امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 اسفند 12، 17:12)SR71 نوشته است: سلام رعنا خانم
سرع خلاصه میگم طومارنشه صلوات 4chsmu1

اهدافه دو دسته هستن
کوتا مدت  از الان تا 1سال حالا مثلا 1ماهه 6ماهه  متغییر
بلند مدت  1تا 10سال یا تا لحظه مرگ 4chsmu1 متغییر

اول باید ببینی چی میخای از دنیا کی میخای بشی
چه شخصیتی میخای بسازی  چه شغلی چه حرفه ای چه جایگاهیی
رویاپردازی منطقی نه تخیلی Gigglesmile 
حالا اون تشخیص بدید کوتا مد یا بلند مدت
مثلا مدرک برنامه نویسی یا تافل یا آیلتس
باید خودتون زمان منطقی تعیین کنید که در توانتون هم باشه موضوع فراشناختیه
بعدش بعد از طبقه بندی اهداف کلی میاید ریزشون میکنید
مثلا برنامه نویسی نیازی به روزی 20دقیقه تلاش داره
شما ماه هاه های اول با 20دقیقه پیش میرید بعدش بیشترس میکنید چون ممکنه اول کار جاا بزنید
کارباید آنقدر خردش کنید که حتی فکر نکنید با انجام روزانه اونکار به هدف برسید
یا انقدر خرد بشه که برای انجام روزانه ترسی نداشته باشید
و اینکه وضع روزانه خودتون با هدف مقایسه نکنید
شما مطمئن باشید انجام اون کار روزانه به هدفتون میرسید و با ایمان انجام بدید
هدف باید روتین باشه و روزانه انجام بشه یعنی تکه های پازل هدف هروز کنار هم میذارید تا کامل بشه
اهداف سالانه مثلا شخصیت سازی ایجاد عادات خوب که فرایندی زمان بر هست
یادگیری مهارت  اینا
مثلا من خودم برای سال آینده هدفم فقط روی درس و کنکور گذاشتم ولی باید دقیقی تنظیم بششه برای هر روز تا بتونم به هدف برسم کنکورم که یک دو تا درس نیست 8 تا درسه Gigglesmile  باید تعادل برقرار کنی
من دیگه بیشتر به ذهنم نمیرسه مغزرم شارژش کمه امروز 53258zu2qvp1d9v 
راستی وارد سایت بیشتر از یکنفر بشید و دنبال ویدئو آموزشی هدف گذاری باشید یک دوره رایگان هست که خوبه
حتما نگاه کنید
Thankyou یک دنیا ممنونم ازتون
بسی ممنون. 
نقل قول: هدف باید روتین باشه و روزانه انجام بشه یعنی تکه های پازل هدف هروز کنار هم میذارید تا کامل بشه
53258zu2qvp1d9vاین جمله بسی جالبه
کل سوال من سر همین جمله است 4chsmu1 سعی میکنم بیشتر بهش فکر کنم 53258zu2qvp1d9v
یک دنیا ممنون 302
65 و اینکه چطوریه شما میگید هدف یک ساله هدف بلند مدته Khansariha (56)

نقل قول: بلند مدت  1تا 10سال یا تا لحظه مرگ 4chsmu1 متغییر
1744337bve7cd1t81واقعا هدف 10 ساله داریم؟
1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: [تصویر:  thankyou.gif] یک دنیا ممنونم ازتون
بسی ممنون. 
302 خواهش میکنم
یک دنیا ممنونم Thankyou
نقل قول:
نقل قول: نوشته است:[تصویر:  1744337bve7cd1t81.gif]واقعا هدف 10 ساله داریم؟
[تصویر:  1744337bve7cd1t81.gif][تصویر:  1744337bve7cd1t81.gif][تصویر:  1744337bve7cd1t81.gif][تصویر:  1744337bve7cd1t81.gif][تصویر:  1744337bve7cd1t81.gif]
بله خیلی هدف بزرگی باید باشه
هدف معمولی نیست
مثلا پروژه ها 
تحقیقات
مثلا رییس جهمور ترکیه گفته تا 10سال دیگه به ماه میریم
البته هدف های خیلی بزرگی هستند  نمیدونم شاید هدف کوچک هم باشه [تصویر:  gigglesmile.gif]
42 از دیشب که خواندم این هدف ۱۰ ساله دارم فکر میکنم ده سال دیگه چه شکلی ام Khansariha (13)
خیلی خوبه
من دوست دارم ۱۰ سال دیگه یا مرده باشم یا اگر زنده ام خاله کلی بچه بی سرپرست باشم 317 بهم بگن خاله ساناز 2uge4p4 من دلم قنج بره Khansariha (63) بسی دوستشون دارم Khansariha (40)

Hanghead ولی بنظرم بعیده 809197ps94ijjhwg

53258zu2qvp1d9v هر کی این پست را میخوانه بگه دوست داره ۱۰ سال دیگه اش چجوری باشه 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: [تصویر:  p.gif] از دیشب که خواندم این هدف ۱۰ ساله دارم فکر میکنم ده سال دیگه چه شکلی ام [تصویر:  khansariha (13).gif]
خیلی خوبه
یکی از اتفاقاتی که زندگی آدم عوض میکنه همین رویاپردازی ها هست
اگر رویای داشته باشیم و تلاش کنیم اجراییش کنیم

نقل قول: من دوست دارم ۱۰ سال دیگه یا مرده باشم یا اگر زنده ام خاله کلی بچه بی سرپرست باشم [تصویر:  317.gif] بهم بگن خاله ساناز [تصویر:  2uge4p4.gif] من دلم قنج بره [تصویر:  khansariha (63).gif] بسی دوستشون دارم [تصویر:  khansariha (40).gif]

[تصویر:  hanghead.gif] ولی بنظرم بعیده [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]
4 چه جالب
خب شما ده سال دیگه بچه خودتون چیکار میکنید
خاله ساناز بستگی داره بخوای موسسه بزنی یا یک سمتی از یکی موسسه هارا داشته باشید 53258zu2qvp1d9v
Nishkhand بعید نیست،  فقط باید راه رسیدن بهش کشف کنید

نقل قول: [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] هر کی این پست را میخوانه بگه دوست داره ۱۰ سال دیگه اش چجوری باشه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

بسی سوال واقعا سخت، که هر لحظه آدم برای 10سال دیگه اش یک برنامه دیگه مینویسه 4
من که 10سال دیگه 106 39 ریا میشه ولش کن Gigglesmile
نقل قول: یکی از اتفاقاتی که زندگی آدم عوض میکنه همین رویاپردازی ها هست

اگر رویای داشته باشیم و تلاش کنیم اجراییش کنیم
53258zu2qvp1d9v رویا زیاده. ولی واقعا کدومش ارزش تلاش کردن داره
تا حالا شده برای چیزی تلاش کنید و وقتی بهش رسیدین اون جور که باید خوشحال نباشید؟
واسه من شده. بسی حس بدیه Hanghead
انگار این همه تلاش پوچ بوده .  Hanghead
تهش همیشه اینه که چی؟ Hanghead

نقل قول: [تصویر:  4.gif] چه جالب
خب شما ده سال دیگه بچه خودتون چیکار میکنید
خاله ساناز بستگی داره بخوای موسسه بزنی یا یک سمتی از یکی موسسه هارا داشته باشید [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
[تصویر:  Nishkhand.gif] بعید نیست،  فقط باید راه رسیدن بهش کشف کنید
4chsmu1 نکته اش اینجاست . اصلا ازدواج و بچه و اینا حذف بشه 4chsmu1  به استرسش نمی ارزه 4chsmu1
نقل قول: بسی سوال واقعا سخت، که هر لحظه آدم برای 10سال دیگه اش یک برنامه دیگه مینویسه [تصویر:  4.gif]

من که 10سال دیگه [تصویر:  106.gif] [تصویر:  39.gif] ریا میشه ولش کن [تصویر:  gigglesmile.gif]
4chsmu1 من خیلی صادقانه گفتم. بگید دیگه. 
الان واسه من ریا شد 42

سپاس شده توسط
نقل قول: [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] رویا زیاده. ولی واقعا کدومش ارزش تلاش کردن داره
تا حالا شده برای چیزی تلاش کنید و وقتی بهش رسیدین اون جور که باید خوشحال نباشید؟
واسه من شده. بسی حس بدیه [تصویر:  hanghead.gif]
انگار این همه تلاش پوچ بوده .  [تصویر:  hanghead.gif]
تهش همیشه اینه که چی؟ [تصویر:  hanghead.gif]
هدف گذاری خیلی مهمه
بسته به توان خودتون هست که تعیین بشه  هدف باید شفاف و واضح باشه وگرنه رسیدن به اون خیلی سخته
حتی اگر بهش رسیدید باید خوشخال باشید از اینکه حسرت انجام دادنش به دلتون نمانده Smiley-face-biggrin حتی اگر شکست بخورید
منم خیلی شده یک کاری انجام دادم ولی راضی نبودم
تحقیق کردم دیدم از کمال گرایی زیاد هست
شاید شما هم مثل من باشید
وقتی آدم همیشه هدف نگاه کنه و تلاش کنه  بهش برسه خوب نیست  باید مسیر برای خودمون لذت بخش ببینیم تا برسیم حتی اگر سختی داشته باشه
نمیدونم مفهوم رسید یا نه  این یک مشاور میگفت چون وقتی به هدف نرسیدی عوضش از فرصتت لذت بردی
ولی اگر از زمان لذت نبری به هدف هم نرسی ادم افسرده میشه

نقل قول: [تصویر:  4chsmu1.gif] نکته اش اینجاست . اصلا ازدواج و بچه و اینا حذف بشه [تصویر:  4chsmu1.gif]  به استرسش نمی ارزه

سختی که داره 4chsmu1 ولی نصف دین با ازدواج کامل میشه

نقل قول: [تصویر:  4chsmu1.gif] من خیلی صادقانه گفتم. بگید دیگه. 

الان واسه من ریا شد

Smiley-face-biggrin
رعنا
یادداشت هارا باز بکنید هوا خوری برن Khansariha (58)
زندانی شون کردی Khansariha (13)
نقل قول: وقتی آدم همیشه هدف نگاه کنه و تلاش کنه  بهش برسه خوب نیست  باید مسیر برای خودمون لذت بخش ببینیم تا برسیم حتی اگر سختی داشته باشه
نمیدونم مفهوم رسید یا نه  این یک مشاور میگفت چون وقتی به هدف نرسیدی عوضش از فرصتت لذت بردی
ولی اگر از زمان لذت نبری به هدف هم نرسی ادم افسرده میشه
53258zu2qvp1d9v اینو فکر کنم بار اول از آقا هومان شنیدم بسی جالب بود برام. خیلی وقتا بهش فکر میکنم. حرف قشنگیه. سعی میکنم بهش عمل کنم. از مسیری که دارم طی میکنم لذت ببرم 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: سختی که داره [تصویر:  4chsmu1.gif] ولی نصف دین با ازدواج کامل میشه
God تا ده سال دیگه چاره مرگه و تامام 4chsmu1

65 اونایی هم که دوست دارین پاک کنین
53258zu2qvp1d9v چیزای قشنگی گفتین
4chsmu1 هم عقیده هم دارین تو کانون  53258zu2qvp1d9v
یکی هست مثل شما این چیزا دوست داره 53258zu2qvp1d9v
اول اسمشون م هست 4chsmu1
بسی برام جالب بود 53258zu2qvp1d9v
53258zu2qvp1d9v
بسی ممنون که گفتین. چون داشتم از فضولی میمردم 4chsmu1

نقل قول: رعنا
یادداشت هارا باز بکنید هوا خوری برن [تصویر:  khansariha%20(58).gif]
زندانی شون کردی [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
Swear1 برای من تفنگ میارین Cowboypistol Khansariha (58) Khansariha (98)
یادداشت ها باز نمیشه چیکارش دارین  Khansariha (89)

سپاس شده توسط
نقل قول: [تصویر:  swear1.gif] برای من تفنگ میارین [تصویر:  cowboypistol.gif] [تصویر:  khansariha (58).gif] [تصویر:  khansariha (98).gif]

یادداشت ها باز نمیشه چیکارش دارین  [تصویر:  khansariha (89).gif]

Offlow Khansariha (13)
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 13، 19:05)SR71 نوشته است:
نقل قول: [تصویر:  swear1.gif] برای من تفنگ میارین [تصویر:  cowboypistol.gif] [تصویر:  khansariha (58).gif] [تصویر:  khansariha (98).gif]

یادداشت ها باز نمیشه چیکارش دارین  [تصویر:  khansariha (89).gif]

Offlow Khansariha (13)

4chsmu1کدوم قوانین؟ 4chsmu1
قانون چیه اصلا 65

نقل قول: یادداشت هارا باز بکنید هوا خوری برن

زندانی شون کردی

این روزا واسه هر چیزی ملت یه کمپین راه میندازن،واسه باز شدن یادداشت های خانم رعنا هم فکر کنم نیاز به کمپین داره Gigglesmile
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 13، 23:41)shine نوشته است:
نقل قول: یادداشت هارا باز بکنید هوا خوری برن

زندانی شون کردی

این روزا واسه هر چیزی ملت یه کمپین راه میندازن،واسه باز شدن یادداشت های خانم رعنا هم فکر کنم نیاز به کمپین داره Gigglesmile

4chsmu1معروف شدم بسییییییییییییییییییییییی Khansariha (49) به نظرتون اگر نیازه اسمم را برگردونم *دختر پاک* خیلی ها به اسم جدید نمیشناسن منو  65 یه وقت تعداد کم نشه آبرومون بره 4chsmu1

من فقط یادداشت های اینجا را نبستم
تلگرام هم خیلی وقته نرفتم
ولی امروز طلسم تلگرام شکسته شد. رفتم دیدم چقدر پیام دارم و چقدر مجبور شدم عذرخواهی کنم بابت دیر جواب دادن Hanghead
البته پیام ها فقط قیمت چندتا کتاب کنکوری بود که مشتری ها میخواستن بدونن چنده
البته یه هم کلاسی هم پیام داده بود در مورد کدنویسی  . که به گمانم اون را هم با دیر جواب دادن نا امید کردم کلا

4chsmu1 از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون خجالت کشیدم خیلی ها میگن باز کن 4chsmu1
Hangheadولی دوست ندارم باز کنم Hanghead احساس یه آدم مریض را دارم  Hanghead حرفام پر از غمه . چرا باز کنم و حرف غمگین بزنم و بقیه را ناراحت کنم :53258zu2qvp1d9v
بخوام صادقانه بگم من برای جواب دادن به آدما استرس میگیرم 117
همین متنی که الان نوشتمم ده بار تغییرش دادم قبل فرستادن Shy
Hanghead
نمیدونم چرا همچین شدم. تا حالا این مدلی شدین؟  یه فیلم دیدم اسمش نامادری ود
خانومه میگفت برای هر حرفی که به بچه ات میزنی باید کلی فکر کنی و استرس داری که در آینده اون حرف چه تاثیری روش میگذاره
الان منم این مدلی شدم
به قول یاس

نقل قول: نسل به نسل خون به خون این بین ما میچرخه اینو خوب بدون
ما مثل دمینو بهم ضربه میزنیم تو به من من به اون اون به اون
Hanghead این روزا تو خونه خیلی بهم گفتن زورگو. بد اخلاق. و ... 
دوست ندارم کسی ازم ناراحت بشه برای همین کمتر حرف میزنم
با اینکه بسی به حرف زدن نیاز دارم 1276746pa51mbeg8j
عین یه پیرزن تنها که در به در دنبال یه هم صحبته Hanghead
Swear1تقصیر آقای اهورا است انقدر گفت حاج خانوم احساس پیرزن با چادر گل گلی  دارم 4chsmu1
[تصویر:  1295_aaros%DA%A9_nnh_kmr_sh%DA%A9rst%D8%A7n.jpg]

سلام
یک دو سه امتحان میکنیم 
صدا میاد؟؟؟ clapping
اینجا 
اصفهان
بارونیه.... 128fs318181

جاتووون سبز سبز  balloons
بسم الله الرحمن الرحیم
~~~~~~~~~~^^^^^~~~~~~~~~~
وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

رسول الله (صلّی الله علیه و آله و سلم‏)‏:
هرگاه نماز می‌گزاری آن‌گونه باش که گویی آخرین نماز توست.

حضرت علی(ع):
«ریشه قوت قلب، توکّل بر خدا است».
فردی از امام رضا(ع) می پرسد حد و مرز توکل چیست؟
حضرت می فرمایند: «توکل آن است که با اتکای به خدا از هیچ کس نترسی...»

امام سجاد (ع):
«بار الها!مرا به سوی تو حاجتی است که برای
رسیدن به آن طاقتم طاق شده و رشته ی چاره جویی هایم در برابر آن گسسته است، ...
بار الها بر محمد و الش رحمت فرست و دعای مرا پذیرنده، و به ندایم التفات کننده، و به زاریم رحم آورنده و صوتم را نیوشنده باش، و رشته ی امیدم را از خود مگسل، و پیوند توسلم را از خویش قطع منمای، و مرا در این حاجت و حاجات دیگرم به غیر خود حواله مکن... .»
(1399 اسفند 15، 6:57)نور الزهرا نوشته است: سلام
یک دو سه امتحان میکنیم 
صدا میاد؟؟؟ clapping
اینجا 
اصفهان
بارونیه.... 128fs318181

سلااممم 53
بله که میاد  317
اینجا هم بارونیه از دیروز 2uge4p4
با رعد و برق های هراس انگیز ها ها ها  Khobam
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

(1399 اسفند 15، 6:57)نور الزهرا نوشته است: سلام
یک دو سه امتحان میکنیم 
صدا میاد؟؟؟ clapping
اینجا 
اصفهان
بارونیه.... 128fs318181

جداااااا؟؟؟ 17
چرا سمت خونه ما بارون نیومد پس 20
شایدم متوجه نشدم vayy

بعد از مدتها اصفهان بارون زده .. اونم من نفهمیدم.. که برم یکم فاز دپرسی و دارک بر دارم
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان