امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

ع منم یه همچین تجربه ای داشتم چند وقت پیش 4fvfcja
منتظر اتوبوس بودم،سر صحبت با یه آقای تقریبا 50 ساله ای باز شد
میگفت سرهنگ راهنمایی رانندگی ام
فلان جا کار میکنم
شمارمو گرفت و شمارشو داد
گفت تو دانشگاه آزاد و هر جا که بخوای میتونی رو کمک من حساب کنی
یه کمی مشکوک میزد،همون لحظه که شماره دادم پشیمون شدم 4fvfcja
بعد چند هفته زنگ زد حال و احوال پرسید
چنان صمیمی حرف میزد انگار مثلا 50 ساله با من رفیقه 4fvfcja

یه چند باری زنگ زد منم سرد جوابشو میدادم الان خیلی وقته خبری ازش نیست 

ما رو باش با کی شماره رد و بدل میکنیم 4fvfcja

ددی دارم بت هشدار میدم
خیلی مواظب خودت باش 4fvfcja
خیلی خیلی خیلی مواظب خودت باش 4fvfcja
یه ددی بیشتر نداریم که 4fvfcja

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
حالا این همه ادم چرا فامیل همسایه تون وابسته شده به اقای محترم 60-70 ساله که بابا بزرگ این همه جوونه؟
بره دنبال 24-25 ساله ها به اونا وابسته شه
والله
:d

[تصویر:  nasimhayat.png]
حسین جان مارو از چی میترسونی؟4fvfcja

برو از خدا بترس4fvfcja

ما خودمون مار خوردیم افعی شدیم( چی گفتم4fvfcja)

روزگار سخت میگرد بر مردمان سخت کوش ( بازم چی گفتم چه ربطی داشت همینطوری به ذهنم رسید42)

زین موارد مشابه قبلا هم برایمان پیش امد چند سال پیش افتاق افتاد برام  دو سه باری

یکیش ی پیر مرد تنها بود که پاش اذیتش میکرد و تو مغازه مینشست و حوصله اش سر میرفت هر از چند گاهی میرفتم باهاش حرف میزدم حال و احوالشو میپرسیدم چند روز نمیرفتم ناراحت میشد که بعد ها فهمبدم مرده

در هر صورت ممنون از هشدارت4fvfcja

303

والا میتوانم خانوم اصلا همینو بگین این همه ادم چرا وابسته من پیر مرد؟ اونم با دوتا مسیج22

و نه باران خانوم من هنوز نخوندم ممنون بابت یاد آوری میرم بخونم
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

بچه ها اهنگ شادمهر عقیلی رو دان کردم دلم کباب شد
این شادمهره خودمونه ؟
پس چرا این جوریه آهنگش؟
باورم نمی شه:( نکنه راسته این شایعه ها و معتاد شده؟!

(1392 بهمن 11، 14:34)Alireza 68 نوشته است: یکیش ی پیر مرد تنها بود که پاش اذیتش میکرد و تو مغازه مینشست و حوصله اش سر میرفت هر از چند گاهی میرفتم باهاش حرف میزدم حال و احوالشو میپرسیدم چند روز نمیرفتم ناراحت میشد که بعد ها فهمبدم مرده
الان فیلم جن گیر تعریف کردی بابا بزرگ؟؟؟1744337bve7cd1t81
از ترس استخونام داره میلرزه22
با مرده حرف می زدی؟4fvfcja
سلام رند جان

نه منظورم یکی دو سال بعد بود که فهمیدم مرده اون بنده خدا4fvfcja

اون بنده خدا بازم مسیج زده حتما قرار بزار شام باتفاق در خدمت باشیم یا یکی از روزا جمعه بازار فلان جا در خدمت شما باشیم ساعاتی از فراقت (سوتی املایی) ما در آن بازار سنتی و دیدنی سپری شود. زمانش با جنابعالی جدی خدمت شما عرض کردم به امید دیدار42

آقا جدا از شوخی من با این مورد چیکار کنم؟

ادامه دادنش ی جور هست قط کردنش هم ی جوری17
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

4fvfcja
آهان از اون لحظ
بابا تو هم مثل ما شانس نداریا4fvfcja
به نظرم من روش داداش حسین خوب روشیه42
حالا داستانو جنایی نمی کنیم این بابا سنش به شما که نمی خوره و چند سالم هست که سلام هم نداشتین
یا بی کاری زده به سرش و یه همدم می خواد که شما در وضعیتی نیستی که همدم اون بابا بشی و غیر اینکه از کارو زندگی بندازتت چیز دیگه ای نیس
حالا بر فرض هم شما همدمش بشی این بابا مگه خونه و زندگی نداره ؟ چهار روز دیگه زنش شاکی میشه می گه چی از جون شوهر من می خوای1744337bve7cd1t814fvfcja
از قدیم گفتن کبوتر با کبوتر باز با باز.
نخند این ضرب المثل همه جا صدق می کنه4fvfcja
حالا ما فرض رو درست گذاشتیم اگه ریگی به کفش داشته باشه که دیگه هیچ53258zu2qvp1d9v
مطمینید دختر نداره؟
حالا برید بازار شاید دختر داشت با دخترش اومد
:p

یه بار ی بابایی خواستگار داداش ما شده بود
من درست یادم نیست چی شد
یارو با دخترش از ی شهر دیگه پا شده بود اومده بود
هیچی دیگه الان عین چی پشیمونیم پسره رو ندادیم

آقا

ما شنیدیم تو عراق و سوریه اینا برای بمب ها انتحاری از پیرمردها و پیرزن ها استفاده میکنن

بابابزرگم شما هم سن تون زیاددددد...... مراقب خودتون باشین نبرن منفجرتون کنن4fvfcja

ولی جدای از شوخی

جدی جدی مشکوکهKoolاگه بسته ای چیزی بهتون داد اصلا قبول نکنید....یهویی میبینید توش مواد گذاشته شما براش جا به جا کنی:smiley-yell:

یا ممکنه نیت های شومی در سر داشته باشهKool

و یا ممکنه به قول جناب رند محتمله که " دختر ترشیده" هم داشته باشه!4fvfcja

من جای شما بودم یا خیلی سرد برخورد میکردم خودش بره

یا خیلی رک میپرسیدم چی میخواد؟!17
یا عباس
بعله جونم براتون بگه
دایی دوست ما تو محلشون بد خواه داشته مواد می ندازن تو جیبش نگ می زنن پلیس بیاد ببرتش چند تایی هم شهادت می دن که این فروشنده است
22

ستاد خون به دل بابا بزرگ کردن4fvfcja

اوه چقدر موضوع را جنایی میکنید1744337bve7cd1t81
بنده خدا تنها بود و اقا علیرضا هم به دلش نشسته

منم یه بار یه دختری تو مشهد از ما خوشش اومد هرچند یه بارم زنگ میزنه .زنگ میزنه تحویلش میگیرم ولی خودم خیلی باهاش کاری ندارم اما نمیزنم تو دوقش

شمام داداش علیرضا از هر 10 پیامی یکیشو جواب بده ولی ملاقات حضوری نکن تا وقتت را نگیره

اگه فقط ازشما خوشش اومده باشه چند وقت بگذره اونم سراغتون نمیگیره و پیاماش کم میشه 4fvfcja

ولی اگه نقش شومی داشته باشه سریش میشه که اونموقع حواستون جمع کنیدSmiley-face-cool-2
به همین راحتیcheshmak

من از خدا خواستم که پلیدی های مرا بزداید
خدا گفت : نه
آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  ec51f6eb240f.png]
مهسا خانوم دختره دو برابر شما تقریبا سنش بود؟
نه آقا جان قضیه مشکوکه

بابابزرگ سنش زیاده..مراعات کنید..بترسه یه وقت بلا ملا سرش میادا..
یه وقت دیدن طرف از این بیماری روانیا داشته که اول خوب میشن با طرف (روابط حسنه) یعد در یک فرصت مناسب میزنن طرف و می ترکونن بعد یه عکس یادگاریم با مقتول میگیرن...
ماماااااااااان
خوشا باران و وصف بی مثالش
دارم کم کم یاد فیلم اره می افتم4fvfcja
سلام

یعنی ها شما تو دلداری و همدردی و کمک تک هستید41

رند میگه دختر ترشیده نداره؟4fvfcja

حسین 422 که هشدار میده طوری که کلک ساخته اس4fvfcja

میتوانم خانوم که خون به دل میفرماین مارا4fvfcja

کیمیا خانوم که الطافشون از همه بیشتره بمب و مواد و دختر ترشیده و همه چیرو با هم محتمل دونستن4fvfcja

مهسا خانوم راهکار دادن + احتمال نقشه شوم4fvfcja

باران خانوم که نور علی نور مشخصه زیاد فیلم مبینن4fvfcja

رند یعنی میگی یهو برمیگره طرف میگه هللو علیرضا ای وانه پلی ا گیم؟ بعدش اهنگ دی دی دین دی دی دین دی دی دی دی دین و..

دیشب هم خواب یک انگشتر عقیق  با نگین مشکی و کلی خوشگل بود تو انگشت دومی دست راستم بود

تعبیر نقره زن گرفتنه

تعبیر انگشتر نقره فرزند دختره

تعبیر نگین مشکی هم مشکل در شغله

فک کنم زن بگیرم بچم دختر میشه و زندگی فقیرانه ای رو میگذرونیم ازین زیر خط فقر هاTears

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان