امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

اقا منم مکتب خونه میخوام 19

اسمش #تاجیسم  Vamonde

اونایی که بی حاشیه در کانون زندگی میکنن و تاج میگیرن4 

فک کنم عضوهاش بیشتر از همه مکتب ها باشه   4fvfcja

نقل قول: بچه ها... من یه خواسته ای دارم ازتون...

لطفا برای من دعا کنین... 
چیزی ندارم بگم جز این... ولی لطفا این کارو بکنین...
ممنون

سلام 303
انشاالله که خدا مشکلتون حل میکنه 63
سلام 303
یه سلامی هم عرض کنیم به خدمت تمام عزیزان قدیمی که دوباره به کانون برگشتن 317
و آقا رامین مدیر سابق مکتب رامینیسم 4chsmu1
و تاج که امتیازات مکتبش رو قراره بشنویم Khansariha (56)

یه سوالی ازتون داشتم:
شما در دوره نوجوانی تون دچار بحران هویتی شدید؟
و اگر دچارش شدید چطوری بود ؟ و چطوری گذروندیدش؟با رسم شکل 4fvfcja (بی زحمت نوجوون های کانون هم جواب بدن 53 ) 
(1400 خرداد 6، 14:28)NIMA GUYRACER نوشته است: سلام دوستان چطورید خوبید؟ [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]
دوستان این ۳  روز رو هی پشت سر هم شکست میخورم دیگه خسته شدم
دوستان تمام اراده ام رو جمع کردم می‌خوام جمعه به پدر و مادرم همه چیز رو اعتراف کنم چون پدر و مادر من رو فقط در شرایط خوب باید کنارم باشن؟توی شرایط بد هم کنارم می ایستد مطمعنم
چون مادرم چند وقت پیش گفت که من و پدرت هر مشکلی داشتی نه سرت میزنم و نه غیره 
دوستان اگه نگم ۵ سال دیگه که همه چیز رو از دست دادم پشیمون میشم
دوستان شاید بگم و درمان بشم و بگم کاش ۳ سال پیش میگفتم
دوستان چون خودم نمیتونم و هی دور خودم میگردم شاید من هم درست شدم چون حقیقت دیر یا زود آشکار میشه
دوستان الان از زبان خودم بفهمم و درمان بشم بهتره آینده هم خوب میشه 
ما که اصلا اعتراف نکردیم و نمی‌فهمیم که چی میگن که داریم قضاوت میکنیم
 دوستان هرچی بگن هگمه اما اگه براشون تعریف کنم شاید بهم حق بدن و شاید شانس ما زد و موفق شدیم چون وضع من وخیمه و سخت میتونم بزارم کنار 
نظر شما چیه می‌خوام نظرات شما رو هم بدونم؟ [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]
خدایا من با این امتحان سخت چیکار کنم خودت کمکم کن

سلام دوست خوبم، امیدوارم حالت خوب باشه. من این پستت رو دیدم نتونستم از کنارش ساده بگذرم. همه ما تجربه های مشابهی داریم و راه حلمون متفاوته، من تجربیات خودم رو میگم.

تا وقتی عینکی که به چشم میزدم این بود که  که من گناهکارم، قلب امام عصر رو به درد میارم با این کارهام، خدا ازم راضی نیست و شکست میخورم و از این جور اباطیل مدام برمیگشتم خونه اول و حس گناهم به صورت مرکب زیاد میشد. مجموعه "اگر جوان بودم دکتر هلاکویی" خیلی بهم کمک کرد تا بفهمم اصلا کجای زندگیم قرار دارم. نقطه عطف ترک من وقتی بود که به خودم گفتم  این باگ خلقت خداست(سنین جوانی، مشکلات روانی خانه و خانواده، بحث نیاز جنسی، ریشه روانی قضیه)  و الان درگیرشم، با سرزنش کردن خودم قطعا به هیچجا نمیرسم. برخلاف رویه مرسوم کانون تلاش کردم بفهمم که این بخشی از وجود منه، کتمانش یعنی کتمان خودم. سعی کردم وقت یذارم ببینم ریشه این کجاست و فهمیدم من اسیر یک سیکل باطلم. انجامش، حس گناه، اضطراب، انجام ندادن کارهام، اضطراب و حس گناه و انجامش و ...
خیلی تلاش کردم بفهمم این همه اضطراب و وسواس از کجاست و خب تقصیر والدینم بود بخصوص مادر مذهبیم. 
سعی کردم سبک زندگی رو تغییر بدم و برم سمت ورزش. ایده آل گرایانه به قضیه نگاه نکردم و مثلا ترک انتحاری نه در توانم بود و نه خواسته ام. وقت دادم و چیزی به اسم شکست و موفقیت رو از روند تلاشم بردم بیرون. مگه ترک سیگار یا تریاک؟یک عادت خارج از کنترل که باید کنترل بشه مثل اینترنتی گردی زیاد، گیم، خوردن زیاد وقتی عصبانی میشی و مضطرب، ناخن جویدن و ...
اینکه من چون اینکار رو میکنم پس درس نمیخونم  یا بدنم ضعیف شده و.. همه چیزی که ذهنت میگرده پیدا میکنه و ازت انتظار داره توام قبول کنی. خب انجام دادی، اوکی پاشو دوشت بگیر سرحال شو برو پای درست یا شب دلت خواست نمازت بخون، به همین سادگی. 
درنهایت هم  خدا با اون عظمتش و هم امام عصر و دیگر مقربین سرشون اینقدر با کارهای عالم شلوغ هست  که با یک به قول کانونی ها خطا از آدم نرنجن. به نظرم زودتر بگیری  که اینکار فرع و خوشحالی تو و ارامشت اصله و خودت دوست داشته باشی روش کنترل و همزیستی باهاش رو پیدا میکنی خوشحالتر میشی.

من نمیدونم چندسالته اما مجموعه تیپهای شخصیتی دکتر هلاکویی هم کمک کرد ببینم چه اسیب هایی خوردم - در نهایت امیدوارم خوشحال و موفق باشی و از این حالت درماندگی خارج بشی. 

[تصویر:  Untitled_1.png]
سلام
بفرمایید اینجا  Swear1
(1400 خرداد 7، 9:26)mahdimontazer نوشته است: سلام 303
یه سلامی هم عرض کنیم به خدمت تمام عزیزان قدیمی که دوباره به کانون برگشتن 317
و آقا رامین مدیر سابق مکتب رامینیسم 4chsmu1
و تاج که امتیازات مکتبش رو قراره بشنویم Khansariha (56)

یه سوالی ازتون داشتم:
و اگر دچارش شدید چطوری بود ؟ و چطوری گذروندیدش؟با رسم شکل 4fvfcja (بی زحمت نوجوون های کانون هم جواب بدن 53 ) 

بحران هویت منظورتون چیه ؟؟
سلام

گویا همه قدیمی‌های کانون بهار 1400 رو موعد بازگشت به کانون قرار دادن.  4chsmu1
خانم سنا و خانم گلبرگ و خانم به یاد حق و خانم گل سرخ و آقای آسمون آبی.
ببینیم نفر بعدی چه کسی هست.  49-2

-------------------

خانم یاقوت خوش سر زدید.  Welcome (1)
جای‌تان خالی بود.  49-2
امیدوارم همه چی عالی براتون پیش رفته باشه.  2uge4p4

------------------

(1400 خرداد 7، 9:26)mahdimontazer نوشته است: یه سوالی ازتون داشتم:
و اگر دچارش شدید چطوری بود ؟ و چطوری گذروندیدش؟با رسم شکل 4fvfcja (بی زحمت نوجوون های کانون هم جواب بدن 53 ) 

فکر نمی‌کنم من دچارش شده بودم مهدی جان.

حالا اگر بیشتر توضیح بدی، شاید نظرم عوض بشه.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام علیکم همگی : ) قدیمی ، جدید، فعال ، غیرفعال ، خسته ، شاداب ، مدیر  ،عادی ، سرپرست ، جغد و عقاب هایی ک حواسشون ب همه چ هست  Khansariha (129)

اول بگم همین الان الله اکبر اذان شروع شد ، ب حق همین الله اکبر اذان خدا سلامتی همه ی کانونی ها و عزیزانشون رو بده و حواسش ب هممون باشه . انشالله ک حال همه خوب باشه : )

ـــــــــــــــــــــــــــ

ی مدتم نیام میترسم AdminOLD آنلاین بشه  42 
غایبان تازه ظهور هماهنگ شده آنلاین شدن؟ افتخار آشنایی با هیچکدوم و نداشتم متاسفانه ولی خیلی خوشحال شدم از اینکه سر زدن . 
البت حضور مدیران سابق خانم گلبرگ و سنا جان رو هم تبریک میگم . انشالله پرخیر و برکت باشه این حضور و هم کمکی ب کانون و هم حال خوشی برای خودشون ب ارمغان بیاره .

ی حس غریبی کردم : ) 
من الان ن قدیمی هستم ن جدید تکلیف چیه؟؟ Hanghead
خودمون هوای خودمون و داشته باشیم ب نظرم  Khansariha (56) 

ـــــــــــ

نقل قول: اینجا چه خبره؟؟؟   [تصویر:  khansariha%20(60).gif]
دو ماه نبودم مکتب رامینیسم چرا انقدر چقدر تضعیف شده  [تصویر:  khansariha%20(60).gif]
از ترویج سنت های حسنه ای همچون شستن پا تو ظرفشویی ؛ از پرت کردن جوراب وسط اتاق ؛ از مسواک نزدن و کتاب نخوندن و شلخته بودن رسیدیم به برنامه ریزی و مرتب بودن؟ 
این بود آرمان های ما؟
این بود تجدید میثاق با اهداف والای مکتب؟
اقای مهدوی ؛ اقای خبرنگار .. جانشینان و مبلغان مکتب چرا هیچکدوم پاسخگو نیستید؟  [تصویر:  khansariha%20(60).gif]

#نه_به_برنامه_ریزی
#نه_به_کتاب
#نه_به_یاقوتیسم
#اصلا_نه_به_سنا
[تصویر:  khansariha%20(60).gif]

مکتب چی چیسم؟ رامین ؟؟؟ رامین کیه ؟؟؟؟؟کو ؟؟؟کجاست ؟؟؟
آقا رامین مکتبتون با بازنشستگی ب طور همزمان درش و تخته کردیم و تموم شد ی لیوان آبم روش  Smiley-face-cool-2

# آره ب برنامه ریزی 
# آره ب کتاب 
# خیلی آره ب یاقوتیسم 
# نه ب سنا ب خودش مربوطه

ــــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: شما وقتی رفتی دیدیم به نام مکتب نارنجی داره کودتا میشه، میونبر زدیم رنگو بنفشش کردیم [تصویر:  4.gif]
خب شرایط بدی بود، یه جورایی به نام رامین ولی به کام یاقوت بود [تصویر:  22.gif]

این شد که با ایجاد ائتلاف مدیران اعم از کل و ارشد و بنفش و سبز روشن و قهوه ای و حتی رنگ هایی که در آینده قرار بود دوباره برگردن(زرد با خط درشت [تصویر:  4.gif] ) جلوی این کودتای نافرجام رو گرفتم [تصویر:  2uge4p4.gif]

داداش حرف برا گفتن زیاده، اول بفرما دهنتو شیرین کن تا برات تعریف کنم [تصویر:  5.gif]

آقای مهدویــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ حالتون چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟ 19  در نگاه اول ی چیزی ازتون دیدم 4chsmu1 
قابل توجه کسانی ک اسمشون ذکر شده ، ایشون گناهش چیه؟؟؟؟ن گناهش چیه که باید پاسوز شما بشه  Gigglesmile   + عکس
ده تا منفی طلبتون ب خاطر این نقل قول بالا  Khansariha (121)
پس ب نام رامین ب کام یاقوت نه؟؟؟؟
Khansariha (98)
ـــــــــــــــــــــ

نقل قول: بچه ها... من یه خواسته ای دارم ازتون...

لطفا برای من دعا کنین... 
چیزی ندارم بگم جز این... ولی لطفا این کارو بکنین...
ممنون

به یاد حق

عزیز دلم ، زمان هایی هست ک هیچ چیز سرجاش نیست و حالمون هم خوب نیست .
ولی اینم یادت نره، خدا میبینه . خدا تحت هرشرایطی همه چ رو میبینه و این اعتقاد منه : اگر فردا میاد ، اگر خورشید طلوع میکنه پس ی روز خوب میاد ، اگر هم نیاد قطعا وضع موجود تغییر میکنه . 
نمیدونم چقدر قابل باشم ولی انشالله که همه چ برات عالی میشه .
ــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: اقا منم مکتب خونه میخوام [تصویر:  19.gif]

اسمش #تاجیسم  [تصویر:  vamonde.gif]

اونایی که بی حاشیه در کانون زندگی میکنن و تاج میگیرن[تصویر:  4.gif] 

فک کنم عضوهاش بیشتر از همه مکتب ها باشه   [تصویر:  4fvfcja.gif]

مراجعه کنید ب پروفایل ناظم ایشون مجوز میدن 4fvfcja
(ای کسانی ک آگاهی دارین از باز خورد ناظم لطفا سکوت 65  4 )

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: یه سوالی ازتون داشتم:
و اگر دچارش شدید چطوری بود ؟ و چطوری گذروندیدش؟با رسم شکل [تصویر:  4fvfcja.gif]

من هنوزم حس میکنم هویتم بحران داره  Khansariha (56)
ولی خارج از شوخی ، این ب خودی خود بد نیست . اینکه ی نوجوان بدونه ی چیزهایی داره اون رو ب چالش میکشه و بفهمه این بحران هویت اسم داره اتفاق بزرگی هست . انشالله ک ب زودی زود ب ثبات میرسین و میدونین ک چ ب چیه  49-2

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خیلی ممنون آقا آرمین  302
امیدوارم همه چی برای شما هم عالی باشه : )
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
در نهایت ی چندتا نوشته دیدم در مورد موفقیت ، خواستم ی نقل قولی از سال های گذشته بذارم براتون : )

نقل قول: [quote pid='442194' dateline='1534020947']
یاقوت

جودی! کاملا با تو موافق هستم که عده ای از مردم هرگز زندگی نمی کنند و زندگی را یک مسابقه دو می دانند و می خواهند هرچه زودتر به هدفی که در افق دوردست است دست یابند و متوجه نمی شوند که آن قدرخسته شده اند که شاید نتوانند به مقصد برسند و اگر هم برسند ناگهان خود را در پایان خط می بینند. درحالی که نه به مسیر توجه داشته اند و نه لذتی از آن برده اند.

دیر یا زود آدم پیر و خسته می شود درحالی که از اطراف خود غافل بوده است. آن وقت دیگر رسیدن به آرزوها و اهداف هم برایش بی تفاوت می شود و فقط او می ماند و یک خستگی بی لذت و فرصت و زمانی که ازدست رفته و به دست نخواهد آمد. …

جودی عزیزم! درست است، ما به اندازه خاطرات خوشی که از دیگران داریم آنها را دوست داریم و به آنها وابسته می شویم.

هرچه خاطرات خوشمان از شخصی بیشتر باشد علاقه و وابستگی ما بیشتر می شود.
پس هرکسی را بیشتر دوست داریم و می خواهیم که بیشتر دوستمان بدارد باید برایش خاطرات خوش زیادی بسازیم تا بتوانیم در دلش ثبت شویم.

[تصویر:  Judy_Abbott_2.jpg]

[/quote]

پ ن : شروع پست همزمان با اذان بود الان رسیدم بنویسم : )
شب همگی خوش خوشان  Khansariha (2)
چقدر خوبه که قدیمی ها دویاره جمع شدن 53258zu2qvp1d9v
(1400 خرداد 7، 21:15)yazahra نوشته است: چقدر خوبه که قدیمی ها دویاره جمع شدن 53258zu2qvp1d9v

من قدیمی نیستم که 65

جدیدم ، همین پیش پای شما اومدم . کسی رو هم جز آقا آرمین نمیشناسم . (بین خودمون بمونه ایشونم اگر مدیر کل نبودن و حقوقمون دستشون نبود نمیشناختم 4chsmu1 )

شما کی هستین ؟ کی اومدین ؟ از کجا اومدین ؟ آب و هوا چطوره ؟ خوبین ؟  Khansariha (56)
(1400 خرداد 7، 21:18)یاقوت نوشته است:
(1400 خرداد 7، 21:15)yazahra نوشته است: چقدر خوبه که قدیمی ها دویاره جمع شدن 53258zu2qvp1d9v

من قدیمی نیستم که 65

جدیدم ، همین پیش پای شما اومدم . کسی رو هم جز آقا آرمین نمیشناسم . (بین خودمون بمونه ایشونم اگر مدیر کل نبودن و حقوقمون دستشون نبود نمیشناختم 4chsmu1 )

شما کی هستین ؟ کی اومدین ؟ از کجا اومدین ؟ آب و هوا چطوره ؟ خوبین ؟  Khansariha (56)
چرا دیگه من اودم شما بودین پس قدیمی هستین 4chsmu1
حقوقاا را زیاد کردن یادتون نره اگه ندادن اشنا دارم اداره کار 4chsmu1
خوب خداروشکر عالی هستیم خود شما چطورین تو پروفایل زدین غیبت؟دوباره میرید؟
(1400 خرداد 7، 21:28)yazahra نوشته است:
(1400 خرداد 7، 21:18)یاقوت نوشته است:

من قدیمی نیستم که 65

چرا دیگه من اودم شما بودین پس قدیمی هستین 4chsmu1
حقوقاا را زیاد کردن یادتون نره اگه ندادن اشنا دارم اداره کار 4chsmu1
خوب خداروشکر عالی هستیم خود شما چطورین تو پروفایل زدین غیبت؟دوباره میرید؟

ن دیگه اون حساب نیست ک . وقتی کسی کسی رو نمیشناسه و آنلاین میشه . با هربار ورود انگاری تازه ثبت نام کرده و باید آشنا بشن 49-2

ـــــــــــ

ااااا چ خوب افزایش حقوق 25درصدی تو کانونم اعمال شده ؟؟؟ Khansariha (69)

ـــــــــــــــــــــ
از آب و هوا چرا نگفتین ؟؟؟؟؟ 65
من بگم ، اینجا خنکه هوا ، درخت های گیلاس  ی عالمه بار آورده ، دارن قرمز میشن . 
آره دیگه من الان غایبم ، در حالت روح اومدم . فردا که خورشید طلوع کنه دیگه خبری از یاقوت نیست  fly2
نقل قول: ن دیگه اون حساب نیست ک . وقتی کسی کسی رو نمیشناسه و آنلاین میشه . با هربار ورود انگاری تازه ثبت نام کرده و باید آشنا بشن [تصویر:  49-2.gif]
چه قوانین باحالی 4chsmu1 من یه سروی بهشتی هستم Gigglesmile
نقل قول: ااااا چ خوب افزایش حقوق 25درصدی تو کانونم اعمال شده ؟؟؟ [تصویر:  khansariha (69).gif]
50 درصد اضافه حقوقه Khansariha (48)
این جا اب و هوا خوبه خداروشکر کمی ابری تا کمی افتابی
چه حیف برای بچه ها بیشتر از خودتون بگید مطمعنم خیلی منتظر حضور شما بودن 53258zu2qvp1d9v
(1400 خرداد 7، 21:39)yazahra نوشته است:
نقل قول: ن دیگه اون حساب نیست ک . وقتی کسی کسی رو نمیشناسه و آنلاین میشه . با هربار ورود انگاری تازه ثبت نام کرده و باید آشنا بشن [تصویر:  49-2.gif]
چه قوانین باحالی 4chsmu1 من یه سروی بهشتی هستم Gigglesmile
نقل قول: ااااا چ خوب افزایش حقوق 25درصدی تو کانونم اعمال شده ؟؟؟ [تصویر:  khansariha (69).gif]
50 درصد اضافه حقوقه Khansariha (48)
این جا اب و هوا خوبه خداروشکر کمی ابری تا کمی افتابی
چه حیف برای بچه ها بیشتر از خودتون بگید مطمعنم خیلی منتظر حضور شما بودن 53258zu2qvp1d9v

سروی ها بهشتی هستن ؟؟؟؟ خوش ب حالشون  Confetti

منم ی کانونی شاد هستم  Khansariha (40) 
ب علاوه اینکه دفتر آمار اطلاعات کانون دست منه  Khansariha (66)
ــــــــ

منتظر حضور من ؟؟ Khansariha (13)
نمیدانم  42  انشالله ک همینطور باشه : )
خوشبختم شدم اره دیگه سرو ها بهشتی معروفه ک 4chsmu1
بله واقعا انجمن شاد شاد کلا سوت و کور بود
خداوند هرجا هستید شمارا حفظ کند و در زندگی موفق باشید
ان شاءالله به زودی درکانون ببینیم شما را 63
نقل قول: آقای مهدویــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ حالتون چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟ [تصویر:  19.gif]  در نگاه اول ی چیزی ازتون دیدم [تصویر:  4chsmu1.gif] 
قابل توجه کسانی ک اسمشون ذکر شده ، ایشون گناهش چیه؟؟؟؟ن گناهش چیه که باید پاسوز شما بشه  [تصویر:  gigglesmile.gif]   + عکس
ده تا منفی طلبتون ب خاطر این نقل قول بالا  [تصویر:  khansariha%20(121).gif]
پس ب نام رامین ب کام یاقوت نه؟؟؟؟
[تصویر:  khansariha%20(98).gif]
ـــــــــــــــــــــ

ساچ عه واو 17
من باید با مدیریت جلسه بگیرم! وگرنه بخشیدن کل آرشیو کانون میتونه نظم رو به هم بریزه 65
خب من الان با این افشاگری دچار نوعی بحران هویتی شدم 65

نقل قول: مراجعه کنید ب پروفایل ناظم ایشون مجوز میدن [تصویر:  4fvfcja.gif]

(ای کسانی ک آگاهی دارین از باز خورد ناظم لطفا سکوت [تصویر:  65.gif]  [تصویر:  4.gif] )

عاشق مجوز تشکیل بنفشیسم رو با خودکار قرمز امضا کرد و برام فرستاد 4
یعنی عاشقشم 4
وی قرار است به عنوان استاد کيهان شناسی و فیزیک ذرات بنیادی در کانون حضور داشته باشند که البته، بنفشیسم قراره رقیبانش رو کنار بزنه 9

نقل قول: یاقوت

جودی! کاملا با تو موافق هستم که عده ای از مردم هرگز زندگی نمی کنند...

چه داستان جالب و واقعیی!!!!
کم کم دارم به این نتیجه میرسم 53258zu2qvp1d9v
به جای زجر کشیدن برای رسیدن به یه هدف، باید نهایت لذت رو از مسیرش ببریم 53258zu2qvp1d9v
شادی رسیدن به هدف یه لحظه یا نهایت یک روز یا یک ماهه؛ اما حس خوب لذت از تجربه و طی کردن مسیر یک عمر قراره همراهمون باشه 53258zu2qvp1d9v
در مورد علاقه و وابستگی، شاید بد نباشه آدم این علاقه رو به سمت انسان هایی که واقعی هستن سوق بده!
علاقه به هر کسی خوب نیست، اما علاقه ثابت به عده ای ثابت خیلی آرام بخش تره! 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: من قدیمی نیستم که [تصویر:  65.gif]

یازهرا جان، کوتاه بیا! ایشون همیشه 18 سالشونه!!!! Khansariha (13)
قدیمی هم نمیشن Khansariha (13)

نقل قول: از آب و هوا چرا نگفتین ؟؟؟؟؟ [تصویر:  65.gif]

من بگم ، اینجا خنکه هوا ، درخت های گیلاس  ی عالمه بار آورده ، دارن قرمز میشن . 

خوش به حالتون 53258zu2qvp1d9v
ما اینجا شتر هم باید ضد آفتاب بزنه که نسوزه 22

خوب شد سر زدین خانم یاقوت 303
اینجور سر زدنای گاه و بیگاه میتونه توی این مدت کمکتون کنه و بهتون روحیه بده 128fs318181
امسال دیگه نتیجه کنکور از آن شماست Khansariha (69)

موفق باشید 53
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان