امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1393 آبان 7، 23:17)Alireza 68 نوشته است: سلام

شب همگی بخیر باشه

اقا یکی به برادر ما گوشی اس 4 کادو میده جهت تقدیر و تشکر اونم نامردی نمیکنه ( چون فامیل نزدیک بوده ) بهش میگه من از اس5 خوشم میاد 22

علیرضا تو مابین التفاوتشو بذار روش برام اینو جابجا کن

ما هم انجام دادیم بماند که هنوز نداده پولشو بهم 22

بعد زد و توی این جشنواره سامسونگ هرکی که اس 5 میخریده بهش گوشی میدادن ما هم همه تو فکر گوشی مدل بالا

از صبح شونصدبار گفت برو ببین داستان چیه ( سه بار رفتن سومین بار طرف بود) 

ادرس داد و ما رفتیم

هدیه اش ازین گوشیا بود

[تصویر:  64028.jpg]

یعنی نذاشت به ثانیه بکشه اومد گوشی رو ازم گرفت یه تعارف هم نزد که تو این گوشی رو عوض کردی تو مابین التفاوتشو گذاشتی روش بیا اینم مال خودت

ناهار چون خونشون نزدیک محل کارمه میرم خونه اینا دیدم گوشی شده مال برادر زاده ام که دوم ابتداییه 22

گوشیش که مالی نبود حدود 170 الی 180 باید قیمتش باشه اما خب ی تعارف خشک و خالی میشد زدا 22

اینم شانس ما 4fvfcja

باز هم بحث شیرین گوشی Gigglesmile

یادش بخیر ... اولین گوشی که داشتم این مدل سامسونگ بود 4fvfcja

[تصویر:  141461828861971.jpg]

من کلا آدمی نبودم که با گوشی حال کنم ؛ در حد زنگ زدن و جواب دادن بوده همیشه . اول اینو داشتم که از بزرگ خاندانمون بهم ارث رسیده بود 4fvfcja  3 سال پیش هم که دیگه این به کل نابود شد رفتم سیمبیان خریدم که تا این لحظه هنوز داره در رکابم جان بازی میکنه 4fvfcja

با این سامسونگ خیلی خاطره دارم ... ویبره ش قشنگ صدای کلاغ میداد  4fvfcja ترم 1 کاردانی رو با این گوشی گذروندم . تو خوابگاه نصف شب وقتی همه خواب بودن این گوشی رو میذاشتیم تو ظرف فلزی ؛ دورش هم قاشق چنگال پر میکردیم میذاشتیم تو سالن ؛ وقتی این ویبره میزد صدایی که تولید میکرد قشنگ تاثیر مستقیم داشت تو گوشت و پوست و استخون آدم 4fvfcja

کلا تفریحمون این بود وقتی کسی خوابه بالای تختش این گوشی رو بذاریم ویبره بزنه ؛ کلا دیگه به آخر ترم نکشید ؛ یبار یکی از بچه ها خواب بود 7 نفر دیگه بیدار ... لامپ رو خاموش کردیم گوشی رو گذاشتیم تو همین ظرف فلزیه بردیم گذاشتیم بالای سر اینی که خوابه ؛ گوشی بدبخت داشت بالا سرش ویبره میزد اونم خیلی با لطافت برش داشت کوبوندش به دیوار ؛ آنتنش از بدنش جدا شد ؛ هر عضو تشکیل دهنده ش به یه طرف پرت شد ... هیچی دیگه از اون روز به بعد دیگه هیچوقت ویبره نزد 4fvfcja 

الان 3 ساله عوض کردم  ؛ تقریبا از یه هفته بعد از اینکه این نوکیا رو خریدم پشیمون شدم که چرا اندروید برنداشتم ؛ چیه عاخه سیمبین . از همون موقع میخواستم گوشی رو عوض کنم از همون موقع هی میگم حالا باشه تا بعد 4fvfcja
چند روز پیش جاتون خالی سیمبین مبارکمان به قصد کشت به سمت هدفی مشخص پرتاب شد ؛ کله ی مبارک هدف مشخص جا خالی داد گوشی رفت سه کنج دیوار ... از اون روز اسپیکرش خرخر میکنه ؛ دو سه روزه شدیدا احساس میکنم باید عوضش کنم ؛ با حدود 400 - 500 تومن چی بردارم بهتره ؟ اصلا چیزی میتونم بردارم ؟ شاید اصلا گوشی ساده برداشتم ... گوشی خوبی بود ؛ با همین گوشی بدبخت بود که اومدم کانون رو پیدا کردم ؛ کلی هم باهاش پست زدم ... به هر حال اینم گذشت ؛ روحش شاد و یادش گرامی ... 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
دیشب  خواب دیدم یه پولی رو برای یه کار گذاشتم کنار اما یادم نمیومد برای چی!
صبح یکم فکر کردم یادم اومد من برای محرم امسال نذر داشتم و این یاد آوری بود !
بهترین خوابی بود که دیدم
خیلی حس خوبی دارم
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
سلام
صبح همگی بخیر...

علیرضا...
داداشا هم داداشای قدیم... 4fvfcja
به ثواب کار خیری که انجام دادی فکر کن... این پول و موبایل و اینا که همش چرک کف دسته... 4fvfcja

(1393 آبان 8، 0:57)رامین. نوشته است:
دو سه روزه شدیدا احساس میکنم باید عوضش کنم ؛ با حدود 400 - 500 تومن چی بردارم بهتره ؟ اصلا چیزی میتونم بردارم ؟ شاید اصلا گوشی ساده برداشتم ... 
رامین جان به نظرم حتما یه گوشی غیرساده بگیر...
یا اگه الان نمی تونی... تو برنامه ی چند ماه آینده ات حتما باشه... 128fs318181

منم از تیر ماه امسال بالاخره یه گوشی اندروید گرفتم...
از همین گلکسی ملکسی و اینا! 4fvfcja

پول تو جیبی های 10 سال زندگیم + 200 تومن 200 تومن حقوق های این ور اون ور...
به یه اس فایو مبدل شد...

گفتم بچه مایه دار که نیستم... خب به درک!
لااقل بذار اداشونو درارم... 4fvfcja

ولی اشتباه کردم...
باید چند سال پیش گوشیم رو عوض می کردم...
خیلی تو این چند سال بابت نداشتن یه گوشی اندروید ضرر کردم... 53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام

نقل قول: با حدود 400 - 500 تومن چی بردارم بهتره ؟
با این سمت سامسونگ بری بهتره

نوکیا ویندوز میزنه که سیستم عامل جالبی نیست 

اچ تی سی و سونی به نسبت کاراییشون قیمتشون بالاتره از سامسونگ

گلسی اس دوز الان حدود 400 هست گوشی بدی نیست

اما در کل به این نتیجه رسیدم برای اینکه حواست پرت نباشه و درگیر گوشی نباشی گوشی هرچی ساده تر بهتر

نقل قول: دیشب  خواب دیدم یه پولی رو برای یه کار گذاشتم کنار اما یادم نمیومد برای چی!
صبح یکم فکر کردم یادم اومد من برای محرم امسال نذر داشتم و این یاد آوری بود !
بهترین خوابی بود که دیدم
خیلی حس خوبی دارم
قبول باشه و خداس دیگه گاهی ازین طریق اقدام میکنه

نقل قول: علیرضا...
داداشا هم داداشای قدیم... [تصویر:  e.gif]
به ثواب کار خیری که انجام دادی فکر کن... این پول و موبایل و اینا که همش چرک کف دسته... 
اقا چرک های کف دست شمارو با کمال میل پذیرا هستیم 22
نقل قول: منم از تیر ماه امسال بالاخره یه گوشی اندروید گرفتم...
از همین گلکسی ملکسی و اینا! [تصویر:  e.gif]

پول تو جیبی های 10 سال زندگیم + 200 تومن 200 تومن حقوق های این ور اون ور...
به یه اس فایو مبدل شد...

گفتم بچه مایه دار که نیستم... خب به درک!
لااقل بذار اداشونو درارم... [تصویر:  e.gif]

ولی اشتباه کردم...
باید چند سال پیش گوشیم رو عوض می کردم...
خیلی تو این چند سال بابت نداشتن یه گوشی اندروید ضرر کردم... 

شیرینیش کو؟ 22

الان خواستی گوشی باکلاستو به رخ ما بکشی؟ اقا رد کن بیاد اون چرک کف دستو دیگه :دی

اقا ی سوال فنی کشتن سوسک های خونه ایا قتل حساب میشه؟

گرفتن جان حساب میشه؟ اگه اره پس چ کنیم زندگی مسالمت امیز داشته باشیم و روشونم اسم بذاریم فرزند خواندگانمان باشن؟
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام دوستان 53 

من خودم اون مدل گوشی رو خیلی دوست دارم علیرضا همون تاشو هه رو ...کلا از تاشو جماعت خوشم می آد ولی یه بدی که داره اینه که نمایشگر بیرونی نداره هی باید درش رو باز کنی و بسته کنی تا ببینی توش رو و منم که ساعت مچی ندارم باید همش باز و بسته کنم درش رو ..نمیدونم این روزها چرا گوشی تاشو کم شده تو بازار ..
17

من اولین گوشیم این 2600 بودش 

[تصویر:  nedaaaaa_30101-158953!1.JPG]

البته تصویر متعلق به آرشیو میباشد 21) یعنی عکس گوشی خودم نیست ولی گوشی خودم رنگش واینا خیلی شبیه این بودش ...

بعد خاطره ی خوبی که دارم ازش اینه که یه روز بعد از ظهر ترم اول دانشگاه اخر وقت بود و خیلی خلوت بود دانشکده ی ریاضی که توش کلاس داشتیم ، طبقه ی اول دانشکده ی ریاضی باهاش فوتبال بازی کردیم با بچه ها GigglesmileGigglesmileGigglesmile ...خیلی خوب بود قربونش برم آخ نگفت .. 

الان هم گوشی که دارم تو همین مایه ها هستش ..2630 هستش فکر کنم ..یه خرده مورد دار شده الان یه هو روشن خاموش میشه  بعضی موقع ها بچه ها میگن صدات خوب نمی یاد از پشت گوشی ..تازه چند وقت پیش با دوستم داشتیم تو سایت دیوار دنبال آیفون میگشتیم براش ..یه هو دیدم یکی عکس گوشی من رو انداخته ..دوتا 40 هزار تومان ..دوستم سعی کرد دلداری بده به هم ..نه هر کدوم چهل هزار تومانه ..کلیک کردیم رو آگهی نوشته بود دوتا باهم و بدون سیم کارت 40 هزار تومان 1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81 ....این بنده خدا که سعی کرد هی دلداری بده ..نه گوشی خوبیه ... من ولی واقعا شوکه شده بودم  ، اینه که من هم شاید تو همون مایه های 400 تومن اینا یه گوشی بخرم این روزها .. شایدم هم نخرم 128fs318181128fs318181
یا حضرت 53 زهرا (سلام الله علیها) 53
نقل قول: رامین جان به نظرم حتما یه گوشی غیرساده بگیر...
یا اگه الان نمی تونی... تو برنامه ی چند ماه آینده ات حتما باشه... [تصویر:  128fs318181.gif]

خب داداش این 400 - 500 تومنی که گفتم برنامه چند ماهم بود دیگه 4fvfcja

یعنی قرار بود برنامه همین هفته باشه ولی امروز کمی فکر کردم دیدم فعلا نمیشه 22

درسا سنگینه میخوام تا آخر ترم سرکار نرم ؛ این پولو داشته باشم فعلا ترم که تموم شد یه ماه تعطیلیه بعدش هم میخوره به عید ؛ اون موقع میتونم یه گوشی خوب بردارم 128fs318181

حالا من تصمیم گرفتم با همین گوشی تا دوماه دیگه بسازم گوشیه نازمیکنه . این گوشی تا امروز فقط اسپیکرش به خرخر افتاده بود ؛ امروز این سه تا دکمه ی پایینش هم کلا رفت تعطیلات فقط تاچش کار میکرد . دگمه ش نمیزد نمیتونستم برم منو 4 کلا دل و روده ی گوشی معلوم بود از بغل وقتی میدی ؛ بغل هاش شکسته میتونی توشو راحت ببینی  4fvfcja

گوشی رو باز کردم دیدم توش جای اسپیکرش شکسته ؛ بردش هم از پینش جدا شده بود دکمه هاش نمیزد ؛ ولی الان به لطف چسب یک دو سه 4 دوباره به حالت حیات برگشته و داره نفس میکشه 4fvfcja 

فکر کنم تا دو ماه دیگه بتونیم با هم سر کنیم 317 لامصب هیچ امکاناتی رو این گوشی نذاشتن اگه همین اینترنت هم نمیرفت هیچ فرقی با 1100 نداشت 53258zu2qvp1d9v حداقل اگه وای فای داشت خوب بود .
‌‌‌‌
(1393 آبان 4، 22:19)Alireza 68 نوشته است:
نقل قول: راستي (اين جديه[تصویر:  128fs318181.gif])
در مورد اسم هم ديگه چيزايي كه به ذهنمون رسيده تا اينجا ديگه همرو بررسي كرديم[تصویر:  e.gif]
احتمال زياد بر امير توافق هست فعلا..
به به چه اسم زیبایی 
امیرعلی هم خوبه ها 128fs318181
اتتتفاقاا من خودم هم ميگفتم اميرعلي128fs318181،وليكن خوب اون بخشش كه اسم خودمه128fs318181..بعدش هم ميگن با سيد ديگه اسم دو قسمتي طولاني ميشه..:-/

نقل قول: ی سوال فنی تو یخچال شیر بود ( الان فهمیدین ما شیر داریم تو یخچالمون بچه مایه داریم؟ یا بازم بگم؟ 4fvfcja) تاریخش زده تا 4 ام یعنی امروز22

اونوقت تا دو ساعت دیگه هم 4 امه دیگه میتونم بخورمش؟ 4

برای تست میخورم اگه هیچیم نشد من بعد به تاریخ انقضا ها حساب باز کنین اگه چیزیم شد یعنی خالی بندی ان 128fs318181
داداااش زندههه اييي؟؟!1744337bve7cd1t81
مگهه نميدوونييي؟؟!!1744337bve7cd1t81
باكتري ها دقيقاا رأس شروع همون روز تقسيم رو شروع ميكنن..
بيماري هاي وخيم و مرگباري رو هم ايجاد ميكنن..20

4
ستاد ايجاد استرس در بابابزرگها varzesh

نه بايد ببيني در چه ساعتي توليد شده،مثلا ساعت ١٢ مشكل نداره،ولي از ساعت اداري بگذره ديگه مشكل داره..4fvfcja
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
سلام

اونقد گوشی گوشی کردیم تا اون گوشی 1280 ام افتاد تو اب سوخت 22

گوشی دومم که کنار گذاشته بودمش رو الان خطمو انداختم توش

یادش بخیر اولین گوشی که من خریدم این بود 

[تصویر:  QvT5pZ4YGP.jpg]
نقل قول: دوتا 40 هزار تومان ..
اون قدیم ندیما ی سری دکان هایی بود 3 تا صد :dاینو گفتی یاد اونا افتادم ( الان منم تو دلداری بهت کمک کردم؟ )

رامین گوشیت با داستان بی نوایان نسبتی داره؟ یاد کزت و ژان وار ژان افتادم چه بلایی سر اون گوشی اوردی؟ 22

نقل قول: اتتتفاقاا من خودم هم ميگفتم اميرعلي[تصویر:  128fs318181.gif]،وليكن خوب اون بخشش كه اسم خودمه[تصویر:  128fs318181.gif]..بعدش هم ميگن با سيد ديگه اسم دو قسمتي طولاني ميشه..

بابا خوبه ها امیرعلی کجاش طولانی میشه

خودت اسمت علی هست اسم داداشتو بذار اعلا  :d

نقل قول: داداااش زندههه اييي؟؟![تصویر:  b.gif]
مگهه نميدوونييي؟؟!![تصویر:  b.gif]
باكتري ها دقيقاا رأس شروع همون روز تقسيم رو شروع ميكنن..
بيماري هاي وخيم و مرگباري رو هم ايجاد ميكنن..[تصویر:  9.gif]

[تصویر:  4chsmu1.gif]
ستاد ايجاد استرس در بابابزرگها [تصویر:  f.gif]

نه بايد ببيني در چه ساعتي توليد شده،مثلا ساعت ١٢ مشكل نداره،ولي از ساعت اداري بگذره ديگه مشكل داره..
ی خورده دیر یاد ایجاد استرس افتادی4fvfcja

خوردم هیچیمم نشدKhansariha (46)

میگم من دیشب خواب دیدم که عروسی هست وما خانوادگی هستیم حالا نمیدونم عروسی یکی از اعضای خانوادس یا فامیل خیلی نزدیکه

من اخرین نفر بودم که لباس مهمونی داشتم میپوشیدم یک ساعت مونده به مراسم بود همه حاضر بودن من اخرین نفر بودم

الان اینو چی تعبیر کنیم؟ گفتم تعبیری نکنم تا جمع شیم دورهمی تعبییری کنیم خوب دربیاد Khansariha (46)

نقل قول:
بهترین ارسال کننده‌های امروز: Alireza 68 (با 31 ارسال)
این چی میگه ؟4fvfcja

زدم ترکوندما studsmatta

یاد جوونیام افتادم روزی شونصدتا پست مزدم4
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

و اندر حكايت آزمون هاي قلمچي ما..
از كجاش بگم آخهه؟؟!4
درصدهاي كارنامه رو ميديدم منو ميگي اينجوورييي..1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81
بعد كه اسكن پاسخ برگ رو زدن،كاشف به عمل اومد كه..
از سوال ١٠٠ به بعد رو كلا دستگاه هنگ كرده..
اختصاصيا رو ٧تا غلط برام زياد گرفته،يه غلط كم گرفته(4) و nتا از درست هامو نزده..4fvfcja

استرس اين جمعمون هم جور شد..4fvfcja

حالا من اصلا تو فكر اون رتبه ي شماره تلفنيه و اينا نيستم،اون دو قروني هم نوش جون آقا كاظم(قلمچي)..آخه پنجشنبه جمعه ي عزيز و گرانقدري رو كه از دست دادم كجاي دلم بذاررمم؟؟!
كي گفته بريد آزمون آزمايشي بدييد؟؟!! من اصا تكذيب ميكنمم آقاا..22

--->اين سري زيست پيش رو ٩٥٪ زدممم..317
راهكار الهي ترك

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

نقل قول: رامین گوشیت با داستان بی نوایان نسبتی داره؟ یاد کزت و ژان وار ژان افتادم چه بلایی سر اون گوشی اوردی؟

دارم یواش یواش به این فکر میافتم آتیش درست کنم با دودش رفیقامو خبر کنم و با هم ارتباط برقرار کنیم

ولی جدی اینم بد موقعی خراب شد . اگه میموند که خیلی خوب کار میکرد ولی ضربه خورد تیکه تیکه شد . الان تیکه هاشو به هم وصله زدم داره کار میکنه

حالا دو ماه بگذره زیر پستام میبینید نوشته :

send from my sony z3

:99:
‌‌‌‌
(1393 آبان 9، 19:28)Alireza 68 نوشته است:
میگم من دیشب خواب دیدم که عروسی هست وما خانوادگی هستیم حالا نمیدونم عروسی یکی از اعضای خانوادس یا فامیل خیلی نزدیکه

من اخرین نفر بودم که لباس مهمونی داشتم میپوشیدم یک ساعت مونده به مراسم بود همه حاضر بودن من اخرین نفر بودم

الان اینو چی تعبیر کنیم؟ گفتم تعبیری نکنم تا جمع شیم دورهمی تعبییری کنیم خوب دربیاد Khansariha (46)

همان گونه که مشخص است فرمانروای کانون ترک در دو شب پیاپی دو خواب شبیه به هم دیده اند

یک شب خواب 7 گاو فربه و دزدیده شدن توسط راهزنان و نجات توسط مادر ؛ و شب دگر خواب 7 خوشه ی سبز و بارور و دیرتر آماده شدن و دیرتر رسیدن به مراسم عروسی

جناب فرمانروا ... من نه تعبیر خواب ؛ بلکه تاویل خواب شما را خواهم گفت . فرق تعبیر و تاویل در آن است که تعبیر بر اساس حدس و گمان گوینده است و ممکن است اتفاق نیفتد ؛ اما در وقوع خوابی که من آن را تاویل کنم هیچ شکی نیست و مطمئنا به وقوع خواهد پیوست

اگر اجازه دهید با کمک خودتان این خواب را تاویل کنیم ... آیا در این موضوع اتفاق نظر دارید که هر دو خواب 7 گاو فربه و دزدیده شدن توسط راهزنان و 7 خوشه ی سبز و بارور و دیرتر آماده شدن برای عروسی هر دو شبیه به هم است ؟

و عایا بانو سها ؛ خوابگزار اعظم کانون ترک ؛ دزدیده شدن توسط راهزنان را به جمع مرغ ها پیوستن تعبیر نکردند ؟

و عایا نمیتوان نجات یافتن توسط مادر ار دست 7 راهزن را به 7 سال خشکسالی ؛ و دیرتر آماده شدن و ورود به مجلس عروسی به عنوان آخرین نفر پس از 7 نفر را به 7 سال فراوانی نعمت تعبیر کرد ؟

و عایا نمیتوان گفت تاویل خواب فرمانروا آن است که تا 7 سال آینده پیاپی و پشت سر هم ؛ یک به یک و به ترتیب حروف الفبا در کانون ترک عروسی خواهیم داشت و کانونی آری از هر گونه مجرد و پس از آن 7 سال خشکسالی و انبوهی از مجردان ؟

(1393 آبان 9، 19:28)Alireza 68 نوشته است: احسنت ... به راستی که تاویل خواب من همین است
اما راه چاره برای جلوگیری از 7 سال ترشیدگیه کانون ترک چیست ؟

چاره ی کار در آن است که تا میتوانید در این 7 سال فراوانی ازدواج کنید و حتی داغ دیدگانی همچو هادی و آرمان را به تجدید فراش بشارت دهید و از گرانی ها و خرج و مخارج تالار و سرویس طلا و مهریه نهراسید

به شما قول میدهم که حتی اگر کلبه ی عشقتان را بر روی تخته سنگی سخت و محکم هم برافشانید سبز و بارور خواهد شد

و از عشقی که در این 7 سال نصیبتان میشود به اندازه ی نیاز مصرف کنید و ما باقی را برای 7 سال قحطی ذخیره کنید

و بدانید که خداوند یار و یاور صابران است.
‌‌‌‌
(1393 آبان 9، 19:48)اميد فردا نوشته است: و اندر حكايت آزمون هاي قلمچي ما..
از كجاش بگم آخهه؟؟!4
درصدهاي كارنامه رو ميديدم منو ميگي اينجوورييي..1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81
بعد كه اسكن پاسخ برگ رو زدن،كاشف به عمل اومد كه..
از سوال ١٠٠ به بعد رو كلا دستگاه هنگ كرده..
اختصاصيا رو ٧تا غلط برام زياد گرفته،يه غلط كم گرفته(4) و nتا از درست هامو نزده..4fvfcja

استرس اين جمعمون هم جور شد..4fvfcja

حالا من اصلا تو فكر اون رتبه ي شماره تلفنيه و اينا نيستم،اون دو قروني هم نوش جون آقا كاظم(قلمچي)..آخه پنجشنبه جمعه ي عزيز و گرانقدري رو كه از دست دادم كجاي دلم بذاررمم؟؟!
كي گفته بريد آزمون آزمايشي بدييد؟؟!! من اصا تكذيب ميكنمم آقاا..22

--->اين سري زيست پيش رو ٩٥٪ زدممم..317

آقا موفق باشى،فقط محض كنجكاوى ميپرسم،آزموناى قلمچى كاملش تا كنكور يك دوره چند هزارتومان شده؟
ممنون
كاملش كه ميشه يك سال،فكر ميكنم ٨٠٠تومن باشه
اما ٩ماه كه من ثبت نام كردم،٦٠٠تومن

آها راسي ببخشيد،ما تخفيف فرهنگي خورديم..128fs318181
فكر كنم ١٥٠،٢٠٠ تومن بيشتر ميشه بدون تخفيف..
راهكار الهي ترك

چرخه:

سلام

صبح بخیر

نقل قول: حالا دو ماه بگذره زیر پستام میبینید نوشته :

send from my sony z3 

[تصویر:  15.gif]
این اعتماد به نفست مارو کشت 4fvfcja

باز خوبه نگفتی ایفون 64fvfcja

نقل قول:
Alireza 68 نوشته شده توسط: نوشته است:

الان اینو چی تعبیر کنیم؟ گفتم تعبیری نکنم تا جمع شیم دورهمی تعبییری کنیم خوب دربیاد [تصویر:  win.gif]

همان گونه که مشخص است فرمانروای کانون ترک در دو شب پیاپی دو خواب شبیه به هم دیده اند 

یک شب خواب 7 گاو فربه و دزدیده شدن توسط راهزنان و نجات توسط مادر ؛ و شب دگر خواب 7 خوشه ی سبز و بارور و دیرتر آماده شدن و دیرتر رسیدن به مراسم عروسی 

جناب فرمانروا ... من نه تعبیر خواب ؛ بلکه تاویل خواب شما را خواهم گفت . فرق تعبیر و تاویل در آن است که تعبیر بر اساس حدس و گمان گوینده است و ممکن است اتفاق نیفتد ؛ اما در وقوع خوابی که من آن را تاویل کنم هیچ شکی نیست و مطمئنا به وقوع خواهد پیوست

اگر اجازه دهید با کمک خودتان این خواب را تاویل کنیم ... آیا در این موضوع اتفاق نظر دارید که هر دو خواب 7 گاو فربه و دزدیده شدن توسط راهزنان و 7 خوشه ی سبز و بارور و دیرتر آماده شدن برای عروسی هر دو شبیه به هم است ؟

و عایا بانو سها ؛ خوابگزار اعظم کانون ترک ؛ دزدیده شدن توسط راهزنان را به جمع مرغ ها پیوستن تعبیر نکردند ؟

و عایا نمیتوان نجات یافتن توسط مادر ار دست 7 راهزن را به 7 سال خشکسالی ؛ و دیرتر آماده شدن و ورود به مجلس عروسی به عنوان آخرین نفر پس از 7 نفر را به 7 سال فراوانی نعمت تعبیر کرد ؟ 

و عایا نمیتوان گفت تاویل خواب فرمانروا آن است که تا 7 سال آینده پیاپی و پشت سر هم ؛ یک به یک و به ترتیب حروف الفبا در کانون ترک عروسی خواهیم داشت و کانونی آری از هر گونه مجرد و پس از آن 7 سال خشکسالی و انبوهی از مجردان ؟

(دیروز ۰۷:۲۸ عصر)Alireza 68 نوشته شده توسط: نوشته است:احسنت ... به راستی که تاویل خواب من همین است
اما راه چاره برای جلوگیری از 7 سال ترشیدگیه کانون ترک چیست ؟

چاره ی کار در آن است که تا میتوانید در این 7 سال فراوانی ازدواج کنید و حتی داغ دیدگانی همچو هادی و آرمان را به تجدید فراش بشارت دهید و از گرانی ها و خرج و مخارج تالار و سرویس طلا و مهریه نهراسید 

به شما قول میدهم که حتی اگر کلبه ی عشقتان را بر روی تخته سنگی سخت و محکم هم برافشانید سبز و بارور خواهد شد

و از عشقی که در این 7 سال نصیبتان میشود به اندازه ی نیاز مصرف کنید و ما باقی را برای 7 سال قحطی ذخیره کنید 

و بدانید که خداوند یار و یاور صابران است.
کانال نمایش سریالی حضرت یوسف نشون میده هنوز؟ 4fvfcja

الان مثلا تو حضرت یوسفی؟ 4fvfcja

باز خوبه نقش انخمائو رو به من ندادی Gigglesmile 

دمت گرم Khansariha (48)

اولین نفر پس خودم میشم 317a هستم

و زرشک 4fvfcja

ساعت پستت 9 شبه و احسنت منو که ساختی ساعتش 7 شبه پس من علم غیب داشتم و به تاویل خوابت نیاز نداشتمGigglesmile

خدا خفت نکنه بچه جون  کلی خندیدم 4fvfcja

آقا رامین اینا چی بودن ؟؟؟

امشب خواب ترسناک میبینمX_X

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان