امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 آبان 7، 21:38)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: اگه بگن گروه های ترک رو با چی میشناسیم من میگم:

گروه باران تو غیبت کردن 17

22
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
(1399 آبان 7، 21:47)شادن نوشته است:
(1399 آبان 7، 21:38)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: اگه بگن گروه های ترک رو با چی میشناسیم من میگم:

گروه باران تو غیبت کردن 17

22
صاحبش اومد من الفراررررر[تصویر:  y%20(508).gif]
نه بیا کاریت ندارم  Khansariha (98)
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
نقل قول: به این جمله دقت کنید:
هَ زَ یَ قَ دسِّ مَ دِ

این جمله به لهجه کاشانی بیان شده [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
کی میتونه بگی چی داره میگه؟ [تصویر:  65.gif]
هی زن یه قند دست من بده Gig
نقل قول: هی زن یه قند دست من بده [تصویر:  Gig.gif]
بابا بارک الله حاج مهدی خودمون .. درسته Khansariha (69)
خانم زینبی هم یه کلمه اش رو درست گفتن .. احسنت

نقل قول: در رو باز می کنیم و فیل رو رد می کنیم [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: فیلو عصبانیش میکنی نه تنها در بلکه هرچی جلوش باشه را صاف میکنه خودش رد میشه [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: در رو باز میکنیم فیل خودش رد میشه؟[تصویر:  1.gif]
نقل قول: من چون نمیدونستم فیل چجوری از در رد میشه دیگه مشارکت نکردم ، اصلا چرا فیل باید از در رد شه ؟؟؟نمیدونم . ب نظر من سرش و خم کنه ی وری رد شه دیگه  [تصویر:  hanghead.gif]

vayy
بچه ها لطفا آمادگی داشته باشین با توجه به رشادتی که در پرونده پیچیده عبور فیل از در از خودمون نشون دادیم، بریم برای حل مشکلات فعلی کشور داوطلب بشیم به طور تیمی .. نظرتون چیه؟ 65 
فقط راه حل مجید Khansariha (13)
آقااااا .. یه راهنمایی ..  شما مبل و اینا رو وقتی عرضش بیشتر از در باشه چیکار میکنین؟ .. مگر نه اینکه یه قدری زاویه میدین که رد بشه؟ ....
نقل قول: آقااااا .. یه راهنمایی ..  شما مبل و اینا رو وقتی عرضش بیشتر از در باشه چیکار میکنین؟ .. مگر نه اینکه یه قدری زاویه میدین که رد بشه؟

مبل و اینا طولش بیشتر از عرض دره . ارتفاع مبل از ارتفاع در کمتره که با یه کم کج کردن رد میشه. ولی فیل هم ارتفاع هم عرض هم طولش خیلی بیشتره  4chsmu1

پس من با مجید موافقم! Khansariha (13)
چه بلایی سر uupload اومده؟
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
نقل قول: چه بلایی سر uupload اومده؟
یه دو ماهی هست اینجوری شده  Hanghead
آقای آبی تو دوتا پست توصیح داده بودند.
نقل قول: یه دو ماهی هست اینجوری شده  [تصویر:  hanghead.gif]
سرطان کامل شده
کل اهنگا و عکسام پاک شدن
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
دوستان برای آپلود عکسا از سایت Upsara استفاده کنین 
راحت تر از imgpile هست 
ایرانی هم هست
آقای آبی هم پیشنهاد دادن
302 303
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلاااام به همگی
و سلام به تیم ویژه مدیریت بحرانهای لاینحل کانونیان جوان (مخففش میشه: مبل-کج؛ با تکنیک کج کردن مبل هم هماهنگه  65 )

خب .. میبینیم که خانم یاقوت از خم کردن راس فیل صحبت کردن و برادر افرا هم که ابعاد هندسی فیل رو مورد مداقه قرار دادن

اما همونطور که مستحضرید با توجه به حساسیت مساله، فیل رو نمیتونید تقریبی بچرخونید و انتظار رد شدن داشته باشید .. 
بلکه پیشنهاد میکنم دقییقا به یک زاویه چرخش خاص فکر کنید .. نه یک درجه کمتر نه بیشتر ..
اگر گفتید چند درجه؟ 65
مرد مجاهد توروخدا نگو که باید برعکسش کنیم بشه لیف بعد ردش کنیم  Khansariha (60)
محمد جان تو رو خدا بذاااار بگممممممم Khansariha (13)
دیدین چقدررر بیمززززه بود 4chsmu1
آفرین به تو .. یه پیامک به ۲۰۰۰۹۰ بزن و بعد گوشی رو بذار کنار و در اولین فرصت از نزدیکترین محل یه پرس گوشت لوبیاب بسّو 65
و اما بعد!

بچه ها من میخواستم یه ویدیویی رو به خانم یاقوت پیشنهاد بدم (و بگم که اگر حال ندارن فرض کنن اصلا من بهشون پیامی ندادم و به تکلف نیفتن)
حالا پروفایلشون بسته بود
منم گفتم بذارم اینجا .. شاید باقی بچه ها هم دوست داشتن ببینن یه وقت
موضوعش تدبر در سوره مبارکه ضحی است .. این روزا هم که دلمون پر از نور و شادیه از برای یاد میلاد پیامبر جونمون و امام صادق نور چشممون
سوره ضحی محوریت جالبی درباره حضرت رسول داره

باشد که رستگار شویم Khansariha (46)
و اما بعدتر،

چند سالیه که من یه ایده‌ای دارم که دوست داشتم در کانون عملیش کنم اما شرایط و فرصتش پیش نیومد
با خانم می‌توانم هم مطرح کرده بودم و ایشون هم موافق بودن
داستان این بود که برای بچه های کانون (سوژه‌های مد نظر قرار داده شده) بیایم تذکره نویسی کنیم به سبک و قالب تذکرة الاولیا

از نظر من، این کار یه پیش نیاز میخواست و اون هم جمع‌آوری اطلاعات جالب و ناب درباره سوژه است
این روزا میبینم که این پیش نیاز به همت چشمان بیداران کانون انجام میشه .. مثلا در چه خبر و ..
گفتم فرصت خوبیه که باهاتون در میون بذارم .. البته میخواستم به خانم یاقوت پیام بدم که پروفایلشون بسته بود
خلاصه ایده از ما اجرا از هر کی که خوشش اومد از این ایده 1

باشد که دلشاد شویم Confetti

پ.ن: البته ای دانش‌پیشگان! اعتبار منفی رو هم مد نظر داشته باشید و اولویت اول و دوم و پنجم و هشتمتون درستون باشه Khansariha (56)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان