امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: 5 بار خوندمش  [تصویر:  106.gif] [تصویر:  106.gif]
دارم فکر میکنم مثلا من اینکارارو کردم تهش چ پخته میشه  [تصویر:  23.gif]
جسارته این فکر شعله و مواد اولیه رو از کجا آوردین؟؟؟؟چرا هرچیزی میشه ب غذا اشاره میکنید [تصویر:  p.gif] آخه این چ مثال عجیبی بود مغزم سوخت [تصویر:  17.gif] [تصویر:  4.gif]

اول بگم چون من شکمو هستم دوست دارم مثال های غذایی بزنم  4chsmu1

دوم، مواد اولیه ورودی های ذهن هست ذهن تا ورودی نداشته باشه هیچ چیزی برای تفکر نداره (تفکر کردن فرآیند پخت غذا هست) حالا ماحصل این فرآیند تفکر اعتقادات و دانسته های ما رو به وجود میاره ما تصویر بد میبینیم میشه ورودی فکر میکنیم یعنی یک نیروی انگیزشی میشه شعله آتیش که همون وسوسه میشه بعد غذایی که برای ما پخته میشه یه آش هست که روش یه وجب روغن داره  4chsmu1 که همون نیرویی هست که ما رو هل میده به سمت لغزش پس ما اگر در همون اول کار جلوی ورودی رو بگیریم دیگه آش یه وجب روغن دار برامون پخته نمیشه و لغزش نمیکنیم

سوم، گشنم شد برم برای صرف شام  4chsmu1
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
رفتیم  بالا Khansariha (69)

2uge4p4
(1399 مهر 12، 21:19)(◕‿◕) نوشته است: رفتیم  بالا Khansariha (69)

2uge4p4

مبارکتون باشه 53
مبارک هممون باشه 53258zu2qvp1d9v
سلام به همه

خدایا شکرت

خوشحال شدم از برد پرسپولیس .. از اینکه از بیرون صدای خوشحالی مردم میاد
خدا دل همه رو شاد کنه .. هر کسی که خودش راضی هست
ان شاء الله باز هم این روزا خبرای خوب بشنویم
جنگ همسایه ها هم تموم بشه و حق به حقدار برسه

ان شاء الله همین روزا ببینیم که کل دنیا غرق شادی و خوشی ظهور شدن .. دست اون آقای عزیز و مهربون رو همه رو سرشون حس کنن
مبارک باشه. واقعا مردم خوبی داریم با این چیزای کوچیک کلی خوشحال میشن . تو خیابون چه خبره! 49-2

امروز واقعا روز خوبی بود. دستشون درد نکنه.

53
من مخالف خوشحالیتون نیستما
نمیخوامم جشنتونو بهم بریزم
ولی تو محدوده ی همین مرز و بوم، آدمهایی بخاطر ناتوانی مالی دارن شیمی درمانیشون رو متوقف میکنن
دیروز داروخونه بودم... آقای مسنی بخاطر اینه قیمت داروهاش سه و نیم برابر شده بود، دارو های COPD ش رو نگرفت و رفت
نمیخوام بیشتر بگم چون هم حال شما رو بد میکنه و هم خودمو : )
ولی من نمیتونم با همچین چیزایی خوشحال باشم وقتی پرپر شدن آدما رو میبنیم... پرپر شدن آرزو ها و امید ها رو... پرپر شدن شرافت و انسانیت رو : )
ما شاید بعضی وقتا بخندیم ولی از خوبی این روزا نیست.. از فراموشی های گاه و بیگاهمونه
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
(1399 مهر 12، 22:27)روزبه نوشته است: من مخالف خوشحالیتون نیستما
ولی تو محدوده ی همین مرز و بوم، آدمهایی بخاطر ناتوانی مالی دارن شیمی درمانیشون رو متوقف میکنن
دیروز داروخونه بودم... آقای مسنی بخاطر اینه قیمت داروهاش سه و نیم برابر شده بود، دارو های COPD ش رو نگرفت و رفت
ولی من نمیتونم با همچین چیزایی خوشحال باشم وقتی پرپر شدن آدما رو میبنیم... پرپر شدن آرزو ها و امید ها رو... پرپر شدن شرافت و انسانیت رو : )
ما شاید بعضی وقتا بخندیم ولی از خوبی این روزا نیست.. از فراموشی های گاه و بیگاهمونه

برادر میفهمم چی میگی. 
ولی واقعا نمیدونم چه جوابی بدم. جز اینکه تلاشمو بیشتر کنم برای خوشحالیه همین افراد.
اونقدر دلمون گرفته که به خاطر یه فوتبال میخواییم جوری شادی کنیم که انگار دیگه هیچ ناراحتی ایی نداریم.
53
(1399 مهر 12، 22:38)،رهگذر، نوشته است:

دقیقا

من یه جا شنیده بودم فوتبال یک ورزش استعماری هست که ریشه اش برمیگرده به آنگلوساکسون...

این ورزش برای اینکه اذهان مردم از چیزای اصلی که مسائل اقتصادی و معیشت هست منحرف بشه به هیجانات کاذب و...

زیاد توضیح نمیدم

ولی خدایی ما از خیلی چیزا غافلیم... اونوقت تو این وضعیت میایم و خوشحالی می کنیم اگه یه تیم مثلا بازنده بشه شیشه های اتوبوسو مردم پایین میارن و... ولی وقتی گرونی میشه و خیلیا از فقر میمیرن، خیلی از جوانا مجردن و... سکوت می کنیم

مردم دارن واقعا به کجا میرن...

من فقط سکوت می کنم و ادامه نمیدم.

اصلا ورزش های گروهی و المپیک اساس کارش باید نزدیک شدن کشور ها به هم تشویق مردم به ورزش و باقیه موارد باشه ولی تبدیل شده به وسیله ایی برای توهین و تحقیر همدیگه. دائم باهم کلکل کنیم یا حق خوری.اگه بخواییم بهش فکر کنیم داستانایی مثل همین اینستا هم هست که خیلی ساده داره مردم رو به جهت بد میبره.
ولی خودمون درستش میکنیم. 53

راستی برادر این عکسایی که اپلود میکنی با گوشی باز نمیشن باید ببینیم چه میشه کرد.
سلام
بله. انتظارها به سر رسید و آرمین باز هم با پیتزا وارد می‌شود.  Khansariha (129)

شام امشب به افتخار خانم دختر پاک هست که یکی از خیلی خوب‌های کانون هستن.
هم فعال هستن. هم پرانرژی. هم دلسوز. هم زحمت‌کش. 
کلا ماشاءالله به ایشون که این قدر خوب هستن.  49-2

دیروز هم تولدشون بود اما ما امشب قرار شد شام‌ تولدشون رو بدیم که تولدشون به یاد موندنی‌تر بشه.  128fs318181

بفرمایید:

[تصویر:  johns-incredible-spicy-peanut-butter-pizza.jpg]

لطفا بشقاب‌ها رو جلو بیارید تا یکی یکی براتون پیتزا بکشم.  2uge4p4

بفرمایید:

[تصویر:  papa-johns1-720528d85056b36_72052bba-505...550fb0.jpg]

از این مدلیش هم داریم:

[تصویر:  5ee810f56d33e.image.jpg?resize=1200%2C720]

از اینا هم داریم:

[تصویر:  1]

وایسید.
از اینا هم هست:

[تصویر:  main-qimg-16b9e88a4aa6cfbb0a414c76905482d9]

بازم داریم:

[تصویر:  Tasty-pizza-carnivore-challenge1-e1356799326939.jpg]

حتی از این‌ها:

[تصویر:  Pepperoni-Pizza-2-1024x683.jpg]

پ.ن 1: دیگه پیتزا زیاده. کسی نگه به من نرسید.  Hanghead  البته اول از همه خانم دختر پاک بردارن.  49-2

پ.ن 2: پیتزا از غذاهای مورد علاقه‌ام می‌باشد. از پستم پیداست؟  4chsmu1

پ.ن 3: دقت کردید چقدر بخش آشپزخانه کانون قوی شده. دیشب ۲۴ نوع شیرینی خانم مهر خدا سرو کردن.  17 امروز از هر کدوم از بچه‌های کانون پرسیدم کجایی گفت آزمایشگاهم برای چکاپ قند خون. چند کیلو شیرینی خورده بودید؟ 1744337bve7cd1t81

پ.ن 4:‌ از بحث پیتزا دور نشیم. دانشگاه که بودم هفته‌ای یک بار شام ما پیتزا بود.
معمولا میذاشتیم همون شبی که شام کباب بود. (غذای ظهر و غذای شب رو یک آشپزخونه طبخ می‌کرد. اما کبابی که برای شام خوابگاه تولید میشد هیچ شباهتی به کبابی که برای ناهار دانشگاه آماده میشد نداشت. ظاهرش کباب بود اما باطنش رو هیچ وقت نفهمیدیم. 42)
خلاصه تو اون هفته‌ای یک بارها می‌رفتیم بیلیار می‌زدیم و بعد پیتزا. Khansariha (69) می‌رفتیم شهر بازی از این ماشین برقی‌ها سوار می‌شدیم و بعد پیتزا. Khansariha (69) می‌رفتیم سینما و بعد پیتزا. Khansariha (69) می‌رفتیم پارک و بعد پیتزا.  Khansariha (69)

پ.ن 5: یکی از هم‌کلاسی‌هام بود از خودش نظریه پیتزا خوردن داشت. می‌گفت باید با پیتزا ارتباط حسی برقرار کنی. آروم گاز بزنی آروم بجوی و خیلی آروم فرو کنی. 42 ما غذامون تموم میشد ایشون تکه دوم بود.  53258zu2qvp1d9v
بخشی از نظریه‌اش این بود که حتما تکه اول پیتزا باید بدون سس خورده بشه. تا بفهمی طعم واقعیش چیه. هر پیتزای سس خورده‌ای می‌تونه خوشمزه باشه.  53258zu2qvp1d9v  من هنوز هم هر بار که پیتزا می‌خورم سعی می‌کنم این نکته رو رعایت کنم.

پ.ن 6: پیتزا رو من با سس کچاپ و سس هزار جزیره می‌‌خورم. کلا ترکیب این دو سس خیلی جالب‌ناکه.  4chsmu1 سیب‌زمینی‌ سرخ‌کرده هم همین طور. اسنک که جز این نمی‌تونه باشه. قارچ سوخاری هم از جمله بدیهیاته که این سیستم رو نیاز داره.  Khansariha (69)

پ.ن 7:‌ سال آخر دانشگاهم بود. یک روز تو خونه با خانواده حوصله‌مون سر رفته بود. گفتیم چی کار چی کار نکنیم در نهایت تصمیم این شد که بریم شهر محل تحصیل من. بریم یه چرخی تو سطح شهر بزنیم ببینیم پسرمون کجا درس می‌خونه (بعد از ۴ سال  4chsmu1 ). تو بازارهاش هم می‌گردیم. غذا هم می‌خوریم.
گفتم بابا مامان غذاش هم مهمون من.  128fs318181   یه پیتزایی هست که با بچه‌ها هر هفته میریم اون جا. یه پیتزا بوقلمون داره که انگشت‌هاتون رو هم باهاش می‌خورید. 2uge4p4 اون‌ها هم گفتن باشه.  128fs318181
خلاصه راه افتادیم و رسیدیم. کمی گشت تو سطح شهر زدیم. در نهایت رسیدیم به رستوران.
یه نگاه کردم به رستوران دیدم عهههههههه. پس چرا بستست؟  17
کمی بیشتر دقت کردم دیدم نوشته «این مکان به علت عدم رعایت بهداشت مواد غذایی توسط ... پلمب گردیده است»  1744337bve7cd1t81
گفتن آرمین تو ما رو کجا می‌خواستی بیاری؟  13
من  Shy مادرم 42  پدرم 22 داداشم  Swear1  

پ.ن 8: ۲۰-۳۰ ساله که مادرم تولیدات پیتزای خانگی دارن. تا ۷-۸ سال پیش یادمه که همیشه خمیرش رو خودشون درست می‌کردن اما از اون به بعد دیگه از همین نان‌های پیتزای آماده می‌گیریم. دو تا بسته ۴ تایی می‌گیرم. 5 تاش میشه شام پنجشنبه شب. ۳ تاش میشه شام جمعه شب. پیتزای مورد توافق خانواده پیتزای میگو هست که غیرقابل رقابت با سایر پیتزاهاست.  2uge4p4  اما سایر پیتزاها هم پخت میشه.  4chsmu1

پ.ن 9: می‌ترسم شب همش خواب پیتزا ببینید. همین جا صحبت رو از پیتزا خارج می‌کنم.  4chsmu1

پ.ن 10:‌ عده‌ای از دوستان به سرکردگی ع.ف.ز قصد براندازی قدرت رو داشتن. در ابتدا بحث اعتبارها رو پیش کشیدن. اما خیلی زود مشخص شد که هدف‌شون جابه‌جایی قدرت هست و اعتبارها فقط بهانه بود.  4chsmu1 
خدمت این دوستان عرض کنم که اولا دوران این انقلاب‌های مخملی خیلی وقته که به پایان رسیده. دوما دعوت‌شون می‌کنم که از راه گفت‌وگوی مصالحت‌آمیز وارد بشن و نه خون‌و‌خون‌ریزی. سوما نوید پست‌ و مقام‌های بالاتر به همه معترضان میدم تا بلکه با آرامش خاطر بیشتری اینجا حاضر بشن. چهارما بدونید که من هوادارانی دارم که این انتقال قدرت رو با چالش زیاد برای شما مواجه می‌کنن.  Khansariha (69)  پنجما این رو بدونید که این پست و مقام‌ها به کسی وفا نکرده و دیر یا زود به خواسته‌تون می‌رسید.  Hanghead  

پ.ن 11: خانم دختر پاک دیگه که دلخور نیستید. من تمام تلاشم رو برای جبران کردم.  Hanghead

پ.ن 12: گویا پرسپولیس رفت فینال آسیا.  1744337bve7cd1t81 من فوتبالی نیستم اما تمایلم به رنگ آبی بیشتر هست. ایران و ایرانی رو هم دوست می‌دارم اما می‌ترسم پس‌فردا قرمزپوشان شاخ بشن واسه‌مون. آخه همین جوریش همش میگن شش تایی ها. قهرمان آسیا بشن چی میگن؟ 4chsmu1 من هم صداهای عجیب غریبی از بیرون می‌شنوم. مبارک‌شون و مبارک‌مون باشه.  317

پ.ن 13: بعضی‌ها میگن 13 عدد نحسه. اما من دوستش دارم.  128fs318181 میگن وقتی به دنیا اومدم عمه‌ام بیمارستان رو روی سرش گذاشته بود که دختره.  317  دختره. 317  دختره.  317 اما در نهایت مشخص شد که این یکی هم پسره.  Khansariha (129)  فقط چون بسی زیبارو بودم در نگاه اول جنسیتم درست تشخیص داده نشد.  4chsmu1  مادرم میگن ما فقط اسم‌های دختر انتخاب می‌کردیم و با این اطمینان پیش می‌رفتیم تا اینکه یهو به دنیا می‌اومدید و مشخص میشد اون اسم‌ها هیچ کدوم قابل استفاده نیست.  4chsmu1
خلاصه در نهایت این گونه بود که دیدن دختر که نبود. سیزدهم هم که به دنیا اومد. لااقل شناسنامه‌اش رو به جای سیزدهم، دوازهم بگیریم که نحسیش زندگی‌مون رو نگیره.  Hanghead 
از طرفی فکر می‌کردن من قراره آدم بزرگی بشم. این رو فال‌گیری که اومده بود خونه‌مون به پدر و مادرم گفته بود. و چقدر حیف بود که به خاطر دوازده سیزده روز، یک سال از تحصیل عقب بیفته و از بزرگیش جا بمونه. این چنین شد که شناسنامه‌ام ۱۲ شهریور شد به جای ۱۳ مهر. نه روزش مال منه و نه ماهش.  53258zu2qvp1d9v هرچند چه فرقی داره چه موقع به دنیا بیای یا چه موقع تاریخت رو بزنن. مهم اینه که هر روز صبح‌ از شنیدن صدای بیدارباش خروس لذت ببری و با تمایل و اشتیاق از رخت‌خوابت بلند شی. و هر شب هم از دیدن ماه و ستاره لذت ببری و با آرامش و اطمینان خاطر سرت رو روی بالش بذاری. اگه این‌ها رو نداشتی، تاریخ و روز و ماه و سال برای تو هیچ فرقی ندارن.  53258zu2qvp1d9v

شب همگی خوش.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سوال ۱:پس قبول دارین شکست عشقی خورده بودین؟ 13
و در مورد این نوع انقلاب های مخملی باید بگم
یل یاتار طوفان یاتار
یاتماز  آرمینین پرچمی
پ.ن:اصلا انتظار اعتبار از طرف آرمین  رو ندارم 4chsmu1
هیچ وقت یادم نمیره اون سرباز بیچاره ای رو که سر فوتبال زدن چشمشو درآوردن پسره بیچاره سر حماقت چند تا جوان که قادر نیستن هیجاناتشون کنترل کنن از دیدن دنیا محروم شد 1276746pa51mbeg8j

ایرانی که این همه ادعای ادب و فرهنگ و تمدن داره
متاسفانه .....

تازه رانندگی یاد گرفتم
بحث این بود که نمیتونم برم خارج شهر و اینا
خواهرزاده ام گفت باید تابلو نصب کنی که تازه کاری
گفتم باشه چه عیبی داره؟
گفت اینقدر مسخره ات می کنن که ....
راست میگه حتما زیاد مسخره میشه هر کسی که اعلام کنه با احتیاط از کنار من عبور کنید من رانندگیم عالی نیست شاید یهو گاز و ترمزو اشتباه گرفتم واسه یه عزیزت یه اتفاقی افتاد...
مخصوصا هم که راننده خانم باشه

کاش یکم فرهنگ و فهم و دانشمون رو بالاتر ببریم...

البته منظورم همه ایرانی ها نیستن
چه بسا انسان های بزرگ و شریف و فهمیده که دارن تو این مرز و بوم تلف میشن 4chsmu1
تا درد دلی دیگر بدرود
(1399 مهر 12، 20:41)آرمین نوشته است:
(1399 مهر 10، 23:04)*دختر پاک* نوشته است: من خودم از دست آقا آرمین دلم خونه
یک عدد پست نوشتم سر پیتزا که به من ندادن 
خیلی پست خشنی بود پاکش کردم
هعییییییییی
یالان دونیا
4chsmu1
درست گفتم؟

سلام
خانم دختر پاک پیتزا که زیاد بود. به شما مگه نرسید؟   

خانم یاقوت رو به این خاطر اسم بردم چون همیشه در بخش تدارک هستن و دوست داشتم یک بار هم ایشون پذیرایی بشن. از طرفی انرژی‌شون انرژی کانونه و اگه تغذیه به موقع نرسه، قند خون کانون می‌افته.   

کارما رو به این خاطر گفتم که خیلی سر اون پست‌های افتخارات زحمت کشیده بود. بهم گفت چشمم ترکیده.    فرداش حال چشمش رو پرسیدم و گفت نگران نباش خوب میشه (یعنی هنوز اذیت بود). می‌خواستم ازش قدردانی کنم.  

مهدی منتظر رو به این خاطر گفتم چون همیشه از من حمایت می‌کنه. فرقی نداره من حق داشته باشم یا نداشته باشم. همیشه طرف منه. من نباید هوای طرفدارانم رو داشته باشم؟   

بعد هم مهمون داشتیم اون شب. بعد از چند سال سر زده بود. شما مهمون‌تون سر شام برسه، بالای سفره نمی‌نشونیدش؟  

از طرفی اون دفعه‌ای که من شکست عشقی خوردم، شما از دختران سرزمین‌تون حمایت کردید و نه از من. دوست داشتم این نکته‌ای که تو دلم مونده بود رو بگم. 

اما خب راست میگید.
شما هم این چند وقته سر موضوعات عکس‌ها خیلی اذیت شدید. علی‌رغم مشکلاتی که پیش اومد خللی در روند جشن‌ها پیش نیومد و واقعا دست مریزاد.
البته جاهای دیگه هم زحمت می‌کشید و حواس‌تون به بچه‌های کانون و چیزهای دیگه هم هست.
حق با شماست و من هم پشیمونم.   

امشب هم شام پیتزا داریم فقط به خاطر شما. 

چقدر دقیق همه چی یادتونهvayy
من دیگه سکوت میکنم Khansariha (56)
شرمنده میکنین آقا آرمین حالا من یه چی  گفتم جدی نگیرید 4chsmu1
مهم نبود
65

آخ جون پیتزا 317

(1399 مهر 12، 21:37)(◕‿◕) نوشته است: مبارک هممون باشه
4chsmu1
من وسط بازی کلی مکالمه با خدا داشتم
خیلی منطقی به ازای هر پنالتی به خدا میگفتم خدایا الان کلی جوان نشستن پای این بازی 
اگر اونا ببرن جوونای عربستانی میبرن
عربستان همه بچه های یمن را کشت Tears
آخه این انصافه 
نه واقعا انصافه
یه کاری کن ما ببریم 4chsmu1
بنظر من همش کار خدا بود
ولی جدی جدی بچه های ما چه زود خسته میشن  Gigglesmile
جون ندارن بدوین
من نمیدونم این اروپایی ها چحورین 53258zu2qvp1d9v

Hanghead
من دیگه نمیتونم از مرگ کسی ناراحت بشم
انقدر آرزوی مرگ کردم بنظرم مرگ خیلی باید شیرین باشه Shy
نیست؟
بنظر من پرپر شدن به قول شما همچین چیز بدی هم نیست
مخصوصا برای یه مریض Tears

(1399 مهر 12، 22:47)آرمین نوشته است: سلام
بله. انتظارها به سر رسید و آرمین باز هم با پیتزا وارد می‌شود.   

شام امشب به افتخار خانم دختر پاک هست که یکی از خیلی خوب‌های کانون هستن.
هم فعال هستن. هم پرانرژی. هم دلسوز. هم زحمت‌کش. 
کلا ماشاءالله به ایشون که این قدر خوب هستن.   

دیروز هم تولدشون بود اما ما امشب قرار شد شام‌ تولدشون رو بدیم که تولدشون به یاد موندنی‌تر بشه.   

بفرمایید:

[تصویر:  johns-incredible-spicy-peanut-butter-pizza.jpg]

لطفا بشقاب‌ها رو جلو بیارید تا یکی یکی براتون پیتزا بکشم.  2uge4p4

بفرمایید:

[تصویر:  papa-johns1-720528d85056b36_72052bba-505...550fb0.jpg]

از این مدلیش هم داریم:

[تصویر:  5ee810f56d33e.image.jpg?resize=1200%2C720]

از اینا هم داریم:

[تصویر:  1]

وایسید.
از اینا هم هست:

[تصویر:  main-qimg-16b9e88a4aa6cfbb0a414c76905482d9]

بازم داریم:

[تصویر:  Tasty-pizza-carnivore-challenge1-e1356799326939.jpg]

حتی از این‌ها:

[تصویر:  Pepperoni-Pizza-2-1024x683.jpg]

پ.ن 11: خانم دختر پاک دیگه که دلخور نیستید. من تمام تلاشم رو برای جبران کردم.  Hanghead

بی خیال 13
واقعا جدی گرفتین  1744337bve7cd1t81
یک دنیا ممنونم Thankyou
من چجوری تشکر کنم واقعا  Khansariha (8)
بی نهایت ازتون ممنونم 302
شرمنده کردین Khansariha (8)
خیلی خیلی خیلی ممنوونم 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نقل قول:  می‌ترسم پس‌فردا قرمزپوشان شاخ بشن واسه‌مون. آخه همین جوریش همش میگن شش تایی ها. قهرمان آسیا بشن چی میگن؟ [تصویر:  4chsmu1.gif] 

آرمین خان قرمز ها همینجوریش هم شاخن 65

نقل قول: هیچ وقت یادم نمیره اون سرباز بیچاره ای رو که سر فوتبال زدن چشمشو درآوردن پسره بیچاره سر حماقت چند تا جوان که قادر نیستن هیجاناتشون کنترل کنن از دیدن دنیا محروم شد [تصویر:  1276746pa51mbeg8j.gif]
1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81

این رو نشنیده بودم 
میگن آدم رو یه حیوون محترم بگیره ولی جو نگیره همینه 65

به مدیر کل منفی دادم  4chsmu1
خدا به خیر کنه 63

بن نشم صلوات....  4
اگه پرسپولیس ببره که نمیبره چی میشه؟ 17
حالا بهش سهمیه جام باشگاه های جهان رو هم دادن God

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان