امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلااااام ما هم روز دختر را تبریک میگیم به همه دختران سرزمین 303
ان شاءالله عاقبت بخیر باشید ehteram
تشکر از داداش رضا گل که تو غیبت هم حواسش به قول هاش هست دمت گرم رفیق Khansariha (18) Greenstars

(1401 خرداد 10، 16:48)رامین. نوشته است: سلام
همین دو ماه پیش روز دختر بود که  Khansariha (56)
تو تقويم هر روز يه مناسبت براي بانوان پيدا ميشه، Khansariha (56)
سلااااام

ممنون آقا رضا 49-2 49-2 

منم ولادت حضرت معصومه (ص) و روز دختر رو تبریک میگم خدمت همگی 317 

هفته پیش مشرف شدم به حرمشون .. خیلی حس خوبی بود .. حیف که کم بود
ان شاءالله قسمت همه عاشقان اهل بیت 53
سلام عرض ادب و احترام 
آقا روز دختر بر تمامی دختران کانون مبارک ...
آقا کار ندارما ولی برای بانوان در تقویم ایران پارتی بازی شده Khansariha (56)
به جاش برای آقایان اصلا خبری نیست مگه یک تولد امام علی اونم تازه پول از جیب خود آقا برمیدارند و میرن  براش یه جوراب میخرند... Khansariha (13)
انشاالله شاهد پاکی ابدی تمامی عزیزان کانونی باشیم ...

[تصویر:  roze-dokhtar-shadbash-photokade-com-6_b9j8.jpg]

302 روزتون مبارک   302

نقل قول: درود بر مرداییی که از این موضوع  بدون اینکه غر بزنن استقبال میکنن دوررووووود  [تصویر:  49-2.gif]
Vamonde

haha
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سلام یه سوال به نظرتون پاکی از روی رقابت باشه خوبه؟ 
مثلا من به شخصه وقتی خودم نمیتونم خیلی پاکی با کیفیت و مستمری داشته باشم، خوبه که به روش های دیگه مثل رقابت برای پاک شدن رو بیارم تا حداقل یکم از رو رقابت هم بالا بیام و بعد اخلاص رو تو پاکیم بیشتر ببرم  39
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
سلام به همگی 
روز دختران کانون هم مبارک انشالله سالم و سلامت باشید 
نقل قول: سلام یه سوال به نظرتون پاکی از روی رقابت باشه خوبه؟ 

مثلا من به شخصه وقتی خودم نمیتونم خیلی پاکی با کیفیت و مستمری داشته باشم، خوبه که به روش های دیگه مثل رقابت برای پاک شدن رو بیارم تا حداقل یکم از رو رقابت هم بالا بیام و بعد اخلاص رو تو پاکیم بیشتر ببرم  [تصویر:  39.gif]
بستگی به روحیه خودت داره امیر جان اگه روحیه کار تیمی داری و دوست داری رقابت کنی مسابقه ها می‌تونه باعث پیشرفت بشن ولی اگه مثل من انفرادی دوست داری ترک اونم میشه من خودم اون اولا که شروع کرده بودم وقتی می‌دیدم نمیتونم زیاد پاک باشم و از بقیه عقب موندم بدتر میخورد تو ذوقم ولی خب تعداد کسایی هم که با مسابقه ها جلو اومدن و پاک شدن کم نیستن میشه گفت بستگی به روحیه خودت داره
نقل قول: بستگی به روحیه خودت داره امیر جان اگه روحیه کار تیمی داری و دوست داری رقابت کنی مسابقه ها می‌تونه باعث پیشرفت بشن ولی اگه مثل من انفرادی دوست داری ترک اونم میشه من خودم اون اولا که شروع کرده بودم وقتی می‌دیدم نمیتونم زیاد پاک باشم و از بقیه عقب موندم بدتر میخورد تو ذوقم ولی خب تعداد کسایی هم که با مسابقه ها جلو اومدن و پاک شدن کم نیستن میشه گفت بستگی به روحیه خودت داره
من قطعا روحیه رقابت رو دارم و وقتی رقابتی باشه مخصوصا سر سخت من تا آخرین انرژی که دارم میذارم، البته بگم توی پاکی خیلی این صدق نکرده اما خب بازم بی تاثیر نیس چون تو پاکی اول از همه حریف خودم نمیشه، اگه حریف خودم بشم اون موقع رقابت رو حالا حالا ادامه میدم  daghighan

در سال قحطی ، عارفی غلامی را دید که شادمان بود. 
پرسید: چطور در چنین وضعی شادی می کنی؟  
گفت : من غلام اربابی هستم که چندین گله و رمه دارد و تا وقتی برای او کار می کنم روزی مرا می دهد .  
عارف گفت : از خودم شرم دارم که یک غلام به اربابی با چند گوسفند توکل کرده و غم به دل راه نمی دهدو من " خدایی " دارم که مالک تمام دنیاست و نگران روزی خود هستم.

به نظرتون چه کادویی می‌تونه واسه یک‌سال پاکی خوب باشه ؟ 65 Khansariha (56)
(1401 خرداد 15، 14:06)New fighter نوشته است: به نظرتون چه کادویی می‌تونه واسه یک‌سال پاکی خوب باشه ؟ 65 Khansariha (56)

به نظرم همین که یک سال پاکی خودش یه کادوعه  4chsmu1

(1401 خرداد 15، 14:42)KingAmir نوشته است:
(1401 خرداد 15، 14:06)New fighter نوشته است: به نظرتون چه کادویی می‌تونه واسه یک‌سال پاکی خوب باشه ؟ 65 Khansariha (56)

وی پس از شنیدن این جمله دعوت حق را لبیک گفت Gigglesmile 
اونکه آره ولی یه چیزی باید ‌‌باشه هر موقع نگاش میکنم یاد این بیوفتم یکسال پاک بودم میتونم بیشتر هم پاک باشم 106
سلام

یک سال پاکی چه حس خوبی  49-2

به چی علاقه دارین؟ چیزی بوده که همیشه دوست داشتین داشته باشین؟
(1401 خرداد 15، 14:57)New fighter نوشته است:
(1401 خرداد 15، 14:42)KingAmir نوشته است:

وی پس از شنیدن این جمله دعوت حق را لبیک گفت Gigglesmile 
اونکه آره ولی یه چیزی باید ‌‌باشه هر موقع نگاش میکنم یاد این بیوفتم یکسال پاک بودم میتونم بیشتر هم پاک باشم 106

خب ببین چی دوس داری این مهمه کادو میتونه یه چیزی تو عرصه معنوی باشه، میتونه یه دکوری باشه یه تابلو باشه تو این سبک ها دوس داری؟
مثلا من وقتی رفتم مشهد اینو برا خودم خریدم یه قاب خوشگل با نوشته یا فاطمه الزهرا و خیلی دوسش دارم
[تصویر:  img_20220310_101439_8dad.jpg]
[تصویر:  img_20220310_101344_46n4.jpg]

چیزی فعلا مدنظرم نیست  53258zu2qvp1d9v ولی دنبال یه چیز خاص  میگردم که بتونم با خودم همه جا ببرمش  آره خیلی حس خوبیه پاکی بلند مدت ایشالله همگی بهش برسیم  49-2
سلام

سلام مجید 4chsmu1

آقا من میگم یه چیز خاص و متفاوت باشه.
مثلاً میشه یه سفر ترتیب داد.
یا یه چیز به یاد موندی خرید؛ حالا این می‌تونه یه ساعت مچی باشه یا قاب گوشی یا لباس جدید یا حتی میتونی خودتو مهمون کنی و بری شهربازی 4chsmu1
گزینه آخر صرف نظر از سن و سال همه طرفدارشن 4fvfcja

پ.ن: آقا این تصاویری که آپلود میکنید چرا قابل روئیت نیست؟ 29
ما هم میخواییم ببینیم 65

عزیزی پرسیده بودند که میشه رقابتی پاک بود؟!

بله چرا که نه؛ اصلاً منافاتی هم با اخلاص نداره. اساس پاکیت برای چیه؟
وقتی که اساس رو مشخص کردی منافاتی نداره. اصلاً حتی اون کسی که صرفاً برای خودش میخواد پاک باشه بازم کلی خیر براش به ارمغان میاره حالا فکر کن برای خدا باشه، مطمئناً حال و هوا و اوضاع بهتر خواهد بود.
تو فقط داری متد رو مشخص میکنی، اما نتیجه همونیه که تو میخواستی Khansariha (69)

به نظرم میتونی با خودت رقابت کنی و رکوردهاتو بشکنی 128fs318181
همچنین میتونی با بقیه اعضا رقابت داشته باشی Khansariha (69)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1401 خرداد 15، 18:22)Meshkat نوشته است: سلام چه قشنگن اینا  53258zu2qvp1d9v
 کاکتوسُ یه اسپری طلاییش کنین ست میشه Khansariha (2) همش

سلام ممنون چشاتون قشنگم میبینه، به این ک کاکتوس رو طلایی کنم فکر نکرده بودم جالب بود  128fs318181

(1401 خرداد 15، 19:27)New fighter نوشته است: چیزی فعلا مدنظرم نیست  53258zu2qvp1d9v ولی دنبال یه چیز خاص  میگردم که بتونم با خودم همه جا ببرمش  آره خیلی حس خوبیه پاکی بلند مدت ایشالله همگی بهش برسیم  49-2

اگه خوشت میاد میتونی یه انگشتر عقیق یا فیروزه، نقره بگیری که همیشه تو دستت باشه همراهت باشه فواید هم داره  49-2

نقل قول: پ.ن: آقا این تصاویری که آپلود میکنید چرا قابل روئیت نیست؟ [تصویر:  29.gif]

ما هم میخواییم ببینیم [تصویر:  65.gif]
حتما مشکل از گوشیته برا بقیه ک رؤیت شده  42

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان