امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

منم بعضی عکس های تو پست ها  رو ندارم
اون دسته از عزیزانی که با گوشی میان احتمالا بعصی از عکسا براشون باز نشه مثل پروفایل و امضاهای چند تا از دوستان مثل امضای خودم Hanghead
ولی با کامپیوتر این طوری نیست.
دلیلش چیه به نظرتون؟
(1399 مهر 4، 0:59)mahdimontazer نوشته است: اون دسته از عزیزانی که با گوشی میان احتمالا بعصی از عکسا براشون باز نشه مثل پروفایل و امضاهای چند تا از دوستان مثل امضای خودم Hanghead
ولی با کامپیوتر این طوری نیست.
دلیلش چیه به نظرتون؟

Hanghead من با کامپیوترم نمیبینم Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 

جشن هایی که گرفتم خراب شدن

20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
خانم پاک شما اون تصاویر متحرک رو چطور تو دعوتنامه ها میفرستین؟
این تاپیک منو این بغض چیه دقیقا؟ Khab
دو دقیقه رفتم توش تمام اهداف و آرزوهام به خاک سیاه نشست. vayy
Khobam
کی این چشمای خوشگل و نمیبینه؟ساناز نمیبینی؟؟؟؟اینا چشمایی هست ک همه جارو زیر نظر داره : )
امشب انقدر حوصله ندارم کلا دستم نمیره شکلک های ب قول آقا آرمین مینیمالیستی استفاده کنم.
نقل قول: این تاپیک منو این بغض چیه دقیقا؟ [تصویر:  khab.gif]
دو دقیقه رفتم توش تمام اهداف و آرزوهام به خاک سیاه نشست. [تصویر:  vayy.gif]
[تصویر:  khobam.gif]

من خیلی دوسش دارم  53258zu2qvp1d9v مخصوصا ی پستی گذاشتم د مورد سن و این پست آخریمم خیلی دوست دارم.
(1399 مهر 4، 2:04)mahdimontazer نوشته است: خانم پاک شما اون تصاویر متحرک رو چطور تو دعوتنامه ها میفرستین؟

مثل یه تصویر دانلودشون میکنم
تو گوگل هر موضوعی دوست دارین بزنین گیف اش بیاد
مثلا happy gif
ولی معمولا انگلیسی که بزنین چیزای بد میاد Swear1
پس بهتره بزنین
happy animation gif
یا همون اول از مواردی که خودش آورده کارتونیش را انتخاب کنید
ولی حتی ممکنه تو کارتونی هم چیزای بد باشه Swear1
مثلا من میزنم
happy gif
بعدش تو همون صفحه ای که میاره از عکس ها یه گزینه داره cute اونو میزنم و از همونجا شروع میکنم به گشتن 4chsmu1
معمولا اگر انگلیسی سرچ کنین بدون فیلتر شکن گیف ها براتون کار نمیکنه یعنی اگر مثل یه تصویر بازش کنین حرکت نمیکنه باید حتما فیلتر شکن باز باشه Hanghead
بعد مثل یه تصویر دانلود میکنم
حواستون باشه وقتی دانلود میکنید پسوندش gif باشه
چون بعضی از سایت ها اجازه نمیدن و شما باید حتما وارد سایت بشید و از اونجا دانلود کنید و ذخیره کنید

بعدش مثل عکس آپلود میکنم
میرم تو سایت یو آپلود عکسی که ذخیره کردم را انتخاب میکنم بعدش شروع آپلود میزنم
بعد یه لینکی به من میده
همون لینک اولی که میده را کپی میکنم
میام کانون
بعدش قسمت وارد کردن عکس
اینجا
بعدش چیزی که کپی کردم را بخش لینک پیست میکنم  وتمام

809197ps94ijjhwg البته الان کار نمیکنه

(1399 مهر 4، 2:40)یاقوت نوشته است: کی این چشمای خوشگل و نمیبینه؟ساناز نمیبینی؟؟؟؟اینا چشمایی هست ک همه جارو زیر نظر داره : )
امشب انقدر حوصله ندارم کلا دستم نمیره شکلک های ب قول آقا آرمین مینیمالیستی استفاده کنم.
نقل قول: این تاپیک منو این بغض چیه دقیقا؟ [تصویر:  khab.gif]
دو دقیقه رفتم توش تمام اهداف و آرزوهام به خاک سیاه نشست. [تصویر:  vayy.gif]
[تصویر:  khobam.gif]

من خیلی دوسش دارم  53258zu2qvp1d9v مخصوصا ی پستی گذاشتم د مورد سن و این پست آخریمم خیلی دوست دارم.

53258zu2qvp1d9v
نه این چشمای خوشگل را نمیبینم  809197ps94ijjhwg
Khansariha (13)
دیشب که میدیدم و اومده بودی پروفایلم خواستم بگم چرا اینا همه جا سرک میکشن چی از جون پروفایل من میخوان 4chsmu1

نقل قول: امشب انقدر حوصله ندارم کلا دستم نمیره شکلک های ب قول آقا آرمین مینیمالیستی استفاده کنم.

خب من میخوام یه اعترافی بکنم به شرطی که قول بدید بهم نخندید Hanghead

تاهمین  چند هفته پیش فکر میکردم مینیمالیستی جزء زیر شاخه ها فمینیست طبقه بندی بندی میشه 4chsmu1

خدارو شکر که آگاه شدم  4

از برکات کانونه دیگه  Khansariha (13)
(1399 مهر 4، 10:37)آبـی نوشته است:
(1399 مهر 4، 10:34)(◕‿◕) نوشته است:
نقل قول: امشب انقدر حوصله ندارم کلا دستم نمیره شکلک های ب قول آقا آرمین مینیمالیستی استفاده کنم.

خب من میخوام یه اعترافی بکنم به شرطی که قول بدید بهم نخندید Hanghead

تاهمین  چند هفته پیش فکر میکردم مینیمالیستی جزء زیر شاخه ها فمینیست طبقه بندی بندی میشه 4chsmu1

خدارو شکر که آگاه شدم  4

از برکات کانونه دیگه  Khansariha (13)

65  من توصیه می‌کنم تا قبل اینکه بانو یاقوت این پست رو بخونه پاکش کنی کارما 65 
42 17

( شوخی )

39
Smiley-happy114
دوستان فکر کنم مشکل از سایت یو آپلود هست. Khansariha (66)
من مجدد آپلود کردم .ببینید میاد؟ Hanghead
نقل قول:   [تصویر:  65.gif]  من توصیه می‌کنم تا قبل اینکه بانو یاقوت این پست رو بخونه پاکش کنی کارما [تصویر:  65.gif] 

کار از کار گذشته دیگه 4chsmu1

نقل قول: من مجدد آپلود کردم .ببینید میاد؟ [تصویر:  hanghead.gif]

امضا؟

نقل قول: دوستان فکر کنم مشکل از سایت یو آپلود هست. [تصویر:  khansariha%20(66).gif]

فکر نکنم اگه یو آپلود مشکل داشت که همه عکس ها مشکل داشتن نه همشون  39
ن پروفایل .من عکسی برای امضام ندارم: )

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان