امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام .  303 

ولادت امام حسین (ع)  و همچنین  چهارشنبه سوری مبارک باشه   302

studsmatta خیلی از اطرافیانم و مخصوصاً خانواده خودم  ، زیاد حال و احوال خوبی ندارن  Hanghead  ، ولی به من که خیلی خوش میگذره  317 

بیایید از خدا بخواییم سال جدید ، خیلی خیلی بهتر از سال های قبل باشه ، و سال بعد همین موقع حال همه خوب و خوش باشه  317 

به اهدافمون رسیده باشیم 
و این حالت افسرده و بی روح رو نداشته باشیم 
و از ته دل خوشحال باشیم  317  

پیشاپیش سال نو رو به همه کانونی ها تبریک میگم  317 

موفق باشید انشاالله  53
سلاااااااام 317

چه محفل قشنگی 49-2
آقا یه هویی یه موزیک پخش شد اینجوری شدم  17  117

4fvfcja
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
وای اره خیلی خوب بود Khansariha (13)
گوشیم صداش زیاد بود سکته رو زدم
بعد داشتم اینور اونورو نگا میکردم منبع صدارو پیدا کنم
ولی اولین بار نیومد چرا

مبارک باشه 53
ایشالا امام حسین یاور هممون باشه برا ترک هر چی عادته بده 53
یاااااقوت دستت طلا با این جشن قشنگت 53258zu2qvp1d9v
ازت ممنونم?
بابت لحظه هایی که میتونستی کم بیاری
ولی به خدا اعتماد کردی و کم نیاوری...!

از سنت های دیرینه ما  65

گندم بوداده ، ولی خب دو ساله من ن روستایی رفتم ن گندم بوداده ای دیدم Hanghead

بفرمایین گندم بوداده  317 

[تصویر:  475bd824c1ed52ada4ca3a65f8893049rAQ5apPNBsLlBwMG0.jpg]

پ ن:شرمندم اگر سورپرایز ب جایی نبود : )دلم خواست پخش خودکار باشه ی شیطنتی بشه .
سلام

نقل قول: پ ن:شرمندم اگر سورپرایز ب جایی نبود : )دلم خواست پخش خودکار باشه ی شیطنتی بشه .

نفرمایید؛ سورپرایز جالبی بود Khansariha (49)

گندم بوداده خیلی خوش بو و خوش طعمه 4chsmu1

تکی این شب جالب که به نام سید الشهدا مزین شده، حال خوب و شادی رو برای همتون آرزو دارم 53

اینم شعر چهارشنبه سوری به سبک درین درین 4fvfcja

خلاصه تو کوچه نرید که خطرناکه 4fvfcja
ترک ها موقع پریدن از رو آتیش میگن : آتیل ماتیل چارشنبه بختیم آچیل چارشنبه  65 شعر خوبیه ،شماهم اگر خواستین از رو آتیش بپرین بخونین .معنیش اینه ک ب پول زیادی میرسین 65 19 4

(استفاده از راه های  جلو بردن اجباری صف دونقطه شدن در کانون )
vayyمن چرا دیر این آهنگو را گوش دادم 317
Khansariha (13)خیلی قشنگه. مرسی یاقوت 317
317 6 Khansariha (57)317 6 Khansariha (57)317 6 Khansariha (57)317  
Khansariha (13) تموم خاطره های چهارشنبه سوری های عمرم را یادم آورد.  42 وقتی میترسی از رو آتیش بپری و همه میگن بپر طوری نیست.  42 دروغ میگن ترس داره Hanghead
Khansariha (13)مردممون را عشقه Khansariha (13) با یه آتیش هم جشن به پا میکنن 

عاقا ببخشید من الان اومدم. انرژیم نصف شبی زد بالا  نتونستم سکوت کنم 4chsmu1

1202591pu55lez1va Khansariha (13)1202591pu55lez1va Khansariha (13)1202591pu55lez1va Khansariha (13)1202591pu55lez1va 
دیرین دیرین اش خیلی قشنگ بود آقای مهدوی. خیلی خوب بود اصلا. نمره اش 20 Khansariha (13)
عاقا چرا این پست ها اطلاعیه نشد. 65 ما عقب موندیم
خدا خیرتون بده
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
آره دیگه من پست میزنم کسی توجه نمیکنه ک باید ب زور بیاریمتون 65
آره آهنگه انرژی داره  49-2 
انشالله عید هم با آهنگ های بعدی: )
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 28، 10:53)یاقوت نوشته است: آره دیگه من پست میزنم کسی توجه نمیکنه ک باید ب زور بیاریمتون 65
4chsmu1 زمونه بدی شده خواهر
یه زمانی چه طرفدارایی داشتی. سلبریتی خاص بودی
باید همون موقع ها مکتب یاقوتیسم را میزذی
الانم دیر نیستا.  49-2
رامینیسم که از هم پاشید 42  بیا اقدام کن خودم برات تبلیغات میکنم 2uge4p4 تو این جدیدی ها نفوذ میکنم رای میگیرم. هر چند رقبات هم خیلی قدرتمندن. باید فکری اندیشید 39

2uge4p4 عید هم داره میااااااااااااااااااد
Confetti پیش پیش عیدتون مبارک

4chsmu1 امسال، سال اوله که تا الان نمیدونم اصلا عید چه ساعتیه. چه روزیه. فقط میدونم داریم بهش نزدیک میشیم 317
53258zu2qvp1d9v یادش بخیر و گرامی. یه وقتایی نصف شب پا میشدم که سر سفره هفت سین باشم.  22  چرا واقعا
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نقل قول: بیا اقدام کن خودم برات تبلیغات میکنم [تصویر:  2uge4p4.gif] تو این جدیدی ها نفوذ میکنم رای میگیرم. هر چند رقبات هم خیلی قدرتمندن. باید فکری اندیشید [تصویر:  39.gif]

آیا وقتش نرسیده به راه راست هدایت شوید؟ 65
آیا وقتش نرسیده رنگ مکتب رو عوض کنید؟ 65
مثلاً بنفش باشه خوبه 4chsmu1
هنوز هم میخوایید فقط هویج میل کنید؟
در صورتی که خداوند مهربان انجیر و بلوبری و انگور سیاه و آلو سیاه و شاتوت رو که در همه اونها ردی از درجات رنگ بنفش دیده میشه رو خلق کرده؟ 65

قُلْ مَنْ حَرَّمَ زِينَةَ اللَّهِ الَّتِي أَخْرَجَ لِعِبَادِهِ وَالطَّيِّبَاتِ مِنَ الرِّزْقِ

در ضمن یادتون باشه که افتخار اعضای مکتب نارنجی به اینه که علاوه بر اون افعال و اعمال عجیبی که همه باید بهشون پایبند باشن، اعضای این مکتب کلی اعتبار منفی میگیرن و این براشون مایه افتخاره
البته بماند که من خودم شعارم اینه که دشمن رو باید گرامی داشت و باعث تعالی اون شد Kool
برای این منظور من تلاش خواهم کرد که اعتباراتشون رو سرخ کنم تا به تعالیشون بیفزایم 65

هنوزم دوست دارید به مکتب نارنجی بپیوندید؟ 65

در ضمن؛ مکتب رامینیسم یه مکتب قدیمی و عالیه؛ مکتب نارنجی جدید پذیرفته نیست 65
(1399 اسفند 28، 15:41)مهدوی نوشته است:
نقل قول: بیا اقدام کن خودم برات تبلیغات میکنم [تصویر:  2uge4p4.gif] تو این جدیدی ها نفوذ میکنم رای میگیرم. هر چند رقبات هم خیلی قدرتمندن. باید فکری اندیشید [تصویر:  39.gif]

در صورتی که خداوند مهربان انجیر و بلوبری و انگور سیاه و آلو سیاه و شاتوت رو که در همه اونها ردی از درجات رنگ بنفش دیده میشه رو خلق کرده؟ 65

در ضمن یادتون باشه که افتخار اعضای مکتب نارنجی به اینه که علاوه بر اون افعال و اعمال عجیبی که همه باید بهشون پایبند باشن، اعضای این مکتب کلی اعتبار منفی میگیرن و این براشون مایه افتخاره
البته بماند که من خودم شعارم اینه که دشمن رو باید گرامی داشت و باعث تعالی اون شد Kool
برای این منظور من تلاش خواهم کرد که اعتباراتشون رو سرخ کنم تا به تعالیشون بیفزایم 65

Khansariha (89) دست میگذارید رو نقطه ضعف من.اعتبار سرخ Khansariha (89) 
اعتبار سرخ دهید ما را ، ما قوی تر می شویم. Khansariha (58) Khansariha (58) Khansariha (13)

اعتبار سرخ بدین. چنان فعالیت میکنم که هر چی اعتبار مثبت از آن خود کنم Khansariha (69) P-
نقشه اشم دارم. طی یه حرکتی چنان کنم که آقای عاشق را رد کنم Khansariha (69)

اجازه بدین یاقوت خانم جان تصمیم نهایی را بگیرن. Khansariha (89) اگر یاقوتیسم باشه که دیگه جایی برای رنگ بنفش نیست khodahafez 4fvfcja
Gigglesmile غصه نخورید. روزگار دیگه . یهو دیدین یه روزی هم بلوبری مد شد 4chsmu1

اولین نفری که بهم پیام میده و بیعت میکنه عاشقه 4chsmu1

صادقین و آرمین هم که از قبل بودن
شازده هم اعلام آمادگی کرد 4chsmu1
زندگی آزاد هم که از قبل گفته یا مهدوی یا هیچکس Kool
خانم ها زینبی و عطر رهایی و حتی خانم کویین گفتن که رنگ بنفش رو بیشتر دوست دارن و میخوان به مکتب بنفش بپیوندن 65

اعضای سرو و استوا هم اکثراً با منن 4chsmu1
(1399 اسفند 28، 14:40)_رعنا_ نوشته است:
(1399 اسفند 28، 10:53)یاقوت نوشته است: آره دیگه من پست میزنم کسی توجه نمیکنه ک باید ب زور بیاریمتون 65
4chsmu1 زمونه بدی شده خواهر
یه زمانی چه طرفدارایی داشتی. سلبریتی خاص بودی
باید همون موقع ها مکتب یاقوتیسم را میزذی
الانم دیر نیستا.  49-2
رامینیسم که از هم پاشید 42  بیا اقدام کن خودم برات تبلیغات میکنم 2uge4p4 تو این جدیدی ها نفوذ میکنم رای میگیرم. هر چند رقبات هم خیلی قدرتمندن. باید فکری اندیشید 39

2uge4p4 عید هم داره میااااااااااااااااااد
Confetti پیش پیش عیدتون مبارک

4chsmu1 امسال، سال اوله که تا الان نمیدونم اصلا عید چه ساعتیه. چه روزیه. فقط میدونم داریم بهش نزدیک میشیم 317
53258zu2qvp1d9v یادش بخیر و گرامی. یه وقتایی نصف شب پا میشدم که سر سفره هفت سین باشم.  22  چرا واقعا

احساس پیری میکنم Khansariha (60)
هییییی چقدر پیام چقدر پست چقدر من شلوغ میکردم اینجاااااا هییییییی دختررررر اون دستمال و بیار اشکام و پاک کنم  809197ps94ijjhwg نانسی لطفا دستمال نانسی بیارین ک نرم و لطیفه 809197ps94ijjhwg

مکتب؟؟؟ 39 
اخه مکتب قبلی هدف داشت ،هدفی چون هرج و مرج ک قانون هاش کتاب نخوندن و کثیف بودن دندان و بو دادن پا داشت  65 من وسواس دارم یکم نمیتونم اون مکتب و ادامه بدم ولی میشه تبضره هایی گذاشت و تحت نام نارنجی ها ب احترام مدیر نارنجی سابق ادامه داد Cowboypistol این مدیر خشونتم دوست داشتن ک میذارم اصل مکتب .
هرکی میاد این مکتب دفاع شخصی یا باید بلد باشه یا یادش میدیم Muscular 
ساناز تورومیذارم مسئول ارتباطات عمومی Gigglesmile  
اقای مهدی منتظر و سپردن قبلا،اوشون میشه معاون  303 
اقای مهدوی هم دشمن اول و آخره ، حرف اگر حرف منه هرجا این شخص مشاهده شد اعتار قرمز بدین تا بفهمه نباید مکتب و مسخره کنه زود ب زود مکتب عوض کنه .باید احترام میذاشت ب رامینیسم Khansariha (36) 
اینطور ادامه بدین ،دور از چشم ناظم نفوذ مبکنیم در تاپیک های دیگه  49-2 Khansariha (89)
-----------------
من تازه الان میخوام برم ماهی بخرم اونم باد میاد نمیدونم برم نرم 65  
منم اولین ساله نمیدونم تحویل سال کیه !!!
حس و حال عیدم ندارم Hanghead 
حالا عید بشه تبریکم میگم 53 الان زوده  4chsmu1 

(1399 اسفند 28، 15:41)مهدوی نوشته است:

Swear1 Swear1 Swear1 
شایعههههههه Swear1 
من ب معاون میسپرم از پوست شما ب روش خودتون کیف بسازه یا هم تو اسید حلتون کنه  Khansariha (58) 
مکتب نارنجی ادامه ی مکتب رامینیسمه با تبصره هایی Khansariha (69)  ب احترام اوشون نارنجی ماندیم و خواهیم بود 317 

پ ن : امروز قرار بود از چند جا برام پول واریز کنند الان رفتم دیدم ی ۹۱ هست ب خانواده میگم کی ۹۱برام پول ریخته این و رند میکردین دیگه ،بعد از تحقیقات دیدم ک هیچکس ۹۱ تومن واریز نکرده با چندتا زنگ فهمیدم ک سود سهام عدالت پرداخت شده 65  
فرزند آخر بودن ی مزیت داره اونم اینه ک بی خبر از همه جداگانه برا همه پیام میفرستی ک پول لازممه بعد همه یهویی پول میدن و آخرش ک پول گرفتی و تموم شد همه تازه میفهمن ک از همشون پول گرفتی 65 9
(1399 اسفند 28، 15:55)مهدوی نوشته است: اولین نفری که بهم پیام میده و بیعت میکنه عاشقه 4chsmu1

صادقین و آرمین هم که از قبل بودن
شازده هم اعلام آمادگی کرد 4chsmu1
زندگی آزاد هم که از قبل گفته یا مهدوی یا هیچکس Kool
خانم ها زینبی و عطر رهایی و حتی خانم کویین گفتن که رنگ بنفش رو بیشتر دوست دارن و میخوان به مکتب بنفش بپیوندن 65

اعضای سرو و استوا هم اکثراً با منن 4chsmu1

Khansariha (13)

جوک سال Gigglesmile
اقای عاشق ،خیلی مطالعه میکنند و ناظمم شدن نظم دوست دارن پس ایشون میشن معاون نظم و مطالعه ی مکتب نارنجی ها و یاقوتیسم .ایشون و میذاریم همش نکاتی از مطالعه بگن Khansariha (69)

اقا ارمین هیچوقت دل مارو نمیشکنن پس میان مکتب ما ،ب خصوص اینکه رفیق قدیمی و صمیمی مدیر سابق بودن Khansariha (69)  

اقای شازده از قبل طرفشون و اعلام کردن ،مدارک موجوده 49-2 

اقای صادقین و دعوت میکنیم ودانشالله ک قبول کنند 4chsmu1

اقای زندگی رو با اعتبار و ناهار و شام گول میزنیم بیان بشن مسئول تبلیغات و عکس Gigglesmile 

خانم ها هم نظرشون و بپ سین و جوابشون و اطلاع بدین 4chsmu1 16

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان