امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

میتوانم خانم بریم منت کشی؟
از کی؟
اقا حمید دعواش نشده
اگر می تونین بهش امید بدید
بسم الله لازم ب منت کشی نداره

تنها خانوم هم دلیلی نداره بیاد به علاوه سرش خیلی شلوغه

می تونین بهش ون امید بدید؟

کلا چرا ا ها وقتی یکی می شکنه دورشو نمی گیریم ؟

باید نذاریم کسی خودشو ببازه
13

[تصویر:  nasimhayat.png]
علاوه بر اینا خیلیای دیگه ام هستن

داداش آرشام
مریم دو نقطه
رنگین کمون
اچ اف زهرا
حامد خسته
خیلیا دیگه که الآن یادم نمیاد

آره حق با شماس

اصن این تاپیک منت کشی کجاس؟؟؟؟
اقا ارشام و مریم .. از ترک نا امید شدن رفتن
هر دو هم قبلا ترک کرده بون کانون رو اونم طولانی مدت

حامد خسته هست فقط اسمشو عوض کرده:d

در مورد رنگین کمون خانوم من اطلاعی ندارم

اچ اف زهرا هم مدیر اون یکی دیگه از کانون های ترک شده و دیگه اینجا نمیاد قاعدتا 

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

به نظر من شما اگر همینایی ک الان عضون رو بتونی ببینی هر کی از اقایون شکست داشته یه کوچولو دلداری بدی
دیگه امثال اقا ارشام و اقا حمید و مریم .. خانوم ول نمی کنن برن
خیلی خوب می شه بیشتر هوای همو داشته باشیم1276746pa51mbeg8jKhansariha (8)

من ی وقتی تو تالار منت کشی ازم اسم بردن:13: رفته بودم و بچه ها گفتن کوش ؟
من خودمم  رفتم!!!! از همه چیز نا امید شده بودم همین حالا ک یادم میاد اشکام داره در میاد بچه ها انقدر بهم روحیه دادن که اخر مجبور شدم برگردم 53258zu2qvp1d9v
ولی همین الانم گاهی می گم خاک بر سرت اگر بازم بری کانون وقتی ادم ترک کردن نیستی 1276746pa51mbeg8j:smiley-yell:X_X

رفتم تو تالار نوشتم : اگر کسی قهر کرد رفت که حتما محتاج کانون نبوده مهم اونایی هستن که با نا امیدی پاشونو از تو بهشت می ذارن بیرون و تن می دن به جهنم 1313

عاقا ما قصد كرده بوديم بريم دعاي ندبه،

الان ساعت دو هم گذشته و هنوز بيداريم.42

--------------------------------------------------------

ميگما، يوسف 11 برادر داشت و....

و حسين (ع) يكي،

برادري به تعداد نيس، به وفاداريه.
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
آبجی شما هیچوقت ناامید نباشید
مهم جنگیدنه
همین که میجنگیم خودش خیلی باارزشه
صبر پیشه کنید
و حق با شماس، باید به همینایی که هستن امید بدیم
سلام بچه ها من با حرفای همتون موافقم که هوای کسایی که میشکنن رو داشته باشیم

اما پایه و اساس ترک کردن اینه که طرف خودش بخواد  و ترک رو با تمام وجودش حس کرده باشه که بهش نیاز داره

منظورم اینه با یه هدف محکم و باثبات شروع کنه اون وقته که نوبت به ماست که تنهاش نزاریم من خودم دوربرا خیلیاا بودممم
که هر چی میشکشتن و من باهاشون حرف میزدم فایده نداشت واقعا برا خودم سوال بود که چرا طرف نمیتونه بعد به یه نتیجه مشترک درباره همشون رسیدم که اونــــــــــــا هنوزم مطمئن نیستن که باید کارشونو کنار بزارن یا نه

بچه ها بیاین از خدا بخوایم که کســـــــــــــایی که پا به اینجا میزارن  هدفشون تنها رهایی از این کار باشه و اونقدر تنفر داشته باشن که نخوان تحت هیچ شرایطی برگردن از دست ما هم هر کاری بر میــــــــاد براشون انجام میدیم
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

(1392 آبان 17، 9:59)alOne but Happy نوشته است: سلام بچه ها من با حرفای همتون موافقم که هوای کسایی که میشکنن رو داشته باشیم

اما پایه و اساس ترک کردن اینه که طرف خودش بخواد  و ترک رو با تمام وجودش حس کرده باشه که بهش نیاز داره

منظورم اینه با یه هدف محکم و باثبات شروع کنه اون وقته که نوبت به ماست که تنهاش نزاریم من خودم دوربرا خیلیاا بودممم
که هر چی میشکشتن و من باهاشون حرف میزدم فایده نداشت واقعا برا خودم سوال بود که چرا طرف نمیتونه بعد به یه نتیجه مشترک درباره همشون رسیدم که اونــــــــــــا هنوزم مطمئن نیستن که باید کارشونو کنار بزارن یا نه

بچه ها بیاین از خدا بخوایم که کســـــــــــــایی که پا به اینجا میزارن  هدفشون تنها رهایی از این کار باشه و اونقدر تنفر داشته باشن که نخوان تحت هیچ شرایطی برگردن از دست ما هم هر کاری بر میــــــــاد براشون انجام میدیم
آره کاملا درک میکنم چی میگین
هر موقع خواستم واقعا تونستم ترک کنم
چون اگه واقعا بخوای حاضری دور هرچی که باعث وسوست میشه و تو رو به طرف این کار میکشونه خط بکشی
ولی دلداری دادن وامید دادن و حتی یه یادآواری یا نصیحت هم تاثیر داره
مثلا خوده من اوایلی که اومدم کانون
یه شکست داشتم بعد اون بخاطر پ.پ ای که باران خانوم برام کذاشتن و یهم یه تلنگر بزرگ زد تونستم چند ماه پاک باشم
شروع رهایی الآنمم بعد از خدا از کمک و حمایت بچه ها میدونم
سلام

چه قدر حرفاتون قشنگه، کاش منم اون موقع ها بودم، حیف که دیر با کانون آشنا شدم 1276746pa51mbeg8j

بچه ها من امروز صبح با گریه از خواب بیدار شدم، من هیچوقت خواب نمیبینم، اگرم ببینم اصلا یادم نمیمونه، ولی الان خوابی که دیدم و

باعث گریم شده کامل یادم مونده... خواب دیدم با چند تا از فامیلامون میخوام برم مشهد، نمیدونم چرا ولی توی خواب اصلا حوصله نداشتم برم،

با همه مشکلاتی که داشتم ( دانشگاه و پایان نامه و مخالفت خانوادم برا رفتن و بی حوصلگیم)  ولی بلیط گرفتم، وقتی داشتم سوار هواپیما

میشدم بی اختیار اشک از چشمام اومد، یه دفع از خوب بیدار شدم...

خدایا شکرت، امام رضا ممنون که حداقل توی خواب طلبیدیم 53

فقط از این ناراحتم که چرا بیدار شدم و مشهد رو ندیدم 46
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام

یه دفعه این فکر به ذهنم رسید، ما عاشورا نذر حلوا داریم، و به مسجدو هیئت و  همسایه ها و خیلی کسا میدیم، من خیلی اعتقاد دارم به

همزدن نذری و گرفتن حاجت، اول ازتون دعوت میکنم همتون بیاین و هم هم بزنین هم بخورین، که این نمیشه 1276746pa51mbeg8j  پس از همه کسایی که

حاجت دارن میخوام که تا روز عاشورا بهم بگن که موقع همزدن از خدا بخوام، ایشالا به خواستشون برسن Khansariha (8)

ایندفعه اصلا نمیخوام برا خودم دعا کنم، میخوام برا دیگران دعا کنم 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
داداش عطا التماس دعا،
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
در قبایل عرب همواره جنگ بود , اما مکه "" زمین حرام "" بود و رجب , ذی القعده , ذی الحجه و محرم , "" زمان حرام "" , یعنی که در آن جنگ حرام است . دو قبیله که با هم می جنگیدند , تا وارد ماه حرام می شدند , جنگ را موقتا تعطیل می کردند , اما برای آنکه اعلام کنند که در حال جنگند و این آرامش از سازش نیست , ماه حرام رسیده است و چون بگذرد جنگ ادامه خواهد یافت , سنت بود که بر قبه خیمه ی فرمانده قبیله , پرچم سرخی بر می افراشتند تا دوستان , دشمنان و مردم بدانند که : جنگ پایان نیافته است . آنها که به کربلا می روند می بینند که جنگ با پیروزی یزید پایان گرفته و یر صحنه ی جنگ , آرامش مرگ سایه افکنده است . اما می بینند که بر قبه ی آرامگاه حسین , پرچم سرخی در اهتزاز است . """" بگذار این سالهای حرام بگذرد """" !

دکتر علی شریعتی / کتاب حسین وارث آدم / صفحات 49 و 50

[تصویر:  40390987456462221925.jpg]

[url=https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151968142231405&set=a.207843866404.175323.156713076404&type=1&relevant_count=1][/url]

[تصویر:  75695203938362816554.jpg]

[تصویر:  05_blue.png]
خوش ب حالشون بعضیا تو خوابن با هواپیما میرن مشهد
اقا قبلا و حالا نداره کانون رو کلا عشق است
:d

اقا عطا برای من دعا کنید جور شه برم از بهمن دانشگاه الزهرا
:d
ای خدا یعنی میشه؟

من سعی میکنم روحیه داشته باشم اما خیلی سخته دیگه به خدا
انرژی برام نمونده
یکی از همین کسایی ک الون خانوم میگه خود منم
واه خیلیا تا حالا عجیب بوده من چرا ادم نمیشم

(1392 آبان 17، 17:41)می توانم نوشته است: من سعی میکنم روحیه داشته باشم اما خیلی سخته دیگه به خدا
انرژی برام نمونده
یکی از همین کسایی ک الون خانوم میگه خود منم
واه خیلیا تا حالا عجیب بوده من چرا ادم نمیشم
 عزیزم ولی همین که اینجا مونــــــدی یعنی میخوای ترک کنییییییییییییی.. فقط باید با یه هدف مشخص پیش بری تا به خواستت برسی..منظورم اینه ببینی برا چی پاکی رو میخوای زندگی بهتر.ارامش.رهایی و....
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلام

من دلم امام رضا میخواد1276746pa51mbeg8j

یه هفته ای تعطیلم

خیلی دوس دارم دست مادرو بگیرم و بزنم برم مشهد

اما مانع زیاده

یکیش وضع جسمی مامانه

یکیش هم قیمت های نجومی هتل آپارتمان ها  سمت هتل ها که اصلا نمیشه رفت17

اگه بخوام بخوام برم هم یا فردا یا پس فردا 

دعا کنید بشه تاحالا نرفتم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان