امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

پروفایلتون مشکلی نداشت الآن هم نداره درضمن برا پروفایل که عکس رو جایی آپلود نمیکینم که یوآپلود مشکل داشته باشه  مستقیم انتخاب میکنیم  39
برا متحرک باید خودمون آدرس بدیم.سر همین عکسی ک گذاشتم من چندین بار سرچ کردم سایز کوچیک پیدا شه بعد سرعتش و کم کنم بعد آپلود کنم و آدرس بدم  Sham
آها پس متحرک باید آدرس داد نمیدونستم 128fs318181
وقتی میخوام کاری انجام بدم زمین و زمان دست ب دست هم میدن ک نشه .برق رفته و من تمام کارهام مونده  Khansariha (60)
Vamonde
برم پروفایل چند نفرو شخم بزنم انشالله برقم میاد 65
(1399 مهر 3، 21:07)mahdimontazer نوشته است: آقاآرمین شما با کامپیوتر میاین کانون ؟

سلام
مهدی جان دیشب من اون پست رو با گوشی گذاشتم.
الان هم با موبایل هستم اما معمولا با کامپیوتر میام.

مشکل رفع شد؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 مهر 4، 16:17)یاقوت نوشته است: وقتی میخوام کاری انجام بدم زمین و زمان دست ب دست هم میدن ک نشه .برق رفته و من تمام کارهام مونده  Khansariha (60)
Vamonde
برم پروفایل چند نفرو شخم بزنم انشالله برقم میاد 65

کار خداست. 42
خیره.

امیدوارم از پروفایل ها خبرهای خوب برامون بیارید. ما رو بی خبر نذارید.  Hanghead
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: امیدوارم از پروفایل ها خبرهای خوب برامون بیارید. ما رو بی خبر نذارید.  [تصویر:  hanghead.gif]

65  والا ی سر ب گروه ها زدم این گروه باران چ میکند  4chsmu1
گروه سروم امشب گردهمایی دارن حامیشون نیست میخوان جاش گل بزارن 4chsmu1 میگم این یعنی اینکه حامیشون گله؟ 65 حامی گروه سرو کی بود یادم نمیاد  Khansariha (56) یادمه دو شغله هم بودن هم حامی سرو بودن هم حامی طوفان 42
گروه آسمان و صراطم خوبن Khansariha (8)

دختر پاک بیا برامون پست بزار ،من انرژیم ته کشیده دلم میخواد یکی بنویسه بخونم و جواب بدم 53258zu2qvp1d9v تو پایه ای 53258zu2qvp1d9v  البت آقای کارما هم هستند 53258zu2qvp1d9v  از فعال های شبانه بخوام اسم ببرم سه نفر میشه قا علیرضا،اقای کارما،دختر پاک،مهدی منتظرم هست 53258zu2qvp1d9v شد ۴تا  Sham 
فکر کنم ی ربع بگذره یا باید از کانون برم یا برم اورژانس .چنان حوصله ای در من نیست،مثال زدنی 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: [تصویر:  65.gif]  والا ی سر ب گروه ها زدم این گروه باران چ میکند  [تصویر:  4chsmu1.gif]
گروه سروم امشب گردهمایی دارن حامیشون نیست میخوان جاش گل بزارن [تصویر:  4chsmu1.gif] میگم این یعنی اینکه حامیشون گله؟ [تصویر:  65.gif] حامی گروه سرو کی بود یادم نمیاد  [تصویر:  khansariha%20(56).gif] یادمه دو شغله هم بودن هم حامی سرو بودن هم حامی طوفان [تصویر:  p.gif]
گروه آسمان و صراطم خوبن [تصویر:  khansariha%20(8).gif]

گروه باران جدیدا خیلی قوی شدن.
البته نه به قوی بودن 2 تا دیگه از گروه ها (اسم نمی برم ازشون چشم نخورن 4chsmu1

حامی گروه سرو هم چی بگم والا. دوست داشت گل باشه. Hanghead
من هم انرژیم موجود نیست.  Hanghead

ماشالله به آسمان و صراط  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

عه بنده هم جزو فعالام خودم خبر نداشتم خانم یاقوت 42
303
(1399 مهر 4، 16:57)آرمین نوشته است:
نقل قول: [تصویر:  65.gif]  والا ی سر ب گروه ها زدم این گروه باران چ میکند  [تصویر:  4chsmu1.gif]
گروه سروم امشب گردهمایی دارن حامیشون نیست میخوان جاش گل بزارن [تصویر:  4chsmu1.gif] میگم این یعنی اینکه حامیشون گله؟ [تصویر:  65.gif] حامی گروه سرو کی بود یادم نمیاد  [تصویر:  khansariha%20(56).gif] یادمه دو شغله هم بودن هم حامی سرو بودن هم حامی طوفان [تصویر:  p.gif]
گروه آسمان و صراطم خوبن [تصویر:  khansariha%20(8).gif]

گروه باران جدیدا خیلی قوی شدن.
البته نه به قوی بودن 2 تا دیگه از گروه ها (اسم نمی برم ازشون چشم نخورن 4chsmu1

حامی گروه سرو هم چی بگم والا. دوست داشت گل باشه. Hanghead
من هم انرژیم موجود نیست.  Hanghead

ماشالله به آسمان و صراط  49-2

بله ماهم نفهمیدیم سرو و طوفان منظورتونه 65 

حالا چ گلی بزارن رو صندلی؟کاکتوس؟آفتابگردان؟لاله؟گل آرمینم داریم Gigglesmile
شما ک باید پرانرژی باشین  65نمیگم چرا اما حتما و باید خوشحال و پرانرژی باشین 53258zu2qvp1d9v
ماشالله آسمان و صراط چشم نخورین انشالله Khansariha (69)

(1399 مهر 4، 17:05)علی‌رضا نوشته است: عه بنده هم جزو فعالام خودم خبر نداشتم خانم یاقوت 42
303

شما چند روزه دپرس شدین چرا؟؟؟من دقت میکنم هااا.شما خیلی انرژیتون افتاده.کمکی از دستمون برمیاد؟؟؟؟

پ ن :من باید در طی دوروز آینده ب یکی ک ندیدمش و ندیده من و هیچ شناختی نداریم و فقط اسمی میشناسیم پیام بفرستم و لذا این پیامم باید بدون خبر دیگران باشه و لذا ایشون پسره و اینطوره ک سخت ترین کار دنیاست و من عملا موندم چیکار کنم Khansariha (60)  این آقایون ناشناخته ترین موجودات روی زمین هستن  65

پ ن :دوستان عکس من برای خودمم نمیاره 53258zu2qvp1d9v
(1399 مهر 4، 17:19)یاقوت نوشته است: شما چند روزه دپرس شدین چرا؟؟؟من دقت میکنم هااا.شما خیلی انرژیتون افتاده.کمکی از دستمون برمیاد؟؟؟؟

با سلام به سامانه ی کانون خوش آمدید ؛ جهت کمک به علی‌رضا 
عدد ۸ را عه چیزه نه نه نه به تاپیک مشاوره مراجعه کنید 4chsmu1
(1399 مهر 4، 17:34)علی‌رضا نوشته است:
(1399 مهر 4، 17:19)یاقوت نوشته است: شما چند روزه دپرس شدین چرا؟؟؟من دقت میکنم هااا.شما خیلی انرژیتون افتاده.کمکی از دستمون برمیاد؟؟؟؟

با سلام به سامانه ی کانون خوش آمدید ؛ جهت کمک به علی‌رضا 
عدد ۸ را عه چیزه نه نه نه به تاپیک مشاوره مراجعه کنید 4chsmu1

وقتی خودمم ب شدت درگیر نشخوار فکری و سرزنش دائم هستم چطوری ب بقیه میتونم کمک کنم: ) 
من عدد 0 و انتخاب میکنم تا ارتباط قطع بشه 53258zu2qvp1d9v
خانم یاقوت هر گلی صلاح میدونن بذارن. گل آرمین هم داریم؟  Hanghead

به نظرم باید یک میز گرد مثبت اندیشی هم بذاریم تا حال علیرضا و علیرضاها خوب بشه.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

در جواب خانم یاقوت :
عه چه خوب پس فقط من نیستم 2uge4p4

دور از شوخی وقتی میفهمی مشکل خودتو یکی دیگه هم داره مثل اون لحظه میمونه که از دوستت میپرسی تو ام امتحان خراب کردی ؟؟؟ اونم میگه آره... اینطور نیست؟ Shy
(1399 مهر 4، 17:59)آرمین نوشته است: خانم یاقوت هر گلی صلاح میدونن بذارن. گل آرمین هم داریم؟  Hanghead

به نظرم باید یک میز گرد مثبت اندیشی هم بذاریم تا حال علیرضا و علیرضاها خوب بشه.  53258zu2qvp1d9v

2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان