امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1392 فروردين 13، 19:26)Alireza 68 نوشته است: سلام

امشب با آرمان حرف زدیم317

بنده خدا بسیار سرش شلوغ بوده گفت سال نو رو به همتون تبریک بگم و براتون ارزوی موفقیت و پاکی کنم تو سال جدید

و فرمودن در اولین فرصتی که جور شد میان سر میزننKhansariha (18)
سلام
خوشخبري بود..

خدا حفظشون كنه و سلامت باشن ان شاء الله..

هم ايشون.. هم بقيه رفقايي ك نيستن..1

تعطيلات امسال هم گذشت..خدا عاقبتمونو ب خير كنه..53258zu2qvp1d9v

در پناه خدا..
ياعلي.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام
دلم برا اصفهان تنگ شده بود
برا کانون و تک تک بچه های کانونی
ولی دلم هنوز مشهده
سلام

(1392 فروردين 13، 21:07)Milad milano نوشته است: عجب نامردایی بودن این استر و مردخای ...اینجوری نمیشه باید برم همدان مقبرشونو با خاک یکسان کنم

نه نه اصلا تو خیالت هم این فکرارو  بیار بیرون خیال میکنی میذارن کسی توهین کنه؟چپ نگاه کنه؟4fvfcja

توی یکی از سخنرانی های استاد رائفی پور میگفت چیزی که تو ذهنشونه اینه که ایران رو از سمت غرب فشار بیارن تا همدان رو هم بگیرن براشون خیلی مقدسه این مقبره

نقل قول: سلام
خوشخبري بود..

خدا حفظشون كنه و سلامت باشن ان شاء الله..

هم ايشون.. هم بقيه رفقايي ك نيستن..[تصویر:  1.gif]

تعطيلات امسال هم گذشت..خدا عاقبتمونو ب خير كنه..[تصویر:  g.gif]

در پناه خدا..

ياعلي.[تصویر:  8.gif]

5 تومن میشه42

و ان شاء الله

حیف چ زود گذشت باز بیاد بریم دانشگاه4fvfcja

الکس جان  بله حتی شخص هامان این عصر رو هم مشخص کرده بودن که واردش نمیشم دوست ندارم فضای سیاسی بگیره اینجا

اره خیلی از عکساشون لو رفته میتونی راحت الان تو گول سرج کنید Purim Celebrations کلی عکس میاره

و ی کلیپ 3 دقیقه ای از ی سایتی پیدا کردم در مورد پوریم و رمز گشایی مربوط به 1946

http://www.mediafire.com/?nfcq3eqt60kpfwl

متنش انگلیسیه و فقط در حد فهمیدن کلیات سر در اوردم

کسی میتونه ترجمه دقیق کنه؟

حسام عزیز حسابی جات تو کانون خالی بود ی گل پسر دوست داشتنیKhansariha (18)

خیلی خوشحالم که برگشتی

زیارت قبول و رسیدن بخیرKhansariha (8)

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1392 فروردين 13، 7:22)در راه مانده نوشته است:
سلام به همگی303

صبح بخیر317

یه چیزی رو با خودم گفتم اینجا بگم خالی از لطف نیستcheshmak

بعضی از بچه ها هستن صحبت هایی  میکنن که

مسلما از زبان شیطان بیرون میاد.اینجور آدم ها بخاطر عدم شناخت از دینی که در اختیار دارن ,توی زندگیشون

خیلی دچار لغزش میشن و اگه دقت کنین فقط خدا رو مقصر میدونن.همیشه ناله نا امیدی سر میدن و

برای ترک اعمال عبادی و واجبات شرعی,مشکلات زندگی رو بهونه قرار میدن و از جملات 

آمیخته به کفر استفاده میکنن.جملاتی مثل من دیگه نماز نمیخونم,خدا دیگه

با ما کاری نداره,من دیگه با خدا قهرم و خیلی جملات دیگه.گفتم

اینا رو اینجا مطرح کنم تا خدایی ناکرده تحت تاثیر

این افکار قرار نگیرین.فکر نکنین که هر کس

که توی کانون ثبت نام میکنه

آدم سالمیه

البته بیشتر بچه های

اینجا سالم هستن ولی از اونجایی

که اینجا یه فضای مجازیه و هر کس میتونه ثبت

نام کنه بنابر این خیلی مراقب اینگونه تفکرات باشید تا یک وقت

دچار شک یا دودلی نشید.البته میدونم همتون بچه های با اعتقادی هستین

ولی اینا رو گفتم که بدونین ما توی کانون آدمای مختلفی داریم.کسانی بودن یا هستن

که اهل دوست دختر یا دوست پسرن.کسانی بودند یا هستند که روابط نامشروع داشتن.حتی من

کسی رو اینجا میشناسم که همجن...بازی کرده.بنابر این حواستون باشه که ما اینجا آدمای مختلفی داریم و نذارید

که افکارشون,افکار شما رو تحت تاثیر قرار بده.دوباره اینرو عرض میکنم که بیشتر بچه هایی که اینجا هستن 

روح بیداری دارن و اعتقاداتشون سالمه که مسلما بالای 99 درصد اعضای فعال اینجا همینطور

هستن.ولی 1 درصد هم هستن که جزء شیشه خرده های کانون محسوب میشن

و من منظورم اینه که مراقب این 1 درصد باشین.

روز خوبی داشته باشین.
فک نمی کنم مشکلی داشته باشه اینجا بچه ها لطف میکنن عقاید رو مورد قضاوت قرار میدن
ازشون ممنونم
کاربر هر کسی هم باشه به نظرمن
صد بار اگر توبه شکستی بازآی             این درگه ما در گه نومیدی نیست
تازه خیلی از بچه ها از جمله خودم از بچه ها تو مسایل اعتقادی کمک می خوام
و اگه ببینم حرف کسی با منطق سازگاره
چرا که نه؟
ممنون بابت اینکه مراقب ما هستی داداش نشانه محبتKhansariha (8)
[تصویر:  38623959350631556358.jpg]

[تصویر:  05_blue.png]
(1392 فروردين 14، 9:33)Alireza 68 نوشته است: سلام

(1392 فروردين 13، 21:07)Milad milano نوشته است: عجب نامردایی بودن این استر و مردخای ...اینجوری نمیشه باید برم همدان مقبرشونو با خاک یکسان کنم

نه نه اصلا تو خیالت هم این فکرارو  بیار بیرون خیال میکنی میذارن کسی توهین کنه؟چپ نگاه کنه؟4fvfcja

توی یکی از سخنرانی های دکتر رائفی پور میگفت چیزی که تو ذهنشونه اینه که ایران رو از سمت غرب فشار بیارن تا همدان رو هم بگیرن براشون خیلی مقدسه این مقبره

تایید میشه!

چون اون موقعی که بحث هولوکاست خیلی داغ بود یه سری دانشجو دو آتیشه رفتن ( بخونین حمله! ) مقبره اینها و تابلوی سردرش رو آوردین پایین و تحصن که الا و بلا اینجا باید تخریب بشه.

بعد دقیقا اسراییل هم جواب داده بود که اگه بخواید اونجا رو خراب کنین بهتون حمله میکنیم...واقعا تهدید کردن. اینقدر اینجا واسشون مقدسه!

اونموقع بود که ما فهمیدیم اگه بخواد خدایی نکرده جنگی بشه و کسی از جونش میترسه ، بره این مرکز شهر ما که این مقبره هست ...جاش امن امنه!!4fvfcja عمرا اگه اونجا بمب و موشک بزنن!!!4fvfcja

==================

2- داستان استر و مرد خای توی کتب عهد قدیم باب استر ( منابع یهودی )  اینطور تعریف شده :

روزی وزیر خشایار از محلی عبور میکرده و همه بهش تعظیم میکردن

جز یک نفر اون هم مردخای بوده. و وقتی وزیر دلیلش رو میپرسه جواب میده ما یهودی ها یکتا پرستیم و جز برای خدا به کسی تعظیم نمیکنیم.

از اونجا بوده که وزیر کینه یهودی ها رو به دل میگیره و به خشایار میگه این قوم میتونه برای ما دردسر ساز بشه و باید همشون نابود بشن .

و خشایار هم دستور نابودی اونها رو میده. این موقع مردخای پیش استر( ملکه ) میاد و میگه اگه میخوای برای قومت کاری بکنی الان وقتشه. و استر هم که تا اون موقع یهودی بودن خودش رو از خشایار مخفی کرده بوده میره و به خشایایر میگه یهودی هستش و ازش میخواد که " اجازه دفاع " رو به یهودی ها بده. و خشایار هم موافقت میکنه.

اما از اونجایی که سیستم امنیت اسراییل تا همین الانشم هم برای پایه " حمله " هستش و خودشون شروع کننده جنگ هستن ،  اونها خودشون روز 13 فروردین به " بهونه " دفاع از خودشون به همه مردم حمله میکنن و قتل عام اتفاق می افته.

این داستانی هست که یهودی ها خوندن و باورش دارن...
یا عباس
(1392 فروردين 14، 9:30)در راه مانده نوشته است:
(1392 فروردين 14، 3:46)معاهد۳۱۳ نوشته است: سلام
دلم برا اصفهان تنگ شده بود
برا کانون و تک تک بچه های کانونی
ولی دلم هنوز مشهده

بلاخره دلت کجاس؟

اینجا؟اصفهان؟مشهد؟
نمیدونم والا دلم کجاس
هزار جا گیرکرده

کی گفته 13عدد نحسیه؟

ولی انصافا برا من یکی که عدد با برکتی بوده
من روز 13به دنیا اومدم 4chsmu1
(1392 فروردين 14، 10:48)..:: KiMiA ::.. نوشته است:
(1392 فروردين 14، 9:33)Alireza 68 نوشته است: سلام

توی یکی از سخنرانی های دکتر رائفی پور میگفت چیزی که تو ذهنشونه اینه که ایران رو از سمت غرب فشار بیارن تا همدان رو هم بگیرن براشون خیلی مقدسه این مقبره

تایید میشه!

چون اون موقعی که بحث هولوکاست خیلی داغ بود یه سری دانشجو دو آتیشه رفتن ( بخونین حمله! ) مقبره اینها و تابلوی سردرش رو آوردین پایین و تحصن که الا و بلا اینجا باید تخریب بشه.

بعد دقیقا اسراییل هم جواب داده بود که اگه بخواید اونجا رو خراب کنین بهتون حمله میکنیم...واقعا تهدید کردن. اینقدر اینجا واسشون مقدسه!

اونموقع بود که ما فهمیدیم اگه بخواد خدایی نکرده جنگی بشه و کسی از جونش میترسه ، بره این مرکز شهر ما که این مقبره هست ...جاش امن امنه!!4fvfcja عمرا اگه اونجا بمب و موشک بزنن!!!4fvfcja

==================

2- داستان استر و مرد خای توی کتب عهد قدیم باب استر ( منابع یهودی )  اینطور تعریف شده :

روزی وزیر خشایار از محلی عبور میکرده و همه بهش تعظیم میکردن

جز یک نفر اون هم مردخای بوده. و وقتی وزیر دلیلش رو میپرسه جواب میده ما یهودی ها یکتا پرستیم و جز برای خدا به کسی تعظیم نمیکنیم.

از اونجا بوده که وزیر کینه یهودی ها رو به دل میگیره و به خشایار میگه این قوم میتونه برای ما دردسر ساز بشه و باید همشون نابود بشن .

و خشایار هم دستور نابودی اونها رو میده. این موقع مردخای پیش استر( ملکه ) میاد و میگه اگه میخوای برای قومت کاری بکنی الان وقتشه. و استر هم که تا اون موقع یهودی بودن خودش رو از خشایار مخفی کرده بوده میره و به خشایایر میگه یهودی هستش و ازش میخواد که " اجازه دفاع " رو به یهودی ها بده. و خشایار هم موافقت میکنه.

اما از اونجایی که سیستم امنیت اسراییل تا همین الانشم هم برای پایه " حمله " هستش و خودشون شروع کننده جنگ هستن ،  اونها خودشون روز 13 فروردین به " بهونه " دفاع از خودشون به همه مردم حمله میکنن و قتل عام اتفاق می افته.

این داستانی هست که یهودی ها خوندن و باورش دارن...

سلام اون اعتراض به خاطر این بود که ورودیش نوشته بودن زیارتگاه مردخای و استر

[تصویر:  zemi.jpg]

و بله چقدر این داستانی که گفتید برام آشناس اوه یادم اومد توفیلم شبی با پادشاه دیده بودم42

چه داستان تحریف شده ای !

لابد مثل همون قضیه که تو کتابشون نوشتن حضرت یعقوب با خدا کشتی گرفت شب تا صبح آخر سر حضرت یعقوب خدارو شکست  داد!

نامرد حداقل نگفت خدا برد :21:

جالبتر اینکه وقتی که قراره خشایار شاه داماد اینا بشه

این شکلی خوشتیپ میشه

[تصویر:  95342864-o1.jpg]

زمانی که قراره هویت ملی تو ایرانی بشه این شکلی میشه

[تصویر:  300a.jpg]

آخر سر نفهمیدیم خشایار شاه  چ شکلی بود؟17
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1392 فروردين 14، 11:05)Alireza 68 نوشته است: سلام اون اعتراض به خاطر این بود که ورودیش نوشته بودن زیارتگاه مردخای و استر

[تصویر:  zemi.jpg]

و بله چقدر این داستانی که گفتید برام آشناس اوه یادم اومد توفیلم شبی با پادشاه دیده بودم42

آخر سر نفهمیدیم خشایار شاه  چ شکلی بود؟17
اره بخاطر کلمه " زیارتگاه "...

ولی خودمونیم ، اگه برین داخلش خیلی جای جالب و مخوفی به نظر میرسه:6: پیشنهاد میکنم هر کس اومد اینورا حتما بره ببینه ... می ارزه به دیدینش

و فیلم " یک شب با شاه "....4chsmu1:P

ویرایش توسط من:
شبی با یک شب از لحاظ معنا چقدر فرق داره؟
یا عباس
(1392 فروردين 14، 9:33)Alireza 68 نوشته است: 5 تومن میشه42

و ی کلیپ 3 دقیقه ای از ی سایتی پیدا کردم در مورد پوریم و رمز گشایی مربوط به 1946

http://www.mediafire.com/?nfcq3eqt60kpfwl

متنش انگلیسیه و فقط در حد فهمیدن کلیات سر در اوردم

کسی میتونه ترجمه دقیق کنه؟

این کلیپ رو دیدم.

خیلی عجیب بود!42

اینم ترجمش
دانلود

ده تومن میشهSmiley-face-cool-2
دوستان عزیز بحثو به تاپیک میزگرد منتقل کردم

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=398&page=125

Khansariha (8)

(1392 فروردين 14، 11:21)..:: KiMiA ::.. نوشته است: ویرایش توسط من:

[تصویر:  aska.gif]

خیلی فرق داره بابابزرگ...one یعنی " یک ":P4chsmu1
یا عباس
سلام این یادداشت و یکی از دوستان داده خواستم شما هم ببینید جالبه:
از نظر روانشناسی اگه درباره ی یک چیز حدود 40 پنجاه روز دربارش بد گفته بشه ازش بدت میاد. 

باید 40 روز در باره ی مضرات استمناء بخونی با گوشی یا کامپیوتر شب موقع خواب صبح وقتی بیدار شدی. 

وقتی بیکاری وقتی داری راه میری وقتی نامحرم زیاده از 24 ساعت باید 14 ساعتش رو مختص به مقاله خوندن باشه وقتی به فکر استمناء افتادی شروع کن به خوندن آواز مثل آهنک حسام الدین سراج یا محمد نوری 

وقتی دربارش بد گفته بشه در ذهنت خود به خود بدنت نسبت بهش واکنش نشون میده و ازش بدت میاد

صبح ورزش داخله خونه من در 2 هفته ترک کرده بودم تا یک سال ولی به دلایلی کم آوردم ضعف از ارادم بود 

فقط بهش اعتقاد داشته باش که میشه ولی مقاله رو تا میتونی با گوشی ودر جمع بخون

فی امان الله
نکته مهم اینه این نسخه کسیه که یکسال ترک کرده پس ارزش امتحان داره....53258zu2qvp1d9v
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
هیچی مثل سلامتی نیست ... 
خدا نکنه کسی مریض بشه اونم از این آنفولانزا جدیدا !!
البته قضیه موقعی سخت تر میشه که دکتر درست حسابی نباشه و چند باری تا موت شدن بری 
آره خلاصه که بد جور مریضم سعی کنید مریض نشید که خوب شدنش با خودتون نیست
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
سلام 53258zu2qvp1d9v
پايتخت2  هم تموم شدSmiley-happy114 ( واسه اونايي گفتم كه 17... ! كلا همين جوري گفتم 4fvfcja)
[تصویر:  98886820611051912952.jpg]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
هپي گرل خانم، واسه حساس ها گفتي؟
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان