقبت هممون رو ب خیر کنه..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1398 دي 3، 15:10)مهرخدا نوشته است: سلام
یه بنده خدایی هست خانمن، ایشون مدتیه متوجه شدن همسرشون فیلم های پ... ن نگاه میکنند و با اون فیلما هم خ ا انجام میدن، چندبار شده که خواستن به بهانه های مختلف ایشون رو به سمت خودشون سوق بدن تا نیاز جفتشون برطرف شه و همسرشون هم دیگه خ ا نکنه ولی موفق نشدن و خودشون هم از روی اجبار به سمت خ ا میرن
این خانم برای درست شدن روابطش با همسرش چکار میتونه انجام بده که اصولی باشه و دچار تنش و دعوا و.. بینشون نشه

http://www.hamdardi.net/thread-3681.html

http://www.hamdardi.net/thread-22172.html

http://www.hamdardi.net/showthread.php?t...post222403

لینک آخری میتونه مفید تر باشه . چون یکی از پاسخ ها توسط مدیر انجمنه نوشته شده . 

تو خود تاپیک ها هم لینک هایی هست که میتونین به اونا هم مراجعه کنین ...
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1398 دي 3، 15:10)مهرخدا نوشته است: سلام

سلام
منم با نظر سها خانوم موافقم باید مراجعه کنن پیش روانشناس
البته باید حواستون باشه ممکن مطرح کردن این بحث از طرف خانوم به همسرشون ممکنه باعث بشه اقا اصلا حالت دفاعی بگیرن و از مکانسیم های انکار استفاده کنن
به نظرم خانوم باید یه جلسه برن پیش روانشناس و موضوع را با روانشناس مطرح کنن
و خودشون به طور مستقیم به نظرم با همسرشون در این مورد صحبت نکن بهتر باشه و اجازه بدن روانشناس وارد کار بشه
البته ممکنه با یه سری تغییر رفتار ساده توی اقا این موارد حل و فصل بشه شایدم نیاز به مراجعه به روان درمان گر جنسی داشته باشن
ممکن شخصیت اون اقا مثلا مشکل انحراف روانی اجتماعی داشته باشه و هزار اما و اگر دیگر ولی به نظرم باید به روانشناس مراجعه کنن و بعد که روانشناس مشخص کردن به کدوم تخصص از روانشناسی مراجعه کنن اقا رو به یه بهانه ای ببرن پیش اون دکتر
لینکا رو خوندم

یه خرده ظالمانه بود
چرا همه به خانم می گن تو نرفتی با همسرت تو بیشتر به خودت برس شاید اون خواسته تو نخواستی رابطه ی فلان داشته باش و ...

دوست دارم بدونم اگر جایی مطرح بشه خانم چنین کاری  می کنه به اقا چه مشاوره هایی می دن؟!

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1398 دي 3، 21:23)می توانم نوشته است: لینکا رو خوندم

یه خرده ظالمانه بود
چرا همه به خانم می گن تو نرفتی با همسرت تو بیشتر به خودت برس شاید اون خواسته تو نخواستی رابطه ی فلان داشته باش و ...

دوست دارم بدونم اگر جایی مطرح بشه خانم چنین کاری  می کنه به اقا چه مشاوره هایی می دن؟!

_ کسی که نگفته فقط خانم ها بدن ، فقط آقا ها خوبن ...
خانم پرسیده چرا شوهرم اینجوریه . اونا هم جواب دادن شاید واسش کم گذاشتی ...

_ به آقا هم باید همینا رو بگن .

البته من تخصصی چیزی ندارم . فقط نظر خودمو گفتم . لینک های بالا رو هم نه تایید و نه رد میکنم . 
فقط سرچ کردم راجع به موضوع مطرح شده ...
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
خب از نظر شما باید پیش مشاور مرد برن یا خانم؟ 
در ابتدا اگر ایشون که خانمن برن پیش مشاور مرد که نمیتونه راحت حرف بزنه و اگر بره پیش مشاور زن بره برای حلسات بعدی که همسرش بخواد بره باز همسرش جلوی مشاور زن موذب خواهد بود
از نظر شما تکلیف چیه؟
(1398 دي 3، 22:44)مهرخدا نوشته است: خب از نظر شما باید پیش مشاور مرد برن یا خانم؟ 
در ابتدا اگر ایشون که خانمن برن پیش مشاور مرد که نمیتونه راحت حرف بزنه و اگر بره پیش مشاور زن بره برای حلسات بعدی که همسرش بخواد بره باز همسرش جلوی مشاور زن موذب خواهد بود
از نظر شما تکلیف چیه؟

ببینید با زوجین باهم برن توی یه جلسه
باید کسیو انتخاب کنن که مورد اعتماد دو طرف باشه چه خانم و چه اقا
به نظرم باید یه مقدار خجالت رو بذارن کنار
دو نفر اگه همدیگه رو درک کنن و بشینن با هم صحبت کنن نیازی به مشاوره و شخص سوم نیست
ولی اگه درکی از هم نداشته باشن نه مشاور میتونه کاری کنه نه کسی دیگه
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
گاهی اطلاعات و آگاهی کمه و نیازه یه شخص سومی کمک کنه تا به درک بیشتر و عمیق تری رسید
(1398 دي 3، 21:23)می توانم نوشته است: لینکا رو خوندم

یه خرده ظالمانه بود

این سوال من هم هست
اگه این قضیه عکس باشه برخورد و ری اکشن شما آقایون چیه؟
لطفا صادقانه جواب بدید
(1398 دي 3، 23:51)رامین. نوشته است: دو نفر اگه همدیگه رو درک کنن و بشینن با هم صحبت کنن نیازی به مشاوره و شخص سوم نیست
ولی اگه درکی از هم نداشته باشن نه مشاور میتونه کاری کنه نه کسی دیگه

اگر هردو نفر باهم در این مورد صحبت کنند موجب این نمیشه زشت بودن اینکار براشون عادی شه و بعد بخوان همچنان ادامه بدن؟ یا حس دفاعی به همدیگه بگیرن و بخوان خودشون رو الکی بیگناه در این ماجرا نشون بدن؟ 

با توجه به اینکه همسرشون این مشکل رو داره و خانم فهمیده درسته که باید راهکاری براش پیدا کرد ولی این مشکل رو دلیلی نمیبینم که خانم هم مدعی بشه که به این علت منم مجبورم خ ا بکنم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان