امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1392 مهر 5، 23:24)Alone man نوشته است: فردا صبح پاشدید دیدید ادلار شده 2500 تعجب نکنید چون چند دقیقه پیش اوباما زنگ زده به روحانی حال احوال پرسیدن از هم 4fvfcja
عجبااا
اینا تو اون شلوغ پلوغیه جلسه چجور شماره رد و بدل کردن !!!! 4fvfcja

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
(1392 مهر 6، 0:00)حسین چار دو دو نوشته است:
(1392 مهر 5، 23:53)darling نوشته است:
(1392 مهر 5، 20:10)حسین چار دو دو نوشته است:
(1392 مهر 5، 20:02)Alone man نوشته است:
(1392 مهر 5، 19:53)حسین چار دو دو نوشته است: پس منی که ترم آخرم حساب کنید چقد لذت میبرم 4fvfcja

ما به ترم پایینی ها یه چی میگیم اینجا زشته گفتنش4fvfcja دست و بالم بستس اینجا 4fvfcja
مایی که تموم کردیم و منتظر عروج به اجباری هستیم چی بگیم ؟1922
داداش این شتریه که همه باید باهاش عروج کنن 4fvfcja

با شروع ترم آخر صدای پای شتر رو میشنوم 22

خرامان خرامان داره به سمتم میاد 4fvfcja

خدایا این سربازی رو یا برش دار یا حداقل کمش کن 4fvfcja

نه خدایی لزوم این خدمت برا چیه؟

آخه چه نیازیه؟42چه کاریه؟!!!!!!!!
و اینک خدا سربازی رو آفرید تا پسرا بدونه خاطره نباشن 224chsmu1
عاقا به جان خودم تو این چند سال دانشگاه اینقد خاطره جمع کردم که برا نوه و نتیجه هام هم کفایت میکنه4fvfcja
پس یعنی من نرم دیگه نه؟ 4fvfcja
خب خاطر دارید ولی قهرمان دانشگاه ک نبودید 4fvfcja
پس باید برید 4fvfcja
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

هیییی
یاد آبدارچی کانون، نگهبان کانون بخیر53258zu2qvp1d9v

آقا منم وارد بحثتون میشم یه چیزی میگمو میرم
من شخصا سربازی رو دوس دارم
چون باعث کاملتر شدن آدم، مردتر شدن فرد میشه، یکمم خانواده دلشون تنگ میشه واسه آدم
(1392 مهر 6، 4:10)hesam313 نوشته است: هیییی
یاد آبدارچی کانون، نگهبان کانون بخیر53258zu2qvp1d9v

آقا منم وارد بحثتون میشم یه چیزی میگمو میرم
من شخصا سربازی رو دوس دارم
چون باعث کاملتر شدن آدم، مردتر شدن فرد میشه، یکمم خانواده دلشون تنگ میشه واسه آدم
مشغول بودم به یه حرفه و کسب تجربه تو اون میتونه خیلی خوب باشه اما حرفه ای که سربازا توش میتونن استاد باشن این که یاد بگیرن چه طوری خوب بپیچونن و گرگ باشن 4fvfcja
جدی مرد شدن و ... همه گلواژه ـس ... خیلی ها رفتن برگشتن خیلی بدتر شدن ... دیگه مثل سابق سخت نمیگیرن و نباید هم سخت بگیرن چون زندگی به طور عادی سخت هست ... همین که 2 سال از جوونی ــت رو مفتی میدی میره سخت هست53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
ادم یه چیزایی می شنوه تو کانون که شاخ در می اره 4fvfcja!!

حسام جان، اینایی که گفتی رو خودت باور داری یا فقط نیت کردی با اعصاب ما بازی کنی؟ 4fvfcja4fvfcja

فقط 16 کشور سربازی اجباری دارن که ما هم شانس نداریم افتادیم تو یکی از همون 16 تا!!!!!1313
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

.
نه هادی جان، میخواد کمکمون کنه که اعصابمونو قوی کنیم و آستانه ی صبرمونو بالا ببریم 
بذا حالا وقتی دفترچه رو گرفت متوجه میشه 

یعنی حسام از لحظه ای که اون دفترچه ی کوفتی رو میگیری، یه حسی تمام وجودت رو در برمیگیره که الان نمیخوام برات وصفش کنم، إنشاالله خودت بگیری ببینی چه حس شیرنیه واقعاً ... 
ما که اولش به خدا گفتیم اگه میشه یه کاری کن بتونیم امریه بشیم یه جا، بعدشم خودمونو به هر در و دیواری بود کوبیدیم که توی یه سازمانی جایی امریه بگیریم، که به لطف اینکه تو هیچ سازمان دولتی پارتی کلُفت نداشتیم جور نشد 22
ظاهراً خدا خیلی با این قضیه موافق نبود 4fvfcja  برا همین مام گفتیم هر جور شما راحتی 4fvfcja الانم دیگه باید مثه یه مـــــــــرد دفترچه رو پستش کنیم ...
پریشب یکی از دوستان میگفت ارتش الان اگه بخواد بگیره برای 02 بیرجند، 05 کرمان یا 07 کازرون میگیره 22 البته همه میگن بین اینا باز ارتش بهتر از بقیه س
مرزا رو هم که دادن دست برادرای 3پاه، اگه اونجا بیفتیم قشنگ صبحونه رو با اشرار میزنیم 4fvfcja
و اما اگه نیرو انتظامی هم افتادیم که دیگه فک کنم بهترین کار توی لحظه های آخر اینه که تکلیف دارایی و این چیزامونو تعیین کنیم، اگه نماز نخونده داریم حساب کنیم ببینیم چقده که به بقیه بسپاریم بعد از ما برامون انجام بدن، خلاصه سفارشای آخرو بکنیم، حلالیتی بطلبیم، ذکری چیزی بگیم دیگه اون لحظه های آخرو ... 22

خدایا با ارتش چطوری؟ 4fvfcja چون من حس خوبی نسبت بهش دارم، ، البته همین جور گفتم در جریان باشی فقط 4fvfcja

راستی علیرضا هم تا الان 10,000 تا پست زده،
 خب علیرضا 10,000امین پستتو یه پست تاریخی میزدی، از اون پستایی که 200تا تشکر! میخوره 1

53

پایداری، تا رستگاری ...

داداش سردار، 02 كه مال بيرجند نيس، تهرانه.

شما دعا كنين من بيوفتم سپاه، يه هفته به همتون شامو ناهار ميدم.1276746pa51mbeg8j
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
(1392 مهر 7، 0:33)تنها ترین سردار نوشته است: خدایا با ارتش چطوری؟ 4fvfcja چون من حس خوبی نسبت بهش دارم، ، البته همین جور گفتم در جریان باشی فقط 4fvfcja
عالی بود این جمله... 53258zu2qvp1d9vcheshmak ایشالا اگه ارتش خوبه برین اونجا 4fvfcja

ان شاءالله آقا مهدی هم بیوفتن سپاه... 1 cheshmak

بچه ها صلوات بفرستید براشون برآورده بشه cheshmak317:22:

10000 امین پست آقا علی رضا هم مبااااااااارک 317 عالیه... ایشالا همیشه به خواسته هاتون برسین و کمک بچه ها باشین 317:22:

آقا علی رضا واقعا جزء کسایی بودن... من چون فسیلم اینجا شاهد بودم 4fvfcja4fvfcja که پست هاشون واقعا توی مسیر پاکی برای بچه ها ارزشمند بوده... مچکریم آقا علی رضا 4fvfcja317
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
01 02 تهرانه میگن لیسانسه های تهران و حومه رو میگیره بعد از اون معلوم نیست کجا بیوفتید 4fvfcja
یکی از آشنا ها ما که از طریق اون برای هوا فضا سپاه اقدام کردم بهم گفت افتادی اردکان یزد 19
ما که از خدامونه ولی چشم آب نمیخوره /1
برادرا با 05 کرمان چطورید؟؟؟4fvfcja
خوبه ها
خواستید من جور میکنم اونجا بیفتید 22

راستی 10000مین پست بابابزرگ هم مبارک 6
ایشالا پاداش این همه خوبی رو از خدا بگیرید Khansariha (8)
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

نقل قول: برادرا با 05 کرمان چطورید؟؟؟[تصویر:  e.gif]
خوبه ها 
خواستید من جور میکنم اونجا بیفتید
ای کاش میشد بانوان ایران اسلامی نیز به خدمت مقدس سربازی میرفتن و در مناطق بی آب الف و متروکه دِین خود را بر اسلام و ایران ادا میکردن 53258zu2qvp1d9v
هـــی 53258zu2qvp1d9v4fvfcja
به قول معروف ددی ده هزار بار گفتو یه میلیون بار خوند و تشکر زد 4fvfcja

ددی جون همین جا از فرصت استفاده کنم و تمام قد از تشکر هایی که پای پستامون میزنی تشکر میکنم 4fvfcja

[تصویر:  final%204.png]

سسسسسسسسلام

به دوستان گل و کانونی های عزیز نوه ها داداش ها و ابجی ها 303

و ممنونم از تک تک شما دوستای عزیز که لطف دارید به من و همونقد هم من شمارو دوست دارمKhansariha (8)

تنها ترین سردار به یاد حق خانوم  دارلینگ خانوم نوه حسین جان و مابقی دوستان

از شما  ممنونم ان شاء الله همیشه پاک بمونید

خب طبق گفته تنهاترین سردار تو فکرش بودم که اون پست 10000 رو تو مناجات با خدا بزنم یکم درد دلی کنم و..

بعدش بیخیال شدم گفتم دیگه از ما گذشته این کارا 1

راستش ازون پست 200 تا لایکی ها هم زیاد بلد نیستم 

نه قدرت بیان و شیوایی شو دارم و نه خلاقیتشو

ان شاء الله که تونسته باشم باری از  رو دوشی برداشته  باشم تو این مدت هرچند که بیشتر سربار بودم

اگه ازم بپرسن چه حسی داشتم موقع زدن اون پست

میگم حس کسی رو داشتم که زیاد حرف زده

دوستتون دارم...

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلاااام

نقل قول: ای کاش میشد بانوان ایران اسلامی نیز به خدمت مقدس سربازی میرفتن و در مناطق بی آب الف و متروکه دِین خود را بر اسلام و ایران ادا میکردن [تصویر:  g.gif]
هـــی [تصویر:  g.gif]
هعی اقا:11: بانوان ایرانی اینقدر تو زندگیشون سختی میکشن اینقدر حقشونو میخورن در حالی ک دستشون ب هیج جا بند نیس ک دیگه نیازی ب سربازی ندارن 53258zu2qvp1d9v

منم تبریییک میگم ب ددی Khansariha (8)و ازشون ممنونم 303
شکست نفسی میفرمایند ددیمون 4fvfcja
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
(1392 مهر 7، 18:40)مانا نوشته است: سلاااام

هعی اقا:11: بانوان ایرانی اینقدر تو زندگیشون سختی میکشن اینقدر حقشونو میخورن در حالی ک دستشون ب هیج جا بند نیس ک دیگه نیازی ب سربازی ندارن 53258zu2qvp1d9v
ای کاش حقه مارو هم همین جور میخوردن 53258zu2qvp1d9v
تو خیابون تو محل کار تو دانشگاه تو خونه تو خیابون و ... خانم ها مقدم ـن ... فقط تو چیز های سخت آقایون مقدم ترن ... 
بیخیال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان