امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

راستی آقا علیرضا
نقل قول: حس میکنم به عنوان مهمان همش میاد سر میزنه
وا؟؟
مبنای این حستون چیه؟!17

ناصرخان حتما نمیرسن. اگه نه ک تنهامون نمیذارن...53258zu2qvp1d9v42

ان شاء الله ک تو شرایط خوبی باشن..

یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام
خوبید بچه ها؟
چه خبر؟
تو این چند روزی که نبودم دلم براتون خیــــــــــــــــــــــــــــلی تنگ شده بود (بر عکس شما) :(

مخلص شما
حسین چار دو دو

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
سلام

نقل قول: سلام
خوبید بچه ها؟
چه خبر؟
تو این چند روزی که نبودم دلم براتون خیــــــــــــــــــــــــــــلی تنگ شده بود (بر عکس شما) [تصویر:  sad.gif]

مخلص شما
حسین چار دو دو
بـــــــــــــــــــــــه داش حسین Khansariha (18) کوجا بودی خو :s:

جریان این 422 چی هست ؟ چرا نذاشتی چار چار دو , میشد یه ترکیب فوتبالی cheshmak

نقل قول: پ.ن (1) : شاپالاغ در زبان ترکی یعنی چک زدن کشیده زدن[تصویر:  e.gif]

من فکر میکردم مشهدی باشه 4fvfcja
ما میگیم شپلغ
4fvfcja
فقط و فقط و فقط      نماز

[تصویر:  05_blue.png] 
(1391 فروردين 29، 14:19)ســـها نوشته است:
نقل قول: می خوام چهار طرف دوشک کل کل رو ببوسم بذارمش کنار [تصویر:  e.gif] اگرچه خوبه ها ولی مثه اینکه خیلی ها ناراحت می شن جدی [تصویر:  e.gif]
کسای ک ناراحت میشن ک مجبور نیستن بیان وسط ک!! خو نیان کل کل کنن!! هان!؟؟174253258zu2qvp1d9vSmiley-face-cool-2Khansariha (18)

و
سفر همارها چ طول کشید!!
دلم براش تنگ شده...53258zu2qvp1d9v

کاش یاد ما باشه..

در پناه خدا..
یاعلی.53
4fvfcja4fvfcja4fvfcja
این منم الان 4fvfcja4fvfcja
آماده برای کل کل 4fvfcjaSmiley-face-cool-2

80 روز باید طول بکشه خوب 4fvfcja
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

(1391 فروردين 29، 14:35)ســـها نوشته است: راستی آقا علیرضا
نقل قول: حس میکنم به عنوان مهمان همش میاد سر میزنه
وا؟؟
مبنای این حستون چیه؟!17
این علیزضا یه دوره ی تخصصی کاراگاهی پیش من گذرونده 4fvfcja دارای مدرک تخصصی هم است. 4fvfcja اگه درسا رو خوب یاد گرفته باشه حسش الکی نیست. 4fvfcja (ار ابزار های مدیریتی استفاده نمی کنین سها خانوم [تصویر:  e.gif]) ناصر بیا تو که خودم کلتو می کنم

(1391 فروردين 29، 14:39)Hossein422 نوشته است: سلام
خوبید بچه ها؟
چه خبر؟
تو این چند روزی که نبودم دلم براتون خیــــــــــــــــــــــــــــلی تنگ شده بود (بر عکس شما) :(

مخلص شما
حسین چار دو دو
سلام حسین جان
اتفاقا خواسم بود 303 فقط رسما بیان نکردم من 42
حالا کجا بودی؟
(1391 فروردين 29، 14:49)ehsan90 نوشته است:
نقل قول: پ.ن (1) : شاپالاغ در زبان ترکی یعنی چک زدن کشیده زدن[تصویر:  e.gif]

من فکر میکردم مشهدی باشه 4fvfcja
ما میگیم شپلغ
4fvfcja
4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja
البته در زبان عنی مشهدی معانی دیگه ای هم داره 4fvfcja
وا!!! چرا پستهای من جدا افتاد از هم Khansariha (134)Khansariha (134)

نقل قول: وا!!! چرا پستهای من جدا افتاد از هم [تصویر:  j.gif][تصویر:  j.gif]
فکر کنم کانون خل شده!
42(17( 1276746pa51mbeg8j (Khansariha (134)(Kool(13(Tears))))))

یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

میشه ی توک پا بیایند اورژانس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiley-yell:
ســــــــــــــــــــیلااآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآممممممممممممممممممممم

نمیدووووووووووووونم چرا اقــــــا هادی اینقدر دوست دارن بحث کنن و کل کل؟؟؟؟؟؟[تصویر:  bebe_039.gif]خداااااااااااااااا میدانــــــد[تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif]
ایشالااااااااااا هما رهــــــا هم به زووووووووووودی برگرده..جای پستاش خالیییییییه بسییییی زیاد..

317317317
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

نقل قول: سفر همارها چ طول کشید!!
دلم براش تنگ شده...[تصویر:  g.gif]

تایید میشه جاشون خالیه و حس میشه53258zu2qvp1d9v

امیدوارم که سفر بی خطری باشه

نقل قول: راستی آقا علیرضا
نقل قول :حس میکنم به عنوان مهمان همش میاد سر میزنه وا؟؟
مبنای این حستون چیه؟![تصویر:  o.gif]

ناصرخان حتما نمیرسن. اگه نه ک تنهامون نمیذارن...[تصویر:  g.gif][تصویر:  p.gif]

ان شاء الله ک تو شرایط خوبی باشن..

یاعلی.[تصویر:  8.gif]

خب شما که واردترید از ما پیش شما درس خوندیم استاد4fvfcja

آی پی آی پی های تعدادی از بچه ها رو حفظمKhansariha (46)

مال ناصر رو دیروز دیدم و همین الان که دارم اینو مینویسم خانوم مریم تنها به صورت مهمان دارن میبینن درد دلو

از همینجا ازشون میخوام که برگردن53258zu2qvp1d9v

که الان با اکانتشون وارد شدن 4chsmu1

ناصر خان شمام برگرد53258zu2qvp1d9v

نقل قول: سلام
خوبید بچه ها؟
چه خبر؟
تو این چند روزی که نبودم دلم براتون خیــــــــــــــــــــــــــــلی تنگ شده بود (بر عکس شما) [تصویر:  sad.gif]

مخلص شما
حسین چار دو دو

سلام حسین چهار دو دو 4fvfcja

منم که خوبم بگیر نگیر دارم ولی نفسی میادKhansariha (46)

لطف دارید شما و اختیار دارید مطمئنن جای شما هم خالی بود cheshmak

نقل قول: بـــــــــــــــــــــــه داش حسین [تصویر:  5.gif] کوجا بودی خو [تصویر:  s.gif]

جریان این 422 چی هست ؟ چرا نذاشتی چار چار دو , میشد یه ترکیب فوتبالی [تصویر:  i.gif]

e احسان خان میگم نکنه افکار منو میخونی منم داشتم به همین حرفت فکر میکردمKhansariha (46)

نقل قول: من فکر میکردم مشهدی باشه [تصویر:  e.gif]
ما میگیم شپلغ
[تصویر:  e.gif]

خب شما که صداشو در آوردید اسم گذاشتید روش4fvfcja

نقل قول: این علیزضا یه دوره ی تخصصی کاراگاهی پیش من گذرونده [تصویر:  e.gif] دارای مدرک تخصصی هم است. [تصویر:  e.gif] اگه درسا رو خوب یاد گرفته باشه حسش الکی نیست. [تصویر:  e.gif] (ار ابزار های مدیریتی استفاده نمی کنین سها خانوم [تصویر:  e.gif]) ناصر بیا تو که خودم کلتو می کنم

هادی جان اگه خواستی برات کلاس خصوصی هم میذارم4fvfcja

و سها خانوم خودشون ته این کارا هستن رو نمیکنن

تو چه زود باوری هادی4fvfcja
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــــاااااااااااااااااااااااااآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآمممممممممممممممممممممممممممم
ببینینننننننننننننننننننن بچهـــــــــــــــــــــــ هــــــــــــا کی اینجـــــــــــــــاست
یکیییییییییییییی از قدیمیـــــــــاییییییییییییییییییییییی
کـــــــــــانووووووووووووووووون و قهــــــــــــرمان
اقــــــــــا ققنووووووووووووووووس خوووووووش اومدین.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)[تصویر:  flowers-284.gif]
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

(1391 فروردين 29، 14:12)Hadi نوشته است: برای چی انجمن اصلا تکون نمی خوره 4fvfcja
یعنی من نباشم اسپم برنم شماها زیاد فعالیت نمی کنید تو انجمن؟4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja

وای بچه ها یه استعداد جدید کشف کردم برای کل کل کردن. ایشون تازه وارد شدن. متولد مشهد هستن. در فرودین 1391 با کانون اشنا شدن و وارد کانون شدن. از همون اول کلی پست زدن و استعداد خود را نشون دادن 4fvfcja در زمینه ی کل کل با ارسال پست زیر خود را به درجه ی رفیعی رساندند و نشان لیاقت و شجاعت از مدیر کل دریافت کردن. اگرچه بهتر بود این پست رو تو تاپیک خنده دار می زدن تا مطالب جالب و خواندنی4fvfcja. دیگه شما حدس بزنید ایشون کی می تونن باشن. پستشون هم کامل در تاپیک مذکور موجوده 4fvfcja

(1391 فروردين 29، 2:46) نوشته است: جملات مشهور در مورد آقایون

زن خودش را خوشگل میکند چون خوب فهمیده که چشم مرد تکامل یافته تر از عقل اوست.دوریس ری

هر زنی از سر هر مردی زیاد است. ژان پل سارتر

مردها جنگ را دوست دارند چون بخاطر جنگ ظاهری جدی پیدا میکنند و این تنها چیزیست که نمیگذارد زنها بهشان بخندند.جان رابرت فاولز

خداوند مردان را نیرومندتر آفریده است'اما نه لزوما باهوشتر.او به زنان فراست و زنانگی داده است و اگر این دو با هم خوب بکار روند میتواند مغز هر مردی را که تا بحال دیده ام مختل کند.فرا فاوست

زنان از مردان عاقلترند.چون که کمتر میدانند و بیشتر میفهمند.جیمز تربر

مردها همه مانند هم هستند فقط چهره هایشان با هم فرق دارد تا بتوان آنها را از هم تشخیص داد

یک مرد عبارت است از کلیه ادا و اطوارهای گذشته و امروزش.الکسی کارلایل

هیچ فكر كردی چرا خدا مرد را قبل از زن خلق كرد ؟ خب معلومه قبل از خلق هر شاهكاری یك چركنویس هم لازمه

اگر زنان در مورد شخصیت مردان کمی نکته سنج باشند'هیچگاه تن به ازدواج نخواهند داد
. جورج برنارد شاو

بنی اسراییل 40 سال در بیابان سرگردان بودند.مردها حتی در آن زمان هم مسیر را نمی پرسیدند.ناشناس

عوض کردن شوهر فقط عوض کردن مشکل است. کاتلین نوریس

مرد نثر آفرینش است و زن شعر آن. ناپلئون

بسیاری از مردان باهوش زن کودنی دارند'اما به ندرت زن باهوشی پیدا میشود که شوهر کودنی داشته باشد.اریکا یونگ

هر زنی برای شناخت مردان کافیست یکی از آنها را خوب بشناسد.ولی یک مرد حتی اگر با تمام زنها آشنا باشد یکی از آنها را هم خوب نمی شناسد.هلن رولند

.......................

ولی خوب خداییش پست باحالی بود. با بعضی از بنداشم موافقم 4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja

می خوام چهار طرف دوشک کل کل رو ببوسم بذارمش کنار 4fvfcja اگرچه خوبه ها ولی مثه اینکه خیلی ها ناراحت می شن جدی 4fvfcja
:smiley-yell:
خدا انقدر بی ارزشه که قسمش تکیه کلام بشه دیگه ؟واسه هر چیز درست و غلطی اسمش برده شه دیگه ؟ واسه چیزی که طرف حاضر نیست به جون مامانش قسم بخوره میگرده دنبال یه چیز بی ارزش به خدا قسم میخوره دیگه ؟
از تو بعید بود هادی!

حالا در مورد خزعبلات اون پست هم دیگه لازم نیست چیزی بگم !
یاد شاهد به خیر
حکایت خیلی قشنگی گفته بود(کلیک کنید)

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
(1391 فروردين 29، 18:56)Amirhossein18 نوشته است:
(1391 فروردين 29، 14:12)Hadi

ولی خوب [color=#ff4500' نوشته است:
خداییش پست باحالی بود[/color]. با بعضی از بنداشم موافقم 4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja

می خوام چهار طرف دوشک کل کل رو ببوسم بذارمش کنار 4fvfcja اگرچه خوبه ها ولی مثه اینکه خیلی ها ناراحت می شن جدی 4fvfcja
خدا انقدر بی ارزشه که قسمش تکیه کلام بشه دیگه ؟واسه هر چیز درست و غلطی اسمش برده شه دیگه ؟ واسه چیزی که طرف حاضر نیست به جون مامانش قسم بخوره میگرده دنبال یه چیز بی ارزش به خدا قسم میخوره دیگه ؟
از تو بعید بود هادی!

حالا در مورد خزعبلات اون پست هم دیگه لازم نیست چیزی بگم
وا42
چرا یه هویی داغ می کنی برادر من 1276746pa51mbeg8jخداییش یه تیکه کلامه بیشتر تا چیزی که بخواد معنی داشته باشه 42
متن صریح قرآن داریم که شما رو در برابر قسم هایی که از روی غیر عمد می خورین مواخذه نمی کنیم. حالا تازه اینکه قسمم نبود ها. در حد تیکه کلام بود. ولی خوب سی می کنم رعایت کنم از حالا cheshmak اینقدر عصابانیت نداره که 42

(1391 فروردين 29، 19:41)Hadi نوشته است:
(1391 فروردين 29، 18:56)Amirhossein18 نوشته است:
(1391 فروردين 29، 14:12)Hadi

ولی خوب [color=#ff4500' نوشته است:
خداییش پست باحالی بود[/color]. با بعضی از بنداشم موافقم 4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja

از تو بعید بود هادی!

حالا در مورد خزعبلات اون پست هم دیگه لازم نیست چیزی بگم
وا42
چرا یه هویی داغ می کنی برادر من 1276746pa51mbeg8jخداییش یه تیکه کلامه بیشتر تا چیزی که بخواد معنی داشته باشه 42
متن صریح قرآن داریم که شما رو در برابر قسم هایی که از روی غیر عمد می خورین مواخذه نمی کنیم. حالا تازه اینکه قسمم نبود ها. در حد تیکه کلام بود. ولی خوب سی می کنم رعایت کنم از حالا cheshmak اینقدر عصابانیت نداره که 42
لاَ يُؤَاخِذُكُمُ اللّهُ بِاللَّغْوِ فِي أَيْمَانِكُمْ وَلَكِن يُؤَاخِذُكُم بِمَا عَقَّدتُّمُ الأَيْمَانَ فَكَفَّارَتُهُ إِطْعَامُ عَشَرَةِ مَسَاكِينَ مِنْ أَوْسَطِ مَا تُطْعِمُونَ أَهْلِيكُمْ أَوْ كِسْوَتُهُمْ أَوْ تَحْرِيرُ رَقَبَةٍ فَمَن لَّمْ يَجِدْ فَصِيَامُ ثَلاَثَةِ أَيَّامٍ ذَلِكَ كَفَّارَةُ أَيْمَانِكُمْ إِذَا حَلَفْتُمْ وَاحْفَظُواْ أَيْمَانَكُمْ كَذَلِكَ يُبَيِّنُ اللّهُ لَكُمْ آيَاتِهِ لَعَلَّكُمْ تَشْكُرُونَ
﴿سوره ی مائده آیه ی۸۹﴾
خداوند شما را به خاطر سوگندهاي بيهوده (و خالي از اراده) مواخذه نمي‏كند ولي در برابر سوگندهائي كه (از روي اراده) محكم كرده‏ايد مواخذه مي‏كند، كفاره اين گونه قسمها اطعام ده نفر مستمند، از غذاهاي معمولي است كه به خانواده خود مي‏دهيد، يا لباس پوشانيدن بر آن ده نفر و يا آزاد كردن يك برده، و كسي كه هيچكدام از اينها را نبايد سه روز روزه ميگيرد، اين كفاره سوگندهاي شماست به هنگامي كه سوگند ياد مي‏كنيد (و مخالفت مينمائيد) و سوگندهاي خود را حفظ كنيد و نشكنيد، اين چنين خداوند آيات خود را براي شما بيان مي‏كند تا شكر او را بجا آوريد.

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
سلام به همگی
به آقا هادی و به آقا امیر حسین
آقا هادی هدف از اون پست کل کل نبود .منم اهل کل کل نیستم.اول پست هم نوشتم که صرفا جنبه شوخی داره و فقط لازمه ما هم کمی ظرفیت شوخیمونو بالا ببریم ،همونطور که خانومها از کنار پستهای طنز شما آقایون با آرامش و خنده رد میشن.(همشهری به خودت نگیر دارم به شما میگم تا آقا امیر حسین بشنون) توی اون پست مطالب دیگه ای هم در مورد خانومها بود .آیا باید اینطور جبهه گیری بشه؟
هیچ عذر خواهی در کار نیستSmiley-face-cool-2 .در واقع ،بعضی از حرفهاشم خیلی درسته.53258zu2qvp1d9v

آقا امیر حسین خان
خدا آدم رو به اخلاق نیکو هم دعوت کرده
[تصویر:  nasimhayat.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان