امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

از عجایب کانون اینه امضاتون خود به خود ویرایش بشه و راست چین بشه.
 برای بار دوم امضام خود به خود ویرایش شده و راست چین شده.

یعنی کار کی میتونه باشه؟ Khansariha (58)  

هکم کردند  Gigglesmile 

بدم هکم کردند  Gigglesmile
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
نقل قول: كاربرانی كه امروز از سايت ديدن كرده‌اند [فهرست کامل]

2,587 کاربر فعال در 24 ساعت گذشته (6 عضو, 4 پنهان, و 2,581 مهمان).
sajjad13 تاجsilent scream *

جدی میفرمایید؟
.
.
.
 سپاس شده توسط
سلام ،امیدوارم حال همتون خوب باشه 
من برام مساله ای پیش اومده که با هبچ کس حتی  مادرم و صمیمی ترین دوستم نتونستم در میون بذارم  106
یه خانم از همسایه ها مدتی مصر بود به آشنایی من چون نامزد  دارم و به خاطر طرحش کرجه و کرمانشاه نیست خیلی جدی نگرفتم اصلا پیگیر هم نشدم تا امروز که به بهونه ی کمک با هم تنها شدیم شماره تماسم رو گرفت و ظهر اومد تو تلگرام ، پیش خودم گفتم بذار ببینم حرف دلش چیه  بدونه من هم یه آدم معمولی هستم، عصر اومد تلگرام و تازه فهمیدم متاسفانه ایشون متاهل هم هست، ریجکتش کردم ولی اصرار زیاد و خصوصا به خاطر اختلاف مزاجش با همسرش اصرارش فقط به رابطه جسمی بود فقط اونم به شدت در شرایط امنیتی. من از طرفی قبلا یابقه خ.ا دارم و با هزار تا بد بختی ترک کردم از طرفی نامزد دارم و اون به امید من شب تا صبح ، صبح تا شب شیفته و درس میخونه و تحمل میکنه. از طرفی مطمئنم دست به این بزنم حد اقل به خاطر اون مرد بیچاره که  امیدش به این خانمه عاقبت به خیر نمیشم ، از طرفی فشار روم هست  واقعا گیجم و کسی ندارم راهنماییم کنه ، خیلی مضطربم که نکنه دچار فعل بدی بشم و یک عمر پشیمونی...
 سپاس شده توسط
(1402 اسفند 11، 5:44)PlaSmA نوشته است: سلام ،امیدوارم حال همتون خوب باشه 
من برام مساله ای پیش اومده که با هبچ کس حتی  مادرم و صمیمی ترین دوستم نتونستم در میون بذارم  106
یه خانم از همسایه ها مدتی مصر بود به آشنایی من چون نامزد  دارم و به خاطر طرحش کرجه و کرمانشاه نیست خیلی جدی نگرفتم اصلا پیگیر هم نشدم تا امروز که به بهونه ی کمک با هم تنها شدیم شماره تماسم رو گرفت و ظهر اومد تو تلگرام ، پیش خودم گفتم بذار ببینم حرف دلش چیه  بدونه من هم یه آدم معمولی هستم، عصر اومد تلگرام و تازه فهمیدم متاسفانه ایشون متاهل هم هست، ریجکتش کردم ولی اصرار زیاد و خصوصا به خاطر اختلاف مزاجش با همسرش اصرارش فقط به رابطه جسمی بود فقط اونم به شدت در شرایط امنیتی. من از طرفی قبلا یابقه خ.ا دارم و با هزار تا بد بختی ترک کردم از طرفی نامزد دارم و اون به امید من شب تا صبح ، صبح تا شب شیفته و درس میخونه و تحمل میکنه. از طرفی مطمئنم دست به این بزنم حد اقل به خاطر اون مرد بیچاره که  امیدش به این خانمه عاقبت به خیر نمیشم ، از طرفی فشار روم هست  واقعا گیجم و کسی ندارم راهنماییم کنه ، خیلی مضطربم که نکنه دچار فعل بدی بشم و یک عمر پشیمونی...

سلام پلاسما جان 302
صبحت بخیر 317

چه خوبه که نامزد داری. انشالله هرچه زودتر عقد کنید. تا میشه سعی کن زودتر خانواده ها رو و شرایط رو اوکی کنی تا عقدتون زودتر صورت بگیره.

و این خانمه رو به شدت ازش فاصله بگیر و باهاش تند برخورد کن و یه جوری بهش بفهمون که دورتو خط بکشه و حتی تهدیدش کن که به شوهرش گزارش بدی. تا از ترسش دیگه بیخیال بشه. شما در وضعیتی هستی که اعتماد به نفست برای کنترل خودت ممکنه کار دستت بده. مثلا ممکنه یه نفر اعتماد به نفسش خیلی بالا باشه و بگه من بالای پشت بام نزدیک لبه پشت بام حرکت کنم یا بیایستم به هیچ وجه نمی افتم. و اعتماد به نفس داره که 10000 درصدی محاله بیافته. ولی یهووویی میافته . به هر دلیلی که خارج از کنترلشه. فک میکنه شرایط تحت کنترلشه ولی یهوویی کنترل از دستش خارج میشه.

شمام همین وضعیت رو داری . اعتماد به نفستو به شدت کمش کن در این حد کمش کن که پیام دادن در تلگرامم برات = باشه به 100 درصد گناه کردن . و فرار کن ازش و رابطتتو با این خانم کاملا از بین ببر. و هروقت دیدیش بداخلاق شو و تند باهاش برخورد کن انگار ازش متنفری .

سعی کن موانع عقدتونو برطرف کنی و هرچه زودتر بری قاطی مرغا. Khansariha (84)

موفق باشی.
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
سلام  به همگی302
آقای پلاسما به نظرم به خودتون و آیندتون و زندگیتون فکر کنید. 
الان واقعا ارتباط با زنی که پایبند به زندگیش نیست. چه پیشرفتی را تو زندگی شما میاره ؟
فقط یه حس پشیمونی و حسرت را تو زندگیتون میذاره 
مثل همین حس حسرت و پشیمونی از خ.ا که اثرش تو زندگی هممون هست.
ارتباط، ساده نیست. واقعا ساده نیست. زمان ، حواس، حوصله شما را ازتون میگیره این ارتباط مسلما یه بار نیست. شاید ماه ها طول بکشه
کلی زمان از دست میدی که میتونستی برای کار و پیشرفتت بذاری
کلی عشق و محبت از نامزدتت را از دست میدی 
واقعا انتظار دارین تهش چی بشه؟
واقعا انتظار دارین وقتی شما به ارتباط با نامزدتون پایبند نیستید نامزدتون پایبند باشه؟
زبونم لال به زمانی فکر کنید که چند ماه تو دست این خانم گرفتار بشید. ته اون ماه ها نامزدتون را از دست بدین.
واقعا زنی که حتی برای زندگیش اهمیتی قائل نیست ارزشش را داره ؟
به نظرم بلاکش کنین و محلش نذارین به خودتون و آیندتون فکر کنید  302
مگه ما چقدر فرصت برای اشتباه کردن داریم. بخش زیادی از جوانی بخاطر خ.ا از دست رفت دیگه بقیه اش را نباید از دست بدیم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام 303 

پلاسما جان خوشحالم میبینمت Khansariha (18) 
منم با بچه ها موافقم.

فکر کن مشق تعهده.
آدم چه مواقعی میتونه تعهدش رو به اثبات برسونه؟

سربلند باشی 53
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام، خوشحالم که هستین الله
لعنت الله متعال لر شیطان رانده شده و دهانی که بی موقع باز بشه
خیلی وسوسه انگیزه ، و خیلی شیطانی و چندش
 سپاس شده توسط
سلام به کانونی های گل
همتون خوشگلید
ولی خوشگلایی که امروز سر زدن و وارد اکانتشون شدند
16 نفریم
 همگی پاشین بیاین ثبت نام مسابقه ماه رمضان
میخواهیم در خلوت ترین روزای تاریخ کانون حماسه بیافرینیم و رکورد کل تاریخ مشارکت در مسابقات رو بشکنیم
رکورد دو سه سال قبل فک کنم 40 و خورده ای باشه
دست به دست هم بدیم این رکورد رو پودرش کردیم
Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)

[تصویر:  _کانون_35jf.png]

از تمام عزیزانی که 2500 بازدید روزانه رو رقم میزنن دعوت میکنم در این مسابقه شرکت کنن. و در این رکورد شکنی و حماسه بزرگ مشارکت داشته باشن.

[تصویر:  poetry-about-unity_od0r.jpg]

به کمک همدیگه میتونیم یک کانون فوق العاده داشته باشیم.
Khansariha (69)
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
[تصویر:  pngtree-ramadan-png-image_7322746.png]

#مسابقه_شروع_زندگی_خوب

سپاس شده توسط
سلام 303 

اینکه با یه مسابقه دوتا مدال میشه برد جدی هیجان انگیزه varzesh 

اما یه نکته هم داره.

ما چند ماهه که سر بحث اعلام وضعیت با هم صحبت کردیم و بخشی از خلوتی کانون به خاطر غیر شرعی بودن سبک اعلام وضعیته.

الآن توی این مسابقه، روش جدیدی به کار گرفته شده تا مشکل اعتراف به گناه رفع بشه و اعضا بدون نگرانی اعلام وضعیتشون رو انجام بدن 128fs318181

منتظر حضور سبز همه دوستان هستیم Khansariha (18)
 سپاس شده توسط
سلام 4
چطورین؟
عید داره میاد و شماها چقدر ساکتین ...
برای پیشواز اومدم عید دیدنی خونه ی برادر
یه بشقاب تخمه ژاپنی گذاشتن جلوم 4
میگم لااقل دو تا هم پسته مینداختین توش میگه زود اومدی بهت سهمیه آجیل تعلق نمیگیره 4
من تخمه ژاپنی دوست ندارم ولی در حال حاضر دارم از استراتژی مفت باشه ؛ کوفت باشه استفاده میکنم 4
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1402 اسفند 26، 23:47)رامین. نوشته است: سلام  4
چطورین؟  
عید داره میاد و شماها چقدر ساکتین ...
برای پیشواز اومدم عید دیدنی خونه ی برادر
یه بشقاب  تخمه ژاپنی گذاشتن جلوم  4
میگم لااقل دو تا هم پسته مینداختین توش میگه زود اومدی بهت سهمیه آجیل تعلق نمیگیره  4
من تخمه ژاپنی دوست ندارم ولی در حال حاضر دارم از استراتژی مفت باشه ؛ کوفت باشه استفاده میکنم  4

سلام
خوبیم خداروشکر  شما چطوری؟ 
استراتژی مفت باشه کوفت باشه رو که ما 30 ساله داریم اجرا میکنیم Gigglesmile  خانه پدری هرچی میپزن هرچی میخرن چه خوشت بیاد چه نیاد راهی نداری  Gigglesmile 
مثلا مامانت آب گوشت نخود آب میپزه ، میتونی بری نان و پنیر بخوری یا پاشی بری بیرون کلی پول غذا بدی؟ مجبوری همونو میخوری . فقط میشه به خودت امید بدی و بگی این روزها دیگه آخراشه. آدم به امید زندست  Gigglesmile
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
سلام 4chsmu1 
طاعات و عباداتتون قبول 302

(1402 اسفند 27، 11:21)يا ماه بني هاشم نوشته است: سلام
استراتژی مفت باشه کوفت باشه رو که ما 30 ساله داریم اجرا میکنیم Gigglesmile  خانه پدری هرچی میپزن هرچی میخرن چه خوشت بیاد چه نیاد راهی نداری  Gigglesmile 
مثلا مامانت آب گوشت نخود آب میپزه ، میتونی بری نان و پنیر بخوری یا پاشی بری بیرون کلی پول غذا بدی؟ مجبوری همونو میخوری . فقط میشه به خودت امید بدی و بگی این روزها دیگه آخراشه. آدم به امید زندست  Gigglesmile

هیهات منا الذله 65 
من اگه چیزی باب میلم نباشه میل نمیکنم 65 

البته تو دو سال اخیر انگار تعصبم رو غذا کمتر شده، دارم روشنفکر میشم Unsure 
غذا هر چی باشه فقط سیر و بادمجون و گردو و فلفل و چیزای تند مثل زنجبیل نداشته باشه اوکیه Khansariha (56)

آها اینم بگم که جدیداً تصمیم گرفتم مثل نوشابه، فست فود رو ترک کنم؛ امیدوارم سر این تصمیم بمونم، دیشب که برا داداشم پیتزا درست کردن داشتم دچار فروپاشی فکری میشدم 42

نظرتون درباره یه دورهمی کانونی به مناسبت عید چیه؟ 4chsmu1 

تاریخ و ساعتش؟ 4chsmu1
(1402 اسفند 27، 15:52)مهدوی نوشته است: سلام 4chsmu1 
طاعات و عباداتتون قبول 302

(1402 اسفند 27، 11:21)يا ماه بني هاشم نوشته است: سلام

هیهات منا الذله 65 
من اگه چیزی باب میلم نباشه میل نمیکنم 65 

البته تو دو سال اخیر انگار تعصبم رو غذا کمتر شده، دارم روشنفکر میشم Unsure 
غذا هر چی باشه فقط سیر و بادمجون و گردو و فلفل و چیزای تند مثل زنجبیل نداشته باشه اوکیه Khansariha (56)

آها اینم بگم که جدیداً تصمیم گرفتم مثل نوشابه، فست فود رو ترک کنم؛ امیدوارم سر این تصمیم بمونم، دیشب که برا داداشم پیتزا درست کردن داشتم دچار فروپاشی فکری میشدم 42

نظرتون درباره یه دورهمی کانونی به مناسبت عید چیه؟ 4chsmu1 

تاریخ و ساعتش؟ 4chsmu1

دورهمی خوبه ، دورهمی دوست دارم 1
کاش یه آلارم ی بود که همه ازش خبر می‌شدند

راستی سلام

آقای مهدوی مدیر ارشد شدنتون مبارک 302
هرچند بار مسئولیت شما بیشتر میشه . . . .

آخرین باری که کانون اومدم آبی بودید Khansariha (56)
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
(1402 اسفند 28، 1:01)یآرا نوشته است: دورهمی خوبه ، دورهمی دوست دارم 1
کاش یه آلارم ی بود که همه ازش خبر می‌شدند

ما نیز هم Smiley-face-biggrin 
اگه بچه‌ها بیان و نظر بدن و تاریخ و ساعت پیشنهادیشونو بگن عالی میشه Khansariha (69) 

من جدی منتظرم 10 نفر موافق باشن 65

نقل قول: راستی سلام

آقای مهدوی مدیر ارشد شدنتون مبارک  302
هرچند بار مسئولیت شما بیشتر میشه . . . .

آخرین باری که کانون اومدم آبی بودید Khansariha (56)

اِ راستی سلام Khansariha (49) 

ممنون از شما خانم یارا 302 

آبی؟
نه بنفش بودم 39 
من کلاً چند ماه بیشتر آبی نبودم. پنج شیش ماه بعد از عضویتم مدیر بنفش شدم تا الآن 4chsmu1
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان