امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

کارما باهات کار خواهم داشت Kill Khansariha (89)
(1399 مهر 9، 0:53)ماجراجو نوشته است: اینجا چه جور پیامایی باید بدیم 
برای گفت وگوه خاصیه یا.....؟

Khansariha (48)
سلااااااااااااام
خیلی خیلی خوش اومدین
اینجا کلا همه دور هم جمع میشن حرف میزنن
بعضی وقتا هم آقای مرد مجاهد میان فال حافظ برامون میگیرن
بعضی وقتا یه سری اخبار کانون توسط یاقوت خانم نوشته میشه
بعضی وقتا هم از طرف آشپزخانه کانون شام و ناهار و صبحانه اعلا میدن
در غیر این صورت
هر کی هر چی دوست داره بقیه ها ببینن میاد اینجا میگه 4chsmu1

مثلا الان من خیلی ذهنم درگیره که کسی هست این دوتا عکس را  تو این پست نبینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 53258zu2qvp1d9v
برای دیدن پست مربوطه اینجا کلیک کنید
اگر نمی بینین بگین لطفا 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 مهر 7، 11:55)mahdimontazer نوشته است: آقا من یه دخالت کوچیکی تو کار مدیران کردم و اونم این که به یکی از تازه واردا پیام اول خوش آمدگویی رو زدم شرمنده 302

منکه اون پیام و دیدم اینطوری شدم 17 گفتم اااا شازده کوچولو عکسشون تغییر دادن بعد ک دقت کردم دیدم ااا ننننن مهدی منتظره 65 
(1399 مهر 7، 14:56)شادن نوشته است: آرمین داشتیم،  رامینم داشتیم ی دونه آرمانم امروز عضو شده اتفاقات جالبی در راهه  Gigglesmile

دوستان جدیدی ک ثبت نام کردن اکثرا ۱۶ساله و پسر هستن،اینطور حس میکنم ک انگاری ی نفر ثبت نام کرده بعد ی ندایی ب رفیق هاش داده دسته جمعی اومدن 4chsmu1 البته ک چنین نیست ولی خب مشکوک انگیز و جالب انگیز هست 53258zu2qvp1d9v 

(1399 مهر 7، 17:47)mahdimontazer نوشته است: الان دیگه رکورد شکست.
من کوچک ترین عضو کانون نیستم. 4chsmu1
اقا ارمان رکورد رو شکستند.

چقدر از دیدن این پست دلم گرفت ،طرف ۱۵سالشه ب جای اینکه درگیر چیزهای خوبی باشه درگیر خ ا هست .ولی از ی طرفم خوشحالم ک بعد از ی سال کانون و پیدا کرده و دنبال اینه ک ترک کنه.
من و دوستانی هستند ک بعد از ده سال تکرار اینکار تازه فهمیدیم چ ب چیه و ب فکر ترک افتادیم ‌.

(1399 مهر 8، 13:23)زندگی آزاد نوشته است: سلام دوستان روزتون بخیر باشه
میخواستم یه همکاری کنیم با هم، به نظرتون اگر کانون یک مکان حظوری یا فیزیکی بود  مثلا یک ساختمان چه ویژگی هایی داشت چه فضاهایی، دوست دارم تو ذهنتون تصورش کنید تو فضا هاش قدم بزنید با دوستانتون صحبت کنید خلاصه خودتون رو تو اون مکان تصور کنید و برام ارسال کنید یا اگر تونستید نقاشی بکشید

کانون اگر قرار بود واقعی باشه دوست داشتم ساختمانی باشه ک سقفش شیشه باشه آسمون و ببینم،شاد شاد درش نارنجی باشه و طبقه ی آخر باشه و ی تراس خیلی بزرگی داشته باشه .
همه جاش رنگی باشه و صدای آهنگ و خنده بیاد توش.
دوست داشتم درسیجات همش پر از کتاب باشه و همه مشغول مطالعه باشن ،مبل های ال راحتی میبینم با میزهای بزرگ و چراغ های مطالعه .
شبانه رو میبینم ک ی میز هست و همه دورش جمع نشستن،اقا آرمین سر میز نشسته ،این سرمیزم آقای مجاهد.
انجمن مذهبی دوست داشتم درش سفید باشه و خیلی آروم باشه .
ی لحظه اینا ب ذهنم رسید دیگه 53258zu2qvp1d9v کلی نوشتم کلی بخونین Hanghead

(1399 مهر 8، 23:14)*دختر پاک* نوشته است: بی نهایت ممنونم

واقعا از همکاری هاتون ممنونم
راستش آقای آبی خیلی خیلی کمک کردن و دنبال سایتی بودن که همه بتونن 
عکس هایی که از اون سایت آپلود میشه را ببینن
بعد از کلی تلاش این سایت را گفتن
https://imgpile.com/
و احتمال میدن همه میبینن
من چندتا عکس اونجا آپلود کردم
ممنون میشم اگر یه همکاری دیگه کنید 
اگر کسی عکس براش باز نمیشه بگه خواهشا
یک دنیا ممنونم ازتون
[تصویر:  urlrQ8.jpg]

[تصویر:  urlVP3.jpg]

من هنوزم عکس پروفایل بعضی دوستان و نمیبینم بخصوص با لپ تاب عکس خودمم نمیاره .
این دوتا عکس و میبینم.

(1399 مهر 8، 23:23)آرمین نوشته است: پ.ن: این دو روزی که خانم یاقوت نبودن یه بخشی از کانون قشنگ نبود. 
امیدوارم زودی برگردن به محفل‌مون و جای خالی‌شون رو پر کنن.  Hanghead

یکم حال من ناخوشه این چند روزه ،متاسفانه همه چ پشت سرهم شده و ظرفیت من کم ،برای جلوگیری از ناراحتی های احتمالی ی ایستی کردم و نشستم گوشه ی کانون در حال مشاهده ی بقیه هستم : )
خیلی پیام و پست قرار بود بفرستم ،شرمندم واقعا همشون موندن،نمیتونم تمرکزی کنم .انشالاه در اولین فرصت .
خیلی ممنون از محبت دوستانی ک پیام دادن و معذرت ب خاطر بستن پیام ها  302 
،خیلی ممنون از محبت شما 302 

پ ن:آقای آبی مرسی از زحماتی ک برای بررسی ها و پست ها کشیدین ،چقدر خوبه ک هستین  302 
پ ن۲: یکی از وحشتناک ترین اتفاقا پریدن پست هست ،راستش فی البداهه هرچی میاد مینویسم و وقتی میپره دیگه ذهنم نمیاد چ باید بنویسم .الانم نصف شبی تباهه تباه برای بار دوم دارم مینویسم .
پ ن۳:ی سوالی داشتم ،من میخواستم ی مقاله ای مرتبط با یکی از شاخه های رشته ی برق پیدا کنم .برای مقاله های تخصصی برنامه ای یا سایتی کسی میشناسه؟

پ ن۴:کسی از دوستان سهام عدالتش و فروخته؟؟یکی میگفت ۱۴تومن ب حسابش واریز کردن وسوسه شدم بفروشم ولی انگاری پولی واریز نمیشه یا اگرم بیاد خیلی کمه Hanghead

پ ن۵:منم عکس پروفایلم و تو اون سایتی ک گفتین آپلود کردم نمیدونم دیگه برا بقیه تو سیستم میاره یا ن 53258zu2qvp1d9v
(1399 مهر 8، 13:23)زندگی آزاد نوشته است: سلام دوستان روزتون بخیر باشه
میخواستم یه همکاری کنیم با هم، به نظرتون اگر کانون یک مکان حظوری یا فیزیکی بود  مثلا یک ساختمان چه ویژگی هایی داشت چه فضاهایی، دوست دارم تو ذهنتون تصورش کنید تو فضا هاش قدم بزنید با دوستانتون صحبت کنید خلاصه خودتون رو تو اون مکان تصور کنید و برام ارسال کنید یا اگر تونستید نقاشی بکشید

از دیروز دارم فکر میکنم بهش .. برای من کانون ی خونه قدیمی حیاط‌دار مدل خونه‌های دهه ۲۰شمسی هس ..مثه خونه استاد هافی تو سریال بوم و بانو ...
با ی حیاط باصفا و ی حوض قشنگ و ی بالکن بزرررگ دلباز که رو به حیاطه و حیاطی پر از درخت و پله‌هایی که با شمعدونی تزیین شدن و فارغ از صدای ماشین و بوق و سروصدای اضافی...
ی جای دنج ک همیشه درش به روت بازه و یه پدر مهربون بنام آقاآرمین داره که هرچقدرم ناخلف باشی بازم وقتی برمیگردی فقط لبخندگرم و خوشامدگوییش رو میبینی ...
خلاصه که خیلی خوبه  302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
ما انسان ها ذاتا به همه کارا عادت میکنیم یکی نماز شده براش عادت و از سر عادت همش دُلا راست میشه و از مفهوم نماز هیچی حالیش نیست یکی به سلامتی یکی به سیگار عادت میکنه یکی هم به زنده بودن اصولا مغز انسان تمایل داره فکر نکنه و فقط از روی عادت کار کنه که انرژی کمتری صرف کنه ولی بعضی وقت ها خدا این زنجیره عادات رو میشکنه و به انسان میگه یکم تفکر کن و به خودت بیا مثلا انسان مریض میشه یا در معرض حجوم دشمن قرار میگیره و عادت امنیتش از بین میره ولی ما انسان ها تفکر که نمی کنیم هیچ همش یا دعا میکنیم خدایا این بلا رو از بین ببر یا اعوذ بالله کفر خدا رو میگیم.

سراسر زندگی انسان نشانه هایی از خداوند هست و برای تفکر کردن و امیر المومنین میفرماید بالاتربن عبادت ها تفکر کردن است بیایید کمی با عبادتی به نام تفکر آشتی کنیم
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
نقل قول: منفی (-1): مسخره کردن اصلا کار خوبی نیست

تو دوروز سه تا اعتبار منفی : ) چشمم زدن  53258zu2qvp1d9v

آقا آرمان اینجا کسی کسی رو مسخره نمیکنه.تاپیکمون سوتی املایی هست و همه ی دوستانم آشنا هستن .حالا شما جدیدین آشنا میشین انشالله  302

خوش اومدین خیلی 303

پ ن :از نظر روحی نیاز ب اعتبار 5+ دارم 22
واقعا کی این تاپیک سوتی املایی رو ساخته؟ Swear1 
باعث و بانیش کی بوده؟ Swear1
اگه  باعث و بانی این تاپیکو ببینم با ۱۸ چرخ از روش رد میشم God
(1399 مهر 9، 16:47)یاقوت نوشته است:

آقا آرمان اینجا کسی کسی رو مسخره نمیکنه.تاپیکمون سوتی املایی هست و همه ی دوستانم آشنا هستن .حالا شما جدیدین آشنا میشین انشالله  302

خوش اومدین خیلی 303

ببخشید من فکر کردم تو اون موضوع قصد مسخره کردن همدیگه رو دارید و فکر کردم کار اشتباهی هست
اگر ناراحتتون کردم ببخشید
[تصویر:  87r9_screenshot_20201020_225937.jpg]
Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
اقا اهورا سوالات چیان؟ 65
نقل قول: اقا اهورا سوالات چیان؟ [تصویر:  65.gif]

ساعت 7 مشخص میشه هم وطنم  4chsmu1
.
.
.

آقا برقامون رفتند ،  شارژ هیچ نداره pc ام ...

چ کنم ؟ 106

(1399 مهر 9، 16:57)mahdimontazer نوشته است: واقعا کی این تاپیک سوتی املایی رو ساخته؟ Swear1 
باعث و بانیش کی بوده؟ Swear1
اگه  باعث و بانی این تاپیکو ببینم  با ۱۸ چرخ از روش رد میشم God

آقا مهدی یعنی بخوان بگن مهدی منتظر و با چ میشناسی میگم سوتی چگلی و همگروه گاپی 4chsmu1

صلوات مخصوص من برای باعث و بانی این تاپیک ک ظاهرا خانم بارونی هستن 302 53 4chsmu1

18 چرخ دارین شما؟؟؟ 65

(1399 مهر 9، 16:59)آرمان. نوشته است:
(1399 مهر 9، 16:47)یاقوت نوشته است:

خوش اومدین خیلی 303

ببخشید من فکر کردم تو اون موضوع قصد مسخره کردن همدیگه رو دارید و فکر کردم کار اشتباهی هست
اگر ناراحتتون کردم ببخشید

ناراحت نشدم فقط ی شوک عظیمی وارد شد 4chsmu1 
اصلا ناراحتی نداره .اعتبار منفی هم اعتباره دیگه 49-2 
خوشحالم ک ب جمعمون اضافه شدین 49-2
(1399 مهر 9، 17:01)AhoorAli نوشته است: Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)

دشمن ظاهر شد Khansariha (58)  شما هم ی اعتبار منفی دادین ها من یادمه  Kill

شما دیگه چرا ؟؟ Esteghfar

مگه مسابقه امروزه؟ 65   من سومم از الان بگم.
اقا بحث اعتبار شد ...

میخواستم بگم من تو انجمن های زیادی عضو بودم و توی یه انجمن برنامه نویسی و اینجا بیشتر از بقیه ی جا ها فعالیت داشتم ...

.
.
.

توی اون انجمن باید با قسم اعتبار میگرفتی ... 12

یعنی بالاترین اعتبارمون مثلا مال مدیرمون بود ، 10 ساله اونجا بود همش 500 تا گرفته بود  22

من خودم تو چند ماه خودمو کشتم 4 تا گرفتم  Khansariha (13)

اصلا انگار دنیا رو بهم داده بودن ... 2uge4p4

.
.
.

الان نمیدونم تعجب کنم اینجا همه زیاد اعتبار میدن ، یا اونجا همه کم میدن ... 4chsmu1

من اون دوچرخه ام رو هم به زور دارم.
اقا اهورا رشوه قبول می کنین؟ Khansariha (129)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان