امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

انقدرررررررر خوابیدم
که دیگه نمی تونستم بخوابم

[تصویر:  nasimhayat.png]
خوشحالم میبینم کلمات کلیدی داره نتیجه میده. واقعا ممنونم از همه اونایی که زحمت کشیدن برای راه اندازیش

تازه من که هنوز نصف تاپیک های تالار تجربیات رو کلمات کلیدی نزدم ... به نظرم مباحث این تالار و تالار غریزه ، بیشترین لغاتی باشن که در رابطه با خ.ا سرچ بشن.Khansariha (48) ( البته اینو بچّچّه های بالا باید بگن)

فکر کنم کل تاپیک هاش لغت کلیدی زده بشه که دیگه تعداد مهمونا میترکهKhansariha (48)
یا عباس
سلام

بچه ها هیچ فکر کردین مهمون داریم باید بیشتر فعالیت کنیم
از امروز تنبلی و بیکاری در کانون ممنوووووعasabani

همین الان 4 تا مهمون تو شبانه روزی هستن
بفرمایید تو4fvfcja
من برم چای بیارم 4
منم می رم کیک درست کنم
ولی خون هر کی ازش خورد گردن خودش

عکس کیکتونم بذارید128fs318181

دلمون آب شد53258zu2qvp1d9v
آقا حسام
بعد مسموم نشین با کیک؟
می ترسم از روزی که مسمومتون کنم

دوستان شماهم وقتی میایید کانون باید یکی از کارت گرافیکاتونو خاموش کنید؟ نمیدونم چرا وقتی جفتش روشنه تصویر سیاه و برعکس میشه!

فقط هم برای کانون اینطوری قاطی میکنه!
(1393 شهريور 1، 16:03)درخشنده نوشته است: دوستان شماهم وقتی میایید کانون باید یکی از کارت گرافیکاتونو خاموش کنید؟ نمیدونم چرا وقتی جفتش روشنه تصویر سیاه و برعکس میشه!

سلام
تا حالا همه چی شنیده بودم.. اما این یکی اولین باره....1744337bve7cd1t81wacko2@-)

و رفلکس جالبی هم هست..4fvfcja

اینم از عجایب کانونه.. میخوایم ی چند وقت دیگه ثبتش کنیم تو گینس...Gigglesmile

و
:icare:VamondeHanghead asabani23
اینطوری ام...!!!

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1393 شهريور 1، 16:03)درخشنده نوشته است: دوستان شماهم وقتی میایید کانون باید یکی از کارت گرافیکاتونو خاموش کنید؟ نمیدونم چرا وقتی جفتش روشنه تصویر سیاه و برعکس میشه!

داداش اگه ایستگامون نگرفتی 
باید بگم مال من که اینجوری نمیشه
شاید ایراد از lap یا Pc خودت باشه 
درایور کارت گرافیت رو دوباره نصب کن 
شاید درست بشه
[تصویر:  8937.jpg][تصویر:  05_blue.png]
سلام
شب بخیرررررر
من الان خیلی خستم
امروز کلی کار بلید انجام میدادم Tears
خوبین شماها؟!
راستی من با گوشی ام،
بعد اطلاعاتتون خیلی واسم ناقص میاد
اصلا نمیدونم چندسالتونه و ...
یکم بیوگرافی بدین بیشتر بشناسمتون :-)

انگار کسی نیس Tears
من بخوابم
شب بخیر I-)
(1393 شهريور 1، 23:19)R@ha نوشته است: سلام
شب بخیرررررر
من الان خیلی خستم
امروز کلی کار بلید انجام میدادم Tears
خوبین شماها؟!
راستی من با گوشی ام،
بعد اطلاعاتتون خیلی واسم ناقص میاد
اصلا نمیدونم چندسالتونه و ...
یکم بیوگرافی بدین بیشتر بشناسمتون :-)

انگار کسی نیس Tears
من بخوابم
شب بخیر I-)
می تونی برنامه Tapatalk رو نصب کنی بعدش 
درست میشه
[تصویر:  8937.jpg][تصویر:  05_blue.png]
سسسسسسسسسلام

صبح بخیر خبرای خوب خوب دارم fiesta

کانون از 5 ام هم رسید به 3 ام317

تالار غریزه کار من بود 4 به نام خدا هستم از بچگی بزرگ شدم از همین کوچه های خاکی شروع کردم 4من متعلق به مردمم4

مجتبی و بقیه مدیران اصلا هیچ کاری نکردند همه کارا رو خودم یک تنه انجام دادم 128fs318181 ( مجتبی  و بقیه مدیران حالتون خوبه ؟ 4fvfcjaمن رفتم تا فردا303)

به مناسبت این موفقیت بزرگ میخوام خوابی رو که دیشب دیدم براتون تعریف کنم Khansariha (98)

خواب دیدم دانشگاه هستم  و درس استادی بود که ازش بدم میومد

قسمت های اولشو میزنیم جلو تا به نواحی مربوط به کانون برسیم

سر کلاس بودم یهو خانوم نوه ستاره سهیل  هم حضور داشتن اومدن دنبال پرونده حسین 422 میگشتن 4fvfcja

حسین تو خواب من دچار اختلال هایی بود که جلوتر میفهمین

خانوم نوه دارلینگ هم بودن( روحشون شاد) و یادمه گفتن که حسین یکم دچار اختلال های روانیه ( حسین به من ربطی نداره 4chsmu1 )

بعد به خانوم نوه ستاره سهیل گفتم پرونده اصلی حسین422 دست منه و ازم گرفتن و هیچی دیگه از خواب بیدار شدم دیدم مادرمه بیدارم کرده میگه کولر رو خاموش کن 4fvfcja
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1393 شهريور 1، 23:04)سـُـها ^‿^ نوشته است:

سلام
تا حالا همه چی شنیده بودم.. اما این یکی اولین باره....1744337bve7cd1t81wacko2@-)

و رفلکس جالبی هم هست..4fvfcja

اینم از عجایب کانونه.. میخوایم ی چند وقت دیگه ثبتش کنیم تو گینس...Gigglesmile

و
:icare:VamondeHanghead asabani23
اینطوری ام...!!!

در پناه خدا..
یاعلی.53

خودمم اصلا فکرشم نمیتونم بکنم که از کجا میتونه باشه! مهم نیست که...فهمیدیم جی فورس با کانون مشکل داره4fvfcja

باید دوتا بزنم پشتش ببینم تصویر درست میشه یا نهKhansariha (13)

(1393 شهريور 2، 6:10)Alireza 68 نوشته است: سسسسسسسسسلام

صبح بخیر خبرای خوب خوب دارم fiesta

کانون از 5 ام هم رسید به 3 ام317

تالار غریزه کار من بود 4 به نام خدا هستم از بچگی بزرگ شدم از همین کوچه های خاکی شروع کردم 4من متعلق به مردمم4

مجتبی و بقیه مدیران اصلا هیچ کاری نکردند همه کارا رو خودم یک تنه انجام دادم 128fs318181 ( مجتبی  و بقیه مدیران حالتون خوبه ؟ 4fvfcjaمن رفتم تا فردا303)

به مناسبت این موفقیت بزرگ میخوام خوابی رو که دیشب دیدم براتون تعریف کنم Khansariha (98)

خواب دیدم دانشگاه هستم  و درس استادی بود که ازش بدم میومد

قسمت های اولشو میزنیم جلو تا به نواحی مربوط به کانون برسیم

سر کلاس بودم یهو خانوم نوه ستاره سهیل  هم حضور داشتن اومدن دنبال پرونده حسین 422 میگشتن 4fvfcja

حسین تو خواب من دچار اختلال هایی بود که جلوتر میفهمین

خانوم نوه دارلینگ هم بودن( روحشون شاد) و یادمه گفتن که حسین یکم دچار اختلال های روانیه ( حسین به من ربطی نداره 4chsmu1 ;)

بعد به خانوم نوه ستاره سهیل گفتم پرونده اصلی حسین422 دست منه و ازم گرفتن و هیچی دیگه از خواب بیدار شدم دیدم مادرمه بیدارم کرده میگه کولر رو خاموش کن 4fvfcja

بیچاره اقا حسین! 4fvfcja

راستی سلام  بابابزرگ جونی...دلمون تنگ شده بود....

ادم وقتی زیاد درس میخونه خوابای عجیب ولی تعبیر دار میبینه...این خوابای شما معلوم نیست برای چیه!4
سلام به همگی

اصن هر وقت ددی خواب میبینه بدونید اون روزیه که من قراره بیام کانون :P

ددی میدونی تفسیر خوابت چیه؟ 

حدسم میگه پروندم از بخش مجردین میخواد بره تو بخش متاهلین نه؟ vayy

فک کنم اولین نفری که نتیجه کنکور ارشدشو دید من بودم 4fvfcja

اصن هیچ وقت از این سایت سازمان سنجش خوشم نیومده...یه بار نشد ما رو یه چی قبول کنه همیشه یا زده مجاز نمیباشد یا زده مردود...اصن همیشه خاطره بد داشتم ازش 4fvfcja 
باز دم دانشگاه آزاد گرم...یه بار بش رو زدیم رومونو زمین ننداخت یه جا قبولمون کرد 4fvfcja

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
سلام

اتفاقا بعد پست یادم اومد که بنویسم امروز حسین پیداش میشه دیگه وقت نشد 

خوبی؟ کجا غیبت میزنه یهو؟

سر به بیابان زده بودی؟

ارش جان فکر کنم خواب های من به خاطر تخیل قویم باشه نمیدونم

کسی ارمین و رند رو ندید؟
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان