امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 اسفند 2، 20:07)_رعنا_ نوشته است:
نقل قول: ممنونم عزیزم 
قبول دارم منم میخوام هر جا باشه شرکت کنم کلا بحث کردن رو دوست دارم توی همه زمینه ها تازه چیزای جدید هم یادمیگیریم 
راستش زیاد نمیشناسم جاییش رو اصلا یه کار میکنیم میایم خودمون هر جا باشه حرف میزنیم و نظر میدیم بقیه هم که ببینن ترغیب میشن بیان و صحبت کنن

منم خیلی قسمت های مختلفش را نمیشناسم
53258zu2qvp1d9v
من سعی نمودم یه متن روانشاسی بگذارم . اوج هنرم این بود. ولی انگار خیلی دوستش ندارن
بسی طولانی شده 53258zu2qvp1d9v باید کمتر نوشت 53258zu2qvp1d9v
واسه فیلم ها  هم چند تا معرفی کردم . ولی کسی چیزی نگفت
هر جا هر چی دوست داری بگو . ولی اگر استقبال نشد ناراحت نشی یه وقت 302 آدمای اینجا خیلی کم حرفن. البته بعضیاشون 53258zu2qvp1d9v
کسی حرفی نمیزنه. منم خیلی برام تعجب آوره.  53258zu2qvp1d9v
انگار قبلنا خیلی حرف و گفت و گو بوده Khansariha (56)

خوبه عزیزم شاید ندیدنش مثل خودم که تازه دیدم این بخش رو  Hanghead
بعضی وقتا خیلی تعجب میکنم که کسی چیزی نمیگه ولی با خودم میگم تو خیلی پر حرفی آخه من هر جا برم میترکونم اونجا رو Gigglesmile
نه بابا من خیلی پرروام اینقدر چیز میگم تا بقیه هم حرف بزنن  Khansariha (13)
شاید قبلا موضوعات جالب تر بوده یه فکرایی داره میزنه به سرم میخوام برم همه قسمت ها نظر بدم و صحبت کنم تا بچه ها بخش های مختلفش رو ببینن خودم راستش تا فضولی نکردم ندیدم اصلا چنین بخش هایی وجود داره Khansariha (13) درست میشه انشاءالله 302 Khansariha (46)
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

نقل قول: خوبه عزیزم شاید ندیدنش مثل خودم که تازه دیدم این بخش رو  [تصویر:  hanghead.gif]
بعضی وقتا خیلی تعجب میکنم که کسی چیزی نمیگه ولی با خودم میگم تو خیلی پر حرفی آخه من هر جا برم میترکونم اونجا رو [تصویر:  gigglesmile.gif]
نه بابا من خیلی پرروام اینقدر چیز میگم تا بقیه هم حرف بزنن  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
شاید قبلا موضوعات جالب تر بوده یه فکرایی داره میزنه به سرم میخوام برم همه قسمت ها نظر بدم و صحبت کنم تا بچه ها بخش های مختلفش رو ببینن خودم راستش تا فضولی نکردم ندیدم اصلا چنین بخش هایی وجود داره [تصویر:  khansariha%20(13).gif] درست میشه انشاءالله [تصویر:  302.gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
53258zu2qvp1d9vمنم بسی تعجبم که آدمای اینجا حرف نمیزنن یا کم حرفن. Hanghead
حتی یه وقتایی به این فکر کردم، نکنه آدمای کم حرف بیشتر درگیر خ.ا میشن Hanghead 53258zu2qvp1d9v 39

بسی موفق باشی عزیز دل 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 اسفند 2، 23:24)_رعنا_ نوشته است:
نقل قول: خوبه عزیزم شاید ندیدنش مثل خودم که تازه دیدم این بخش رو  [تصویر:  hanghead.gif]
بعضی وقتا خیلی تعجب میکنم که کسی چیزی نمیگه ولی با خودم میگم تو خیلی پر حرفی آخه من هر جا برم میترکونم اونجا رو [تصویر:  gigglesmile.gif]
نه بابا من خیلی پرروام اینقدر چیز میگم تا بقیه هم حرف بزنن  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
شاید قبلا موضوعات جالب تر بوده یه فکرایی داره میزنه به سرم میخوام برم همه قسمت ها نظر بدم و صحبت کنم تا بچه ها بخش های مختلفش رو ببینن خودم راستش تا فضولی نکردم ندیدم اصلا چنین بخش هایی وجود داره [تصویر:  khansariha%20(13).gif] درست میشه انشاءالله [تصویر:  302.gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
53258zu2qvp1d9vمنم بسی تعجبم که آدمای اینجا حرف نمیزنن یا کم حرفن. Hanghead
حتی یه وقتایی به این فکر کردم، نکنه آدمای کم حرف بیشتر درگیر خ.ا میشن Hanghead 53258zu2qvp1d9v 39

بسی موفق باشی عزیز دل 302

آره منم من راستش اینجا اینطوری هستم ولی توی خانواده زیاد صحبت نمیکنم شاید به خاطر اینکه اینجا میتونم بهتر درک کنم و بهتر درک بشم 
همچنین عزیزم شبت پر از لبخند های خدا 
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

بسی خوب خاطره میگینKhansariha (13)
خدا خیرتون بده 317
سبک نوشتنتون خیلی جذابه 4chsmu1
خدا شاهده چندین بار خاطرات شما و آقا مجید را خواندم و خندیدم Khansariha (13) 
یعنی امکان نداره خاطراتتون را بخوانم و این شکلی Khansariha (13) نشم
بسی ممنونیم ازتون Thankyou
بسی زیاد لذت بردیم 317
خدا خیرتون بده 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 اسفند 3، 1:45)_رعنا_ نوشته است: بسی خوب خاطره میگینKhansariha (13)
خدا خیرتون بده 317
یعنی امکان نداره خاطراتتون را بخوانم و این شکلی Khansariha (13)  نشم
بسی زیاد لذت بردیم 317
خدا خیرتون بده 302

بسی ممنون ولی خب قبل از پست شما پستم رو حذفش کردم   Khansariha (56)

دلیلش هم این بود که یه لحظه ساعت رو نگاه کردم دیدم اخه چرا باید این وقت شب تو کانون وقت بذارم وقتی کلی کار مهم تر دارم
اومده بودم پنج دقیقه سر بزنم و برم ولی یه ساعت شد
برای تهذیب نفس این پست حذف میشه تا دیگه درسی بشه که خیلی کارهای واجب تر از کانون هم هست
باشد که رستگار شوم  53
خودم خیلی این پست رو دوست داشتم ؛ کلا با ذوق هم نوشتم ولی نباید این وقت رو برای این پست میذاشتم .
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1399 اسفند 3، 1:52)رامین. نوشته است:
(1399 اسفند 3، 1:45)_رعنا_ نوشته است: بسی خوب خاطره میگینKhansariha (13)
خدا خیرتون بده 317
یعنی امکان نداره خاطراتتون را بخوانم و این شکلی Khansariha (13)  نشم
بسی زیاد لذت بردیم 317
خدا خیرتون بده 302

بسی ممنون ولی خب قبل از پست شما پستم رو حذفش کردم   Khansariha (56)

دلیلش هم این بود که یه لحظه ساعت رو نگاه کردم دیدم اخه چرا باید این وقت شب تو کانون وقت بذارم وقتی کلی کار مهم تر دارم
اومده بودم پنج دقیقه سر بزنم و برم ولی یه ساعت شد
برای تهذیب نفس این پست حذف میشه تا دیگه درسی بشه که خیلی کارهای واجب تر از کانون هم هست
باشد که رستگار شوم  53
خودم خیلی این پست رو دوست داشتم ؛ کلا با ذوق هم نوشتم ولی نباید این وقت رو برای این پست میذاشتم .
49-2امیدوارم بسی زیاد موفق باشید
من که با اون پست خیلی کیف کردم
کلی خندیدم
مطمئنم کارتون بیهوده نبوده
خندوندن آدمی مثل من سراسر انرژی منفی کم چیزی نیست
مطمئنم فرشته ها کلی ثواب نوشتن
کاش پاکش نمیکردین 53258zu2qvp1d9v
خیلی های دیگه هم میخواندن و کیف میکردن 53258zu2qvp1d9v

بسی زیاد موفق باشید مرد جوان 49-2  49-2

کارما برگشته 317 6
من دیر رسیدم ولی انگار 4chsmu1
نقل قول: بسی خوب خاطره میگین[تصویر:  khansariha%20(13).gif]
خدا خیرتون بده [تصویر:  317.gif]
سبک نوشتنتون خیلی جذابه [تصویر:  4chsmu1.gif]
خدا شاهده چندین بار خاطرات شما و آقا مجید را خواندم و خندیدم [تصویر:  khansariha%20(13).gif] 
یعنی امکان نداره خاطراتتون را بخوانم و این شکلی [تصویر:  khansariha%20(13).gif]  نشم
بسی ممنونیم ازتون [تصویر:  thankyou.gif]
بسی زیاد لذت بردیم [تصویر:  317.gif]
خدا خیرتون بده [تصویر:  302.gif]
خاطرات اقا رامین خیلی خنده دار هستش Hanghead
یه روزی ترفیع مقام گرفتم مدیری چیزی شدم تو کانون 
میرم تمام خاطرات حذف شدشون رو می بینم 4chsmu1
(1399 اسفند 3، 15:30)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: بسی خوب خاطره میگین[تصویر:  khansariha%20(13).gif]
خدا خیرتون بده [تصویر:  317.gif]
سبک نوشتنتون خیلی جذابه [تصویر:  4chsmu1.gif]
خدا شاهده چندین بار خاطرات شما و آقا مجید را خواندم و خندیدم [تصویر:  khansariha%20(13).gif] 
یعنی امکان نداره خاطراتتون را بخوانم و این شکلی [تصویر:  khansariha%20(13).gif]  نشم
بسی ممنونیم ازتون [تصویر:  thankyou.gif]
بسی زیاد لذت بردیم [تصویر:  317.gif]
خدا خیرتون بده [تصویر:  302.gif]
خاطرات اقا رامین خیلی خنده دار هستش Hanghead
یه روزی ترفیع مقام گرفتم مدیری چیزی شدم تو کانون 
میرم تمام خاطرات حذف شدشون رو می بینم 4chsmu1
4chsmu1 میشه قول بدین وقتی مدیر شدین خاطرات پاک شده را فاش کنین ما هم بخندیم

سپاس شده توسط
من هرچی گشتم اون خاطره ای که شما می گین رو نتونستم پیدا کنم.
شاید پاکش کردن.
نمی دونم
اگه کسی لینکش رو داره برام بفرسته ممنون

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
آقا من سابقاً پیشنهاد کارگاه آموزش انتخاب نام کاربری رو داده بودم 65
چی شد پس؟ 65

جدیدترین عضوی که اومده کانون اسمش یه جوریه هر بار سعی میکنم بخونمش قیافه ام اینجوری میشه 24

65
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1399 اسفند 3، 17:20)مهدوی نوشته است: آقا من سابقاً پیشنهاد کارگاه آموزش انتخاب نام کاربری رو داده بودم 65
چی شد پس؟ 65

جدیدترین عضوی که اومده کانون اسمش یه جوریه هر بار سعی میکنم بخونمش قیافه ام اینجوری میشه 24

65

Khansariha (49) Khansariha (49) Khansariha (49)

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1399 اسفند 3، 16:48)پشتکار نوشته است: من هرچی گشتم اون خاطره ای که شما می گین رو نتونستم پیدا کنم.
شاید پاکش کردن.
نمی دونم
اگه کسی لینکش رو داره برام بفرسته ممنون

4chsmu1
آری دیشب پاک کردن
فکر کنم فقط من دیدم
4chsmu1
فقط میتونم موضوع اش را بگم 
موضوعش نقاشی و مداد رنگی بود
4chsmu1
البته یه مدل مداد رنگی هم معرفی کردن که من دیگه یادم رفته بود. تعریف که کردن یه ذره یادم افتاد
4chsmu1
خلاصه دلتون سوز فقط من خاطره را دیدم Khansariha (13)  P-
یاد بچگیام افتادم Khansariha (13)

نقل قول: جدیدترین عضوی که اومده کانون اسمش یه جوریه هر بار سعی میکنم بخونمش قیافه ام اینجوری میشه [تصویر:  24.gif]

[تصویر:  65.gif]
4chsmu1
بسی کلمه پر مفهومیه
چندین و چندین معنا داره 4chsmu1

(1399 اسفند 3، 15:29)mahdimontazer نوشته است: کارما برگشته 317 6
من دیر رسیدم ولی انگار 4chsmu1

خوش برگشته.  317

سلام به کانونی‌ها
سلام به کارمای عزیز

بریم که شام امشب رو داشته باشیم به افتخار آقا کارما:

[تصویر:  maca.jpg]

البته که به پایای مکارونی‌هایی که کارما خودش می‌پزه نمی‌رسه.  128fs318181
اما خب قابل خوردن هست.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: کارما برگشته [تصویر:  317.gif] [تصویر:  6.gif]

من دیر رسیدم ولی انگار [تصویر:  4chsmu1.gif]

عاغا من اینو ندیدم 22

کجا بوود؟؟  39

نقل قول: سلام به کانونی‌ها
سلام به کارمای عزیز

بریم که شام امشب رو داشته باشیم به افتخار آقا کارما:

[تصویر:  maca.jpg]

البته که به پایای مکارونی‌هایی که کارما خودش می‌پزه نمی‌رسه.  [تصویر:  128fs318181.gif]
اما خب قابل خوردن هست.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

سلاااااااااااااااااااااااام به کانونی ها و آرمین خان 303

به به آرمین تو زحمت افتادی  65
یه نون و ماستی بود میخوردیم دور همی 4chsmu1 

اون مکارانی هایی که میپختم برا دوران جوونیم بود الآن کارما تخم مرغ آبپز هم نمیپزه دیگه 65
ولی این دلیل نمیشه شما ها رو از غذا های کاشان محروم کنم 
بفرما شفته سماق
[تصویر:  7fWB6E.jpg]

من میرم سراغ مکارانی ها شما هم شفته بخورید 19

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان