امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 مهر 9، 17:07)یاقوت نوشته است:
(1399 مهر 9، 17:01)AhoorAli نوشته است: Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)

دشمن ظاهر شد Khansariha (58)  شما هم ی اعتبار منفی دادین ها من یادمه  Kill

شما دیگه چرا ؟؟ Esteghfar

دیگه منزوی شدن هم بها داره  4chsmu1 

به قول خودتون اعتبار منفی هم اعتباره ...
فقط رنگش فرق داره ، وگرنه ماهیت همشون یکیه ...   Khansariha (13)

.
.
.

نقل قول: مگه مسابقه امروزه؟ 65   من سومم از الان بگم.

نفر سوم 1 اعتبار منفی میگیره  Khansariha (129)

.
.
.

نقل قول: من اون دوچرخه ام رو هم به زور دارم.
اقا اهورا رشوه قبول می کنین؟ [تصویر:  khansariha%20(129).gif]

عههههه !!! 17

رشوه چیه  Swear1

..
..
..

ااممممم  65

حالا که خودت اصرار داری ، منم نمیخوام هم وطن های عزیزم رو ناراحت کنم ، روتو زمین نمیزنم ... Gigglesmile

شماره کارتو یادداشت کنم .... 4chsmu1
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1399 مهر 9، 17:10)AhoorAli نوشته است: اقا بحث اعتبار شد ...

میخواستم بگم من تو انجمن های زیادی عضو بودم و توی یه انجمن برنامه نویسی و اینجا بیشتر از بقیه ی جا ها فعالیت داشتم ...

.
.
.

توی اون انجمن باید با قسم اعتبار میگرفتی ... 12

یعنی بالاترین اعتبارمون مثلا مال مدیرمون بود ، 10 ساله اونجا بود همش 500 تا گرفته بود  22

من خودم تو چند ماه خودمو کشتم 4 تا گرفتم  Khansariha (13)

اصلا انگار دنیا رو بهم داده بودن ... 2uge4p4

.
.
.

الان نمیدونم تعجب کنم اینجا همه زیاد اعتبار میدن ، یا اونجا همه کم میدن ... 4chsmu1

اون ها خسیس بودن Gigglesmile

ب نظر من اعتبار و سپاس و باید دست و دلباز بود کلا،نمیدونم چرا اما اینا لذتی دارن و باعث خوشحالی میشن  53258zu2qvp1d9v
(1399 مهر 9، 17:11)mahdimontazer نوشته است: من اون دوچرخه ام رو هم به زور دارم.
اقا اهورا رشوه قبول می کنین؟ Khansariha (129)

Esteghfar
(1399 مهر 9، 17:16)AhoorAli نوشته است:
(1399 مهر 9، 17:07)یاقوت نوشته است:
(1399 مهر 9، 17:01)AhoorAli نوشته است: Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)

دشمن ظاهر شد Khansariha (58)  شما هم ی اعتبار منفی دادین ها من یادمه  Kill

شما دیگه چرا ؟؟ Esteghfar

دیگه منزوی شدن هم بها داره  4chsmu1 

به قول خودتون اعتبار منفی هم اعتباره ...
فقط رنگش فرق داره ، وگرنه ماهیت همشون یکیه ...   Khansariha (13)

117 809197ps94ijjhwg
.
.

نقل قول: مگه مسابقه امروزه؟ 65   من سومم از الان بگم.

نفر سوم 1 اعتبار منفی میگیره  Khansariha (129)

Swear1 پس دوم میشم  65
.
.

نقل قول: من اون دوچرخه ام رو هم به زور دارم.
اقا اهورا رشوه قبول می کنین؟ [تصویر:  khansariha%20(129).gif]

عههههه !!! 17

رشوه چیه  Swear1

..
..
..

ااممممم  65

حالا که خودت اصرار داری ، منم نمیخوام هم وطن های عزیزم رو ناراحت کنم ، روتو زمین نمیزنم ... Gigglesmile

شماره کارتو یادداشت کنم .... 4chsmu1

17 
منم برنامه دارم ب اقای کارما ی پیامی بدم 65
بدانید و آگاه باشید آرزوی هر دختریه این عکس 4chsmu1 مگه میشه کسی از گل خوشش نیاد.ی چند تا سرچ کردم من الان گم شدم انقدر نگاه کردم.

بفرمایین گل 4chsmu1

گل برای گل و از این حرف ها Kool

[تصویر:  ff0af409b2242bedaed521dfd87b6829.jpg]
(1399 مهر 9، 8:27)زندگی آزاد نوشته است: زندگی آزاد / 14 تیر 99 / 88 روز خوب

(1399 مهر 9، 18:18)یاقوت نوشته است:
بدانید و آگاه باشید آرزوی هر دختریه این عکس 4chsmu1 مگه میشه کسی از گل خوشش نیاد.ی چند تا سرچ کردم من الان گم شدم انقدر نگاه کردم.

بفرمایین گل 4chsmu1

واقعا اینقد گل دوس دارن؟

بعد اینارو چکار میکنن اخرش؟ (اقایون منطقی فکر  میکنن بیشتر وقتا! Gigglesmile )
(1399 مهر 9، 19:11)افرا نوشته است:
(1399 مهر 9، 18:18)یاقوت نوشته است:

بفرمایین گل 4chsmu1

واقعا اینقد گل دوس دارن؟

بعد اینارو چکار میکنن اخرش؟ (اقایون منطقی فکر  میکنن بیشتر وقتا! Gigglesmile )

واقعا گل دخترهارو و مادرهارو خوشحال میکنه.من خیلی بهش فکر کردم.شما ی شاخه گل از باغچه بچینید ببرید برای خواهر یا مادر میبینید ک خوشحال میشن.
نگهش میدارن دیگه.
دیگه اینطوری نمیگم ک ی دسته گل بزرگ و گرون بخریم.ی شاخه گلم ی دنیاست 53258zu2qvp1d9v  
چیکار میکنن آخرش؟؟؟ 117  نگهش میدارن خشک میشه و یادگاری میمونه. خاطره ی خوب میشه  49-2
(1399 مهر 9، 19:31)یاقوت نوشته است: واقعا گل دخترهارو و مادرهارو خوشحال میکنه.من خیلی بهش فکر کردم.شما ی شاخه گل از باغچه بچینید ببرید برای خواهر یا مادر میبینید ک خوشحال میشن.
نگهش میدارن دیگه.
دیگه اینطوری نمیگم ک ی دسته گل بزرگ و گرون بخریم.ی شاخه گلم ی دنیاست 53258zu2qvp1d9v  
چیکار میکنن آخرش؟؟؟ 117  نگهش میدارن خشک میشه و یادگاری میمونه. خاطره ی خوب میشه  49-2

وای اصلا فکرشم نمیتونم بکنم برای مادر یا خواهرم گل بخرم! Shy 

فکر میکنن خل شدم!

ولی برا خانومم روم میشه! 4chsmu1 یه چنین موجوداتی هستیم! Shy
(1399 مهر 9، 20:23)افرا نوشته است:
(1399 مهر 9، 19:31)یاقوت نوشته است: واقعا گل دخترهارو و مادرهارو خوشحال میکنه.من خیلی بهش فکر کردم.شما ی شاخه گل از باغچه بچینید ببرید برای خواهر یا مادر میبینید ک خوشحال میشن.
نگهش میدارن دیگه.

فکر میکنن خل شدم!

اولش فکر میکنن خل شدین ولی خوششون میاد.برادر من ی بار برام ی شاخه گل گرفته بود.هنوزم هنوزه گذاشمش بوفه همش میگم .خیلی حرکت لاکچری و معرفتی هستش.
Hanghead 
دقیقا مشکل همینه ک اولویت آقایون شده مخاطب خاص زندگیشون Hanghead
(1399 مهر 9، 20:33)یاقوت نوشته است:
(1399 مهر 9، 20:23)افرا نوشته است:
نگهش میدارن دیگه.

فکر میکنن خل شدم!

اولش فکر میکنن خل شدین ولی خوششون میاد.برادر من ی بار برام ی شاخه گل گرفته بود.هنوزم هنوزه گذاشمش بوفه همش میگم .خیلی حرکت لاکچری و معرفتی هستش.
Hanghead 
دقیقا مشکل همینه ک اولویت آقایون شده مخاطب خاص زندگیشون Hanghead

من برا تولدش میتونم بگیرم. چیزای فوق باکلاس. ولی گل اونم بدون مناسبت عجیبه براش Gigglesmile

باید بیشتر تلاش کنم.
منظورم از لاکچری این بود ک حرکت خوبیه.
اما ی نکته ای بگم.اگر کسی از دخترها مخالفه بگه : )

برای ی دختری تو تولدش ی ماشین بخرین خب؟تاثیرش کمتر از ی گل هست ک سورپرایزش میکنه.
حالا گل نه ی خودکار یا ی کتاب.دخترها اکثرا ب نظرم زیاد ب مادیات فکر نمیکنند بیشتر بارمعنوی هدیه ارزشمنده.
البت منظورم دخترهای مادی گرا نیست  4chsmu1 همین دخترهایی ک سرتا پا طلاهم بگیری باز ناراضین 53258zu2qvp1d9v
(1399 مهر 9، 20:49)یاقوت نوشته است: منظورم از لاکچری این بود ک حرکت خوبیه.

برای ی دختری تو تولدش ی ماشین بخرین خب؟تاثیرش کمتر از ی گل هست ک سورپرایزش میکنه.
حالا گل نه ی خودکار یا ی کتاب.دخترها اکثرا ب نظرم زیاد ب مادیات فکر نمیکنند بیشتر بارمعنوی هدیه ارزشمنده.
البت منظورم دخترهای مادی گرا نیست  4chsmu1 همین دخترهایی ک سرتا پا طلاهم بگیری باز ناراضین 53258zu2qvp1d9v

تعدادش در سال چنتا باشه؟! اموزشه  Gigglesmile
(1399 مهر 9، 21:36)افرا نوشته است:
(1399 مهر 9، 20:49)یاقوت نوشته است: منظورم از لاکچری این بود ک حرکت خوبیه.

تعدادش در سال چنتا باشه؟! اموزشه  Gigglesmile

این و نمیدونم Khansariha (13)
حداقل سالی ی بار.ولی ن برای مخاطب خاص.برای مامان و خواهر  Khansariha (69)
آقا من اولش تعجب می کردم چرا هر کی میاد کانون عضو گروه طوفان میشه.
تازه فهمیدم یه دور برین تو گروه طوفان بزنین می فهمین چه خبره.
آخه پیتزا؟! 17 
نه آخه پیتزا؟! Swear1 
ما تو شبانه روزی ماست و خیار می خوریم،اونوقت طوفانیانا کم مونده منوی غذا هم داشته باشند Khansariha (66).
من به علت این حجم از فاصله طبقاتی کانونی از دادن شیشلیک خودداری می کنم. 4chsmu1
(1399 مهر 10، 1:19)mahdimontazer نوشته است: آقا من اولش تعجب می کردم چرا هر کی میاد کانون عضو گروه طوفان میشه.
تازه فهمیدم یه دور برین تو گروه طوفان بزنین می فهمین چه خبره.
آخه پیتزا؟! 17 
نه آخه پیتزا؟! Swear1 
ما تو شبانه روزی ماست و خیار می خوریم،اونوقت طوفانیانا کم مونده منوی غذا هم داشته باشند Khansariha (66).
من به علت این حجم از فاصله طبقاتی کانونی از دادن شیشلیک خودداری می کنم. 4chsmu1

فردا ب طور ویژه ب این موضوع رسیدگی خواهد شد,شکایات زیادی مبنی بر هرج و مرج در گروه طوفان ب دستمان رسیده  Khansariha (66) Badbakht
هیچ نگران نباشین،فردا ی نون پنیری براشون بفرستم دیگه دورهمی مجدد در یک هفته اونم با این حجم از بریز بپاش تکرار نشه  Khansariha (58)
من با حقوقی اندک هفته ای ی بار غذای وطنی و ماهی ی بار غذای ملل میارم و مغزمون پوک شده از بس پنیر تناول نمودیم بعد مدیر کل پیتزا میبرن طوفان 45
بر اساس مستندات موجود در آشپزخانه ی کانون ب مدت یک هفته ب روی مدیر کل بسته هست و نقطه. 19

قابل توجه کانونی ها ب جز آرمین و برادران(سر در مغازه ها میرنن ها اونطوری بخونین 65  )،فردا شب شام داریم اونم دستور سر آشپز پیتزا  36 منتظرتان هستیم  Cowboypistol
سلام بر اونایی که 
زبان حال دمشون اینه که خدایا هر چی تو بگی .. من فقط حرف تو رو گوش میکنم و
زبان حال بازدمشون اینه که خدایا برای همه نیازهام، تو رو میخونم .. من فقط از تو یاری میخوام

ایاک نعبد
و
ایاک نستعین

سایه معشوق اگر افتاد بر عاشق چه شد
ما به او محتاج بودیم، او به ما مشتاق بود

صبح همگیمون بخیر و برکت Khansariha (46) 302

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان