امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

یعنی من عاشق اینم که دونفر رو به جون هم بندازم4fvfcja4fvfcja4fvfcja
خدایا تو قبول کن317
نه بابا شوخی کردم. من مگه سادیسم دارم!!!؟17
اما خوشم اومد که FIFA12 رسید به مسائل ضد فمینیستی و...
نتیجه گرفتیم علیرضا خیلی بده!!!!
4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja
سلآآآآآآآآآآآآآم

پ چرا اینجا اینجوری شده؟بحث فوتبالو و گیم و .............
اوووووووووووووووه
53258zu2qvp1d9v

من الان می خواستم درس بخونم بعد یهو یه فکرایی اومد تو مخم!!
1276746pa51mbeg8j

بی خیال درس شدم پا شدم اومدم کانون
4fvfcja

مریم تنها پ چراآآآآآآآآآ آآآآآآآاخه؟
Khansariha (18)

تو از دست رفتی که!!!!!!!!!!
1276746pa51mbeg8j

از دست تو!!
17
باز مى‏ گردم بسوى تو در چنين حال، بازگشتن كسى كه از كرده پيشين خود پشيمان است

و از آنچه بر او گرد آمده نگران است و از ورطه‏ اى كه در آن افتاده از روى خلوص شرمسار است
و مى‏ داند كه عفو از معصيت عظيم در نظر تو بزرگ نمى‏ نمايد
و در گذشتن از گناه بزرگ بر تو دشوار نيست
و تحمل جرم هاى بيرون از حد بر تو گران نمى ‏آيد
و محبوبترين بندگانت نزد تو كسى است كه سركشى بر تو را فرو گذارد
و از اصرار بر گناه، اجتناب كند، و طلب آمرزش را ادامه دهد
و من نزد تو بيزارى مى‏ جويم از آنكه سركشى كنم
و به تو پناه مى ‏برم از آنكه در گناه اصرار ورزم
و براى آنچه در آن كوتاهى كرده‏ ام
از تو آمرزش مى‏ طلبم
و براى هر عملى كه از انجامش فرو مانده‏ ام از تو يارى مى‏ جويم

صحیفه سجادیه
سلام

خوبید ؟4fvfcja

میبینم که بحث فوتبالی شده ( یادش بخیر یه زمانی تو نوجوانان استقلال توپ میزدیم 4fvfcja )

یاد FIFA 98 بخیر 4fvfcja

من مدیر ارشدم ، نه ؟

پس من میگم PES

و تمام 4fvfcja

راستی رئالی ها دماغشون سوخت ؟

بسی لذت بردیم از بازیه دیشب 4fvfcja4fvfcja

یا حق 53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

317317317317317[تصویر:  i86801506_54790.gif]سیــــــــــــــــــــــــــــــــیییییییییییییییییییییییییییییلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااممممممممممممممممم

خوووووووووووووووووووووووووووووووووبیییییییییییییییییییییییییین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ظهرررررررررررر5 شنبتون بخیررررررررررررررررررررر......

قهرمانااااااااااااااااااا کانون همچنان قوووووووووووووی ........... شــــــــــــــــاد..........محکممممممممم....... پرررررررررر انرژژژژژژژژژژژژژژژژژژژییییییییییییی و مهربوووونن..[تصویر:  barre132.gif]

ایشــــــــــــــــــــــالااااااااااا که همینه خداااااااااااااااااااااااا رو شکرررررررررررررررررر

بچه هاااااااااااااا یادتون نره پدر بزرگ مادربزرگــــــــا خیلییییییی نوه هاشون رو دوست دارن و دل تنگشون میشن حتماااااا بهشون سر بزنین ووو حالشون رو بپرسین..خلاصه قدرشون رو حسابی بددددددددونین..
[تصویر:  rosebouquet.gif]

317317317317317
دعاى روز پنجشنبه
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
به نام خداوند بخشنده مهربان
الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی أَذْهَبَ اللَّیْلَ مُظْلِما بِقُدْرَتِهِ وَ جَاءَ بِالنَّهَارِ مُبْصِرا بِرَحْمَتِهِ وَ کَسَانِی
ستایش مخصوص خدایی است که می برد شب تاریک را با قدرتش وبیاورد روزروشن کننده رابارحمتش وپوشاند
ضِیَاءَهُ وَ أَنَافِی نِعْمَتِهِ اللَّهُمَّ فَکَمَا أَبْقَیْتَنِی لَهُ فَأَبْقِنِی لِأَمْثَالِهِ وَصَلِّ عَلَى النَّبِیِّ مُحَمَّد
مرا پرتوش ومن در نعمت او بودم خدایا پس همچنانکه باقی بداشتی مرا زنده بدار با مثال آن نیز ودرود فرست بر پیامبر محمد
وَآلِهِ وَلا تَفْجَعْنِی فِیهِ وَفِی غَیْرِهِ مِنَ اللَّیَالِی وَالْأَیَّامِ بِارْتِکَابِ الْمَحَارِمِ وَاکْتِسَابِ
وآل محمد ودردمندم مکن در آن و در غیر آن از سایر شبها وروزها به مرتکب شدن من به امور حرام وکسب کردن
الْمَآثِمِ وَارْزُقْنِی خَیْرَهُ وَخَیْرَمَا فِیهِ وَخَیْرَمَابَعْدَهُ وَاصْرِفْ عَنِّی شَرَّهُ وَشَرَّمَا فِیهِ
گناهان وروزیم کن خیر آن وخیر چیزی که درآنست وخیر روزهای بعد آن وبرگردان از من شر آن وشر آنچه در آنستوَ شَرَّ مَا بَعْدَهُ اللَّهُمَّ إِنِّی بِذِمَّةِ الْإِسْلامِ أَتَوَسَّلُ إِلَیْکَ وَ بِحُرْمَةِ الْقُرْآنِ أَعْتَمِدُ عَلَیْکَ
وبدی روزهای بعد آن خدایا جداً من باپیمان اسلامیتت توسل به سوی توجویم وبا حرمت قرآن کریم تکیه می کنم بر تو
وَبِمُحَمَّد الْمُصْطَفَى صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وَآلِهِ أَسْتَشْفِعُ لَدَیْکَ فَاعْرِفِ اللَّهُمَّ ذِمَّتِیَ الَّتِی
وبه محمد برگزیده خدای تعالی درود خدا براو و بر آل او شفاعت کنم نزد تو پس بشناس خدایا پیمان مرا آنچنانی که
رَجَوْتُ بِهَا قَضَاءَ حَاجَتِی یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ اللَّهُمَّ اقْضِ لِی فِی الْخَمِیسِ خَمْسا لا
امید دارم به آن برآری حاجتم را ای مهربانترین مهربانان خدایا بر آور برایم در روز پنجشنبه پنج حاجت مرا
یَتَّسِعُ لَهَا إِلا کَرَمُکَ وَ لا یُطِیقُهَا إِلا نِعَمُکَ سَلامَةً أَقْوَى بِهَا عَلَى طَاعَتِکَ وَ عِبَادَةً
وسعت ندارد آنها جز کرم تو و طاقت نیارد به آنها مگر نعمتهای تو سلامتی را که نیرو گیرم به آن بر طاعت تو وبندگی را که
أَسْتَحِقُّ بِهَاجَزِیلَ مَثُوبَتِکَ وَسَعَةً فِی الْحَالِ مِنَ الرِّزْقِ الْحَلالِ وَأَنْ تُؤْمِنَنِی فِی استحقاق یابم به آن به پاداش بزرگ و وسعتی در حال از روزی حلال و این که ایمن نمایی مرا در
مَوَاقِفِ الْخَوْفِ بِأَمْنِکَ وَتَجْعَلَنِی مِنْ طَوَارِقِ الْهُمُومِ وَالْغُمُومِ فِی حِصْنِکَ وَصَلِّ
مواقع ترس وهراس به آمان خودت وقراردهی از شرّ ناگواریهای حوادث اندوهها وغمها در حصار وقلعه خودت ودرود
عَلَى مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ اجْعَلْ تَوَسُّلِی بِهِ شَافِعاَ یَوْمَ الْقِیَامَةِ نَافِعا
بر محمد وآل محمد و قرار بده توسلم را به او وسیله شفاعت در روز قیامت سودمند
إِنَّکَ أَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
زیرا که تویی مهربانترین مهربانان
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلام

این شیطان لعنتی امروز خیلی سیریش شده
داره اعصابمو خرد می کنه

نمی ذاره مثه بچه آدم بشینم پای درسم!!

بخاطر فرار از افکار مزاحم یه ساعت خوابیدم

الانم اومدم کانون!

کسی اگه راهی سراغ داره که زود بازده باشه بگه!
چی کار کنم فکرای مزاحم برن تا بتونم مثه بچه آدم بشینم پای درسام!!؟؟
53258zu2qvp1d9v

و اینکه
اینم لینک تور مجازی برج میلاده
جالبه
ببینید

و از آنچه بر او گرد آمده نگران است و از ورطه‏ اى كه در آن افتاده از روى خلوص شرمسار است
از تو آمرزش مى‏ طلبم

صحیفه سجادیه
ســـــــــــــــــــــــــــــــــلااااااااااااااااااااااااااااااااام این کار به نظررررررررررررررتون درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعـــــــــــــا نمیدونم چی بگمممممممم
53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9vتصمیم با خودتون
Khansariha (8)53258zu2qvp1d9v

10 عضو، 4 نفر از آن ها پنهان، و 7 مهمان).
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

سلام..............این بحث گیم و فوتبال تموم شد دیگه42(خدارو شکر....از گیم بیزارم).....تیممونم که باختwacko2.(بارسای عزیزم تو همیشه برای من یه قهرمانیKhansariha (18)) عزاداریتون قبول....واسه ما دعا کردین دیگه؟من در پی شکست سنگینی که توی مسابقه بهترین آواتار داشتم....(هنوزم به خاطر نتیجش اندر بحر حیرت مستغرقم!!!42) تغییر دکوراسیون دادم....بهم میاد نه؟اره خودمم میدونستم....ممنون از تاییدتون....
اقا میبینم که صحبت با نرمی بیفایده است و باید به زور متوسل بشم(شما دیگه باید بدونین ما صاب مصاب نریم بابا......)حکایات سعدی حیف نیست نخونین....الان پشیمون شدین....باشه این دفعه بیخیال میشم....ولی تکرار نشه هاcheshmak

چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
(1391 ارديبهشت 7، 19:21)alone نوشته است: ســـــــــــــــــــــــــــــــــلااااااااااااااااااااااااااااااااام این کار به نظررررررررررررررتون درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعـــــــــــــا نمیدونم چی بگمممممممم

سلام خوفی الون جیگری؟

مگه چه اکشالی داره؟
خو می گی منم بدونم؟
چون من همیشه اینجوری ام!

از تو آمرزش مى‏ طلبم

صحیفه سجادیه
(1391 ارديبهشت 7، 19:33)homaraha نوشته است:
(1391 ارديبهشت 7، 19:21)alone نوشته است: ســـــــــــــــــــــــــــــــــلااااااااااااااااااااااااااااااااام این کار به نظررررررررررررررتون درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعـــــــــــــا نمیدونم چی بگمممممممم

سلام خوفی الون جیگری؟

مگه چه اکشالی داره؟
خو می گی منم بدونم؟
چون من همیشه اینجوری ام!

نکنههههههههههههههه یکی بیاد کانون عزیززززززززززززمم که بخواد از کمک تو استفاده کنه و اون نمیدونه تووووووووووو هستی یا نه...من خودمم یه مدت اینجوری میومدم ولیییی حس کردم کار درستیییی نیست...

این نظــــــــــــــــــــــر منه عزیززززززززززززززززززززززمممKhansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)

(1391 ارديبهشت 7، 19:22)barooni نوشته است: سلام..............این بحث گیم و فوتبال تموم شد دیگه42(خدارو شکر....از گیم بیزارم).....تیممونم که باختwacko2.(بارسای عزیزم تو همیشه برای من یه قهرمانیKhansariha (18)) عزاداریتون قبول....واسه ما دعا کردین دیگه؟من در پی شکست سنگینی که توی مسابقه بهترین آواتار داشتم....(هنوزم به خاطر نتیجش اندر بحر حیرت مستغرقم!!!42) تغییر دکوراسیون دادم....بهم میاد نه؟اره خودمم میدونستم....ممنون از تاییدتون....
اقا میبینم که صحبت با نرمی بیفایده است و باید به زور متوسل بشم(شما دیگه باید بدونین ما صاب مصاب نریم بابا......)حکایات سعدی حیف نیست نخونین....الان پشیمون شدین....باشه این دفعه بیخیال میشم....ولی تکرار نشه هاcheshmak

بارونی خانومی دکور جدید موبارک!!!Khansariha (8)

و اینکه لینک رو درست می کنی عزیزم؟

من دوبار اومدم پی سرت تو لینک هایی که دادی بعد به در بسته خوردم خو!!

چرا آدمو ضایع می کنی؟!4fvfcjacheshmak

از تو آمرزش مى‏ طلبم

صحیفه سجادیه
......از ســـــــــــــــــــــاحل خواهش میکنمممممممممم یه حرفییییییییی بزنههههههههههههههه...
[تصویر:  f11064257127c2f32905caf1c613f7f7.gif]
:dokhtar::dokhtar::dokhtar::dokhtar::dokhtar::dokhtar:

(1391 ارديبهشت 7، 19:40)alone نوشته است:
(1391 ارديبهشت 7، 19:33)homaraha نوشته است:

سلام خوفی الون جیگری؟

مگه چه اکشالی داره؟
خو می گی منم بدونم؟
چون من همیشه اینجوری ام!

نکنههههههههههههههه یکی بیاد کانون عزیززززززززززززمم که بخواد از کمک تو استفاده کنه و اون نمیدونه تووووووووووو هستی یا نه...من خودمم یه مدت اینجوری میومدم ولیییی حس کردم کار درستیییی نیست...

این نظــــــــــــــــــــــر منه عزیززززززززززززززززززززززمممKhansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)

نظرت طلا
عزیزمییییییییییییییی

چشم به خاطره وجودت و گل روی ماهت
چشم منم بسیار شفاف میام!!41
(1391 ارديبهشت 7، 19:41)alone نوشته است: ......از ســـــــــــــــــــــاحل خواهش میکنمممممممممم یه حرفییییییییی بزنههههههههههههههه...
[تصویر:  f11064257127c2f32905caf1c613f7f7.gif]
:dokhtar::dokhtar::dokhtar::dokhtar::dokhtar::dokhtar:

الون راس می گه

ساحـــــــــــــــــــــــــــــــل یه چی بوگو خو؟؟

فکر نمی کنی من که از ظهر تا الان دلم گرفته و اومدم کانون که دلم واشه

الان که می بینم پست ناراحت می زنی و هیچ حرفی نمی زنی و هیچ خبری نیست ازت می پوکم؟؟؟؟؟؟؟؟

سآآآآآآآآآآآآآآآآحل؟؟؟؟؟؟؟

از تو آمرزش مى‏ طلبم

صحیفه سجادیه
هرکییییییییییییییییییییی ساحل [تصویر:  02d6da5446d4bfac42ce69049d9e34bc.gif]رو به من تحویل بده 100 صلواااااااااااااااااااااااات دارههههههههههههههههه زوووووووووووووود باشین بگردین......
317317317317317317317

ســـــــــــــــــاحلم پیدا شددددددددددددددددددد..جایزش مالللللللللل خودمم..Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)

دوست جون درست شد.....بفرمایین

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=924

راستش منم این قضیه انلاین پنهانی رو نفهمیدم....اینجا که چت نداره مثلا کسی بخواد مزاحم بشه.....پس قضیه چیه؟ بگین مام بدونیم خوب.............17
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
(1391 ارديبهشت 7، 20:03)barooni نوشته است: دوست جون
یاد سنجد به خیر...

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان