امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

وای

خدای من چقدر حیف شد
عجب

خیلی ناراحت شدم

[تصویر:  nasimhayat.png]
چقدر ناراحت شدم46اورژانس خیلی مهمه،شاید بتونیم یه نفرو تو وضعیت بحرانی نجات بدیمconsoling2
من ازین به بعد همیشه به اونجا سر میزنم
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

جشن پاکی هم کم مهم نیستا

منتظریم

ادرسش تو امضامه

در ضمن هدیه دادن اعتبار به برنده ها ، گذاشتن انواع شکلک ، گذاشتن پیام تبریک ، گذاشتن شیرینی و بادکنک ، گذاشتن موسیقی در تالار مربوطه ازاده

من یک سوال داشتم نمیدونم توکانون جایی هست جوابمو داده باشه یا نه
متاسفانه من قبلاها عکس و فیلم .... زیاد دیدم البته نه خیلی هااااا1276746pa51mbeg8j
حالا مشکلم اینه که اون صحنه ها همش میاد تو ذهنم و همین خیلی اذیتم میکنه و گاهی باعث شکستم هم میشهasabani
حالا میخام بدونم چیکار کنم که از ذهنم پاک بشن؟؟؟
کسی تجربه ای داره تو این مورد؟یا جایی هست تو کانون برا سوالم؟

(1393 دي 19، 21:20)می توانم نوشته است: جشن پاکی هم کم مهم نیستا

منتظریم

ادرسش تو امضامه

در ضمن هدیه دادن اعتبار به برنده ها ، گذاشتن انواع شکلک ، گذاشتن پیام تبریک ، گذاشتن شیرینی و بادکنک ، گذاشتن موسیقی در تالار مربوطه ازاده
درسته می توانم جونم الان میامfiesta
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

میشه راهنماییم کنید؟
[تصویر:  05_blue.png]
اگر از دستم بربیاد در خدمتم....128fs318181

مشکلم بالا نوشتم
راستش منم تقریبا تو چنین شرایطی گیر کردم البته شاید نه کاملا،ولی از اونجا که من باید یا یه کاری نکنم یا تا تهش برم هرچقدر هم این وسط ضایع شدم از رو نرفتم و تا آخر پیش رفتم....شاید نتیجه به اون کاملی که میخواستم نشد ولی به قول شما لذت بردم از کاری که میکنم4شما هم اگه مهارتتو ببری بالاتر و بری تو کار موفقیت هات بیشتر میشه
هیچ وقت کاری که دوست داری رها نکن
هرشکست یه تجربه میشه و یه پله برای صعود4fvfcja
موفق باشید

(1393 دي 19، 21:51)هیچکس هستم نوشته است: راستش منم تقریبا تو چنین شرایطی گیر کردم البته شاید نه کاملا،ولی از اونجا که من باید یا یه کاری نکنم یا تا تهش برم هرچقدر هم این وسط ضایع شدم از رو نرفتم و تا آخر پیش رفتم....شاید نتیجه به اون کاملی که میخواستم نشد ولی به قول شما لذت بردم از کاری که میکنم4شما هم اگه مهارتتو ببری بالاتر و بری تو کار موفقیت هات بیشتر میشه
موفق باشید
حرف شما درسته دوست عزیز اما با اون شخصیته  خود ساختم چی کار کنم که داره له میشه؟
هیچکس هستم عزیز

می تونین از مصاحبه برترین های کنترل نگاه علاوه بر مسابقه ی کنترل نگاه هم استفاده کنین.
یا علی

آقایون رهروان احیانا شیرینی رو نمی خواین ؟ برش دارم ؟
سلام
نه گلبرگ خانم برش ندارین، الان من میبرمش رهروان پذیرایی میکنم
فقط بگم خودم درستش کردم که اشکال نداره4fvfcja
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1393 دي 19، 22:02)ceraj نوشته است:
(1393 دي 19، 21:51)هیچکس هستم نوشته است: راستش منم تقریبا تو چنین شرایطی گیر کردم البته شاید نه کاملا،ولی از اونجا که من باید یا یه کاری نکنم یا تا تهش برم هرچقدر هم این وسط ضایع شدم از رو نرفتم و تا آخر پیش رفتم....شاید نتیجه به اون کاملی که میخواستم نشد ولی به قول شما لذت بردم از کاری که میکنم4شما هم اگه مهارتتو ببری بالاتر و بری تو کار موفقیت هات بیشتر میشه
موفق باشید
حرف شما درسته دوست عزیز اما با اون شخصیته  خود ساختم چی کار کنم که داره له میشه؟
خب چرا مهارتتون رو بالا نمیبرید ؟
بالاخره تو هرکاری شکست وجود داره و همه مطمئنن تو هیچ کاری کامل نیستن
شما باید تحمل کنی,اگرم واقعا علاقه دارید انگیزه کافی رو بهتون میده
من جای شما بودم با تحمل سختی ها کاری که دوست دارم رو انجام میدم.
همه اینها به حس خودتون بستگی داره,اگر اونکار حس خوب بهتون میده ازش عقب نشینی نکنید ولی اگر انقدر حس منفی بهتون میده که اون علاقتون رو هم تحت تاثیر گذاشته تجدید نظر کنید یا با صبر و کسب مهارت کافی وارد بشید تا شکستهاتون کمتر بشه
ببخشید خیلی پرحرفی کردم1276746pa51mbeg8j

(1393 دي 19، 18:15)ceraj نوشته است: سلام -میشه راهنماییم کنید لطفا

تا حالا شده کاری رو شروع کنی که نیاز به آموزش اولیه داشته باشه اما تو از روی علاقه تونسته

باشی مراحل اولیه اش رو بدون آموزش طی کنی اما تو مراحل بعد همش شکست بخوری تا جایی

که ازش یه نفرت تلخ پیدا کنی و بخوایی انجامش ندی اما چون دوستش داری دوباره بری سمتش ولی

بازم شکست ها شروع بشه.حالا تو از یه طرف دوستش داری از طرف دیگه احساس میکنی که

شخصیتی که برا خودت متصور هستی داره بخاطر شکست هات جلوی دیگران خرد میشه .

این شده مشکل من .نمیدونم بیرون باشم و در آرامش از ناظر بودن بهش لذت ببرم یا دوباره واردش

بشم و احساس خرد شدن شخصیت بهم دست بده (دوستش دارم که اینطوری شده برام). آیا

دوست داشتن در جدا بودن معنی پیدا میکنه
سلام
نمیدونم درست متوجه شدم یا نه..

اما اگه من جای شما باشم ب جای جدا شدن از اون کار علت شکست ها رو رفع میکنم..
اگه لازم باشه آموزش میبینم.. از ی جای برمیگردم و بررسی میکنم ک کجا دارم اشتباه میکنم..

لازم نیست حتما رها کنین اون کار رو..خودتونو توش قوی کنین..1
ضمنا یادتون باشه شکست دلیل سرشکستگی نیست..برای همه تو هر مرحله ای ممکنه پیش بیاد..
53258zu2qvp1d9v

(1393 دي 19، 21:24)هیچکس هستم نوشته است: من یک سوال داشتم نمیدونم توکانون جایی هست جوابمو داده باشه یا نه
متاسفانه من قبلاها عکس و فیلم .... زیاد دیدم البته نه خیلی هااااا1276746pa51mbeg8j
حالا مشکلم اینه که اون صحنه ها همش میاد تو ذهنم و همین خیلی اذیتم میکنه و گاهی باعث شکستم هم میشهasabani
سلام
این ک اون تصاویر بیاد تو ذهن و هی بچرخه کاملا طبیعی هست..
اما مطمئن باشین قابل حله..
شما اولا ب هیچ وحه (تاکید موکد میکنم ک ب هیچ وجه) دیگه سمت اون تصاویر وفیلم ها نرین..ب هیچ طریقی..
ثانیا چیزای خوب وارد ذهنتون کنین..

ذهن مثه ی میدان هست.. چیزای ک با چشم و گوش و لمس و اینها واردش شدن هی رژه میرن تو این میدان..
اگه خاطرات و ورودی های قبلی رو نادیده بگیری و ورودی های جدید بدید ب ذهن قبلی ها فراموش و کم رنگ میشن..

و وقتی چرخش تصاویر قبلی شروع میشه حتما حواستونو ب چیزی ضدش معطوف کنین تا اثرش از بین بره..1
و اصلا خودتون بال و پر ب تصاویری ک قبلا دیدین ،ندین..یعنی تجزیه و تحلیلشون نکنین..باهاشون تصاویر جدید نسازین.. اهمیت ندید بهشون..1

سخته.. اما شدنیه..1

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1393 دي 19، 22:23)ata نوشته است: سلام
نه گلبرگ خانم برش ندارین، الان من میبرمش رهروان پذیرایی میکنم
فقط بگم خودم درستش کردم که اشکال نداره4fvfcja

4chsmu1
سنا خانم گفتن اصلا اشکالی نداره
ممنون
یا علی
(1393 دي 19، 21:24)هیچکس هستم نوشته است: من یک سوال داشتم نمیدونم توکانون جایی هست جوابمو داده باشه یا نه
سلام

فکر کنم شما هم مثل من دچار وسواس فکری شدید مشاورم یه راهیو یادم داد که هر وقت افکار اومد تو سرمون به افکار ایست بدیم و پاشیم جامونو عوض کنیم
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان